Марка Pro skit UCP-376CX модулен пресклещи мрежа прес клещи многофункционален тел кабел Строповщик нож пресклещи

Марка Pro skit UCP-376CX модулен пресклещи мрежа прес клещи многофункционален тел кабел Строповщик нож пресклещи

BGN 22.00
-30 %
BGN 31.36

Брой продукти


5542775554587785 Различни Клешти за друга Цел, Купи Сега, Брод Заедно US $ 19.50 /парче US $ 14.98 /парче US $ 13.20 /парче US $ 23.80 /парче US $ 10.65 /парче US $ 28.88 /парче US $ 18.80 /парче US $ 22.80 /парче US $ 32.60 /парче US $ 15.20 /парче US $ 12.80 /парче US $ 18.50 /парче US $ 21.00 /парче US $ 11.80 /парче US $ 18.20 /парче US $ 12.50 /парче US $ 40.80 /парче US $ 122.00 /парче US $ 15.50 /парче САД $ 52.60 /парче US $ 35.80 /парче US $ 21.80 /парче US $ 14.00 /парче US $ 17.00 /парче US $ 16.50 /парче US $ 42.50 /парче US $ 22.00 /парче US $ 18.80 /парче US $ 15.88 /парче US $ 38.80 /парче
Опис На Производот :
Бренд Про'skit UCP-376 CX Модуларен Crimping Алатка Мрежа Притиснете Plier Мултифункционален Wire Кабел Strapper Машина Crimping Алатка
Карактеристики : Со заклучување безбедност и безбедноста ќорци Може да го израмните телефонска линија Одземени UTP / STP круг извртени пар Јаглероден челик тело
Спецификација
Материјал : ниско јаглероден челик Рачка Материјал : ПП Тврдост (HRC) : HR30 N55 ° ~ 65 ° Операција функција : 8 P8 C / RJ45 приклучок за Целосна должина : 200mm Замена на ножот : 5 CP-376 C-BLAD (6 компјутери / pack) Пакување : Празно картичка
Забелешка
за ние ќе го испрати преку Воздух Mail, таму нема метод за да испратите батеријата на објектот. ќе треба да се купи батеријата во вашата локална продавница.
Топло prompt
Начин На Плаќање :
1. Прво,Ако го додадете објектот во вас количка ,можете да касата и да си одат со плаќање
2. Откако ќе се плати успех , нормално ќе потрае некое време за да се потврди тоа, за една минута ,банката пренос трае околу 3 дена , откако ќе се плати ве молиме да ни кажете, ние ќе ги подготви вашата стока и да се испрати за вас.
3. Пред да ја испратите, вие сеуште имате шанса за да го промените вашата нарачка, по што испрати ние не прифаќаме било каква промена или враќање requirment.
Превозот
1. Се проценува дека времето за испорака е 15~30 работата дена да Азија, САД, АУ, велика БРИТАНИЈА, повеќето западно-Европски земји; 30~90 работата дена на повеќето други земји. Испорака можеби одложен поради јавен празник.
2. Ако тоа е потребно итно да, ние може да се прати преку DHL со конкурентна агент товар на трошоците. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.
3. Купувачот ќе биде одговорен за сопствени должност и локалните увозни даноци, ако настане.
За Повратни Информации :
1.ако не сте задоволни со нашата служба за производот.Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални продавачот Оценка.
2.Ние ќе го прават истото за вас.ако имате anyproblem или не се задоволни со нашите производи и услуги.
3.ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука!
Нашата Посветеност
1. Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција.
2. Во случај на објектот функционираат под правилна употреба на упатството за време на гаранцискиот период, ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате и да се вратите на вашиот превозот на трошоците за замена.


