1 бр. / лот черно-бял цвят високо качество за ZTE blade A3 T220 сензорен екран дигитайзер тъчпад с лента с инструменти

1 бр. / лот черно-бял цвят високо качество за ZTE blade A3 T220 сензорен екран дигитайзер тъчпад с лента с инструменти

BGN 8.72

Брой продукти


За Модел :
За ZTE Сечилото A3 T220
Во Однос На Контрола На Квалитет
Нашите КК ќе се спроведе 100% проверка и да ги преземат тест, еден по еден пред испраќање ,за да бидете сигурни дека клиентите се добие производ со добар квалитет. Во Врска Со Производот Гаранција
1. Ние нудиме 30 дена квалитет гаранција по приемот ,за производи добиени над 30 дена ние го задржуваме нашите правото да го одбие било надомест .
2. Ако производот е неисправен кога ќе примите , ве молиме да не информирате во рок од 3 дена по приемот и го испрати назад со комплетен пакет ( како што е нашата компанија гаранција налепница /LCD ламиниране/оригиналниот пакет итн ) во рок од 7 дена преку препорачана пошта за замена или враќање на средствата .
3. Ако ние не сме информирани во над потребниот период и во рок од еден месец ,само ќе си дозволи наплата делумно или поправка на дефект на објект за вас .
4. Ние нудиме гаранција од еден месец база на нормална употреба и нема да ја преземе одговорноста поради вештачки штета ( пад пауза ,вода најавени итн.)
Плаќање
Клиентите да изберете нивните омилени на линија рок на плаќање и имајте на ум дека ќе не ослободи плаќање за нас додека клиенти прими стоката целосно. Испорака
Парцела ќе биде договорено за време од 48 Часа по потврдена плаќање , и следење на број ќе се пополни и клиентите би можеле да ги пратите логистички процес од страна подолу поврзување respectly . Ние нема да преземе одговорност за задоцнување или погрешно примачот должи на клиент остави невалидни или undeliverable адреса .
Клиентите Должност
Нормално ние ќе го прогласи парцела како подарок или како на купувачот на барање за да се минимизира купувачот е прилагодено должност .Но, тоа ќе биде купувачот одговорност да се плати кога само во случај обичај должност направат . Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата услуга/производ , ве молиме љубезно ни даде 5 започнува позитивни повратни информации како ова ќе ги инспирира нашите вработени за да се посвети најдобра услуга .Или имате било истрага ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за конечно решение ,нека спор се на вашиот последен избор како што е најниска цена и повеќето цена начин да се реши проблемот .


Подробности

Цвят:
Бял, Черен
Тип:
сензорен екран
Номер На Модела:
За ZTE blade A3 T220
търговска марка:
Мъгливо красота
Екран:
4.5
Съвместим Марка:
За ZTE
Качество:
AA
Орин:
Китай (континентален )
Склад:
ДА
Цвят:
черно-бял
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

6-инчов предно стъкло за Huawei Mate 7 предната външна стъклен панел на екрана Touch (без дигитайзер) безплатен лепило + защитно фолио за опаковане на подарък
 • Новинка

6-инчов предно стъкло за Huawei Mate 7 предната външна стъклен панел на екрана Touch (без дигитайзер) безплатен лепило + защитно фолио за опаковане на подарък

7.28 BGN 5.00

6inch Пред Стакло За Huawei Колега 7 Пред Надворешното Стакло Екран Панел на Допир (Не Digitizer) Бесплатно Лепило + Заштитник Филм ПодарокОпис : *100% сосема нов и висок квалитет *Направени од високо квалитетни материјали *Компактен дизајн и лесна тежина...

Hot-Truth 5 бр. / lot тестван от най-високо качество за iPhone 7 4,7-инчов LCD сензорен дисплей Digitizer Assembly AAA+++бърза доставка
 • Новинка

Hot-Truth 5 бр. / lot тестван от най-високо качество за iPhone 7 4,7-инчов LCD сензорен дисплей Digitizer Assembly AAA+++бърза доставка

167.12 BGN 152.00

Топла продажба : Опис : 1) Производи : За i Phone 7 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собрание 2) Контрола на квалитет : Тестирани еден по еден пред да ја испратите...

