Водопровод труборез диаметър 6-32mm PVC, PPR труборез ножици водопроводчик ножици ръчни инструменти найлон дръжка

Водопровод труборез диаметър 6-32mm PVC, PPR труборез ножици водопроводчик ножици ръчни инструменти найлон дръжка

BGN 2.00
-17 %
BGN 2.40

Брой продукти


започнете
крајот
Водовод Машина со Дијаметар од 6-32-МИЛИМЕТРИ ПВЦ PPR Цевки Машина Ножици Водоводџија Shears Рака Алатки Најлон Рачка
Продавница оглас :
Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетот, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!
Производ слика :
За слика : Сите наши слики се направени во вид на оригиналниот производ слики , графички обработка не е забрането да го копирате и да го украдат! Продавница најава : Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетот, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на! Опис на производот 1) Availabe за 32-милиметри (диа) цевка,како што се ppr,pex,пвц и така натаму 2) Mn челик 65 нож, најлон се справи со телото.
оваа машина е претпочитаниот тип за да се намали пвц цевки и други пластични цевки под 32-милиметри, брзо ,лесно користење.
Употреба на цевки машина за да се намали ПВЦ, PPR цевки или гранка. Погодно за одредување на цевка или црево.
Карактеристики :
Преносни најлон се справи со структура дизајн.
Цврст и издржлив.
Ергономски рачка,контрола чувство на удобност и не е лесно да се пропадна.
Со заклучување кука,погодно да се стави настрана.
Висок квалитет на манган челик сечилото.
Спецификации :
Боја : бела
Материјал : Манган Челик 65 + најлон
Објектот Големина : Прибл 21 * 4.5 * 2.3 cm / 8.3 * 1.8 * 0.9 во
Објектот Тежина : 160g / 5.6 оз
Пакет Големина : 20* 915* 2cm / 10.2 * 3.5 * 1in
Пакет Тежина : 180g / 6.6 оз
Пакет Листата :
1 * Цевка C изговори
Објектот Слика :
За слика : сите наши производи се за мојата оригинална фотографија, бидејќи на разликата на светлината и секој електрофореза слој пигмент боја разлика предизвикан од проблем припаѓа на нормални ситуација, ве молиме клиенти разбирање, ние се купи е поевтино да се користи ножици, бојата е само второ, во исто време, ние и ветуваме на лажни на компензира десет! Украдени бројка ќе се испита!
Бренд Сечилото материјал Тело материјал за Сечење, опсег на Користење Боја JIANHUA Автентични 65 Mn. челик со Висок квалитет најлон 0-32-милиметри Сечење или стриже
бела


Подробности

Общ Вид:
Домакински Ножици
Форма:
кран
Направи си Сам пособия:
Водопровод
Специален Вид:
Ножица За Лява Ръка
Материал На Острието:
въглеродна стомана
is_customized:
Yes
Приложение:
Прическа
търговска марка:
Жянхуа
Материал:
Пластмаса
Сгъваема:
ДА
Номер На Модела:
25мм
Материал Дръжка:
найлон дръжка
Име:
труборез PVC рязане до 6-32mm PPR тръба с ножица
Нето тегло:
160 гр
Материал На Острието:
Стомана 65млн.
Материал На Корпуса:
найлон дръжка
Диапазон на рязане:
2-32mm
Използването на:
Водопроводчик специални инструменти
Тип:
Handlle :
Пакет:
Цвят:
Бял

Избор на купувачи

2017 Нов Много Остър Ловен Нож Фиксирано Острие Къмпинг Тактическо Оцеляване Джобни Ножове Эбонитовая Дръжка Открит Инструмент Безплатна Доставка
 • Новинка

2017 Нов Много Остър Ловен Нож Фиксирано Острие Къмпинг Тактическо Оцеляване Джобни Ножове Эбонитовая Дръжка Открит Инструмент Безплатна Доставка

45.60 BGN 36.00

Вкупна должина : 19 CMДолжина на ножот : 9.8 CMСе справи со должина : 9.2 CMСечилото ширина : 3.2 CMСечилото дебелина : 3.8 MMСечилото материјал : 7 cr17mov хром челикРачка материјал : G10 fiberboardЦврстина : 56 HRCПовршински третман : црна ИглаГравирање пескарењеНож во собата : најлон поставуваТежина (вклучувајќи пакување) : 251 gБелаЦрна