Подробности

Стил Дръжки:
Хетеро
Тип:
Плосък Нос
Характеристики:
Мултифункционален
Стил На Клещи:
Английски
Приложение:
Мултифункционален
Материал:
въглеродна стомана
търговска марка:
Pro skit
Направи си Сам пособия:
Електрически
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
UCP-376CX

Избор на купувачи

Мини клещи храповик кабелен нож за рязане на Макс 35мм2 LS-206 набор от инструменти за Инструменти за
 • Новинка

Мини клещи храповик кабелен нож за рязане на Макс 35мм2 LS-206 набор от инструменти за Инструменти за

BGN 3.94

Мини Клешти Ratchet Кабел Машина за сечење max 35mm2 LS206 алатка комплет алатки За сечење коаксијален кабли Сечење опсег : 35mm2 макс Не за сечење од челик или челик жица Должина : 165mm Тежина : 0.14 кг Пакет : Блистер картичка+картонска кутија

14 Броя Jigsaw Blades Set T Shank Fitting Jig Saw Metal Wood Plastic Blades
 • Новинка

14 Броя Jigsaw Blades Set T Shank Fitting Jig Saw Metal Wood Plastic Blades

BGN 8.45

Опис : 14 Компјутери Фитинг Сложувалка Ножеви Оваа сложувалка бришачи сет е за користење со двете метал и дрво изработена од Метал Кобалт и Висок Легиран Челик Ножеви се погодни за jigsaws со Бош стил fixings Пластични чување Спецификации : Материјал : Метал Кобалт и Висок Легиран Челик Боја : Црвена, Жолта, Сина, Сива, Црна Големина : Како слики прикажани Количина : 14 Компјутери / 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 01mm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

12шт ръчни метчики metric дръжка кран и гумен печат комплект M3-M12, регулируем гаечен ключ, спираловидна резба вилици директен тънки бормашина ремонт комплекти инструме
 • Новинка

12шт ръчни метчики metric дръжка кран и гумен печат комплект M3-M12, регулируем гаечен ключ, спираловидна резба вилици директен тънки бормашина ремонт комплекти инструме

27.01 BGN 20.00

12 PCS / Set Рака Чешми Метрички се Справи со Допрете и Умре Поставите М3М12 Прилагодлив Клуч Завртка Тема Приклучоци Прави Коси Вежба Поправка КолекцииГлавни Карактеристики : Идеален за авто поправка и машини каде metric threads(Само Раката е алатка, може да не го собира моќ алатка). Мала големина и преносни. Лесен за носење, тоа може да се управува слободно во мал простор. Практичен и удобен. Од легиран челик материјал, тоа е многу издржливи.Спецификации : Карактеристики : Идеален за авто поправка и машини каде metric threads(Само Раката е алатка, може да не го собира моќ алатка). Мала големина и преносни. Лесен за носење, тоа може да се управува слободно во мал простор. Практичен и удобен. Од легиран челик материјал, тоа е многу издржливи...

2017 Нов Много Остър Ловен Нож Фиксирано Острие Къмпинг Тактическо Оцеляване Джобни Ножове Эбонитовая Дръжка Открит Инструмент Безплатна Доставка
 • Новинка

2017 Нов Много Остър Ловен Нож Фиксирано Острие Къмпинг Тактическо Оцеляване Джобни Ножове Эбонитовая Дръжка Открит Инструмент Безплатна Доставка

45.60 BGN 36.00

Вкупна должина : 19 CMДолжина на ножот : 9.8 CMСе справи со должина : 9.2 CMСечилото ширина : 3.2 CMСечилото дебелина : 3.8 MMСечилото материјал : 7 cr17mov хром челикРачка материјал : G10 fiberboardЦврстина : 56 HRCПовршински третман : црна ИглаГравирање пескарењеНож во собата : најлон поставуваТежина (вклучувајќи пакување) : 251 gБелаЦрна

4 въглеродна стомана хирургически скалпел дръжка за скалпел САМ режещ инструмент ремонт на печатни платки спад доставка 500 бр./лот
 • Новинка

4 въглеродна стомана хирургически скалпел дръжка за скалпел САМ режещ инструмент ремонт на печатни платки спад доставка 500 бр./лот

254.38 BGN 254.00

4# Метал се Справи со Скалпел, Сечилото на Нож Дрво Хартија Машина Занает Пенкало Ножеви,Гравирање DIY Рака АлаткиУпотреба : се користи на мобилни телефони, електроника поправка индустрија, мобилни димензија хакове DIY убавина фолија сечење алатки основна алатка.Совети : ве Молиме да се биде особено внимателен кога се инсталирани или истовар на сечилото на нож,треба да се обрне внимание со цел да се избегне повреда на прстите.Овој објект е потрошен материјал, предложени повеќе подготвени.Опис На Производот : 1...