ChengHaoRan Micro 5 ПЕНСА USB jack конектор за телефон, GPS, порт за зареждане порт за предаване на данни и за телефон, голям бичи рога, от 7,2 мм, MC-297
 • Новинка

ChengHaoRan Micro 5 ПЕНСА USB jack конектор за телефон, GPS, порт за зареждане порт за предаване на данни и за телефон, голям бичи рога, от 7,2 мм, MC-297

BGN 0.18

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...

20 бр / лот нова висококачествена антена WiFi Лента гъвкав кабел сигналната мрежа на работния конектор за iPhone X подмяна на резервни части
 • Новинка

20 бр / лот нова висококачествена антена WiFi Лента гъвкав кабел сигналната мрежа на работния конектор за iPhone X подмяна на резервни части

107.66 BGN 81.00

Нов Висок Квалитет Wi Fi Антена Лента Flex Кабел Сигнал Нето Работа Полнач За i Phone X Замена Поправка ДеловиОпис на производот : Висок квалитет и Нов бренд Нови Замена на делови за i Phone X Тестирани еден по еден пред превозот, работат совршено...

5шт на нов корпус на задната камера със стъклен капак на обектива с лепило заместител на OPPO R5 R8107, Безплатна доставка
 • Новинка

5шт на нов корпус на задната камера със стъклен капак на обектива с лепило заместител на OPPO R5 R8107, Безплатна доставка

BGN 11.18

Карактеристики : Бренд Нови станбени Покрие Случаи за OPPO R5 R8107 100% Совршено се вклопуваат Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување...

Високо качество, подмяна черен цвят за Explay Joy сензорен екран Digitizer високо качество Adhseive Лента 1 бр./лот
 • Новинка

Високо качество, подмяна черен цвят за Explay Joy сензорен екран Digitizer високо качество Adhseive Лента 1 бр./лот

BGN 9.57

Забелешка : Кога цел преку 20 PCS+ , ние ќе им понуди бесплатни DHL, или ЕМС дури и превозот метод се покаже во вашата цел е Кина Пост ( освен : Бразил / Русија / Саудиска / Африка Земјата , ве молиме контактирајте со нас за испорака попуст кога ќе се одозгора област ) .Компатибилна со Моделот : За Explay Радост

5 бр./лот нова висококачествена антена WiFi Лента гъвкав кабел сигналната мрежа на работния конектор за iPhone X подмяна на резервни части
 • Новинка

5 бр./лот нова висококачествена антена WiFi Лента гъвкав кабел сигналната мрежа на работния конектор за iPhone X подмяна на резервни части

31.18 BGN 23.00

Нов Висок Квалитет Wi Fi Антена Лента Flex Кабел Сигнал Нето Работа Полнач За i Phone X Замена Поправка ДеловиОпис на производот : Висок квалитет и Нов бренд Нови Замена на делови за i Phone X Тестирани еден по еден пред превозот, работат совршено...

Wyieno Sensor Phone резервни части за Prestigio MultiPhone PAP5507 сензорен екран дигитайзер, стъклен панел + проследяване
 • Новинка

Wyieno Sensor Phone резервни части за Prestigio MultiPhone PAP5507 сензорен екран дигитайзер, стъклен панел + проследяване

BGN 15.98

Сензор Телефон Замена на Делови За Prestigio Multiphone PAP5507 Екран на Допир Digitizer Стакло Панел ; Бесплатен ПревозотСпецификации : Име на производ екран на Допир Модел За Prestigio PAP5507 Бојаbalck Главен Материјал Тежина 100g Пакет Содржина 1 Компјутер со екран на ДопирОпис : Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена; Повеќе Детали Фото Покажува