RDEER гаечен ключ ръкав адаптер за комплект 1/4 3/8 1/2 квадратен шестостенния джолан CR-V Быстроразъемный който има гнездо на преобразуване става 3шт
 • Новинка

RDEER гаечен ключ ръкав адаптер за комплект 1/4 3/8 1/2 квадратен шестостенния джолан CR-V Быстроразъемный който има гнездо на преобразуване става 3шт

31.68 BGN 16.00

Карактеристики : огледало полиран хром позлатен Хром vanadium челик CRV издржливи Со клуч за употреба, може да се постигне ефект на брз исклучување ratchet клуч.

Y 0.6 tri-wing отвертка NANCH precision screwdriver repair kit за iPhone7, магнитна y 0.6 отвертка
 • Новинка

Y 0.6 tri-wing отвертка NANCH precision screwdriver repair kit за iPhone7, магнитна y 0.6 отвертка

62.38 BGN 50.00

Nanch Tools е професионална производител на шрафцигер,ние истражување и дизајн себе,главно за извоз во Европа,САД,Канада.Нашата 20 години R&D инженери може да ви помогне во секој чекор од процесот на развој.Веледрогеријата / продавач / dropshipping добредојдовте,ODM / OEM добредојдени.прецизност рака шрафцигер за телефонот долгорочните користи за професијата на човекот;Материјали : Справи за чист алуминиум материјал, ротирачки крајот капа за ABS, серија на главата материјали за увезени s2 легиран челик;Број на малку : 1Спецификација : Површинска обработка : песок експлозија electroplating; На шрафцигер битови што се користи за : 1...

Марс мадам Безплатна доставка нов продукт режещ инструмент открит малък прав нож колие див ключ нож за самозащита
 • Новинка

Марс мадам Безплатна доставка нов продукт режещ инструмент открит малък прав нож колие див ключ нож за самозащита

31.68 BGN 29.00

Производ параметри Должина : 14 смДолжина на ножот : 5.2 cmСе справи со долго : 8.8 cm Сечилото : во својата најширока точка 2 cm Цврстина : 58 HRC Тежина : 80 g Површина : црна оксид Услуга 1...

5 Броя Винт Аспиратор Лесно Да Инсталирате Тренировки Ръководство Повреден, Счупен Болт Отстраняване P0. 5
 • Новинка

5 Броя Винт Аспиратор Лесно Да Инсталирате Тренировки Ръководство Повреден, Счупен Болт Отстраняване P0. 5

5.95 BGN 5.00

5 Pcs Завртка Extractor Лесно Надвор Поставите Вежба Битови Водич Скршени Оштетени Гром СменаСпецификација : 100% сосема нов Удобен и ефикасен Долг животен век се Применат за да се отстранат сите видови на скршена глава болт, завртка...

LAOA високо качество 5 размери магнитна 1/4 изход удължител Ро буш удължител прът електрически удължител битове за отвертки
 • Новинка

LAOA високо качество 5 размери магнитна 1/4 изход удължител Ро буш удължител прът електрически удължител битове за отвертки

13.10 BGN 9.00

LAOA Висок Квалитет 5 големини Магнетни 1 / 4 Приклучок за Продолжување Ro Ракав Продолжување Род Електрични Prolonger Малку За ШрафцигерLAOA Само тесна продолжување на род Потекло ТајванПроизвод Параметар : Име : 1 / 4" само тесна продолжување на род Модел : LA615006 LA615015 LA615030 Вкупна должина : 60mm 150mm 300мм Опашката дел големина : 1 / 4" (6.35 mm) Материјал : Легиран челик Тежина : 0.04 кг 0.10 kg 0.21 кг Потекло : Тајван ■ Само тесна чак, брзо да се соберат, погодност.■ Заклучен без картичка, професионална и практична■ Продолжување на прачка е направен од страна 10.8 mm легиран челик...

