LAOA високо качество 5 размери магнитна 1/4 изход удължител Ро буш удължител прът електрически удължител битове за отвертки

LAOA високо качество 5 размери магнитна 1/4 изход удължител Ро буш удължител прът електрически удължител битове за отвертки

BGN 9.00
-31 %
BGN 13.10

Брой продукти


LAOA Висок Квалитет 5 големини Магнетни 1/4 Приклучок за Продолжување Ro Ракав Продолжување Род Електрични Prolonger Малку За Шрафцигер
LAOA Само тесна продолжување на род Потекло Тајван
Производ Параметар :
Име : 1/4" само тесна продолжување на род Модел : LA615006 LA615015 LA615030 Вкупна должина : 60mm 150mm 300мм Опашката дел големина : 1/4" (6.35 mm) Материјал : Легиран челик Тежина : 0.04 кг 0.10 kg 0.21 кг Потекло : Тајван ■ Само тесна чак, брзо да се соберат, погодност.
■ Заклучен без картичка, професионална и практична
■ Продолжување на прачка е направен од страна 10.8 mm легиран челик. Високо флексибилен, висок вртежен момент
■ Со магнетни брз развод функција
■ Важат за 1/4 електрични шрафцигер, рачен шрафцигер, електрични дупчалки, и други алатки.
Спецификации :
① Магнетни брз чак продолжување род ② Магнетни продолжување род На : Вкупната должина
Тестот големина
Детали за производот
① Стабилен квалитет, трајни ② Секое продолжување на род врежан LAOA ЛОГО и модел
③ Внатрешниот дизајн со силни магнетни дизајн. Фиксна делчиња и ги апсорбира завртки
Употреба случај
Апликацијата област


Подробности

Цвят:
60мм ЛА615006, 150мм ЛА615015, 300мм ЛА615030, 56мм ЛА6501СЕР, 56мм ЛА6501ЕР
Шик:
ДА
Пакет:
Под 5шт
Номер На Модела:
LA615006 / 15 / 30, LA6501CER/ER
Размерът На Главата На Винта:
6.35 mm
Характеристики:
Разборный
С Дръжка Или Не:
No
is_customized:
No
Материал:
Легированная стомана
търговска марка:
LAOA
Вид На Главата На Винта:
удлинительный прът
Тип:
удлинительный прът
Размер:
56mm,60mm,150mm,300mm

Избор на купувачи

Клещи HS-03H коаксиални за пресоване за задобренных на конекторите за оптични влакна, belden 8218 и rg174, коаксиален кабел RG179
 • Новинка

Клещи HS-03H коаксиални за пресоване за задобренных на конекторите за оптични влакна, belden 8218 и rg174, коаксиален кабел RG179

BGN 8.77

ХС03 H коаксијален crimping plier за RG174,RG179 коаксијален кабелОпис На Производот1.Детали decription Coax crimping алатка за coax, оптички влакна, belden 8218 конектори и игли Crimping Plier мини рака терминал алатка ХС03 H МиниCrimper најмалиот професионален crimp алатка Ratchet со безбедноста пуштање во согласност резултат За coax конектори, оптички влакна, belden 8218 Crimping range : 4.5 мм, 3.25 мм, 3.84 мм, 1.72 мм, 1.0 мм Должина : 203mmТежина : 0.5 кг2.Слики на ХС03 H рака crimping алатки3.Други Модели

Vellance CH3504 складное острието ножове сачмен лагер D2 острието G10 дръжка тактически нож за оцеляване инструменти открит къмпинг джобен нож
 • Новинка

Vellance CH3504 складное острието ножове сачмен лагер D2 острието G10 дръжка тактически нож за оцеляване инструменти открит къмпинг джобен нож

64.11 BGN 54.00

Опис На Производот1 Предмет : CH3504 Виткање Сечилото на Нож2 Вкупна Должина : 21.2 CM3 Должина на ножот : 8.5 CM4 Сечилото Материјал : D25...

12 бр трещотка гаечен ключ гнездо гаечен ключ набор от хардуер ванадий, хром-ванадиевая стомана за ремонт комплект ръчно изработени комплект инструменти
 • Новинка

12 бр трещотка гаечен ключ гнездо гаечен ключ набор от хардуер ванадий, хром-ванадиевая стомана за ремонт комплект ръчно изработени комплект инструменти

31.98 BGN 30.00

Објектот Специфики : Боја : Како на сликата покажуваПовршински Третман : ОгледалоМатеријал : Хром vanadium Челиксо Хром Позлатен ПовршинаКутија Големина : Прибл.26*7.5*3.5 cm / 10.24"*2.95"*1.38"Содржина : 10pc1 / 4" др Приклучоци : 4,5,6,7,8,9,10,11,12,13 MM1pc 4" / 100mm продолжување бар1pc 1 / 4" др Ratchet КлучПакетот Вклучува : 1 X Алатки За Полнење

