За HUAWEI Mate 8 Mate8 зарядно устройство, порт за зареждане и зарядно устройство USB конектор гъвкав кабел Лента резервни части за ремонт на

За HUAWEI Mate 8 Mate8 зарядно устройство, порт за зареждане и зарядно устройство USB конектор гъвкав кабел Лента резервни части за ремонт на

BGN 6.00

Брой продукти


За HUAWEI Колега 8 Mate8 Држачи за Полнење Порта Приклучете USB Конектор Флекс Кабел Лента Поправка Делови
Производ Детали : 1.USB Flex Кабел 2.100% Оригинални 3.Тест еден по Еден ,Совршено се Вклопуваат . За Превозот : За Да Обезбеди Најдобра Цена За Клиент : 1 . Ние ќе брод вашата нарачка преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Испорака Начин на Следење На Број само Може да се Пронајдат денот на Испраќање .Транспорт време е 20-45 дена , ако не можете да го добиете вашиот парцела време 45 дена , pls контактирајте со нас да се прошири заштита дена ,ви благодариме ! 2 ако donot се парцела по 60 дена ,Ние и ветуваме ние ќе се направи целосно враќање на средствата . (затоа ,ве молиме donot применуваат спор во 60 дена ,ова е несакана ,Бразил и Русија во рок од 90 дена ) 3. Можете исто така да Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Превозот Начин ,Така што можете да ги пратите на тоа , тоа ќе додадете $1.89 за Превозот Цена . 4. Објектот ќе брод вашата потврди Адреса во . Па ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот е точно пред да го купи објектот . 5 .Купувачот треба брод на друга адреса (не потврди адреса) треба да контактирате со нас пред да го купи објектот. 6. Ние немаме одговорноста за превозот адреса е предвидено погрешно 7. Особено за Русија Купувачот , pls бидете сигурни дека тоа е твоето полно име . Превозот Време : 1. сите цел ќе биде превозот во 3 работни дена . 2. ако Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испорачани во понеделник или следниот работен ден. 3. Објектот испраќаат преку USP,DHL,EMS со Испорака Потврда. 4. сите ред ние ќе ви ги Понудиме следење на број, без оглед на кина пост или други превозот начин . Плаќање : 1 ,можете да ја користите вашата кредитна картичка плати преку , ако има било какви прашања во врска со плаќање , pls се чувствуваат слободни да ме Контактирате . 2. ние прифаќаме Банка Исплата , Western Union , И други начини на плаќање се прифати . Контакт : 1.ако се направи трговија на големо или имате други прашања , pls се чувствуваат слободни да ме контактирате преку trademanager .ви благодариме ! За Пакување


Подробности

Дизайн:
Бар
търговска марка:
New625
Номер На Модела:
За Huawei Mate 8 Mate8
Съвместим Марка:
За Huawei Mate 8 Mate8
Контрол На Качеството:
Всеки От Тях Е Преминал Проверка, Преди Да Изпратите

Избор на купувачи

3 цвята Ymitn на нов корпус задната част на задната камера със стъклен капак на обектива с лепило за HuaWei enjoy 6S DIG-AL00 Безплатна доставка
 • Новинка

3 цвята Ymitn на нов корпус задната част на задната камера със стъклен капак на обектива с лепило за HuaWei enjoy 6S DIG-AL00 Безплатна доставка

6.38 BGN 6.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.

1 бр. / лот черно-бял цвят високо качество за ZTE blade A3 T220 сензорен екран дигитайзер тъчпад с лента с инструменти
 • Новинка

1 бр. / лот черно-бял цвят високо качество за ZTE blade A3 T220 сензорен екран дигитайзер тъчпад с лента с инструменти

BGN 8.72

За Модел : За ZTE Сечилото A3 T220Во Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверка и да ги преземат тест, еден по еден пред испраќање ,за да бидете сигурни дека клиентите се добие производ со добар квалитет...

За Lenovo Vibe Shot z90 Z90-7 Z90-3 сензорен екран дигитайзер LCD дисплей в събирането черен цвят Безплатна доставка
 • Новинка

За Lenovo Vibe Shot z90 Z90-7 Z90-3 сензорен екран дигитайзер LCD дисплей в събирането черен цвят Безплатна доставка

BGN 30.06

Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа....

