2017 инструмент пейка винт пейка менгеме за направи си САМ бижута занаят мухъл фиксиран инструмент за ремонт

2017 инструмент пейка винт пейка менгеме за направи си САМ бижута занаят мухъл фиксиран инструмент за ремонт

BGN 6.00
-18 %
BGN 7.34

Брой продукти


Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Најчесто се користи DIY Алатка, лесно Може да се сфати на мали делови, лесен за употреба.
Направени од високо квалитетни Алуминиумски Легури.
4 стилови може да се изберат.
Спецификации :
Материјал : Алуминиум Легура
Тип : 5881 Мини DIY домаќинство златна менгеме на назад, 8003 домаќинство универзална табела менгеме на назад, 8008 домаќинство вежба менгеме на назад, 8005 Алуминиум Легура апаратот менгеме на назад
Пакет се вклучени :
1 x Алуминиум Легура Табела менгеме на назад


Подробности

Направи си Сам пособия:
Металообработване
Номер На Модела:
ZK1022301
търговска марка:
OUTAD
Тип:
настолни менгеме
Материал:
Алуминиева сплав

Избор на купувачи

An-26TW клеммный пресклещи за край на кабела 2 * AWG 20-10 обжимные клещи съвет клещи корпус
 • Новинка

An-26TW клеммный пресклещи за край на кабела 2 * AWG 20-10 обжимные клещи съвет клещи корпус

BGN 9.18

Професионални алатки во комбинација за производство, квалитет и вредност.Модел : Е26 TW1.Примена : за жицакрај ferrules2.Капацитет : 2*0.56mm23.AWG : 2*2010 AWG4.Должина : 230mm5.Тежина : 0.6 kg6.Се справи со боја : сина

Нов Прием На 1 Бр Висококачествена Метална Пила От Неръждаема Стомана Външен Практичен Авариен Механизъм За Оцеляване Инструменти Безплатна Доставка
 • Новинка

Нов Прием На 1 Бр Висококачествена Метална Пила От Неръждаема Стомана Външен Практичен Авариен Механизъм За Оцеляване Инструменти Безплатна Доставка

BGN 1.46

Опис1 100% сосема нов и висок квалитет2 Направена од германски Нерѓосувачки Челик, Тип 600mm 3 360 степени ротирачки круг рачка, поудобно 4...

2017 Нов Много Остър Ловен Нож Фиксирано Острие Къмпинг Тактическо Оцеляване Джобни Ножове Эбонитовая Дръжка Открит Инструмент Безплатна Доставка
 • Новинка

2017 Нов Много Остър Ловен Нож Фиксирано Острие Къмпинг Тактическо Оцеляване Джобни Ножове Эбонитовая Дръжка Открит Инструмент Безплатна Доставка

45.60 BGN 36.00

Вкупна должина : 19 CMДолжина на ножот : 9.8 CMСе справи со должина : 9.2 CMСечилото ширина : 3.2 CMСечилото дебелина : 3.8 MMСечилото материјал : 7 cr17mov хром челикРачка материјал : G10 fiberboardЦврстина : 56 HRCПовршински третман : црна ИглаГравирање пескарењеНож во собата : најлон поставуваТежина (вклучувајќи пакување) : 251 gБелаЦрна

Водопровод труборез диаметър 6-32mm PVC, PPR труборез ножици водопроводчик ножици ръчни инструменти найлон дръжка
 • Новинка

Водопровод труборез диаметър 6-32mm PVC, PPR труборез ножици водопроводчик ножици ръчни инструменти найлон дръжка

2.40 BGN 2.00

започнетекрајотВодовод Машина со Дијаметар од 632МИЛИМЕТРИ ПВЦ PPR Цевки Машина Ножици Водоводџија Shears Рака Алатки Најлон РачкаПродавница оглас : Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетот, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!Производ слика : За слика : Сите наши слики се направени во вид на оригиналниот производ слики , графички обработка не е забрането да го копирате и да го украдат! Продавница најава : Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетот, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на! Опис на производот 1) Availabe за 32милиметри (диа) цевка,како што се ppr,pex,пвц и така натаму 2) Mn челик 65 нож, најлон се справи со телото.оваа машина е претпочитаниот тип за да се намали пвц цевки и други пластични цевки под 32милиметри, брзо ,лесно користење.Употреба на цевки машина за да се намали ПВЦ, PPR цевки или гранка...

5 Броя Винт Аспиратор Лесно Да Инсталирате Тренировки Ръководство Повреден, Счупен Болт Отстраняване P0. 5
 • Новинка

5 Броя Винт Аспиратор Лесно Да Инсталирате Тренировки Ръководство Повреден, Счупен Болт Отстраняване P0. 5

5.95 BGN 5.00

5 Pcs Завртка Extractor Лесно Надвор Поставите Вежба Битови Водич Скршени Оштетени Гром СменаСпецификација : 100% сосема нов Удобен и ефикасен Долг животен век се Применат за да се отстранат сите видови на скршена глава болт, завртка...