Много остър High-end Brush Finish DC53 Fixed Blade Tactical Knife, Three Edge Survival Knives Fixed Blade
 • Новинка

Много остър High-end Brush Finish DC53 Fixed Blade Tactical Knife, Three Edge Survival Knives Fixed Blade

270.21 BGN 257.00

опис на производот : Нож Тип : мал директно ножВкупна должина : 16.4 cmДолжина на ножот : 7cmСечилото дебели : 0.22 cmСечилото материјал : M390Цврстина : 6062 HRCРачка материјал : ДрвоТежина : 34gДруги : Со боја кутијамини straighting нож чиста рачно изработени, висок квалитетВисок степен на мал нож, направи што повеќе благороднаСекој нож се справи со модели е различен, во вид преовладуваатКупи нож изберете Бебе тигар отворено продавница, нови производи, евтини, квалитет, постојат многу нови производи на полиците на секој ден, собирање продавници и стока, со цел да знаете повеќе отворено производи информации.Плаќање : 1...

Penggong 8шт набор от отвертки с корпус от хром-ванадиевый Магнит бита шестостенния мультитул 1.5-8 mm универсален ключ гаечен ключ ръчни инструменти
 • Новинка

Penggong 8шт набор от отвертки с корпус от хром-ванадиевый Магнит бита шестостенния мультитул 1.5-8 mm универсален ключ гаечен ключ ръчни инструменти

88.00 BGN 45.00

Карактеристики : Топлина третираат Хром Vanadium Челик материјал Токму големина,chamfered завршува вметнете без проблеми во fastener главата,намалување носат Висока видливост големини означени на случај за брзо големина избор Големина : 1.5 mm / 2mm / 2.5 mm / 3мм / 4mm / 5mm / 6.3 mm / 8мм со Шрафцигер за мотоцикл , планински велосипеди , автомобили и дома декорација на мебел

Клещи HS-03H коаксиални за пресоване за задобренных на конекторите за оптични влакна, belden 8218 и rg174, коаксиален кабел RG179
 • Новинка

Клещи HS-03H коаксиални за пресоване за задобренных на конекторите за оптични влакна, belden 8218 и rg174, коаксиален кабел RG179

BGN 8.77

ХС03 H коаксијален crimping plier за RG174,RG179 коаксијален кабелОпис На Производот1.Детали decription Coax crimping алатка за coax, оптички влакна, belden 8218 конектори и игли Crimping Plier мини рака терминал алатка ХС03 H МиниCrimper најмалиот професионален crimp алатка Ratchet со безбедноста пуштање во согласност резултат За coax конектори, оптички влакна, belden 8218 Crimping range : 4.5 мм, 3.25 мм, 3.84 мм, 1.72 мм, 1.0 мм Должина : 203mmТежина : 0.5 кг2.Слики на ХС03 H рака crimping алатки3.Други Модели

Силиконов шпатула стъргало силикон далеч Отстраняване и завършилият направено строители избор на инструменти Limited Bulider Tools плочки нетъкани материали за пречиства?
 • Новинка

Силиконов шпатула стъргало силикон далеч Отстраняване и завършилият направено строители избор на инструменти Limited Bulider Tools плочки нетъкани материали за пречиства?

25.36 BGN 15.00

Силиконски Пломби Scraper и Коноп Алатка за Полнење, сите агли на располагање Лесен за користење; Силикони Trowel & Силикони Scraper Подобрување на agglutinating квалитет и естетска смисла на површината; Интегрирани структура; Dissassemble лесно да&се соберат лесно; Работата брзо...