Оригинален Guophone V11 4.0 inch Touch Screen Panel Digitizer Accessroies за Discovery V11 Outdoor Smartphone Безплатна доставка+песен
 • Новинка

Оригинален Guophone V11 4.0 inch Touch Screen Panel Digitizer Accessroies за Discovery V11 Outdoor Smartphone Безплатна доставка+песен

40.14 BGN 40.00

Алатка : Повеќе телефонски Контакт : Испорака брзина : 1 ~ 3 дена Ако постојат посебни околности, ќе остави порака во ред.Купи најава : 1.Превозот инструкции : По финансирање одобрување, обично 1 до 3 дена од денот на испорака...

Оригиналната бутон за включване изключване захранване клавиш за сила на звука гъвкав кабел за спк стартира строителни DOOGEE Valencia2 Y100 Pro, 4G LTE MTK6735 Quad Core Безплатна доста
 • Новинка

Оригиналната бутон за включване изключване захранване клавиш за сила на звука гъвкав кабел за спк стартира строителни DOOGEE Valencia2 Y100 Pro, 4G LTE MTK6735 Quad Core Безплатна доста

15.98 BGN 15.00

Оригиналниот Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за DOOGEE Valencia2 Y100 Про 4 G LTE MTK6735 Quad Core Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Zenfone 5 Zenfone 5 T00f t00j zenfone 6 t00g back резервни части Ymitn оригинален корпус на нов сребърен Обем + бутон за изтегляне на храни за Asus zenfone 5 t00f T00J zenfone 6 t00g back резервни части
 • Новинка

Zenfone 5 Zenfone 5 T00f t00j zenfone 6 t00g back резервни части Ymitn оригинален корпус на нов сребърен Обем + бутон за изтегляне на храни за Asus zenfone 5 t00f T00J zenfone 6 t00g back резервни части

BGN 7.20

Карактеристики : Бренд Нови станбени Покрие Случаи за Aszenfone 5 T00 F T00 J zenfone 6 T00 G 100% Совршено се вклопуваат...

Използва се Cubot Динозавър капак на отделението за батерията задната обвивка за Cubot Динозавър MTK6735A Quad Core 5.5 инча способност при 1280x720 Безплатна доставка
 • Новинка

Използва се Cubot Динозавър капак на отделението за батерията задната обвивка за Cubot Динозавър MTK6735A Quad Core 5.5 инча способност при 1280x720 Безплатна доставка

12.78 BGN 12.00

Оригиналниот Користи Cubot Диносаурус на Капакот на Батеријата Назад Школка За Cubot Диносаурус MTK6735 A Quad Core 5.5 Инчен 1280x720 Бесплатен Превозот + Следење на Број

Оригинален телефон коаксиален кабел сигнал за DOOGEE BL5000 MTK6750T Octa Core 5.5 FHD 1920*1080 Безплатна доставка
 • Новинка

Оригинален телефон коаксиален кабел сигнал за DOOGEE BL5000 MTK6750T Octa Core 5.5 FHD 1920*1080 Безплатна доставка

12.78 BGN 12.00

Оригиналот телефон сигнал, коаксијален кабел За DOOGEE BL5000 MTK6750 T Octa Core 5.5" FHD 1920*1080 Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

QiAN SiMAi 2000 бр./лот за Xiaomi Redmi Note 2 слушалка слушалки повикване високоговорител приемник замяна за Xiaomi Hongmi Note 2
 • Новинка

QiAN SiMAi 2000 бр./лот за Xiaomi Redmi Note 2 слушалка слушалки повикване високоговорител приемник замяна за Xiaomi Hongmi Note 2

BGN 960.00

2000 PCS / Многу за Xiaomi Redmi Забелешка 2 Слушалка Слушалка Повик Звучник Приемник Замена за Xiaomi Hongmi Забелешка 2 Резервни Делови Карактеристики : 100% Сосема Нов ...