OOTDTY високо качество на 15 бр./компл. 30/45/60 градуса остриета режещи плотери файлове за Graphtec CB09U винил нож
 • Новинка

OOTDTY високо качество на 15 бр./компл. 30/45/60 градуса остриета режещи плотери файлове за Graphtec CB09U винил нож

27.01 BGN 21.00

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Волфрам челик Боја : Жолта(30°), Црвена(45°), Сина(60°) Тема : Висок квалитет за : Graphtec CB09 и Graphtec CB09 U и Graphtec Силуета Камео Занает robo Винил Сечење Плотер Направени од Зацементира Карбид...

An-26TW клеммный пресклещи за край на кабела 2 * AWG 20-10 обжимные клещи съвет клещи корпус
 • Новинка

An-26TW клеммный пресклещи за край на кабела 2 * AWG 20-10 обжимные клещи съвет клещи корпус

BGN 9.18

Професионални алатки во комбинација за производство, квалитет и вредност.Модел : Е26 TW1.Примена : за жицакрај ferrules2.Капацитет : 2*0.56mm23.AWG : 2*2010 AWG4.Должина : 230mm5.Тежина : 0.6 kg6.Се справи со боја : сина

0.1-1мм2 пин клеммный щипец пресклещи DuPont KF-2510 конектор обжимные клещи DN-28B(SN-28B)
 • Новинка

0.1-1мм2 пин клеммный щипец пресклещи DuPont KF-2510 конектор обжимные клещи DN-28B(SN-28B)

BGN 8.77

DN28 B 0.11mm2 pin crimping алатка за dupont KF2510 терминал crimping plierОпис На Производот1.Детали За ОписЛСД нов тип pressplier,усвојување на принципот на користење на најдобрите потпора ефикасно да се справи со дизајн.Иако на краток и компактна структура,особено во поголемите хоризонтална притисок на rcross дел од жица,работата ќе биде многу ефикасенЕ применливо за незаварување,во согласност со стандардните електрични врскаДизајнот на точни crimping габи и заврши заклучување(само за заклучување и ослободување механичар единица)да се осигура правец на crimpng квалитетот кога crimpng постојаноТочни прилагодување е направен пред да ја напушти фабрикатаОпис : Модел NO : DN28 Bcrimping клешти за неизолирани отвори plugтип конекторМини европски стил ctimping клешти за терминалиcrimping range : 0.11mm2(2818 AWG)Алатка должина : 190mmАлатка тежина : 0.5 кг2.Слики од DN28 B Crimping алатка3.Други моделиПовратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме даде стоки пофалби.Напротив,ако не ви се допаѓа нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодарам многуПлаќањеАко имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.Превозот1.Предмети ќе биде предаден во рок од 13 работни дена.2.Ако не сте добиле вашиот shippment во 60days,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскороСертификација

Vellance CH3504 складное острието ножове сачмен лагер D2 острието G10 дръжка тактически нож за оцеляване инструменти открит къмпинг джобен нож
 • Новинка

Vellance CH3504 складное острието ножове сачмен лагер D2 острието G10 дръжка тактически нож за оцеляване инструменти открит къмпинг джобен нож

64.11 BGN 54.00

Опис На Производот1 Предмет : CH3504 Виткање Сечилото на Нож2 Вкупна Должина : 21.2 CM3 Должина на ножот : 8.5 CM4...

Горещи продажба 1 бр. 3 мм на опашка HSS на ротационен файлове нож на Семинарията край диаметър 3/4/5/6 мм ротационен заусенец за Dremel ротационен инструменти аксесоари
 • Новинка

Горещи продажба 1 бр. 3 мм на опашка HSS на ротационен файлове нож на Семинарията край диаметър 3/4/5/6 мм ротационен заусенец за Dremel ротационен инструменти аксесоари

5.41 BGN 4.00

Топла продажба 1 Pcs 3мм месо тело ХСС Ротари Датотеки Машина burs Работ дијаметар 3 / 4 / 5 / 6mm Ротари Брус за Dremel Ротари Алатки Додатоци Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

1 бр мини 3в1 Ключодържател отвертка мобилен очила Слънчеви очила, часовници, ремонт набор от инструменти P0. 5
 • Новинка

1 бр мини 3в1 Ключодържател отвертка мобилен очила Слънчеви очила, часовници, ремонт набор от инструменти P0. 5

1.17 BGN 1.00

1 КОМПЈУТЕР Мини 3in1 Keychain Шрафцигер Мобилни Eyeglass очила за сонце се Види Поправка Алатка за ПолнењеОпис : 3во1 Додаток Алатка : Рамна глава шрафцигер / Филипс шрафцигер / Star орев возачотСе користи за да се поправи или заостри шрафовите на различни очила, очила за сонце, часовници, мобилни телефониСо keychain, преносни и лесно да се носатДолжина без Keychain : Прибл...