Горещо лепило стопи вътре водоустойчива терминал 100шт разход на БХТ 1.25 2. 5. PE свивам стыковые обжимные клеми и обжимные клещи инструмент
 • Новинка

Горещо лепило стопи вътре водоустойчива терминал 100шт разход на БХТ 1.25 2. 5. PE свивам стыковые обжимные клеми и обжимные клещи инструмент

BGN 55.84

Топла Топи Лепак Внатре Водадоказ 3 Големини Мешани BHT 1.25 / 2 / 5 / ЈП Топлина се Смалуваат Задник Crimp Терминали Конектори за Изолација наПакетот вклучува : 100pcs терминал / Кутија40 компјутери BHT1.25 Топлина се Смалуваат Задник Конектори40 компјутери BHT2 Топлина се Смалуваат Задник Конектори20 компјутери BHT5 Топлина се Смалуваат Задник КонекториCrimp Алатка : Plier x 1pcs Терминал Карактеристики : Бои : Црвена; Сина; Жолт Модел : BHT1.25; BHT2; BHT5 А...

Нов Прием На 1 Бр Висококачествена Метална Пила От Неръждаема Стомана Външен Практичен Авариен Механизъм За Оцеляване Инструменти Безплатна Доставка
 • Новинка

Нов Прием На 1 Бр Висококачествена Метална Пила От Неръждаема Стомана Външен Практичен Авариен Механизъм За Оцеляване Инструменти Безплатна Доставка

BGN 1.46

Опис1 100% сосема нов и висок квалитет2 Направена од германски Нерѓосувачки Челик, Тип 600mm 3 360 степени ротирачки круг рачка, поудобно 4...

1 бр мини 3в1 Ключодържател отвертка мобилен очила Слънчеви очила, часовници, ремонт набор от инструменти P0. 5
 • Новинка

1 бр мини 3в1 Ключодържател отвертка мобилен очила Слънчеви очила, часовници, ремонт набор от инструменти P0. 5

1.17 BGN 1.00

1 КОМПЈУТЕР Мини 3in1 Keychain Шрафцигер Мобилни Eyeglass очила за сонце се Види Поправка Алатка за ПолнењеОпис : 3во1 Додаток Алатка : Рамна глава шрафцигер / Филипс шрафцигер / Star орев возачотСе користи за да се поправи или заостри шрафовите на различни очила, очила за сонце, часовници, мобилни телефониСо keychain, преносни и лесно да се носатДолжина без Keychain : Прибл...

Девети свят 6шт набор от ръчни файлове дървообработващи наполнительные инструменти игла дърворезба рашпиль Microtech метални файлове мини микро папка Сам
 • Новинка

Девети свят 6шт набор от ръчни файлове дървообработващи наполнительные инструменти игла дърворезба рашпиль Microtech метални файлове мини микро папка Сам

BGN 18.22

Се користи за обработка тешко дрво, deburring; средување и chamfering; полирање груба обработка, погоден за сите видови на дрво мелење, што е потребно модел Спецификации : Материјал : метал Боја : црна,жолта Големина : 180mm Тежина : 210g Карактеристики : различни форми, широка употреба, висока цврстина, силни и издржливи Удобен зафат, прецизни и единствен, јасно забиЗа махагони и други тврдо категорија дрва за обработка на професионални fileМоже да се користи за други случаи на дрво мелење Забелешка : забот е мал, датотека во процес на производство, од време на време да се намали алатка! Ова е да се задржи сечење алатки остри Пакет вклучуваат : 6pcs x дрво датотека

LAOA високо качество 5 размери магнитна 1/4 изход удължител Ро буш удължител прът електрически удължител битове за отвертки
 • Новинка

LAOA високо качество 5 размери магнитна 1/4 изход удължител Ро буш удължител прът електрически удължител битове за отвертки

13.10 BGN 9.00

LAOA Висок Квалитет 5 големини Магнетни 1 / 4 Приклучок за Продолжување Ro Ракав Продолжување Род Електрични Prolonger Малку За ШрафцигерLAOA Само тесна продолжување на род Потекло ТајванПроизвод Параметар : Име : 1 / 4" само тесна продолжување на род Модел : LA615006 LA615015 LA615030 Вкупна должина : 60mm 150mm 300мм Опашката дел големина : 1 / 4" (6.35 mm) Материјал : Легиран челик Тежина : 0.04 кг 0.10 kg 0.21 кг Потекло : Тајван ■ Само тесна чак, брзо да се соберат, погодност.■ Заклучен без картичка, професионална и практична■ Продолжување на прачка е направен од страна 10.8 mm легиран челик...

Водопровод труборез диаметър 6-32mm PVC, PPR труборез ножици водопроводчик ножици ръчни инструменти найлон дръжка
 • Новинка

Водопровод труборез диаметър 6-32mm PVC, PPR труборез ножици водопроводчик ножици ръчни инструменти найлон дръжка

2.40 BGN 2.00

започнетекрајотВодовод Машина со Дијаметар од 632МИЛИМЕТРИ ПВЦ PPR Цевки Машина Ножици Водоводџија Shears Рака Алатки Најлон РачкаПродавница оглас : Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетот, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!Производ слика : За слика : Сите наши слики се направени во вид на оригиналниот производ слики , графички обработка не е забрането да го копирате и да го украдат! Продавница најава : Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетот, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на! Опис на производот 1) Availabe за 32милиметри (диа) цевка,како што се ppr,pex,пвц и така натаму 2) Mn челик 65 нож, најлон се справи со телото.оваа машина е претпочитаниот тип за да се намали пвц цевки и други пластични цевки под 32милиметри, брзо ,лесно користење.Употреба на цевки машина за да се намали ПВЦ, PPR цевки или гранка...

ZT 0999 оцеляване сгъваем нож ZT0999D2 стомана +въглеродни влакна CNC острието на нож джоба на къмпинг, лов открит EDC инструмент ножове
 • Новинка

ZT 0999 оцеляване сгъваем нож ZT0999D2 стомана +въглеродни влакна CNC острието на нож джоба на къмпинг, лов открит EDC инструмент ножове

51.98 BGN 42.00

Ако ви се допаѓа, ве молиме да ни кажете, ние ќе ви даде повеќе реална слика ДРАГИ ПРИЈАТЕЛИ, ИМАЈТЕ на ум : ЛАСЕР ЛАСЕРСКИ ПЕЧАТИ ВЕРЗИЈА од ЛОГОТО, СИТЕ ДА ПРЕОВЛАДУВААТ ВО ВИД BMT З.Т...

5 Броя Винт Аспиратор Лесно Да Инсталирате Тренировки Ръководство Повреден, Счупен Болт Отстраняване P0. 5
 • Новинка

5 Броя Винт Аспиратор Лесно Да Инсталирате Тренировки Ръководство Повреден, Счупен Болт Отстраняване P0. 5

5.95 BGN 5.00

5 Pcs Завртка Extractor Лесно Надвор Поставите Вежба Битови Водич Скршени Оштетени Гром СменаСпецификација : 100% сосема нов Удобен и ефикасен Долг животен век се Применат за да се отстранат сите видови на скршена глава болт, завртка...

Инструмент FS-D3 самостоятелно коригиращ диапазон източване на изолационни проводници AWG 28-10 обжимные клещи
 • Новинка

Инструмент FS-D3 самостоятелно коригиращ диапазон източване на изолационни проводници AWG 28-10 обжимные клещи

12.16 BGN 12.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Бренд Име : FUTIAN Број на Модел : FSД3Тип : Рамен Нос Апликација : Жица Stripper Боја : Класична Црна + ЦрвенаДолжина : 190mmТежина : Околу...

Горещ марка PSRK острието от неръждаема стомана е изключително остра висока твърдост EDC ръчно прав нож див катерене е необходим
 • Новинка

Горещ марка PSRK острието от неръждаема стомана е изключително остра висока твърдост EDC ръчно прав нож див катерене е необходим

44.77 BGN 41.00

опис на производот : Нож Тип : мал директно ножВкупна должина : 21cmДолжина на ножот : 9.0 cmСечилото дебелина : 0.3 цмСечилото ширина : 3.5 смСе справи со должина : 11.8 cmМатеријал : 7 CR13 MovЦврстина : 59 HRCРачка материјал : Црна дрвоТежина : 300g (вклучувајќи обвивка тежина)Други : Со боја кутијамини straighting нож чиста рачно изработени, висок квалитетВисок степен на мал нож, направи што повеќе благороднаКупи нож изберете Бебе тигар отворено продавница, нови производи, евтини, квалитет, постојат многу нови производи на полиците на секој ден, собирање продавници и стока, со цел да знаете повеќе отворено производи информации.Плаќање : 1...