Оригиналната смяна на батерия EB-BG850BBC за Samsung GALAXY Alpha G850 G8508S G850Y G850K G8509V G850A G850F EB-BG850BBE NFC
 • Новинка

Оригиналната смяна на батерия EB-BG850BBC за Samsung GALAXY Alpha G850 G8508S G850Y G850K G8509V G850A G850F EB-BG850BBE NFC

18.66 BGN 17.00

Овој производ е обезбеден дека тоа е купен од Samsung мобилен телефон производители додатоци продажни канали , апсолутно 100% вистински оригиналот.Бренд : SamsungБатерија Тип : ИОBG850 BBC / EBBG850 BBEКапацитетот на батеријата : 1860 m AhНапон лимит : 4.4 VКомпатибилен со : SAMSUNG GALAXY Алфа G850 G8508 S G850 Y G850 K G8509 V G850 A G850 F NFCБатеријата Земја на Потекло : КинаПакување спецификација : најголемиот дел пакетВажно : Новите Литиум Јон батерии мора да биде ЦЕЛОСНО НАПОЛНЕТА и ЦЕЛОСНО ИСПРАЗНЕТА 2 до 3 пати, пред да бидат ЦЕЛОСНО УСЛОВЕНИ...

Високо качество на черен цвят за Highscreen Boost спк стартира строителни-2 DNS S4502 сензорен екран Digitizer с Adhseive лента 1 бр. / лот .
 • Новинка

Високо качество на черен цвят за Highscreen Boost спк стартира строителни-2 DNS S4502 сензорен екран Digitizer с Adhseive лента 1 бр. / лот .

BGN 13.26

Забелешка : Кога цел преку 10 PCS+ , ние ќе им понуди бесплатни DHL, или ЕМС дури и превозот метод се покаже во вашата цел е Кина Пост ( освен : Бразил / Русија / Саудиска / Африка Земјата , ве молиме контактирајте со нас за испорака попуст кога ќе се одозгора област ) ...

Оригиналното зарядно устройство, USB зарядно устройство ще захранване на зарядно устройство конектор гъвкав кабел с микрофон за HTC One Mini M4 кабел за зареждане порт гъ?
 • Новинка

Оригиналното зарядно устройство, USB зарядно устройство ще захранване на зарядно устройство конектор гъвкав кабел с микрофон за HTC One Mini M4 кабел за зареждане порт гъ?

12.78 BGN 12.00

Пакет Содржи : 1 x на HTC Една мини М4 Полнење Flex КабелПлаќањеНие само го прифатат плаќање преку Aliexpress.Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна...

AICSRAD за Letv LeEco Le 2 X620 LCD екран LCD дисплей+смяна на сензорен екран аксесоари за Letv X520 X527 Безплатна доставка
 • Новинка

AICSRAD за Letv LeEco Le 2 X620 LCD екран LCD дисплей+смяна на сензорен екран аксесоари за Letv X520 X527 Безплатна доставка

27.18 BGN 27.00

AICSRAD За Letv Le Eco Ле 2 X620 LCD Екран LCD Дисплеј+Екран на Допир за Замена Додатоци за Letv X520 X527 Бесплатен Превозот1 ААА Квалитет Lcd За Ле 2 X620 X621 Ле 2 Про Екранот Собрание (5.5 Inch)2...

ChengHaoRan 2 елемента задната камера обектив стъкло за Xiaomi Redmi Note, Note 2 Note3 Note4 задната камера стъкло капак на обектива със стикер
 • Новинка

ChengHaoRan 2 елемента задната камера обектив стъкло за Xiaomi Redmi Note, Note 2 Note3 Note4 задната камера стъкло капак на обектива със стикер

2.64 BGN 2.00

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...

6-инчов предно стъкло за Huawei Mate 7 предната външна стъклен панел на екрана Touch (без дигитайзер) безплатен лепило + защитно фолио за опаковане на подарък
 • Новинка

6-инчов предно стъкло за Huawei Mate 7 предната външна стъклен панел на екрана Touch (без дигитайзер) безплатен лепило + защитно фолио за опаковане на подарък

7.28 BGN 5.00

6inch Пред Стакло За Huawei Колега 7 Пред Надворешното Стакло Екран Панел на Допир (Не Digitizer) Бесплатно Лепило + Заштитник Филм ПодарокОпис : *100% сосема нов и висок квалитет *Направени од високо квалитетни материјали *Компактен дизајн и лесна тежина...

