10 бр. / опаковане. замяна на батерията 1560 ма за Nokia Lumia435 532 RM1069 1070 1071 високо качество

10 бр. / опаковане. замяна на батерията 1560 ма за Nokia Lumia435 532 RM1069 1070 1071 високо качество

BGN 109.00
-15 %
BGN 128.00

Брой продуктиПодробности

Сертифициране на качеството:
CE
Оригинал или не:
Съвместим
Капацитет на батерията(ма):
1301mAh-1800mAh
Съвместим Марка:
Nokia
Номер На Модела:
Подмяна На Батерията

Избор на купувачи

За ZTE Nubia Z11mini NX529 NX529J USB порт за зарядно устройство ще захранване на такса с микрофон Z11 mini USB Board Dock Connector
 • Новинка

За ZTE Nubia Z11mini NX529 NX529J USB порт за зарядно устройство ще захранване на такса с микрофон Z11 mini USB Board Dock Connector

BGN 7.98

За ZTE Nubia Z11mini NX529 USB Порт за Полнење Одбор Со Микрофон Z11 мини USB ОдборОпис : 100% Тестирани Висок Квалитет!Тоа се користи за да се замени оштетената, испукана објектКомпатибилен Модел : За Nubia Z11mini NX529 , не одговара за други МоделиСекој објект ќе бидат тестирани пред да се брод тоаНие пак секој објект внимателно и да ги направи во добра состојбаПакетот вклучува : 1pcs*За ZTE Nubia Z11mini NX529 USB Порт за Полнење Одбор Со Микрофон Z11 мини USB ОдборПочитувани Купувачот : 1) При добивањето на вашиот објект,pls проверка за да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата...

Heyman 5-инчов екран съпротива 117 * 70 117 mm*70 мм hsd050idw1 ръкописни GPS навигация MP5, MP4 vx580 580r тъчпад на екрана
 • Новинка

Heyman 5-инчов екран съпротива 117 * 70 117 mm*70 мм hsd050idw1 ръкописни GPS навигация MP5, MP4 vx580 580r тъчпад на екрана

9.60 BGN 9.00

Heyman 5 инчен Отпор екран 117*70 117mm*70mm HSD050 IDW1 ракописниот навигација GPS MP5 MP4 vx580 580r екран на допир панелНајчесто се користи Resistive touch screen size : 4.35.0 инчен102mm*62mm 105mm*65mm 113mm*68mm 114mm*72mm 117mm*70mm 117mm*73mm 120mm*73mm 119mm*74mm 105mm*65mm 105mm*64mm 103mm*63mm 126mm*99mm 105mm*133mm 105mm*132mm 109mm*136mm6.06.5 инчи141mm*83mm 144mm*84mm 141mm*87mm 145mm*87mm 150mm*90mm 155mm*88mm 155mm*90mm 152mm*92mm 154mm*87mm 147mm*85mm 152mm*85mm7.0инчен 8.0161mm*97mm 163mm*97mm 165mm*100mm 164mm*103mm 192mm*116mm 172mm*132mm 193mm*115mm 182mm*141mm 192mm*116mm 171mm*131mm 179mm*146mm9.0инчен 10.4210mm*125mm 234mm*178mm 225mm*173mm 249mm*186mm 225mm*176mm 235mm*145mm12.022 inch260mm*200mm 276mm*178mm 322mm*247mm 355mm*288mm 426mm*276mm 396mm*323mm 490mm*285mm 488mm*310mmКупувачот Напомена : Пред да го купат овој екран на допир панел ве Молиме да се измери големината на екранот и кабел за локација , Ако големината е исто тоа значи побрзо, ако не се најде големина што ви треба, ве Молиме контактирајте со нас ние ќе ви помогнат да ги најдете тоа ,Благодарение, уживајте во вашата шопинг време во мојата продавница.

6-инчов предно стъкло за Huawei Mate 7 предната външна стъклен панел на екрана Touch (без дигитайзер) безплатен лепило + защитно фолио за опаковане на подарък
 • Новинка

6-инчов предно стъкло за Huawei Mate 7 предната външна стъклен панел на екрана Touch (без дигитайзер) безплатен лепило + защитно фолио за опаковане на подарък

7.28 BGN 5.00

6inch Пред Стакло За Huawei Колега 7 Пред Надворешното Стакло Екран Панел на Допир (Не Digitizer) Бесплатно Лепило + Заштитник Филм ПодарокОпис : *100% сосема нов и висок квалитет *Направени од високо квалитетни материјали *Компактен дизајн и лесна тежина...