Горещи продажба 1 бр. 3 мм на опашка HSS на ротационен файлове нож на Семинарията край диаметър 3/4/5/6 мм ротационен заусенец за Dremel ротационен инструменти аксесоари
 • Новинка

Горещи продажба 1 бр. 3 мм на опашка HSS на ротационен файлове нож на Семинарията край диаметър 3/4/5/6 мм ротационен заусенец за Dremel ротационен инструменти аксесоари

5.41 BGN 4.00

Топла продажба 1 Pcs 3мм месо тело ХСС Ротари Датотеки Машина burs Работ дијаметар 3 / 4 / 5 / 6mm Ротари Брус за Dremel Ротари Алатки Додатоци Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

Девети свят 6шт набор от ръчни файлове дървообработващи наполнительные инструменти игла дърворезба рашпиль Microtech метални файлове мини микро папка Сам
 • Новинка

Девети свят 6шт набор от ръчни файлове дървообработващи наполнительные инструменти игла дърворезба рашпиль Microtech метални файлове мини микро папка Сам

BGN 18.22

Се користи за обработка тешко дрво, deburring; средување и chamfering; полирање груба обработка, погоден за сите видови на дрво мелење, што е потребно модел Спецификации : Материјал : метал Боја : црна,жолта Големина : 180mm Тежина : 210g Карактеристики : различни форми, широка употреба, висока цврстина, силни и издржливи Удобен зафат, прецизни и единствен, јасно забиЗа махагони и други тврдо категорија дрва за обработка на професионални fileМоже да се користи за други случаи на дрво мелење Забелешка : забот е мал, датотека во процес на производство, од време на време да се намали алатка! Ова е да се задржи сечење алатки остри Пакет вклучуваат : 6pcs x дрво датотека

Горещ марка PSRK острието от неръждаема стомана е изключително остра висока твърдост EDC ръчно прав нож див катерене е необходим
 • Новинка

Горещ марка PSRK острието от неръждаема стомана е изключително остра висока твърдост EDC ръчно прав нож див катерене е необходим

44.77 BGN 41.00

опис на производот : Нож Тип : мал директно ножВкупна должина : 21cmДолжина на ножот : 9.0 cmСечилото дебелина : 0.3 цмСечилото ширина : 3.5 смСе справи со должина : 11.8 cmМатеријал : 7 CR13 MovЦврстина : 59 HRCРачка материјал : Црна дрвоТежина : 300g (вклучувајќи обвивка тежина)Други : Со боја кутијамини straighting нож чиста рачно изработени, висок квалитетВисок степен на мал нож, направи што повеќе благороднаКупи нож изберете Бебе тигар отворено продавница, нови производи, евтини, квалитет, постојат многу нови производи на полиците на секој ден, собирање продавници и стока, со цел да знаете повеќе отворено производи информации.Плаќање : 1...

Професионален цифров ъглов динамометричен ключ 6.8-340NM 3/8 1/2 храповик автомобилен двигател болт въртящ момент и ъгъл на измерване на гаечен ключ
 • Новинка

Професионален цифров ъглов динамометричен ключ 6.8-340NM 3/8 1/2 храповик автомобилен двигател болт въртящ момент и ъгъл на измерване на гаечен ключ

BGN 552.00

Производ запознавање Со функции за мерење на вртежен момент и Аголот на гром Врв / Трага режим на Точноста : Г.С...

OOTDTY високо качество на 15 бр./компл. 30/45/60 градуса остриета режещи плотери файлове за Graphtec CB09U винил нож
 • Новинка

OOTDTY високо качество на 15 бр./компл. 30/45/60 градуса остриета режещи плотери файлове за Graphtec CB09U винил нож

27.01 BGN 21.00

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Волфрам челик Боја : Жолта(30°), Црвена(45°), Сина(60°) Тема : Висок квалитет за : Graphtec CB09 и Graphtec CB09 U и Graphtec Силуета Камео Занает robo Винил Сечење Плотер Направени од Зацементира Карбид...

Професионално налягане ръце средство за качество, за да осигури надеждно AP-02H
 • Новинка

Професионално налягане ръце средство за качество, за да осигури надеждно AP-02H

BGN 11.47

Професионални алатки во комбинација за производство, квалитет и вредност.Модел : АП02 Hcrimping за коаксијален кабелcrimping Опсег : COAX,BNCand TNC.RG58 RG59 / 62 / 140 / 223 / 303 / 400.оптички влакна, belden8279Должина(mm) : 250Тежина(кг) : 0.57

5 Броя Винт Аспиратор Лесно Да Инсталирате Тренировки Ръководство Повреден, Счупен Болт Отстраняване P0. 5
 • Новинка

5 Броя Винт Аспиратор Лесно Да Инсталирате Тренировки Ръководство Повреден, Счупен Болт Отстраняване P0. 5

5.95 BGN 5.00

5 Pcs Завртка Extractor Лесно Надвор Поставите Вежба Битови Водич Скршени Оштетени Гром СменаСпецификација : 100% сосема нов Удобен и ефикасен Долг животен век се Применат за да се отстранат сите видови на скршена глава болт, завртка...

12шт ръчни метчики metric дръжка кран и гумен печат комплект M3-M12, регулируем гаечен ключ, спираловидна резба вилици директен тънки бормашина ремонт комплекти инструме
 • Новинка

12шт ръчни метчики metric дръжка кран и гумен печат комплект M3-M12, регулируем гаечен ключ, спираловидна резба вилици директен тънки бормашина ремонт комплекти инструме

27.01 BGN 20.00

12 PCS / Set Рака Чешми Метрички се Справи со Допрете и Умре Поставите М3М12 Прилагодлив Клуч Завртка Тема Приклучоци Прави Коси Вежба Поправка КолекцииГлавни Карактеристики : Идеален за авто поправка и машини каде metric threads(Само Раката е алатка, може да не го собира моќ алатка). Мала големина и преносни. Лесен за носење, тоа може да се управува слободно во мал простор. Практичен и удобен. Од легиран челик материјал, тоа е многу издржливи.Спецификации : Карактеристики : Идеален за авто поправка и машини каде metric threads(Само Раката е алатка, може да не го собира моќ алатка). Мала големина и преносни. Лесен за носење, тоа може да се управува слободно во мал простор. Практичен и удобен. Од легиран челик материјал, тоа е многу издржливи...

4 въглеродна стомана хирургически скалпел дръжка за скалпел САМ режещ инструмент ремонт на печатни платки спад доставка 500 бр./лот
 • Новинка

4 въглеродна стомана хирургически скалпел дръжка за скалпел САМ режещ инструмент ремонт на печатни платки спад доставка 500 бр./лот

254.38 BGN 254.00

4# Метал се Справи со Скалпел, Сечилото на Нож Дрво Хартија Машина Занает Пенкало Ножеви,Гравирање DIY Рака АлаткиУпотреба : се користи на мобилни телефони, електроника поправка индустрија, мобилни димензија хакове DIY убавина фолија сечење алатки основна алатка.Совети : ве Молиме да се биде особено внимателен кога се инсталирани или истовар на сечилото на нож,треба да се обрне внимание со цел да се избегне повреда на прстите.Овој објект е потрошен материјал, предложени повеќе подготвени.Опис На Производот : 1...

Нов Прием На 1 Бр Висококачествена Метална Пила От Неръждаема Стомана Външен Практичен Авариен Механизъм За Оцеляване Инструменти Безплатна Доставка
 • Новинка

Нов Прием На 1 Бр Висококачествена Метална Пила От Неръждаема Стомана Външен Практичен Авариен Механизъм За Оцеляване Инструменти Безплатна Доставка

BGN 1.46

Опис1 100% сосема нов и висок квалитет2 Направена од германски Нерѓосувачки Челик, Тип 600mm 3 360 степени ротирачки круг рачка, поудобно 4...

Y 0.6 tri-wing отвертка NANCH precision screwdriver repair kit за iPhone7, магнитна y 0.6 отвертка
 • Новинка

Y 0.6 tri-wing отвертка NANCH precision screwdriver repair kit за iPhone7, магнитна y 0.6 отвертка

62.38 BGN 50.00

Nanch Tools е професионална производител на шрафцигер,ние истражување и дизајн себе,главно за извоз во Европа,САД,Канада.Нашата 20 години R&D инженери може да ви помогне во секој чекор од процесот на развој.Веледрогеријата / продавач / dropshipping добредојдовте,ODM / OEM добредојдени.прецизност рака шрафцигер за телефонот долгорочните користи за професијата на човекот;Материјали : Справи за чист алуминиум материјал, ротирачки крајот капа за ABS, серија на главата материјали за увезени s2 легиран челик;Број на малку : 1Спецификација : Површинска обработка : песок експлозија electroplating; На шрафцигер битови што се користи за : 1...

RDEER гаечен ключ ръкав адаптер за комплект 1/4 3/8 1/2 квадратен шестостенния джолан CR-V Быстроразъемный който има гнездо на преобразуване става 3шт
 • Новинка

RDEER гаечен ключ ръкав адаптер за комплект 1/4 3/8 1/2 квадратен шестостенния джолан CR-V Быстроразъемный който има гнездо на преобразуване става 3шт

31.68 BGN 16.00

Карактеристики : огледало полиран хром позлатен Хром vanadium челик CRV издржливи Со клуч за употреба, може да се постигне ефект на брз исклучување ratchet клуч.

0.1-1мм2 пин клеммный щипец пресклещи DuPont KF-2510 конектор обжимные клещи DN-28B(SN-28B)
 • Новинка

0.1-1мм2 пин клеммный щипец пресклещи DuPont KF-2510 конектор обжимные клещи DN-28B(SN-28B)

BGN 8.77

DN28 B 0.11mm2 pin crimping алатка за dupont KF2510 терминал crimping plierОпис На Производот1.Детали За ОписЛСД нов тип pressplier,усвојување на принципот на користење на најдобрите потпора ефикасно да се справи со дизајн.Иако на краток и компактна структура,особено во поголемите хоризонтална притисок на rcross дел од жица,работата ќе биде многу ефикасенЕ применливо за незаварување,во согласност со стандардните електрични врскаДизајнот на точни crimping габи и заврши заклучување(само за заклучување и ослободување механичар единица)да се осигура правец на crimpng квалитетот кога crimpng постојаноТочни прилагодување е направен пред да ја напушти фабрикатаОпис : Модел NO : DN28 Bcrimping клешти за неизолирани отвори plugтип конекторМини европски стил ctimping клешти за терминалиcrimping range : 0.11mm2(2818 AWG)Алатка должина : 190mmАлатка тежина : 0.5 кг2.Слики од DN28 B Crimping алатка3.Други моделиПовратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме даде стоки пофалби.Напротив,ако не ви се допаѓа нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодарам многуПлаќањеАко имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.Превозот1.Предмети ќе биде предаден во рок од 13 работни дена.2.Ако не сте добиле вашиот shippment во 60days,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскороСертификација

1бр 12 функции Мультиинструментальная отвертка преносим ремонт на велосипеди Ръчни инструменти multitools отвертка шестостенния ключ Ringtool
 • Новинка

1бр 12 функции Мультиинструментальная отвертка преносим ремонт на велосипеди Ръчни инструменти multitools отвертка шестостенния ключ Ringtool

BGN 3.18

Име; отворено мултицел на велосипед велосипед алатка 12 функционална употреба Боја : црна, сива Тежина : 27g Технологија и материјали; прецизност кастинг мувла нерѓосувачки челик Функција; со најмалата големина за да се создаде повеќе корисни функцијата на алатката која може да се смета EDC заштита на животната средина алатки, едноставен и лесен за носење, издржливи метална материјал, широк спектар на практични завртка главата [од 3ММ10ММ хексагонална завртка глава, 1 / 4 универзална обвивка, настроената, велосипедизам прстен еластична регулаторот, збор крст, T10 слива глава, независна шрафцигер, итн.] Конфигурација; во прилог на "октопод" тело, но, исто така, испрати одделни навој на главата и на 304 нерѓосувачки челик копче прстен 25mm дијаметар Совети; 1, од не 'рѓосувачки челик ако влажност или температурна разлика во користењето на истиот средина ќе се појави' рѓа, ве молиме да се исуши, редовно бришење фаќа ' рѓа, масло за одржување...

Пресклещи LS-H518E за кримпване на мрежови инструменти за RG-59,RG-6
 • Новинка

Пресклещи LS-H518E за кримпване на мрежови инструменти за RG-59,RG-6

BGN 6.88

LSH518 E Crimping Алатка Мрежна Алатка Капацитет : RG59(4 C) RG6(5 C) Должина : 142mm Тежина : 0.273 KG Компресија конектор crimping алатка, работи со RG6, RG6 Quad и RG59 кабелска ТВ "F" конектори Економски цени, па негоyourselfers може да ја користат истата водоотпорна конектори како аргументи за Тоа е толку едноставно да се направи овие врски се елиминира чека и трошоците за кабел на компанијата и направете го тоа сами

Мини клещи храповик кабелен нож за рязане на Макс 35мм2 LS-206 набор от инструменти за Инструменти за
 • Новинка

Мини клещи храповик кабелен нож за рязане на Макс 35мм2 LS-206 набор от инструменти за Инструменти за

BGN 3.94

Мини Клешти Ratchet Кабел Машина за сечење max 35mm2 LS206 алатка комплет алатки За сечење коаксијален кабли Сечење опсег : 35mm2 макс Не за сечење од челик или челик жица Должина : 165mm Тежина : 0.14 кг Пакет : Блистер картичка+картонска кутија

An-26TW клеммный пресклещи за край на кабела 2 * AWG 20-10 обжимные клещи съвет клещи корпус
 • Новинка

An-26TW клеммный пресклещи за край на кабела 2 * AWG 20-10 обжимные клещи съвет клещи корпус

BGN 9.18

Професионални алатки во комбинација за производство, квалитет и вредност.Модел : Е26 TW1.Примена : за жицакрај ferrules2.Капацитет : 2*0.56mm23.AWG : 2*2010 AWG4.Должина : 230mm5.Тежина : 0.6 kg6.Се справи со боја : сина