2K 1440P 1440*резолюция 2560 ips панел MIPI интерфейс LCD дисплей с hdmi към mipi за vr очила / 3D принтер

2K 1440P 1440*резолюция 2560 ips панел MIPI интерфейс LCD дисплей с hdmi към mipi за vr очила / 3D принтер

BGN 175.00
-16 %
BGN 208.00

Брой продукти

5.5 инчен 2к 1440 P 1440*резолуција 2560 ips панел mipi интерфејс lcd дисплеј со hdmi да mipi за vr очила и hmd /3 D печатач
Опис На Производот :
1. Во парк !
2.ве молиме контактирајте со нас за комплетна datasheet и техничка поддршка
Ако вашиот duplicator 7 LCD екран скршени. Ве молиме следете ги упатствата за да го замени на екранот

Димензии На Модулот
70.94(W)mm*128.26(H)mm*1.35(t)mm(со Исклучок на I/F -FPC и електронски компоненти)
Активната Област Димензии
68.04(W)mm*120.96(H)mm(5.46")
Пиксели Теренот
0.04725(W)mm*0.04725(H)mm(538ppi)
Резолуција
1440*2560
Боја Пиксели Аранжман
RGB Вертикална Лента
Display Mode
Transmissive Тип,Нормално Црна Режим Во Авионски Режим На Префрлување
Број на Бои
16,777,216 Бои
Осветлување
Светлината Емитуваат Диоди(LED),14 LEDs се 2 паралелно,7 серија врска
Светлото на струјата : 20m A/LED(typ)
Напојување Напонот
AVDD=5.5+/-0.1 V AVEE=-5.5+/V -0.1
Интерфејс I/O Напојување
Забелешка(1)
VDDI=1.8=/V -0.1
Исто напон како "H" ниво на кориснички интерфејс сигнал мора да бидат доставени до VVDI
LCD Возачот IC
(Извор и Моќ IC : Renesas СП Возачот Inc.)
Интерфејс
MIPI Video mode(4-Lan x2-пристаниште)
Метод на Инверзија
Колона Инверзија
Површински Третман
РК-Polarizer(Цврстина : 3 H)


Подробности

Цвят:
премахване на осветяване, а не да премахнете подсветка
LCD-комплект:
ДА
Екран:
> 3
Номер На Модела:
За VR
търговска марка:
Wisecoco
Разделителна Способност На Дисплея:
2560x1440
Размер:
5.5 inch
Разделителна способност:
1440 (RGB)*2560 точки
Интерфейс:
MIPI 4 ленти за движение
Тип На Подсветка:
LED B / L Бял
ъгъл на виждане:
Всичко на часовника

Избор на купувачи

Оригиналната бутон за включване изключване захранване клавиш за сила на звука гъвкав кабел за спк стартира строителни DOOGEE Valencia2 Y100 Pro, 4G LTE MTK6735 Quad Core Безплатна доста
 • Новинка

Оригиналната бутон за включване изключване захранване клавиш за сила на звука гъвкав кабел за спк стартира строителни DOOGEE Valencia2 Y100 Pro, 4G LTE MTK6735 Quad Core Безплатна доста

15.98 BGN 15.00

Оригиналниот Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за DOOGEE Valencia2 Y100 Про 4 G LTE MTK6735 Quad Core Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Оригинален U20 plus батерия новият 5.5-инчов oukitel u20 plus батерия за мобилен телефон 3300mAh безплатна доставка с отслеживающим номер
 • Новинка

Оригинален U20 plus батерия новият 5.5-инчов oukitel u20 plus батерия за мобилен телефон 3300mAh безплатна доставка с отслеживающим номер

BGN 28.78

Оригиналниот У20 плус Батеријата Нови 5.5 инчен oukitel у20 плус Мобилен Телефон Батеријата 3300m Ah БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ со Следење на Број

Оригиналната смяна на батерия EB-BG850BBC за Samsung GALAXY Alpha G850 G8508S G850Y G850K G8509V G850A G850F EB-BG850BBE NFC
 • Новинка

Оригиналната смяна на батерия EB-BG850BBC за Samsung GALAXY Alpha G850 G8508S G850Y G850K G8509V G850A G850F EB-BG850BBE NFC

18.66 BGN 17.00

Овој производ е обезбеден дека тоа е купен од Samsung мобилен телефон производители додатоци продажни канали , апсолутно 100% вистински оригиналот.Бренд : SamsungБатерија Тип : ИОBG850 BBC / EBBG850 BBEКапацитетот на батеријата : 1860 m AhНапон лимит : 4.4 VКомпатибилен со : SAMSUNG GALAXY Алфа G850 G8508 S G850 Y G850 K G8509 V G850 A G850 F NFCБатеријата Земја на Потекло : КинаПакување спецификација : најголемиот дел пакетВажно : Новите Литиум Јон батерии мора да биде ЦЕЛОСНО НАПОЛНЕТА и ЦЕЛОСНО ИСПРАЗНЕТА 2 до 3 пати, пред да бидат ЦЕЛОСНО УСЛОВЕНИ...