Използва се Cubot Динозавър капак на отделението за батерията задната обвивка за Cubot Динозавър MTK6735A Quad Core 5.5 инча способност при 1280x720 Безплатна доставка
 • Новинка

Използва се Cubot Динозавър капак на отделението за батерията задната обвивка за Cubot Динозавър MTK6735A Quad Core 5.5 инча способност при 1280x720 Безплатна доставка

12.78 BGN 12.00

Оригиналниот Користи Cubot Диносаурус на Капакот на Батеријата Назад Школка За Cubot Диносаурус MTK6735 A Quad Core 5.5 Инчен 1280x720 Бесплатен Превозот + Следење на Број

Използван вибрация на двигателя за Ulefone Armor MTK6753 Octa Core 4.7 Инчов 1280x720 Безплатна доставка + номер за проследяване
 • Новинка

Използван вибрация на двигателя за Ulefone Armor MTK6753 Octa Core 4.7 Инчов 1280x720 Безплатна доставка + номер за проследяване

11.18 BGN 10.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

LCD дисплей Mainboard Display Connector Flex кабел за Samsung GALAXY Tab 3 10.1 P5200 P5210 T530
 • Новинка

LCD дисплей Mainboard Display Connector Flex кабел за Samsung GALAXY Tab 3 10.1 P5200 P5210 T530

BGN 2.40

LCD Плоча Екранот Конектор Флекс Кабел За Samsung GALAXY Tab 3 10.1 P5200 P5210 T530Производ Детали : 1 LCD Конектор Главниот Flex Кабел Лента 2.100% Оригинални 3.Тест еден по Еден ,Совршено се Вклопуваат...

За Huawei P9 Lite Plus G9Lite P9Lite P9Plus EVA-L19 VIE-L09 смяна на сензорен екран на предния панел с LCD дисплей стъклена капачка за обектива
 • Новинка

За Huawei P9 Lite Plus G9Lite P9Lite P9Plus EVA-L19 VIE-L09 смяна на сензорен екран на предния панел с LCD дисплей стъклена капачка за обектива

BGN 8.00

Ова е Ниту LCD ниту Digitizer, Само Пред Екранот Стаклена леќа .Карактеристики>> 1 Ова пред стакло екран леќа замена може да се реши што е проблемот...

ChengHaoRan 2 елемента задната камера обектив стъкло за Xiaomi Redmi Note, Note 2 Note3 Note4 задната камера стъкло капак на обектива със стикер
 • Новинка

ChengHaoRan 2 елемента задната камера обектив стъкло за Xiaomi Redmi Note, Note 2 Note3 Note4 задната камера стъкло капак на обектива със стикер

2.64 BGN 2.00

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите Како враќање поштенски трошоци за погрешна купување се на купувачи трошок...

Оригиналната бутон за включване изключване захранване клавиш за сила на звука гъвкав кабел за спк стартира строителни DOOGEE Valencia2 Y100 Pro, 4G LTE MTK6735 Quad Core Безплатна доста
 • Новинка

Оригиналната бутон за включване изключване захранване клавиш за сила на звука гъвкав кабел за спк стартира строителни DOOGEE Valencia2 Y100 Pro, 4G LTE MTK6735 Quad Core Безплатна доста

15.98 BGN 15.00

Оригиналниот Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за DOOGEE Valencia2 Y100 Про 4 G LTE MTK6735 Quad Core Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

1 бр. предни екран външно стъкло за iPhone X високо качество сензорен екран стъкло лещи резервни части
 • Новинка

1 бр. предни екран външно стъкло за iPhone X високо качество сензорен екран стъкло лещи резервни части

32.38 BGN 18.00

Поправка Geek Висок Квалитет Пред Екранот Надворешното Стакло Леќа Замена за i Phone XПревозотНие shiping на светот Повеќето од објектите ќе бидат испратени во 48hours...

5шт на нов корпус на задната камера със стъклен капак на обектива с лепило заместител на OPPO R5 R8107, Безплатна доставка
 • Новинка

5шт на нов корпус на задната камера със стъклен капак на обектива с лепило заместител на OPPO R5 R8107, Безплатна доставка

BGN 11.18

Карактеристики : Бренд Нови станбени Покрие Случаи за OPPO R5 R8107 100% Совршено се вклопуваат Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување...

