Нов сензорен LCD дисплей за фотоапарат Samsung ST550 ST560 TL225 с подсветка

Нов сензорен LCD дисплей за фотоапарат Samsung ST550 ST560 TL225 с подсветка

BGN 10.00
-6 %
BGN 10.69

Брой продукти


Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници." Зошто Да Го Одберете Нас? - Големо искуство - Брза Услуга - Обезбедување на Квалитет - Разумни Трошоци Гаранција Ние нудиме на нашите клиенти со 3 месеци гаранција за нашата поправка на услуги. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот)


Подробности

сензорен екран:
No
Съвместим Стил Камери:
Насочете И Снимайте Камери
Номер На Модела:
ST550 ST560 TL225
LCD-комплект:
ДА
Пакет:
ДА
търговска марка:
Луд RZX
Съвместим Марка:
За Samsung

Избор на купувачи

Нов LCD дисплей за за Canon Powershot SX220 HS;SX230 HS; PC1620;PC1587 цифров фотоапарат с подсветка
 • Новинка

Нов LCD дисплей за за Canon Powershot SX220 HS;SX230 HS; PC1620;PC1587 цифров фотоапарат с подсветка

BGN 11.52

Нови LCD Екран За Canon за Powershot SX220 ХС;SX230 ХС;PC1620;PC1587 Дигитална камера Со осветлувањеНие треба да обезбеди пакет за следење на број На продавница се наоѓа во најголемите во Азија електроника пазарот во Шенжен Huaqiang Север, посветена на дигитални камери и camcorders SLR камера поправка делови...

Нов и оригинален Nikon AF-S VR Micro Nikkor 105mm F / 2.8 G предния капак лист 1k110-819 ремонт на обектива на камерата част
 • Новинка

Нов и оригинален Nikon AF-S VR Micro Nikkor 105mm F / 2.8 G предния капак лист 1k110-819 ремонт на обектива на камерата част

BGN 40.00

Нови и Оригинални За Nikon AFS VR Micro Nikkor 105mm F / 2.8 G ПРЕДНАТА МАСКА ЛИСТ 1 K110819 на камерата Леќи на Камерата Поправка ДелПочитувани клиентотСтара нова продавница декорација, нови оригинални делови на полиците, добредојде на нови и стари клиенти да ја нашата продавница! Продавница секогаш инсистира на интегритетот менаџмент, тенка профит да го продаде, гаранција за квалитет! Ви посакувам на сите просперитетна бизнис! Најдобри желби за вас! Ние ќе ви се исполнат што е можно, како продавница за надградба на полица...

нов обектив за мащабиране блок подмяна събрание за Samsung L201 L301 S1070 S1075 ST45 ST50 сребро
 • Новинка

нов обектив за мащабиране блок подмяна събрание за Samsung L201 L301 S1070 S1075 ST45 ST50 сребро

19.18 BGN 17.00

100% нов Објектив за Зумирање Единица Собранието Замена За Samsung L201 L301 S1070 S1075 ST45 ST50 сребро.Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Обратно външни въоръжение Vitre Small shoulder Glass screen Repair parts For Nion D7200 SLR
 • Новинка

Обратно външни въоръжение Vitre Small shoulder Glass screen Repair parts For Nion D7200 SLR

BGN 9.58

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори).Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет.Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човекнаправени саботажа.

3шт новият LCD екран прозорец дисплей (акрил) външно стъкло за canon 6D Camera Screen Protector + Лента
 • Новинка

3шт новият LCD екран прозорец дисплей (акрил) външно стъкло за canon 6D Camera Screen Protector + Лента

BGN 9.44

Ние треба да обезбеди пакет за следење на број На продавница се наоѓа во најголемите во Азија електроника пазарот во Шенжен Huaqiang Север, посветена на дигитални камери и camcorders SLR камера поправка делови...

Новите сензори за изображения CCD COMS матрица с ниско честотен филтър сервизна част за Canon 750D 760D SLR
 • Новинка

Новите сензори за изображения CCD COMS матрица с ниско честотен филтър сервизна част за Canon 750D 760D SLR

BGN 183.98

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори).Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет.Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човекнаправени саботажа.