10 бр./лот нов 930 mah 616-0553 / LIS1458APPC вътрешна литиево-полимерна подмяна на батерия за iPod Touch 4-то поколение 4 4g
 • Новинка

10 бр./лот нов 930 mah 616-0553 / LIS1458APPC вътрешна литиево-полимерна подмяна на батерия за iPod Touch 4-то поколение 4 4g

BGN 67.18

Бренд Нови Внатрешни Замена на Батеријата На i Pod Touch 4та Генерација 4 4g + АлаткаКарактеристики : 1.Висок квалитет на замена на батеријата2.Останете поврзани со вашето семејство и пријатели со добивање на екстра енергија од батеријата денес3.Оваа замена на батеријата има интегриран microchip што го спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата4.Најдобра замена за оригиналната батеријата со споредливи екранот во мирување и времето на разговорm Ah екстра голем капацитет, екстра долг стендбај пати5.Компатибилни со i Pod touch 4 батерија и полнач6.Исто така, вклучени се и алатки за да ви помогне да инсталирате батерија во вашиот систем7.Мала тежина, висока капацитет & ниска Отпорност8.Сите батерии биле тестирани пред пратката9.Нашите батеријата е испратен надвор со малку или без моќ, па ве молиме да ја полните тоа за околу 46 часа пред користењеСпецификацииБатерија Тип Литиум ЈонскаДимензии 6.2 x 4.2 x 0.2 cm / 2.44" x 1.65" x 0.08" (L x W x H)Напон 3.7 VКапацитет 3.44 WhrТежина 0.60 мл / 17gКомпатибилни со i Pod touch 4Пакетот вклучува : 10 x Сосема Нов 3.7 V Внатрешни Замена на Батеријата На i Pod Touch 4та Генерација 4 4g со Поправка Алатки

Високо качество, подмяна черен цвят за Explay Joy сензорен екран Digitizer високо качество Adhseive Лента 1 бр./лот
 • Новинка

Високо качество, подмяна черен цвят за Explay Joy сензорен екран Digitizer високо качество Adhseive Лента 1 бр./лот

BGN 9.57

Забелешка : Кога цел преку 20 PCS+ , ние ќе им понуди бесплатни DHL, или ЕМС дури и превозот метод се покаже во вашата цел е Кина Пост ( освен : Бразил / Русија / Саудиска / Африка Земјата , ве молиме контактирајте со нас за испорака попуст кога ќе се одозгора област ) .Компатибилна со Моделот : За Explay Радост

За Huawei MATE1 слот за Sim-карти за Huawei КАПИТАН 1 MT1-T00 MT1-U06 тава за Sim-карти
 • Новинка

За Huawei MATE1 слот за Sim-карти за Huawei КАПИТАН 1 MT1-T00 MT1-U06 тава за Sim-карти

28.30 BGN 25.00

За Huawei MATE1 на Слотот за Sim Картичка За Huawei КОЛЕГА 1 MT1T00 MT1U06 Sim Картичка ЛентаКарактеристики : 1 Производи Детали s : За Huawei MATE1 на Слотот за Sim Картичка За Huawei КОЛЕГА 1 MT1T00 MT1U06 Sim Картичка Фах 2...

Оригинален телефон коаксиален кабел сигнал за DOOGEE BL5000 MTK6750T Octa Core 5.5 FHD 1920*1080 Безплатна доставка
 • Новинка

Оригинален телефон коаксиален кабел сигнал за DOOGEE BL5000 MTK6750T Octa Core 5.5 FHD 1920*1080 Безплатна доставка

12.78 BGN 12.00

Оригиналот телефон сигнал, коаксијален кабел За DOOGEE BL5000 MTK6750 T Octa Core 5.5" FHD 1920*1080 Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

За ZTE Nubia Z11mini NX529 NX529J USB порт за зарядно устройство ще захранване на такса с микрофон Z11 mini USB Board Dock Connector
 • Новинка

За ZTE Nubia Z11mini NX529 NX529J USB порт за зарядно устройство ще захранване на такса с микрофон Z11 mini USB Board Dock Connector

BGN 7.98

За ZTE Nubia Z11mini NX529 USB Порт за Полнење Одбор Со Микрофон Z11 мини USB ОдборОпис : 100% Тестирани Висок Квалитет!Тоа се користи за да се замени оштетената, испукана објектКомпатибилен Модел : За Nubia Z11mini NX529 , не одговара за други МоделиСекој објект ќе бидат тестирани пред да се брод тоаНие пак секој објект внимателно и да ги направи во добра состојбаПакетот вклучува : 1pcs*За ZTE Nubia Z11mini NX529 USB Порт за Полнење Одбор Со Микрофон Z11 мини USB ОдборПочитувани Купувачот : 1) При добивањето на вашиот објект,pls проверка за да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата...