QiAN SiMAi 2000 бр./лот за Xiaomi Redmi Note 2 слушалка слушалки повикване високоговорител приемник замяна за Xiaomi Hongmi Note 2
 • Новинка

QiAN SiMAi 2000 бр./лот за Xiaomi Redmi Note 2 слушалка слушалки повикване високоговорител приемник замяна за Xiaomi Hongmi Note 2

BGN 960.00

2000 PCS / Многу за Xiaomi Redmi Забелешка 2 Слушалка Слушалка Повик Звучник Приемник Замена за Xiaomi Hongmi Забелешка 2 Резервни Делови Карактеристики : 100% Сосема Нов ...

Wyieno 5.7 Sensor Phone резервни части за BQ Aquaris 5.7 Touch Screen Digitizer Glass Panel Tools ;
 • Новинка

Wyieno 5.7 Sensor Phone резервни части за BQ Aquaris 5.7 Touch Screen Digitizer Glass Panel Tools ;

BGN 17.58

5.7" Сензор Телефон Замена на Делови За BQ Aquaris 5.7 Екран на Допир Digitizer Стакло Панел Алатки ; Со Следење на БројСпецификации : Име на производ екран на Допир Модел За bq aquaris 5.7 Бојаbalck Главен Материјал Тежина 100g Пакет Содржина 1 Компјутер со екран на ДопирОпис : Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена; Повеќе Детали Фото Покажува

Оригинален Guophone V11 4.0 inch Touch Screen Panel Digitizer Accessroies за Discovery V11 Outdoor Smartphone Безплатна доставка+песен
 • Новинка

Оригинален Guophone V11 4.0 inch Touch Screen Panel Digitizer Accessroies за Discovery V11 Outdoor Smartphone Безплатна доставка+песен

40.14 BGN 40.00

Алатка : Повеќе телефонски Контакт : Испорака брзина : 1 ~ 3 дена Ако постојат посебни околности, ќе остави порака во ред.Купи најава : 1.Превозот инструкции : По финансирање одобрување, обично 1 до 3 дена од денот на испорака...

10 бр./лот нов 930 mah 616-0553 / LIS1458APPC вътрешна литиево-полимерна подмяна на батерия за iPod Touch 4-то поколение 4 4g
 • Новинка

10 бр./лот нов 930 mah 616-0553 / LIS1458APPC вътрешна литиево-полимерна подмяна на батерия за iPod Touch 4-то поколение 4 4g

BGN 67.18

Бренд Нови Внатрешни Замена на Батеријата На i Pod Touch 4та Генерација 4 4g + АлаткаКарактеристики : 1.Висок квалитет на замена на батеријата2.Останете поврзани со вашето семејство и пријатели со добивање на екстра енергија од батеријата денес3.Оваа замена на батеријата има интегриран microchip што го спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата4.Најдобра замена за оригиналната батеријата со споредливи екранот во мирување и времето на разговорm Ah екстра голем капацитет, екстра долг стендбај пати5.Компатибилни со i Pod touch 4 батерија и полнач6.Исто така, вклучени се и алатки за да ви помогне да инсталирате батерија во вашиот систем7.Мала тежина, висока капацитет & ниска Отпорност8.Сите батерии биле тестирани пред пратката9.Нашите батеријата е испратен надвор со малку или без моќ, па ве молиме да ја полните тоа за околу 46 часа пред користењеСпецификацииБатерија Тип Литиум ЈонскаДимензии 6.2 x 4.2 x 0.2 cm / 2.44" x 1.65" x 0.08" (L x W x H)Напон 3.7 VКапацитет 3.44 WhrТежина 0.60 мл / 17gКомпатибилни со i Pod touch 4Пакетот вклучува : 10 x Сосема Нов 3.7 V Внатрешни Замена на Батеријата На i Pod Touch 4та Генерација 4 4g со Поправка Алатки

За Lenovo Vibe Shot z90 Z90-7 Z90-3 сензорен екран дигитайзер LCD дисплей в събирането черен цвят Безплатна доставка
 • Новинка

За Lenovo Vibe Shot z90 Z90-7 Z90-3 сензорен екран дигитайзер LCD дисплей в събирането черен цвят Безплатна доставка

BGN 30.06

Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа....

1 бр. / лот черно-бял цвят високо качество за ZTE blade A3 T220 сензорен екран дигитайзер тъчпад с лента с инструменти
 • Новинка

1 бр. / лот черно-бял цвят високо качество за ZTE blade A3 T220 сензорен екран дигитайзер тъчпад с лента с инструменти

BGN 8.72

За Модел : За ZTE Сечилото A3 T220Во Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверка и да ги преземат тест, еден по еден пред испраќање ,за да бидете сигурни дека клиентите се добие производ со добар квалитет...