Y 0.6 tri-wing отвертка NANCH precision screwdriver repair kit за iPhone7, магнитна y 0.6 отвертка
 • Новинка

Y 0.6 tri-wing отвертка NANCH precision screwdriver repair kit за iPhone7, магнитна y 0.6 отвертка

62.38 BGN 50.00

Nanch Tools е професионална производител на шрафцигер,ние истражување и дизајн себе,главно за извоз во Европа,САД,Канада.Нашата 20 години R&D инженери може да ви помогне во секој чекор од процесот на развој.Веледрогеријата / продавач / dropshipping добредојдовте,ODM / OEM добредојдени.прецизност рака шрафцигер за телефонот долгорочните користи за професијата на човекот;Материјали : Справи за чист алуминиум материјал, ротирачки крајот капа за ABS, серија на главата материјали за увезени s2 легиран челик;Број на малку : 1Спецификација : Површинска обработка : песок експлозија electroplating; На шрафцигер битови што се користи за : 1...

1бр 12 функции Мультиинструментальная отвертка преносим ремонт на велосипеди Ръчни инструменти multitools отвертка шестостенния ключ Ringtool
 • Новинка

1бр 12 функции Мультиинструментальная отвертка преносим ремонт на велосипеди Ръчни инструменти multitools отвертка шестостенния ключ Ringtool

BGN 3.18

Име; отворено мултицел на велосипед велосипед алатка 12 функционална употреба Боја : црна, сива Тежина : 27g Технологија и материјали; прецизност кастинг мувла нерѓосувачки челик Функција; со најмалата големина за да се создаде повеќе корисни функцијата на алатката која може да се смета EDC заштита на животната средина алатки, едноставен и лесен за носење, издржливи метална материјал, широк спектар на практични завртка главата [од 3ММ10ММ хексагонална завртка глава, 1 / 4 универзална обвивка, настроената, велосипедизам прстен еластична регулаторот, збор крст, T10 слива глава, независна шрафцигер, итн.] Конфигурација; во прилог на "октопод" тело, но, исто така, испрати одделни навој на главата и на 304 нерѓосувачки челик копче прстен 25mm дијаметар Совети; 1, од не 'рѓосувачки челик ако влажност или температурна разлика во користењето на истиот средина ќе се појави' рѓа, ве молиме да се исуши, редовно бришење фаќа ' рѓа, масло за одржување...

Много остър High-end Brush Finish DC53 Fixed Blade Tactical Knife, Three Edge Survival Knives Fixed Blade
 • Новинка

Много остър High-end Brush Finish DC53 Fixed Blade Tactical Knife, Three Edge Survival Knives Fixed Blade

270.21 BGN 257.00

опис на производот : Нож Тип : мал директно ножВкупна должина : 16.4 cmДолжина на ножот : 7cmСечилото дебели : 0.22 cmСечилото материјал : M390Цврстина : 6062 HRCРачка материјал : ДрвоТежина : 34gДруги : Со боја кутијамини straighting нож чиста рачно изработени, висок квалитетВисок степен на мал нож, направи што повеќе благороднаСекој нож се справи со модели е различен, во вид преовладуваатКупи нож изберете Бебе тигар отворено продавница, нови производи, евтини, квалитет, постојат многу нови производи на полиците на секој ден, собирање продавници и стока, со цел да знаете повеќе отворено производи информации.Плаќање : 1...

Vellance CH3504 складное острието ножове сачмен лагер D2 острието G10 дръжка тактически нож за оцеляване инструменти открит къмпинг джобен нож
 • Новинка

Vellance CH3504 складное острието ножове сачмен лагер D2 острието G10 дръжка тактически нож за оцеляване инструменти открит къмпинг джобен нож

64.11 BGN 54.00

Опис На Производот1 Предмет : CH3504 Виткање Сечилото на Нож2 Вкупна Должина : 21.2 CM3 Должина на ножот : 8.5 CM4...

0.1-1мм2 пин клеммный щипец пресклещи DuPont KF-2510 конектор обжимные клещи DN-28B(SN-28B)
 • Новинка

0.1-1мм2 пин клеммный щипец пресклещи DuPont KF-2510 конектор обжимные клещи DN-28B(SN-28B)

BGN 8.77

DN28 B 0.11mm2 pin crimping алатка за dupont KF2510 терминал crimping plierОпис На Производот1.Детали За ОписЛСД нов тип pressplier,усвојување на принципот на користење на најдобрите потпора ефикасно да се справи со дизајн.Иако на краток и компактна структура,особено во поголемите хоризонтална притисок на rcross дел од жица,работата ќе биде многу ефикасенЕ применливо за незаварување,во согласност со стандардните електрични врскаДизајнот на точни crimping габи и заврши заклучување(само за заклучување и ослободување механичар единица)да се осигура правец на crimpng квалитетот кога crimpng постојаноТочни прилагодување е направен пред да ја напушти фабрикатаОпис : Модел NO : DN28 Bcrimping клешти за неизолирани отвори plugтип конекторМини европски стил ctimping клешти за терминалиcrimping range : 0.11mm2(2818 AWG)Алатка должина : 190mmАлатка тежина : 0.5 кг2.Слики од DN28 B Crimping алатка3.Други моделиПовратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме даде стоки пофалби.Напротив,ако не ви се допаѓа нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодарам многуПлаќањеАко имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.Превозот1.Предмети ќе биде предаден во рок од 13 работни дена.2.Ако не сте добиле вашиот shippment во 60days,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскороСертификација

MX-DEMEL мультитул Phillips плосък връх Torx отвертка, за Сам ремонтни инструменти двупосочно замяна главоболие отвертка
 • Новинка

MX-DEMEL мультитул Phillips плосък връх Torx отвертка, за Сам ремонтни инструменти двупосочно замяна главоболие отвертка

2.88 BGN 2.00

MXDEMEL Multitool Филипс Рамен Совет Torx Шрафцигер За Diy Поправка Алатки Двонасочно Меѓусебно Главата ШрафцигерТопло прашува : Ако ви се допаѓа други модели и се постави, може да се купат од страна на сликата подолу кликнете оди во, ви благодариме!

Нов 8 инча два цвята дръжка мини-Болторез стоманена тел за рязане клещи 65 марганцевая стомана обжимные клещи на режещия инструмент
 • Новинка

Нов 8 инча два цвята дръжка мини-Болторез стоманена тел за рязане клещи 65 марганцевая стомана обжимные клещи на режещия инструмент

15.98 BGN 13.00

Нови 8 Inches Двебоја на Рачка Мини Болт Машина Челик Жица Сечење Plier 65 # Манган Челик Crimping Plier Машина АлаткаКарактеристики : Капкафалсификувани со супериорен 65#Манган челик.Сечилото индукција угасне со 4852 висока цврстина.Се справи со ергономски дизајн, удобен зафат.Двебоја на рачкаПотпора вртежен момент дизајн, Спаси напор 40%СпецификацијаНа смолкнување дијаметар : 2mmСе справи со должина : 115mmГолемина : 8*200mmТежина : 265gПакет се вклучени : 1*Гром секачи

Силиконов шпатула стъргало силикон далеч Отстраняване и завършилият направено строители избор на инструменти Limited Bulider Tools плочки нетъкани материали за пречиства?
 • Новинка

Силиконов шпатула стъргало силикон далеч Отстраняване и завършилият направено строители избор на инструменти Limited Bulider Tools плочки нетъкани материали за пречиства?

25.36 BGN 15.00

Силиконски Пломби Scraper и Коноп Алатка за Полнење, сите агли на располагање Лесен за користење; Силикони Trowel & Силикони Scraper Подобрување на agglutinating квалитет и естетска смисла на површината; Интегрирани структура; Dissassemble лесно да&се соберат лесно; Работата брзо...

14 Броя Jigsaw Blades Set T Shank Fitting Jig Saw Metal Wood Plastic Blades
 • Новинка

14 Броя Jigsaw Blades Set T Shank Fitting Jig Saw Metal Wood Plastic Blades

BGN 8.45

Опис : 14 Компјутери Фитинг Сложувалка Ножеви Оваа сложувалка бришачи сет е за користење со двете метал и дрво изработена од Метал Кобалт и Висок Легиран Челик Ножеви се погодни за jigsaws со Бош стил fixings Пластични чување Спецификации : Материјал : Метал Кобалт и Висок Легиран Челик Боја : Црвена, Жолта, Сина, Сива, Црна Големина : Како слики прикажани Количина : 14 Компјутери / 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 01mm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

2017 Нова Безплатна Доставка За Фиксиран Сгъваем Нож Джобни Ножове Къмпинг Оцеляване Туризъм Тактически Бойни Полезност Открит Ръчни Инструменти
 • Новинка

2017 Нова Безплатна Доставка За Фиксиран Сгъваем Нож Джобни Ножове Къмпинг Оцеляване Туризъм Тактически Бойни Полезност Открит Ръчни Инструменти

45.60 BGN 36.00

comprimento Вкупно : 21.9 CMcomprimento da lâmina : 9.5 CMlidar com comprimento : 12.4 CMlargura da lâmina : 3.3 CMespessura da lâmina : 2.8 MMматеријал da lâmina : 7 cr17mov aço cromoматеријал не punho : двоен кор G10 fiberboarddureza : 56 HRCtratamento де superfície : gravado titânio chapeamentojogo da faca : conjuntos де најлонpeso (incluindo на embalagem) : 180 g

Penggong 8шт набор от отвертки с корпус от хром-ванадиевый Магнит бита шестостенния мультитул 1.5-8 mm универсален ключ гаечен ключ ръчни инструменти
 • Новинка

Penggong 8шт набор от отвертки с корпус от хром-ванадиевый Магнит бита шестостенния мультитул 1.5-8 mm универсален ключ гаечен ключ ръчни инструменти

88.00 BGN 45.00

Карактеристики : Топлина третираат Хром Vanadium Челик материјал Токму големина,chamfered завршува вметнете без проблеми во fastener главата,намалување носат Висока видливост големини означени на случај за брзо големина избор Големина : 1.5 mm / 2mm / 2.5 mm / 3мм / 4mm / 5mm / 6.3 mm / 8мм со Шрафцигер за мотоцикл , планински велосипеди , автомобили и дома декорација на мебел