2 елемента смяна на LCD дисплей гъвкав кабел Лента FP-1289 за Sony DCR-SR20E SX20 SX15E SX21
 • Новинка

2 елемента смяна на LCD дисплей гъвкав кабел Лента FP-1289 за Sony DCR-SR20E SX20 SX15E SX21

6.54 BGN 6.00

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Нов оригинален NEX-7 Grip Rubber подмяна на камерата на резервни части, произведено в Тайланд каучук 430031302 за сина си стиснем ръцете с кожата
 • Новинка

Нов оригинален NEX-7 Grip Rubber подмяна на камерата на резервни части, произведено в Тайланд каучук 430031302 за сина си стиснем ръцете с кожата

BGN 120.00

NEX7 Зафат Гума Камера Замена на Резервни Делови НАПРАВЕНИ ВО ТАЈЛАНД Гума 430031302 за син Нови Оригинални Тресат рацете со кожатаПочитувани клиентотСтара нова продавница декорација, нови оригинални делови на полиците, добредојде на нови и стари клиенти да ја нашата продавница! Продавница секогаш инсистира на интегритетот менаџмент, тенка профит да го продаде, гаранција за квалитет! Ви посакувам на сите просперитетна бизнис! Најдобри желби за вас! Ние ќе ви се исполнат што е можно, како продавница за надградба на полица...

Пълен Новият LCD екран +осветление за ремонт на части за Samsung PL150 TL210 PL170 PL210
 • Новинка

Пълен Новият LCD екран +осветление за ремонт на части за Samsung PL150 TL210 PL170 PL210

12.77 BGN 12.00

Paymen : да ја прифатиме Alipay,Western union,Moneygram итн изберете најзгодно за вас Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Превозот и Пакет : Бродот за САД преку Epacket тоа може да потрае околу 7 15 работни дена, со следење на број...

1бр нов обектив бленда гъвкав кабел за CANON EF 24-105 мм 24-105 мм f/4L IS USM ремонт на част от
 • Новинка

1бр нов обектив бленда гъвкав кабел за CANON EF 24-105 мм 24-105 мм f/4L IS USM ремонт на част от

BGN 3.82

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

първоначалното увеличение A590 за обектив Canon A590 с ccd use Camera repair parts (сив)
 • Новинка

първоначалното увеличение A590 за обектив Canon A590 с ccd use Camera repair parts (сив)

BGN 20.80

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Резервни части за фотоапарат Sony RX100 DSC-RX100 M1 DSC-RX100M1 такса превключвател на захранване и кабел за свързване на дънната платка
 • Новинка

Резервни части за фотоапарат Sony RX100 DSC-RX100 M1 DSC-RX100M1 такса превключвател на захранване и кабел за свързване на дънната платка

BGN 47.50

Ние сме ангажирани во Дигитална Камера SLR камера поправка индустрија за многу години, со широк спектар на поправка делови снабдување...

Нов USB / HDMI DC IN/VIDEO OUT гумена вратата на долната капачка за Канон за EOS 1100D Rebel T3 Kiss X50 цифров фотоапарат ремонт на част от
 • Новинка

Нов USB / HDMI DC IN/VIDEO OUT гумена вратата на долната капачка за Канон за EOS 1100D Rebel T3 Kiss X50 цифров фотоапарат ремонт на част от

BGN 7.50

Опис на производот Топло прашува : 1 кога нарачате, ве молиме потврдете јасно она што ви треба и нашата слика е иста цел повторно...

Нов LCD дисплей за SAMSUNG ES90 ES91 ES95 ES99 ремонт на цифрови фотоапарати част с подсветка
 • Новинка

Нов LCD дисплей за SAMSUNG ES90 ES91 ES95 ES99 ремонт на цифрови фотоапарати част с подсветка

BGN 11.18

НОВИ LCD Екран за SAMSUNG ES90 ES91 ES95 ES99 Дигитална Камера Поправка Дел Со ОсветлувањеНие треба да обезбеди пакет за следење на број На продавница се наоѓа во најголемите во Азија електроника пазарот во Шенжен Huaqiang Север, посветена на дигитални камери и camcorders SLR камера поправка делови...