Оригиналното зарядно устройство, USB зарядно устройство ще захранване на зарядно устройство конектор гъвкав кабел с микрофон за HTC One Mini M4 кабел за зареждане порт гъ?
 • Новинка

Оригиналното зарядно устройство, USB зарядно устройство ще захранване на зарядно устройство конектор гъвкав кабел с микрофон за HTC One Mini M4 кабел за зареждане порт гъ?

12.78 BGN 12.00

Пакет Содржи : 1 x на HTC Една мини М4 Полнење Flex КабелПлаќањеНие само го прифатат плаќање преку Aliexpress.Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна...

QiAN SiMAi 2000 бр./лот за Xiaomi Redmi Note 2 слушалка слушалки повикване високоговорител приемник замяна за Xiaomi Hongmi Note 2
 • Новинка

QiAN SiMAi 2000 бр./лот за Xiaomi Redmi Note 2 слушалка слушалки повикване високоговорител приемник замяна за Xiaomi Hongmi Note 2

BGN 960.00

2000 PCS / Многу за Xiaomi Redmi Забелешка 2 Слушалка Слушалка Повик Звучник Приемник Замена за Xiaomi Hongmi Забелешка 2 Резервни Делови Карактеристики : 100% Сосема Нов ...

2017 нов 55dbi gsm booster gsm repeater signal enlarger мобилен телефон signal enlarger 900mhz booster GSM 900mhz signal enlarger
 • Новинка

2017 нов 55dbi gsm booster gsm repeater signal enlarger мобилен телефон signal enlarger 900mhz booster GSM 900mhz signal enlarger

BGN 42.29

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .******Importan т Забелешка ( ве молиме прочитајте ги , и ве молиме да ги прочитате сите описи внимателно ) ************ : Да ги споделите со бустер работа, тоа треба услови : 1...

За Huawei P9 Lite Plus G9Lite P9Lite P9Plus EVA-L19 VIE-L09 смяна на сензорен екран на предния панел с LCD дисплей стъклена капачка за обектива
 • Новинка

За Huawei P9 Lite Plus G9Lite P9Lite P9Plus EVA-L19 VIE-L09 смяна на сензорен екран на предния панел с LCD дисплей стъклена капачка за обектива

BGN 8.00

Ова е Ниту LCD ниту Digitizer, Само Пред Екранот Стаклена леќа .Карактеристики>> 1 Ова пред стакло екран леќа замена може да се реши што е проблемот...

Hot-Truth 5 бр. / lot тестван от най-високо качество за iPhone 7 4,7-инчов LCD сензорен дисплей Digitizer Assembly AAA+++бърза доставка
 • Новинка

Hot-Truth 5 бр. / lot тестван от най-високо качество за iPhone 7 4,7-инчов LCD сензорен дисплей Digitizer Assembly AAA+++бърза доставка

167.12 BGN 152.00

Топла продажба : Опис : 1) Производи : За i Phone 7 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собрание 2) Контрола на квалитет : Тестирани еден по еден пред да ја испратите...

5 бр./лот нова висококачествена антена WiFi Лента гъвкав кабел сигналната мрежа на работния конектор за iPhone X подмяна на резервни части
 • Новинка

5 бр./лот нова висококачествена антена WiFi Лента гъвкав кабел сигналната мрежа на работния конектор за iPhone X подмяна на резервни части

31.18 BGN 23.00

Нов Висок Квалитет Wi Fi Антена Лента Flex Кабел Сигнал Нето Работа Полнач За i Phone X Замена Поправка ДеловиОпис на производот : Висок квалитет и Нов бренд Нови Замена на делови за i Phone X Тестирани еден по еден пред превозот, работат совршено...