LAOA 10шт 65мм S2 легированная стомана PH2 двухголовочная отвертка бит на твърд до 58HDC
 • Новинка

LAOA 10шт 65мм S2 легированная стомана PH2 двухголовочная отвертка бит на твърд до 58HDC

18.26 BGN 13.00

Сива Doubelна чело СеријаS2 ЛЕГИРАН ЧЕЛИКЦВРСТИНА НА 58±2A : СЕГА МОДЕЛБ : МИНАТОТО МОДЕЛ Висока цврстина, висок вртежен момент, долг животен век Изработени од S2 легиран челик Серија Цуи магнетни, може лесно да се апсорбираат малите заврткиПластична кутија за пакувањеЛесно tio носатСе продава од 10 парчињаЕкспрес1...

Силиконов шпатула стъргало силикон далеч Отстраняване и завършилият направено строители избор на инструменти Limited Bulider Tools плочки нетъкани материали за пречиства?
 • Новинка

Силиконов шпатула стъргало силикон далеч Отстраняване и завършилият направено строители избор на инструменти Limited Bulider Tools плочки нетъкани материали за пречиства?

25.36 BGN 15.00

Силиконски Пломби Scraper и Коноп Алатка за Полнење, сите агли на располагање Лесен за користење; Силикони Trowel & Силикони Scraper Подобрување на agglutinating квалитет и естетска смисла на површината; Интегрирани структура; Dissassemble лесно да&се соберат лесно; Работата брзо...

Клещи HS-03H коаксиални за пресоване за задобренных на конекторите за оптични влакна, belden 8218 и rg174, коаксиален кабел RG179
 • Новинка

Клещи HS-03H коаксиални за пресоване за задобренных на конекторите за оптични влакна, belden 8218 и rg174, коаксиален кабел RG179

BGN 8.77

ХС03 H коаксијален crimping plier за RG174,RG179 коаксијален кабелОпис На Производот1.Детали decription Coax crimping алатка за coax, оптички влакна, belden 8218 конектори и игли Crimping Plier мини рака терминал алатка ХС03 H МиниCrimper најмалиот професионален crimp алатка Ratchet со безбедноста пуштање во согласност резултат За coax конектори, оптички влакна, belden 8218 Crimping range : 4.5 мм, 3.25 мм, 3.84 мм, 1.72 мм, 1.0 мм Должина : 203mmТежина : 0.5 кг2.Слики на ХС03 H рака crimping алатки3.Други Модели

Мини клещи храповик кабелен нож за рязане на Макс 35мм2 LS-206 набор от инструменти за Инструменти за
 • Новинка

Мини клещи храповик кабелен нож за рязане на Макс 35мм2 LS-206 набор от инструменти за Инструменти за

BGN 3.94

Мини Клешти Ratchet Кабел Машина за сечење max 35mm2 LS206 алатка комплет алатки За сечење коаксијален кабли Сечење опсег : 35mm2 макс Не за сечење од челик или челик жица Должина : 165mm Тежина : 0.14 кг Пакет : Блистер картичка+картонска кутија

Инструмент FS-D3 самостоятелно коригиращ диапазон източване на изолационни проводници AWG 28-10 обжимные клещи
 • Новинка

Инструмент FS-D3 самостоятелно коригиращ диапазон източване на изолационни проводници AWG 28-10 обжимные клещи

12.16 BGN 12.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Бренд Име : FUTIAN Број на Модел : FSД3Тип : Рамен Нос Апликација : Жица Stripper Боја : Класична Црна + ЦрвенаДолжина : 190mmТежина : Околу...