Нов за Canon EOS-1D X Mark II 1DX2 визьор окуляр на кутията ASS'y замяна ремонт на част от
 • Новинка

Нов за Canon EOS-1D X Mark II 1DX2 визьор окуляр на кутията ASS'y замяна ремонт на част от

176.58 BGN 162.00

· Ние го прифаќаме Alipay,Western union,Moneygram итн.· изберете најзгодно за вас.· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Превозот И Пакет : · Брод за САД преку Epacket тоа може да потрае околу 7 15 работни дена, со следење на број.· Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа штом вашата исплата потврди.· Ние НЕМА да бидеме одговорни за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, виша сила и слично.· Купувачи се одговорни за било обичај / должност даноци направени во вашата земја.Враќање & Размена Политика : Ако не задоволство со стоки (со исклучок на човековите штета или злоупотреба) на приемот на стока се враќа или размена.Наплата или замена барања се применуваат само на тридневна барањата на, парцели добиени под истите услови, на рецепција се врати.Се враќа и Размена на искуства, товарни платени од страна на купувачот.Ви благодариме·Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви даде најмногу задоволителен одговор.

Нов оригинален LCD екран Flex Кабел Ribbon Repair Replacement Part за цифров фотоапарат Sony CX560 CX690 CX700
 • Новинка

Нов оригинален LCD екран Flex Кабел Ribbon Repair Replacement Part за цифров фотоапарат Sony CX560 CX690 CX700

BGN 24.00

Нови Оригинални LCD Екран Flex Кабел Лента за Поправка и Замена Дел За Sony CX560 CX690 CX700 Дигитална КамераПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Нов и оригинален Nikon AF-S DX NIKKOR 18-200mm F / 3.5-5.6 G ED VRII винт 18-200 1K130-754 ремонт на обектива на камерата част
 • Новинка

Нов и оригинален Nikon AF-S DX NIKKOR 18-200mm F / 3.5-5.6 G ED VRII винт 18-200 1K130-754 ремонт на обектива на камерата част

BGN 11.20

Нови и Оригинални За Nikon AFS DX NIKKOR 18200mm F / 3.55.6 G ЕД VRII ЗАВРТКА 18200 1 K130754 на камерата Леќи на Камерата Поправка ДелПочитувани клиентотСтара нова продавница декорација, нови оригинални делови на полиците, добредојде на нови и стари клиенти да ја нашата продавница! Продавница секогаш инсистира на интегритетот менаџмент, тенка профит да го продаде, гаранција за квалитет! Ви посакувам на сите просперитетна бизнис! Најдобри желби за вас! Ние ќе ви се исполнат што е можно, како продавница за надградба на полица...

Резервни части за slr обективи Canon EF 24-70mm f / 2.8 L red ring red circle tube red circle shell Lens hood barrel резервни части
 • Новинка

Резервни части за slr обективи Canon EF 24-70mm f / 2.8 L red ring red circle tube red circle shell Lens hood barrel резервни части

BGN 97.60

SLR Леќа поправка делови За Canon EF 2470mm f / 2.8 L црвен прстен црвениот круг цевка црвениот круг школка худ Леќа барел замена на деловиПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Резервни части за фотоапарат Canon 70D Top Cover LCD Display Unit with Button Кабел
 • Новинка

Резервни части за фотоапарат Canon 70D Top Cover LCD Display Unit with Button Кабел

BGN 27.98

Камерата Поправка Делови За Canon 70 D Горниот Капак LCD Дисплеј Единица со Копчето КабелНие треба да обезбеди пакет за следење на број На продавница се наоѓа во најголемите во Азија електроника пазарот во Шенжен Huaqiang Север, посветена на дигитални камери и camcorders SLR камера поправка делови...

10шт камера ремонт резервни части EOS 6D острието на затвора шторка затвора за Canon
 • Новинка

10шт камера ремонт резервни части EOS 6D острието на затвора шторка затвора за Canon

BGN 63.98

10 PCS Камера Поправка и Замена на Делови EOS 6 D shutter ножеви shutter завеса за CanonПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...