10 бр./лот нов 930 mah 616-0553 / LIS1458APPC вътрешна литиево-полимерна подмяна на батерия за iPod Touch 4-то поколение 4 4g
 • Новинка

10 бр./лот нов 930 mah 616-0553 / LIS1458APPC вътрешна литиево-полимерна подмяна на батерия за iPod Touch 4-то поколение 4 4g

BGN 67.18

Бренд Нови Внатрешни Замена на Батеријата На i Pod Touch 4та Генерација 4 4g + АлаткаКарактеристики : 1.Висок квалитет на замена на батеријата2.Останете поврзани со вашето семејство и пријатели со добивање на екстра енергија од батеријата денес3.Оваа замена на батеријата има интегриран microchip што го спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата4.Најдобра замена за оригиналната батеријата со споредливи екранот во мирување и времето на разговорm Ah екстра голем капацитет, екстра долг стендбај пати5.Компатибилни со i Pod touch 4 батерија и полнач6.Исто така, вклучени се и алатки за да ви помогне да инсталирате батерија во вашиот систем7.Мала тежина, висока капацитет & ниска Отпорност8.Сите батерии биле тестирани пред пратката9.Нашите батеријата е испратен надвор со малку или без моќ, па ве молиме да ја полните тоа за околу 46 часа пред користењеСпецификацииБатерија Тип Литиум ЈонскаДимензии 6.2 x 4.2 x 0.2 cm / 2.44" x 1.65" x 0.08" (L x W x H)Напон 3.7 VКапацитет 3.44 WhrТежина 0.60 мл / 17gКомпатибилни со i Pod touch 4Пакетот вклучува : 10 x Сосема Нов 3.7 V Внатрешни Замена на Батеријата На i Pod Touch 4та Генерација 4 4g со Поправка Алатки

ChengHaoRan Micro 5 ПЕНСА USB jack конектор за телефон, GPS, порт за зареждане порт за предаване на данни и за телефон, голям бичи рога, от 7,2 мм, MC-297
 • Новинка

ChengHaoRan Micro 5 ПЕНСА USB jack конектор за телефон, GPS, порт за зареждане порт за предаване на данни и за телефон, голям бичи рога, от 7,2 мм, MC-297

BGN 0.18

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...

20 бр / лот нова висококачествена антена WiFi Лента гъвкав кабел сигналната мрежа на работния конектор за iPhone X подмяна на резервни части
 • Новинка

20 бр / лот нова висококачествена антена WiFi Лента гъвкав кабел сигналната мрежа на работния конектор за iPhone X подмяна на резервни части

107.66 BGN 81.00

Нов Висок Квалитет Wi Fi Антена Лента Flex Кабел Сигнал Нето Работа Полнач За i Phone X Замена Поправка ДеловиОпис на производот : Висок квалитет и Нов бренд Нови Замена на делови за i Phone X Тестирани еден по еден пред превозот, работат совршено...

Оригинален U20 plus батерия новият 5.5-инчов oukitel u20 plus батерия за мобилен телефон 3300mAh безплатна доставка с отслеживающим номер
 • Новинка

Оригинален U20 plus батерия новият 5.5-инчов oukitel u20 plus батерия за мобилен телефон 3300mAh безплатна доставка с отслеживающим номер

BGN 28.78

Оригиналниот У20 плус Батеријата Нови 5.5 инчен oukitel у20 плус Мобилен Телефон Батеријата 3300m Ah БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ со Следење на Број

За ZTE Nubia Z11mini NX529 NX529J USB порт за зарядно устройство ще захранване на такса с микрофон Z11 mini USB Board Dock Connector
 • Новинка

За ZTE Nubia Z11mini NX529 NX529J USB порт за зарядно устройство ще захранване на такса с микрофон Z11 mini USB Board Dock Connector

BGN 7.98

За ZTE Nubia Z11mini NX529 USB Порт за Полнење Одбор Со Микрофон Z11 мини USB ОдборОпис : 100% Тестирани Висок Квалитет!Тоа се користи за да се замени оштетената, испукана објектКомпатибилен Модел : За Nubia Z11mini NX529 , не одговара за други МоделиСекој објект ќе бидат тестирани пред да се брод тоаНие пак секој објект внимателно и да ги направи во добра состојбаПакетот вклучува : 1pcs*За ZTE Nubia Z11mini NX529 USB Порт за Полнење Одбор Со Микрофон Z11 мини USB ОдборПочитувани Купувачот : 1) При добивањето на вашиот објект,pls проверка за да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата...