Нов USB / HDMI DC IN/VIDEO OUT гумена вратата на долната капачка за Канон за EOS 1100D Rebel T3 Kiss X50 цифров фотоапарат ремонт на част от

Нов USB / HDMI DC IN/VIDEO OUT гумена вратата на долната капачка за Канон за EOS 1100D Rebel T3 Kiss X50 цифров фотоапарат ремонт на част от

BGN 7.50

Брой продукти

Опис на производот Топло прашува : 1. кога нарачате, ве молиме потврдете јасно она што ви треба и нашата слика е иста цел повторно. 2 : бидејќи на дигитални додатоци, количина е премногу, сите не успеа да го испратите, драги во нашата продавница не го најде производот што треба, ве молиме контактирајте со сервисот. 3 : нашата продавница продава одржување класа прибор за одржување и технички персонал, пред купување, ве молиме да се утврди за да купат добра камера симптоми, 4.Бидејќи овие се поправка делови, ве молиме потврдете добра камера дефект, купувачи цел проценка на грешка, купи погрешно делови, ние може да не се врати, ви благодариме за вашето разбирање. 5symptoms на misjudgment, оваа продавница не е одговорен.Ако ви треба помош, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ние wholeheartedly за вашата услуга. 6 : купи производот по добиваат, се чувствуваат нешто не е во ред со производот по инсталацијата, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, нашата слободна техничко водство. 7 : Производи испрати по купувачи, ве молиме бидете сигурни да се внимателно ги следиме на информации за превоз, во навремено со единствен број на локални поштенски истраги, да не предизвикаат непотребно оштетување.Агенцијата за испорака не е некои земји купувачите, ве молиме бидете сигурни да се лично со единствен број на локални поштенски за pick-up. ЛОГОТО . За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 5 работни дена од денот на купување. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. фабриката ПРАТКАТА 1.Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа од приемот на плаќање. 3.Ние ќе брод надвор од објект од Експрес, и превозот време е 3-4 дена. 2.Треба да постои прекумерен задоцнување во превозот ние ќе ве известиме побрзо. ПЛАЌАЊЕ 1.За да се направи вашето купување искуство јасна еден,задоволни сме да им понуди широк спектар на опции за исплата. 2.задоволни сме да им понуди широк спектар на опции за исплата. 3.Нашите приоритетни методи се Т/T(Telegraphic Transfer),и ние, исто така, ја прифати western union и paypal. 4.Изберете најзгодно за вас ! Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Поздрави да ја посетите било кој од моите други предмети.


Подробности

Съвместим Стил Камери:
Огледално-рефлексни фотоапарати
Номер На Модела:
За за Canon EOS 1100D Rebel T3 Kiss X50
Съвместим Марка:
за CANON

Избор на купувачи

LCD дисплей за Olympus Evolt E520 E-520 Е420 E-420, E-450 осветление
 • Новинка

LCD дисплей за Olympus Evolt E520 E-520 Е420 E-420, E-450 осветление

12.85 BGN 12.00

Paymen : да ја прифатиме Alipay,Western union,Moneygram итн изберете најзгодно за вас Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Превозот и Пакет : Бродот за САД преку Epacket тоа може да потрае околу 7 15 работни дена, со следење на број...

Новият LCD екран за Fuji 70 SL720 IT100 SL820 WB550 цифров фотоапарат ремонт на част от + осветление
 • Новинка

Новият LCD екран за Fuji 70 SL720 IT100 SL820 WB550 цифров фотоапарат ремонт на част от + осветление

9.60 BGN 9.00

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

чисто нов ръководство слот за карти с памет в събирането на ремонтни детайл за Canon 6D 650D 700D 5D Mark III 5D3 SX20 G7 G9
 • Новинка

чисто нов ръководство слот за карти с памет в събирането на ремонтни детайл за Canon 6D 650D 700D 5D Mark III 5D3 SX20 G7 G9

17.74 BGN 16.00

Нова оригинална место, добредојдовте ќе го поставите цел, контактирајте со нас.Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Вътрешен фокус и анти-разклащане на групата фиксиран багажника резервни части за Sony E PZ 16-50 f / 3.5-5.6 OSS (SELP1650) обектив(само багажника)
 • Новинка

Вътрешен фокус и анти-разклащане на групата фиксиран багажника резервни части за Sony E PZ 16-50 f / 3.5-5.6 OSS (SELP1650) обектив(само багажника)

BGN 19.18

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме овозможи 1_2 работни дена за одговори).Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет.Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човекнаправени саботажа.

95%чисто нов оптичен зуум-обектив без резервни части CCD за цифров фотоапарат Nikon Coolpix S8200 L610 L620
 • Новинка

95%чисто нов оптичен зуум-обектив без резервни части CCD за цифров фотоапарат Nikon Coolpix S8200 L610 L620

BGN 39.20

95%нови Оптички зум објектив Без CCD Поправка делови За Nikon Coolpix S8200 L610 L620 Дигитална камераПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Нов обектив бленда на затвора гъвкав кабел за Fuji Fujifilm XF-1 цифров фотоапарат XF1 ремонт на част няма гнезда
 • Новинка

Нов обектив бленда на затвора гъвкав кабел за Fuji Fujifilm XF-1 цифров фотоапарат XF1 ремонт на част няма гнезда

BGN 9.58

Опис на производот Топло прашува : 1 кога нарачате, ве молиме потврдете јасно она што ви треба и нашата слика е иста цел повторно...

Новият LCD екран за Fuji FUJIFILM FinePix JZ305 JZ300 JZ308 JZ500 JZ510 Jz505 цифров фотоапарат с подсветка
 • Новинка

Новият LCD екран за Fuji FUJIFILM FinePix JZ305 JZ300 JZ308 JZ500 JZ510 Jz505 цифров фотоапарат с подсветка

11.20 BGN 10.00

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Нова основната печатна платка дънна Платка ремонт на печатни платки резервни части за Tokina 11-16 мм f / 2.8 PRO DX II обектив
 • Новинка

Нова основната печатна платка дънна Платка ремонт на печатни платки резервни части за Tokina 11-16 мм f / 2.8 PRO DX II обектив

BGN 159.98

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки, ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори).Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет.Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човекнаправени саботажа.

Новият LCD екран ремонт на част от CANON IXUS130 SD1400 IXY400F IXY400 PC1472 цифрова камера с осветление и стъкло
 • Новинка

Новият LCD екран ремонт на част от CANON IXUS130 SD1400 IXY400F IXY400 PC1472 цифрова камера с осветление и стъкло

BGN 9.58

НОВИ LCD Екран Поправка на Дел за CANON IXSD1400 IXY400 F IXY400 PC1472 Дигитална Камера Со Светлото и стаклоПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Обратно външни въоръжение Vitre Small shoulder Glass screen Repair parts For Nion D7200 SLR
 • Новинка

Обратно външни въоръжение Vitre Small shoulder Glass screen Repair parts For Nion D7200 SLR

BGN 9.58

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори).Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет.Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човекнаправени саботажа.

нова висока копие на HXR-MC1500 USB капак за sony HXR-MC2500 SD1000 MC1500 Z5C Z7 HXR-MC2000 HDMI usb капачка vedio резервни части за камерата
 • Новинка

нова висока копие на HXR-MC1500 USB капак за sony HXR-MC2500 SD1000 MC1500 Z5C Z7 HXR-MC2000 HDMI usb капачка vedio резервни части за камерата

BGN 16.30

Опис на производот Топло прашува : 1 кога нарачате, ве молиме потврдете јасно она што ви треба и нашата слика е иста цел повторно...

Високо качество на екрана за протектора за DSLR Nikon D90 SLR фотоапарати компактен LCD оптично стъкло екрана защитно фолио камери
 • Новинка

Високо качество на екрана за протектора за DSLR Nikon D90 SLR фотоапарати компактен LCD оптично стъкло екрана защитно фолио камери

BGN 3.34

Производ Descripti Топло прашува : 1 кога нарачате, ве молиме потврдете јасно она што ви треба и нашата слика е иста цел повторно...

Нов и оригинален Nikon AF-S DX NIKKOR 18-200mm F / 3.5-5.6 G ED VRII винт 18-200 1K130-754 ремонт на обектива на камерата част
 • Новинка

Нов и оригинален Nikon AF-S DX NIKKOR 18-200mm F / 3.5-5.6 G ED VRII винт 18-200 1K130-754 ремонт на обектива на камерата част

BGN 11.20

Нови и Оригинални За Nikon AFS DX NIKKOR 18200mm F / 3.55.6 G ЕД VRII ЗАВРТКА 18200 1 K130754 на камерата Леќи на Камерата Поправка ДелПочитувани клиентотСтара нова продавница декорација, нови оригинални делови на полиците, добредојде на нови и стари клиенти да ја нашата продавница! Продавница секогаш инсистира на интегритетот менаџмент, тенка профит да го продаде, гаранција за квалитет! Ви посакувам на сите просперитетна бизнис! Најдобри желби за вас! Ние ќе ви се исполнат што е можно, како продавница за надградба на полица...

Нов обектив за мащабиране гуменият пръстен гумена дръжка гума за TAMRON 28-75 мм 28-75 мм F2. 8 A09 ремонт на част от
 • Новинка

Нов обектив за мащабиране гуменият пръстен гумена дръжка гума за TAMRON 28-75 мм 28-75 мм F2. 8 A09 ремонт на част от

BGN 15.98

НОВИОТ Објектив за Зумирање Гумени Прстен Гума Зафат Гума За TAMRON 2875 ММ 2875 MM F2.8 A09 Поправка ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

10шт камера ремонт резервни части EOS 6D острието на затвора шторка затвора за Canon
 • Новинка

10шт камера ремонт резервни части EOS 6D острието на затвора шторка затвора за Canon

BGN 63.98

10 PCS Камера Поправка и Замена на Делови EOS 6 D shutter ножеви shutter завеса за CanonПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...