AICSRAD за Letv LeEco Le 2 X620 LCD екран LCD дисплей+смяна на сензорен екран аксесоари за Letv X520 X527 Безплатна доставка
 • Новинка

AICSRAD за Letv LeEco Le 2 X620 LCD екран LCD дисплей+смяна на сензорен екран аксесоари за Letv X520 X527 Безплатна доставка

27.18 BGN 27.00

AICSRAD За Letv Le Eco Ле 2 X620 LCD Екран LCD Дисплеј+Екран на Допир за Замена Додатоци за Letv X520 X527 Бесплатен Превозот1 ААА Квалитет Lcd За Ле 2 X620 X621 Ле 2 Про Екранот Собрание (5.5 Inch)2...

Използва се оригинална дънна платка 1G+8G дънна платка за CUBOT P11 MTK6580 Quad Core 5.0 HD 1280x720 Безплатна доставка
 • Новинка

Използва се оригинална дънна платка 1G+8G дънна платка за CUBOT P11 MTK6580 Quad Core 5.0 HD 1280x720 Безплатна доставка

41.58 BGN 37.00

Користи Оригиналната плоча 1 G+8 G Плоча за CUBOT P11 MTK6580 Quad Core 5.0" HD 1280x720 Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Wyieno 5.7 Sensor Phone резервни части за BQ Aquaris 5.7 Touch Screen Digitizer Glass Panel Tools ;
 • Новинка

Wyieno 5.7 Sensor Phone резервни части за BQ Aquaris 5.7 Touch Screen Digitizer Glass Panel Tools ;

BGN 17.58

5.7" Сензор Телефон Замена на Делови За BQ Aquaris 5.7 Екран на Допир Digitizer Стакло Панел Алатки ; Со Следење на БројСпецификации : Име на производ екран на Допир Модел За bq aquaris 5.7 Бојаbalck Главен Материјал Тежина 100g Пакет Содржина 1 Компјутер со екран на ДопирОпис : Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена; Повеќе Детали Фото Покажува

Оригиналното зарядно устройство, USB зарядно устройство ще захранване на зарядно устройство конектор гъвкав кабел с микрофон за HTC One Mini M4 кабел за зареждане порт гъ?
 • Новинка

Оригиналното зарядно устройство, USB зарядно устройство ще захранване на зарядно устройство конектор гъвкав кабел с микрофон за HTC One Mini M4 кабел за зареждане порт гъ?

12.78 BGN 12.00

Пакет Содржи : 1 x на HTC Една мини М4 Полнење Flex КабелПлаќањеНие само го прифатат плаќање преку Aliexpress.Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна...

ChengHaoRan 2 елемента задната камера обектив стъкло за Xiaomi Redmi Note, Note 2 Note3 Note4 задната камера стъкло капак на обектива със стикер
 • Новинка

ChengHaoRan 2 елемента задната камера обектив стъкло за Xiaomi Redmi Note, Note 2 Note3 Note4 задната камера стъкло капак на обектива със стикер

2.64 BGN 2.00

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...

Високо качество на черен цвят за Highscreen Boost спк стартира строителни-2 DNS S4502 сензорен екран Digitizer с Adhseive лента 1 бр. / лот .
 • Новинка

Високо качество на черен цвят за Highscreen Boost спк стартира строителни-2 DNS S4502 сензорен екран Digitizer с Adhseive лента 1 бр. / лот .

BGN 13.26

Забелешка : Кога цел преку 10 PCS+ , ние ќе им понуди бесплатни DHL, или ЕМС дури и превозот метод се покаже во вашата цел е Кина Пост ( освен : Бразил / Русија / Саудиска / Африка Земјата , ве молиме контактирајте со нас за испорака попуст кога ќе се одозгора област ) ...

1 бр. / лот USB Plug Charge Board конектор USB Charger Plug Board Module за ZenFone 6 T00G A600cg смартфон Безплатна доставка
 • Новинка

1 бр. / лот USB Plug Charge Board конектор USB Charger Plug Board Module за ZenFone 6 T00G A600cg смартфон Безплатна доставка

8.86 BGN 8.00

Повеќе телефон usb полнач одбор : Испорака брзина : 1 ~ 3 дена Ако постојат посебни околности, ќе остави порака во ред.Купи најава : 1.Превозот инструкции : По финансирање одобрување, обично 1 до 3 дена од денот на испорака...

Нов глас приемник слушалка високоговорител за Blackview P2 MT6750T Octa Core 5.5 Inch FHD 1920x1080 Безплатна доставка
 • Новинка

Нов глас приемник слушалка високоговорител за Blackview P2 MT6750T Octa Core 5.5 Inch FHD 1920x1080 Безплатна доставка

11.18 BGN 10.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Heyman гъвкав кабел за Samsung Galaxy A3 A300F A300FU A300H A300H модул задната камера плосък кабел, резервни части
 • Новинка

Heyman гъвкав кабел за Samsung Galaxy A3 A300F A300FU A300H A300H модул задната камера плосък кабел, резервни части

18.16 BGN 17.00

Heyman на модулот на Камерата за Samsung Галакси A3 A300 F A300 FU A300 H A300 H Задниот дел Свртен на Модулот на Камерата рамен кабел за Замена на Дел бесплатен превозот+алатки

Zenfone 5 Zenfone 5 T00f t00j zenfone 6 t00g back резервни части Ymitn оригинален корпус на нов сребърен Обем + бутон за изтегляне на храни за Asus zenfone 5 t00f T00J zenfone 6 t00g back резервни части
 • Новинка

Zenfone 5 Zenfone 5 T00f t00j zenfone 6 t00g back резервни части Ymitn оригинален корпус на нов сребърен Обем + бутон за изтегляне на храни за Asus zenfone 5 t00f T00J zenfone 6 t00g back резервни части

BGN 7.20

Карактеристики : Бренд Нови станбени Покрие Случаи за Aszenfone 5 T00 F T00 J zenfone 6 T00 G 100% Совршено се вклопуваат...

Оригиналната смяна на батерия EB-BG850BBC за Samsung GALAXY Alpha G850 G8508S G850Y G850K G8509V G850A G850F EB-BG850BBE NFC
 • Новинка

Оригиналната смяна на батерия EB-BG850BBC за Samsung GALAXY Alpha G850 G8508S G850Y G850K G8509V G850A G850F EB-BG850BBE NFC

18.66 BGN 17.00

Овој производ е обезбеден дека тоа е купен од Samsung мобилен телефон производители додатоци продажни канали , апсолутно 100% вистински оригиналот.Бренд : SamsungБатерија Тип : ИОBG850 BBC / EBBG850 BBEКапацитетот на батеријата : 1860 m AhНапон лимит : 4.4 VКомпатибилен со : SAMSUNG GALAXY Алфа G850 G8508 S G850 Y G850 K G8509 V G850 A G850 F NFCБатеријата Земја на Потекло : КинаПакување спецификација : најголемиот дел пакетВажно : Новите Литиум Јон батерии мора да биде ЦЕЛОСНО НАПОЛНЕТА и ЦЕЛОСНО ИСПРАЗНЕТА 2 до 3 пати, пред да бидат ЦЕЛОСНО УСЛОВЕНИ...

За Huawei P9 Lite Plus G9Lite P9Lite P9Plus EVA-L19 VIE-L09 смяна на сензорен екран на предния панел с LCD дисплей стъклена капачка за обектива
 • Новинка

За Huawei P9 Lite Plus G9Lite P9Lite P9Plus EVA-L19 VIE-L09 смяна на сензорен екран на предния панел с LCD дисплей стъклена капачка за обектива

BGN 8.00

Ова е Ниту LCD ниту Digitizer, Само Пред Екранот Стаклена леќа .Карактеристики>> 1 Ова пред стакло екран леќа замена може да се реши што е проблемот...