Оригинален Guophone V11 4.0 inch Touch Screen Panel Digitizer Accessroies за Discovery V11 Outdoor Smartphone Безплатна доставка+песен
 • Новинка

Оригинален Guophone V11 4.0 inch Touch Screen Panel Digitizer Accessroies за Discovery V11 Outdoor Smartphone Безплатна доставка+песен

40.14 BGN 40.00

Алатка : Повеќе телефонски Контакт : Испорака брзина : 1 ~ 3 дена Ако постојат посебни околности, ќе остави порака во ред.Купи најава : 1.Превозот инструкции : По финансирање одобрување, обично 1 до 3 дена од денот на испорака...

Използван вибрация на двигателя за Ulefone Armor MTK6753 Octa Core 4.7 Инчов 1280x720 Безплатна доставка + номер за проследяване
 • Новинка

Използван вибрация на двигателя за Ulefone Armor MTK6753 Octa Core 4.7 Инчов 1280x720 Безплатна доставка + номер за проследяване

11.18 BGN 10.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

5шт на нов корпус на задната камера със стъклен капак на обектива с лепило заместител на OPPO R5 R8107, Безплатна доставка
 • Новинка

5шт на нов корпус на задната камера със стъклен капак на обектива с лепило заместител на OPPO R5 R8107, Безплатна доставка

BGN 11.18

Карактеристики : Бренд Нови станбени Покрие Случаи за OPPO R5 R8107 100% Совршено се вклопуваат Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување...

1 бр. / лот USB Plug Charge Board конектор USB Charger Plug Board Module за ZenFone 6 T00G A600cg смартфон Безплатна доставка
 • Новинка

1 бр. / лот USB Plug Charge Board конектор USB Charger Plug Board Module за ZenFone 6 T00G A600cg смартфон Безплатна доставка

8.86 BGN 8.00

Повеќе телефон usb полнач одбор : Испорака брзина : 1 ~ 3 дена Ако постојат посебни околности, ќе остави порака во ред.Купи најава : 1.Превозот инструкции : По финансирање одобрување, обично 1 до 3 дена од денот на испорака...

Използва се Cubot Динозавър капак на отделението за батерията задната обвивка за Cubot Динозавър MTK6735A Quad Core 5.5 инча способност при 1280x720 Безплатна доставка
 • Новинка

Използва се Cubot Динозавър капак на отделението за батерията задната обвивка за Cubot Динозавър MTK6735A Quad Core 5.5 инча способност при 1280x720 Безплатна доставка

12.78 BGN 12.00

Оригиналниот Користи Cubot Диносаурус на Капакот на Батеријата Назад Школка За Cubot Диносаурус MTK6735 A Quad Core 5.5 Инчен 1280x720 Бесплатен Превозот + Следење на Број

LCD дисплей Mainboard Display Connector Flex кабел за Samsung GALAXY Tab 3 10.1 P5200 P5210 T530
 • Новинка

LCD дисплей Mainboard Display Connector Flex кабел за Samsung GALAXY Tab 3 10.1 P5200 P5210 T530

BGN 2.40

LCD Плоча Екранот Конектор Флекс Кабел За Samsung GALAXY Tab 3 10.1 P5200 P5210 T530Производ Детали : 1 LCD Конектор Главниот Flex Кабел Лента 2.100% Оригинални 3.Тест еден по Еден ,Совршено се Вклопуваат...

Wyieno 5.7 Sensor Phone резервни части за BQ Aquaris 5.7 Touch Screen Digitizer Glass Panel Tools ;
 • Новинка

Wyieno 5.7 Sensor Phone резервни части за BQ Aquaris 5.7 Touch Screen Digitizer Glass Panel Tools ;

BGN 17.58

5.7" Сензор Телефон Замена на Делови За BQ Aquaris 5.7 Екран на Допир Digitizer Стакло Панел Алатки ; Со Следење на БројСпецификации : Име на производ екран на Допир Модел За bq aquaris 5.7 Бојаbalck Главен Материјал Тежина 100g Пакет Содржина 1 Компјутер со екран на ДопирОпис : Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена; Повеќе Детали Фото Покажува

Wyieno Sensor Phone резервни части за Prestigio MultiPhone PAP5507 сензорен екран дигитайзер, стъклен панел + проследяване
 • Новинка

Wyieno Sensor Phone резервни части за Prestigio MultiPhone PAP5507 сензорен екран дигитайзер, стъклен панел + проследяване

BGN 15.98

Сензор Телефон Замена на Делови За Prestigio Multiphone PAP5507 Екран на Допир Digitizer Стакло Панел ; Бесплатен ПревозотСпецификации : Име на производ екран на Допир Модел За Prestigio PAP5507 Бојаbalck Главен Материјал Тежина 100g Пакет Содржина 1 Компјутер со екран на ДопирОпис : Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена; Повеќе Детали Фото Покажува