3мм-8мм трещотка гаечен ключ комбиниран ключ Набор от ключове, храповик Конькобежный инструмент направи различни съоръжения пръстен ключ храповик набор от Безплат

3мм-8мм трещотка гаечен ключ комбиниран ключ Набор от ключове, храповик Конькобежный инструмент направи различни съоръжения пръстен ключ храповик набор от Безплат

BGN 13.84

Брой продукти


100% квалитет и Сосема нов.
3мм-8мм Т-Рачка Ratchet Допрете Клуч Machinist Алатка
Мала Големина На Т-Рачка Допрете Клуч-Чак Тип М3-М8
Употреба : За Славини М3-М8 Карактеристики : Т-Рачка Ratcheting Допрете Клучеви Три позиција опрема кутија за брз, ефикасен ratcheting акција Наменета за употреба со славини, а исто така може да се користи на левата рака допрете го , reamers, завртка цедење и други алатки со квадратни месо тело
Спецификација :
Материјал : Нерѓосувачки челик
Должина : 85mm
Допрете Клуч работат на главната поента :
1. Добрата дупка дупка мора да chamfering chamfer прв
2. За да го користите вежба менгеме поддршка допрете го
3. Допрете за да вертикална усогласување на работењето
4. Се сече на ротација ниво 2-3 пати
5. потврдете вертикална по Сече
6. Допирање 3/4 пак по една четвртина назад чувство
7. ниво пресврт се повлече по работното
8. Запомнете дека за сечење метал и треба да се користат со нафта
Пакет Се Вклучени :
1 x RATCHET ДОПРЕТЕ КЛУЧ


Подробности

търговска марка:
Девети Свят
Материал:
неръждаема стомана
Номер На Модела:
подвижен кран гаечен ключ
Тип:
Регулируем Гаечен Ключ
is_customized:
Yes
Характеристики:
Мултифункционален
Размер:
Adjustable Tap Wrench

Избор на купувачи

MX-DEMEL мультитул Phillips плосък връх Torx отвертка, за Сам ремонтни инструменти двупосочно замяна главоболие отвертка
 • Новинка

MX-DEMEL мультитул Phillips плосък връх Torx отвертка, за Сам ремонтни инструменти двупосочно замяна главоболие отвертка

2.88 BGN 2.00

MXDEMEL Multitool Филипс Рамен Совет Torx Шрафцигер За Diy Поправка Алатки Двонасочно Меѓусебно Главата ШрафцигерТопло прашува : Ако ви се допаѓа други модели и се постави, може да се купат од страна на сликата подолу кликнете оди во, ви благодариме!

ZT 0999 оцеляване сгъваем нож ZT0999D2 стомана +въглеродни влакна CNC острието на нож джоба на къмпинг, лов открит EDC инструмент ножове
 • Новинка

ZT 0999 оцеляване сгъваем нож ZT0999D2 стомана +въглеродни влакна CNC острието на нож джоба на къмпинг, лов открит EDC инструмент ножове

51.98 BGN 42.00

Ако ви се допаѓа, ве молиме да ни кажете, ние ќе ви даде повеќе реална слика ДРАГИ ПРИЈАТЕЛИ, ИМАЈТЕ на ум : ЛАСЕР ЛАСЕРСКИ ПЕЧАТИ ВЕРЗИЈА од ЛОГОТО, СИТЕ ДА ПРЕОВЛАДУВААТ ВО ВИД BMT З.Т...

2017 Нова Безплатна Доставка За Фиксиран Сгъваем Нож Джобни Ножове Къмпинг Оцеляване Туризъм Тактически Бойни Полезност Открит Ръчни Инструменти
 • Новинка

2017 Нова Безплатна Доставка За Фиксиран Сгъваем Нож Джобни Ножове Къмпинг Оцеляване Туризъм Тактически Бойни Полезност Открит Ръчни Инструменти

45.60 BGN 36.00

comprimento Вкупно : 21.9 CMcomprimento da lâmina : 9.5 CMlidar com comprimento : 12.4 CMlargura da lâmina : 3.3 CMespessura da lâmina : 2.8 MMматеријал da lâmina : 7 cr17mov aço cromoматеријал не punho : двоен кор G10 fiberboarddureza : 56 HRCtratamento де superfície : gravado titânio chapeamentojogo da faca : conjuntos де најлонpeso (incluindo на embalagem) : 180 g

0.1-1мм2 пин клеммный щипец пресклещи DuPont KF-2510 конектор обжимные клещи DN-28B(SN-28B)
 • Новинка

0.1-1мм2 пин клеммный щипец пресклещи DuPont KF-2510 конектор обжимные клещи DN-28B(SN-28B)

BGN 8.77

DN28 B 0.11mm2 pin crimping алатка за dupont KF2510 терминал crimping plierОпис На Производот1.Детали За ОписЛСД нов тип pressplier,усвојување на принципот на користење на најдобрите потпора ефикасно да се справи со дизајн.Иако на краток и компактна структура,особено во поголемите хоризонтална притисок на rcross дел од жица,работата ќе биде многу ефикасенЕ применливо за незаварување,во согласност со стандардните електрични врскаДизајнот на точни crimping габи и заврши заклучување(само за заклучување и ослободување механичар единица)да се осигура правец на crimpng квалитетот кога crimpng постојаноТочни прилагодување е направен пред да ја напушти фабрикатаОпис : Модел NO : DN28 Bcrimping клешти за неизолирани отвори plugтип конекторМини европски стил ctimping клешти за терминалиcrimping range : 0.11mm2(2818 AWG)Алатка должина : 190mmАлатка тежина : 0.5 кг2.Слики од DN28 B Crimping алатка3.Други моделиПовратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме даде стоки пофалби.Напротив,ако не ви се допаѓа нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодарам многуПлаќањеАко имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.Превозот1.Предмети ќе биде предаден во рок од 13 работни дена.2.Ако не сте добиле вашиот shippment во 60days,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскороСертификација

1бр 12 функции Мультиинструментальная отвертка преносим ремонт на велосипеди Ръчни инструменти multitools отвертка шестостенния ключ Ringtool
 • Новинка

1бр 12 функции Мультиинструментальная отвертка преносим ремонт на велосипеди Ръчни инструменти multitools отвертка шестостенния ключ Ringtool

BGN 3.18

Име; отворено мултицел на велосипед велосипед алатка 12 функционална употреба Боја : црна, сива Тежина : 27g Технологија и материјали; прецизност кастинг мувла нерѓосувачки челик Функција; со најмалата големина за да се создаде повеќе корисни функцијата на алатката која може да се смета EDC заштита на животната средина алатки, едноставен и лесен за носење, издржливи метална материјал, широк спектар на практични завртка главата [од 3ММ10ММ хексагонална завртка глава, 1 / 4 универзална обвивка, настроената, велосипедизам прстен еластична регулаторот, збор крст, T10 слива глава, независна шрафцигер, итн.] Конфигурација; во прилог на "октопод" тело, но, исто така, испрати одделни навој на главата и на 304 нерѓосувачки челик копче прстен 25mm дијаметар Совети; 1, од не 'рѓосувачки челик ако влажност или температурна разлика во користењето на истиот средина ќе се појави' рѓа, ве молиме да се исуши, редовно бришење фаќа ' рѓа, масло за одржување...

4 въглеродна стомана хирургически скалпел дръжка за скалпел САМ режещ инструмент ремонт на печатни платки спад доставка 500 бр./лот
 • Новинка

4 въглеродна стомана хирургически скалпел дръжка за скалпел САМ режещ инструмент ремонт на печатни платки спад доставка 500 бр./лот

254.38 BGN 254.00

4# Метал се Справи со Скалпел, Сечилото на Нож Дрво Хартија Машина Занает Пенкало Ножеви,Гравирање DIY Рака АлаткиУпотреба : се користи на мобилни телефони, електроника поправка индустрија, мобилни димензија хакове DIY убавина фолија сечење алатки основна алатка.Совети : ве Молиме да се биде особено внимателен кога се инсталирани или истовар на сечилото на нож,треба да се обрне внимание со цел да се избегне повреда на прстите.Овој објект е потрошен материјал, предложени повеќе подготвени.Опис На Производот : 1...

OOTDTY високо качество на 15 бр./компл. 30/45/60 градуса остриета режещи плотери файлове за Graphtec CB09U винил нож
 • Новинка

OOTDTY високо качество на 15 бр./компл. 30/45/60 градуса остриета режещи плотери файлове за Graphtec CB09U винил нож

27.01 BGN 21.00

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Волфрам челик Боја : Жолта(30°), Црвена(45°), Сина(60°) Тема : Висок квалитет за : Graphtec CB09 и Graphtec CB09 U и Graphtec Силуета Камео Занает robo Винил Сечење Плотер Направени од Зацементира Карбид...

Водопровод труборез диаметър 6-32mm PVC, PPR труборез ножици водопроводчик ножици ръчни инструменти найлон дръжка
 • Новинка

Водопровод труборез диаметър 6-32mm PVC, PPR труборез ножици водопроводчик ножици ръчни инструменти найлон дръжка

2.40 BGN 2.00

започнетекрајотВодовод Машина со Дијаметар од 632МИЛИМЕТРИ ПВЦ PPR Цевки Машина Ножици Водоводџија Shears Рака Алатки Најлон РачкаПродавница оглас : Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетот, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!Производ слика : За слика : Сите наши слики се направени во вид на оригиналниот производ слики , графички обработка не е забрането да го копирате и да го украдат! Продавница најава : Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетот, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на! Опис на производот 1) Availabe за 32милиметри (диа) цевка,како што се ppr,pex,пвц и така натаму 2) Mn челик 65 нож, најлон се справи со телото.оваа машина е претпочитаниот тип за да се намали пвц цевки и други пластични цевки под 32милиметри, брзо ,лесно користење.Употреба на цевки машина за да се намали ПВЦ, PPR цевки или гранка...

Инструмент FS-D3 самостоятелно коригиращ диапазон източване на изолационни проводници AWG 28-10 обжимные клещи
 • Новинка

Инструмент FS-D3 самостоятелно коригиращ диапазон източване на изолационни проводници AWG 28-10 обжимные клещи

12.16 BGN 12.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Бренд Име : FUTIAN Број на Модел : FSД3Тип : Рамен Нос Апликација : Жица Stripper Боја : Класична Црна + ЦрвенаДолжина : 190mmТежина : Околу...

Y 0.6 tri-wing отвертка NANCH precision screwdriver repair kit за iPhone7, магнитна y 0.6 отвертка
 • Новинка

Y 0.6 tri-wing отвертка NANCH precision screwdriver repair kit за iPhone7, магнитна y 0.6 отвертка

62.38 BGN 50.00

Nanch Tools е професионална производител на шрафцигер,ние истражување и дизајн себе,главно за извоз во Европа,САД,Канада.Нашата 20 години R&D инженери може да ви помогне во секој чекор од процесот на развој.Веледрогеријата / продавач / dropshipping добредојдовте,ODM / OEM добредојдени.прецизност рака шрафцигер за телефонот долгорочните користи за професијата на човекот;Материјали : Справи за чист алуминиум материјал, ротирачки крајот капа за ABS, серија на главата материјали за увезени s2 легиран челик;Број на малку : 1Спецификација : Површинска обработка : песок експлозија electroplating; На шрафцигер битови што се користи за : 1...

4 в 1 оптични очила Слънчеви очила, очила, часовници отвертка набор от инструменти за ремонт
 • Новинка

4 в 1 оптични очила Слънчеви очила, очила, часовници отвертка набор от инструменти за ремонт

1.17 BGN 1.00

Објектот специфики : Сосема нов и висок квалитет Со keychain, преносни и лесно да се откажам Овој мултифункционален шрафцигер се применува за поправка на очила и да се види пошироко...

Нов 8 инча два цвята дръжка мини-Болторез стоманена тел за рязане клещи 65 марганцевая стомана обжимные клещи на режещия инструмент
 • Новинка

Нов 8 инча два цвята дръжка мини-Болторез стоманена тел за рязане клещи 65 марганцевая стомана обжимные клещи на режещия инструмент

15.98 BGN 13.00

Нови 8 Inches Двебоја на Рачка Мини Болт Машина Челик Жица Сечење Plier 65 # Манган Челик Crimping Plier Машина АлаткаКарактеристики : Капкафалсификувани со супериорен 65#Манган челик.Сечилото индукција угасне со 4852 висока цврстина.Се справи со ергономски дизајн, удобен зафат.Двебоја на рачкаПотпора вртежен момент дизајн, Спаси напор 40%СпецификацијаНа смолкнување дијаметар : 2mmСе справи со должина : 115mmГолемина : 8*200mmТежина : 265gПакет се вклучени : 1*Гром секачи

Горещо лепило стопи вътре водоустойчива терминал 100шт разход на БХТ 1.25 2. 5. PE свивам стыковые обжимные клеми и обжимные клещи инструмент
 • Новинка

Горещо лепило стопи вътре водоустойчива терминал 100шт разход на БХТ 1.25 2. 5. PE свивам стыковые обжимные клеми и обжимные клещи инструмент

BGN 55.84

Топла Топи Лепак Внатре Водадоказ 3 Големини Мешани BHT 1.25 / 2 / 5 / ЈП Топлина се Смалуваат Задник Crimp Терминали Конектори за Изолација наПакетот вклучува : 100pcs терминал / Кутија40 компјутери BHT1.25 Топлина се Смалуваат Задник Конектори40 компјутери BHT2 Топлина се Смалуваат Задник Конектори20 компјутери BHT5 Топлина се Смалуваат Задник КонекториCrimp Алатка : Plier x 1pcs Терминал Карактеристики : Бои : Црвена; Сина; Жолт Модел : BHT1.25; BHT2; BHT5 А...

RDEER гаечен ключ ръкав адаптер за комплект 1/4 3/8 1/2 квадратен шестостенния джолан CR-V Быстроразъемный който има гнездо на преобразуване става 3шт
 • Новинка

RDEER гаечен ключ ръкав адаптер за комплект 1/4 3/8 1/2 квадратен шестостенния джолан CR-V Быстроразъемный който има гнездо на преобразуване става 3шт

31.68 BGN 16.00

Карактеристики : огледало полиран хром позлатен Хром vanadium челик CRV издржливи Со клуч за употреба, може да се постигне ефект на брз исклучување ratchet клуч.

Vellance CH3504 складное острието ножове сачмен лагер D2 острието G10 дръжка тактически нож за оцеляване инструменти открит къмпинг джобен нож
 • Новинка

Vellance CH3504 складное острието ножове сачмен лагер D2 острието G10 дръжка тактически нож за оцеляване инструменти открит къмпинг джобен нож

64.11 BGN 54.00

Опис На Производот1 Предмет : CH3504 Виткање Сечилото на Нож2 Вкупна Должина : 21.2 CM3 Должина на ножот : 8.5 CM4 Сечилото Материјал : D25...

5 Броя Винт Аспиратор Лесно Да Инсталирате Тренировки Ръководство Повреден, Счупен Болт Отстраняване P0. 5
 • Новинка

5 Броя Винт Аспиратор Лесно Да Инсталирате Тренировки Ръководство Повреден, Счупен Болт Отстраняване P0. 5

5.95 BGN 5.00

5 Pcs Завртка Extractor Лесно Надвор Поставите Вежба Битови Водич Скршени Оштетени Гром СменаСпецификација : 100% сосема нов Удобен и ефикасен Долг животен век се Применат за да се отстранат сите видови на скршена глава болт, завртка...

12 бр трещотка гаечен ключ гнездо гаечен ключ набор от хардуер ванадий, хром-ванадиевая стомана за ремонт комплект ръчно изработени комплект инструменти
 • Новинка

12 бр трещотка гаечен ключ гнездо гаечен ключ набор от хардуер ванадий, хром-ванадиевая стомана за ремонт комплект ръчно изработени комплект инструменти

31.98 BGN 30.00

Објектот Специфики : Боја : Како на сликата покажуваПовршински Третман : ОгледалоМатеријал : Хром vanadium Челиксо Хром Позлатен ПовршинаКутија Големина : Прибл.26*7.5*3.5 cm / 10.24"*2.95"*1.38"Содржина : 10pc1 / 4" др Приклучоци : 4,5,6,7,8,9,10,11,12,13 MM1pc 4" / 100mm продолжување бар1pc 1 / 4" др Ratchet КлучПакетот Вклучува : 1 X Алатки За Полнење

3.28 HDP858 long pole pruner 2 комплекта order линк ( най-лесният и голяма прорезна телескопична ножици)
 • Новинка

3.28 HDP858 long pole pruner 2 комплекта order линк ( най-лесният и голяма прорезна телескопична ножици)

2631.20 BGN 2631.00

Од 15 Март април 5th, нарачка на pruner поставите имаат бесплатна годишнината дел подарок Различни модели ќе имаат исти подарок.На дното промоција цел линк, цел сега ги зачувате повеќе! (најниска цена на годината) Ако било цената е пониска, ние ќе рефундирање на дека 100% од разликата во цената...

Нов Прием На 1 Бр Висококачествена Метална Пила От Неръждаема Стомана Външен Практичен Авариен Механизъм За Оцеляване Инструменти Безплатна Доставка
 • Новинка

Нов Прием На 1 Бр Висококачествена Метална Пила От Неръждаема Стомана Външен Практичен Авариен Механизъм За Оцеляване Инструменти Безплатна Доставка

BGN 1.46

Опис1 100% сосема нов и висок квалитет2 Направена од германски Нерѓосувачки Челик, Тип 600mm 3 360 степени ротирачки круг рачка, поудобно 4...

Penggong 8шт набор от отвертки с корпус от хром-ванадиевый Магнит бита шестостенния мультитул 1.5-8 mm универсален ключ гаечен ключ ръчни инструменти
 • Новинка

Penggong 8шт набор от отвертки с корпус от хром-ванадиевый Магнит бита шестостенния мультитул 1.5-8 mm универсален ключ гаечен ключ ръчни инструменти

88.00 BGN 45.00

Карактеристики : Топлина третираат Хром Vanadium Челик материјал Токму големина,chamfered завршува вметнете без проблеми во fastener главата,намалување носат Висока видливост големини означени на случај за брзо големина избор Големина : 1.5 mm / 2mm / 2.5 mm / 3мм / 4mm / 5mm / 6.3 mm / 8мм со Шрафцигер за мотоцикл , планински велосипеди , автомобили и дома декорација на мебел

12шт ръчни метчики metric дръжка кран и гумен печат комплект M3-M12, регулируем гаечен ключ, спираловидна резба вилици директен тънки бормашина ремонт комплекти инструме
 • Новинка

12шт ръчни метчики metric дръжка кран и гумен печат комплект M3-M12, регулируем гаечен ключ, спираловидна резба вилици директен тънки бормашина ремонт комплекти инструме

27.01 BGN 20.00

12 PCS / Set Рака Чешми Метрички се Справи со Допрете и Умре Поставите М3М12 Прилагодлив Клуч Завртка Тема Приклучоци Прави Коси Вежба Поправка КолекцииГлавни Карактеристики : Идеален за авто поправка и машини каде metric threads(Само Раката е алатка, може да не го собира моќ алатка). Мала големина и преносни. Лесен за носење, тоа може да се управува слободно во мал простор. Практичен и удобен. Од легиран челик материјал, тоа е многу издржливи.Спецификации : Карактеристики : Идеален за авто поправка и машини каде metric threads(Само Раката е алатка, може да не го собира моќ алатка). Мала големина и преносни. Лесен за носење, тоа може да се управува слободно во мал простор. Практичен и удобен. Од легиран челик материјал, тоа е многу издржливи...

An-26TW клеммный пресклещи за край на кабела 2 * AWG 20-10 обжимные клещи съвет клещи корпус
 • Новинка

An-26TW клеммный пресклещи за край на кабела 2 * AWG 20-10 обжимные клещи съвет клещи корпус

BGN 9.18

Професионални алатки во комбинација за производство, квалитет и вредност.Модел : Е26 TW1.Примена : за жицакрај ferrules2.Капацитет : 2*0.56mm23.AWG : 2*2010 AWG4.Должина : 230mm5.Тежина : 0.6 kg6.Се справи со боја : сина

Горещ марка PSRK острието от неръждаема стомана е изключително остра висока твърдост EDC ръчно прав нож див катерене е необходим
 • Новинка

Горещ марка PSRK острието от неръждаема стомана е изключително остра висока твърдост EDC ръчно прав нож див катерене е необходим

44.77 BGN 41.00

опис на производот : Нож Тип : мал директно ножВкупна должина : 21cmДолжина на ножот : 9.0 cmСечилото дебелина : 0.3 цмСечилото ширина : 3.5 смСе справи со должина : 11.8 cmМатеријал : 7 CR13 MovЦврстина : 59 HRCРачка материјал : Црна дрвоТежина : 300g (вклучувајќи обвивка тежина)Други : Со боја кутијамини straighting нож чиста рачно изработени, висок квалитетВисок степен на мал нож, направи што повеќе благороднаКупи нож изберете Бебе тигар отворено продавница, нови производи, евтини, квалитет, постојат многу нови производи на полиците на секој ден, собирање продавници и стока, со цел да знаете повеќе отворено производи информации.Плаќање : 1...