Професионален цифров ъглов динамометричен ключ 6.8-340NM 3/8 1/2 храповик автомобилен двигател болт въртящ момент и ъгъл на измерване на гаечен ключ
 • Новинка

Професионален цифров ъглов динамометричен ключ 6.8-340NM 3/8 1/2 храповик автомобилен двигател болт въртящ момент и ъгъл на измерване на гаечен ключ

BGN 552.00

Производ запознавање Со функции за мерење на вртежен момент и Аголот на гром Врв / Трага режим на Точноста : Г.С...

An-26TW клеммный пресклещи за край на кабела 2 * AWG 20-10 обжимные клещи съвет клещи корпус
 • Новинка

An-26TW клеммный пресклещи за край на кабела 2 * AWG 20-10 обжимные клещи съвет клещи корпус

BGN 9.18

Професионални алатки во комбинација за производство, квалитет и вредност.Модел : Е26 TW1.Примена : за жицакрај ferrules2.Капацитет : 2*0.56mm23.AWG : 2*2010 AWG4.Должина : 230mm5.Тежина : 0.6 kg6.Се справи со боја : сина

Y 0.6 tri-wing отвертка NANCH precision screwdriver repair kit за iPhone7, магнитна y 0.6 отвертка
 • Новинка

Y 0.6 tri-wing отвертка NANCH precision screwdriver repair kit за iPhone7, магнитна y 0.6 отвертка

62.38 BGN 50.00

Nanch Tools е професионална производител на шрафцигер,ние истражување и дизајн себе,главно за извоз во Европа,САД,Канада.Нашата 20 години R&D инженери може да ви помогне во секој чекор од процесот на развој.Веледрогеријата / продавач / dropshipping добредојдовте,ODM / OEM добредојдени.прецизност рака шрафцигер за телефонот долгорочните користи за професијата на човекот;Материјали : Справи за чист алуминиум материјал, ротирачки крајот капа за ABS, серија на главата материјали за увезени s2 легиран челик;Број на малку : 1Спецификација : Површинска обработка : песок експлозија electroplating; На шрафцигер битови што се користи за : 1...

Нов 8 инча два цвята дръжка мини-Болторез стоманена тел за рязане клещи 65 марганцевая стомана обжимные клещи на режещия инструмент
 • Новинка

Нов 8 инча два цвята дръжка мини-Болторез стоманена тел за рязане клещи 65 марганцевая стомана обжимные клещи на режещия инструмент

15.98 BGN 13.00

Нови 8 Inches Двебоја на Рачка Мини Болт Машина Челик Жица Сечење Plier 65 # Манган Челик Crimping Plier Машина АлаткаКарактеристики : Капкафалсификувани со супериорен 65#Манган челик.Сечилото индукција угасне со 4852 висока цврстина.Се справи со ергономски дизајн, удобен зафат.Двебоја на рачкаПотпора вртежен момент дизајн, Спаси напор 40%СпецификацијаНа смолкнување дијаметар : 2mmСе справи со должина : 115mmГолемина : 8*200mmТежина : 265gПакет се вклучени : 1*Гром секачи

3.28 HDP858 long pole pruner 2 комплекта order линк ( най-лесният и голяма прорезна телескопична ножици)
 • Новинка

3.28 HDP858 long pole pruner 2 комплекта order линк ( най-лесният и голяма прорезна телескопична ножици)

2631.20 BGN 2631.00

Од 15 Март април 5th, нарачка на pruner поставите имаат бесплатна годишнината дел подарок Различни модели ќе имаат исти подарок.На дното промоција цел линк, цел сега ги зачувате повеќе! (најниска цена на годината) Ако било цената е пониска, ние ќе рефундирање на дека 100% од разликата во цената...