MYRU корейски пасторальный завеса стерео стил бродерия и красиво цвете на здравето и опазване на околната среда завеса печат

MYRU корейски пасторальный завеса стерео стил бродерия и красиво цвете на здравето и опазване на околната среда завеса печат

BGN 19.90

Брой продукти


1. Заштита на приватноста
Тие ќе престанат надворешниот свет од притаен во вашите приватни моменти,
па можете да уживате во приватноста со членовите на семејството и пријателите да најголема.
2. Здравиот начин на
Друга добра работа во врска со овие завеси е дека тие не се привлекуваат било каков вид на прашина или грините.
Ова значи дека вие нема да го покажете вашето бебе да прашина предизвикува алергии.
3. Лесен за одржување и чистење.
Погоден е за машина за миење и рака мие.
Тоа се продаваат како 1 панел.
1. Пакет inlcude : 1 парче tulle завеса.
2. Материјал : полиестер.
3. Големина на : W значи Ширина, L значи Должина.
4. Обработка начин :
постојат 4 начини, кога ќе нарачате, ве молиме изберете обработка на начин што ви треба.
5.Поради различни светлина и екран,бојата на завеси може да биде малку поинаков од слики.
6.Ве молиме овозможи 3-5cm devition поради hemming.


Подробности

Размер:
W140xL215cm, W140xL245cm, W250xL260cm, W100xL200cm, W140xL260cm, W100xL260cm, W140xL230cm, W200xL260cm, W140xL160cm
Обработка:
Кука, Тянущая Плиссированная Лентата, В Джоба За Пръчката, Просто Материал, Горната Част На Ръкавите
Местоположение:
прозорец
Стил:
Модерен
търговска марка:
Майру
Воспользуйся:
Кафе, Хотел, Офис, Къща
Приложимо Тип Прозорец:
Плоски Прозорец
Тип:
Завеса
Техника:
Тъкани
Тип Инсталация:
Страничният Монтаж
Вид На Модела:
Цвете
Функция:
Translucidus (Скорост Оцветяване 1%-40%)
Цената На Обработващи Аксесоари:
Онлайн
Модел:
Пишеща машина
Начин на отваряне и затваряне на:
Ляв и десен двухпартийные отворени
Материал:
100% Polyester
Формат:
Друго

Избор на купувачи

Алуминиева дограма, щори лечение на 2 панела, космическа ракета на планетной система със Земята звезда НЛО Сатурн, Слънце, Галактика, момчета печат
 • Новинка

Алуминиева дограма, щори лечение на 2 панела, космическа ракета на планетной система със Земята звезда НЛО Сатурн, Слънце, Галактика, момчета печат

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, октопод декор октопод пипала с дъска за сърф е във водата ретро стил плакат, Илюстрация
 • Новинка

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, октопод декор октопод пипала с дъска за сърф е във водата ретро стил плакат, Илюстрация

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Алуминиева Дограма, Щори Лечение 2, Панел, Цитати Декор Не Позволявайте На Мечтите Да Бъде Мечти Поговорка Насърчаване На Успеха На Съобщение
 • Новинка

Алуминиева Дограма, Щори Лечение 2, Панел, Цитати Декор Не Позволявайте На Мечтите Да Бъде Мечти Поговорка Насърчаване На Успеха На Съобщение

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Алуминиева Дограма, Щори Лечение На 2 Панела, Сови Група, Защото Изражението На Лицето Подмигивание Усмивка Реколта Scrapbooking Ретро Изкуство, Начало
 • Новинка

Алуминиева Дограма, Щори Лечение На 2 Панела, Сови Група, Защото Изражението На Лицето Подмигивание Усмивка Реколта Scrapbooking Ретро Изкуство, Начало

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Нов висококачествен полиестер 3D плътни завеси лилаво лавандула цветя модел сгъсти тъкан спалня завеси за хол
 • Новинка

Нов висококачествен полиестер 3D плътни завеси лилаво лавандула цветя модел сгъсти тъкан спалня завеси за хол

135.14 BGN 82.00

1 Пакет се вклучени : 2 парче x Завеси (Лево модел 1 парче , Право модел 1 парче)Совети : 1.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина.2.Должина : Слободно да ја прилагодите, поголема од 2.7 m висина завеси бара посебни прилагодување...

3D завеси уличен пейзаж, снимката на прозореца на спалнята за пердета, романтична Роза плътни завеси по поръчка всички размери
 • Новинка

3D завеси уличен пейзаж, снимката на прозореца на спалнята за пердета, романтична Роза плътни завеси по поръчка всички размери

240.00 BGN 122.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба / blackout drapes други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Алуминиева Дограма, Щори Лечение 2, Панел, Сафари Декор Леопард Илюстрация На Хищник Ядосан Силует Застрашени Видове Златни Очи
 • Новинка

Алуминиева Дограма, Щори Лечение 2, Панел, Сафари Декор Леопард Илюстрация На Хищник Ядосан Силует Застрашени Видове Златни Очи

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Прозорец завеса линия низ пискюл вратата разделител за стая шал престилката врати и прозоречни екрани 1мх2м
 • Новинка

Прозорец завеса линия низ пискюл вратата разделител за стая шал престилката врати и прозоречни екрани 1мх2м

9.33 BGN 7.00

Мешани Шарени Линија String Прозорец Завеса Tassel Вратата Соба Divider Шамија Valance100% Сосема Нов и Висок Квалитет!МултиМешани Бои Линија вратата завеса за додавање стил за секој прозорец или врата.Понуди атрактивна divider да отворена вратата, да ви помогне го задржи лета далеку.Може да се користи како врата завеса, прозорец завеса или позадина за продавница прозорецот екранот.Современиот мебел за современ дом, помош форма релаксирана атмосфера.Материјал : Нискоеластична предивоБоја : 3 Бои Мешани(Сива), 3 Бои Мешани(Виолетова), 6 Мешани Бои, 7 Бои И Се Меша, 20 Мешани БоиГолемина (L x W) : 200cm x 100 cm / 78.74'inch x 39.37'inchТоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка...

1бр балкон покривка панел прозрачен тюл завеса на вратата прозорец шал волани пода потъмняване на домашен интериор завеси панел плат жакард
 • Новинка

1бр балкон покривка панел прозрачен тюл завеса на вратата прозорец шал волани пода потъмняване на домашен интериор завеси панел плат жакард

15.55 BGN 12.00

Луксузна моден стил полузатемнување завеси кујна завеси прозорец дневна соба дневна соба завеса панел жакард ткаениниФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Боја : КакиСтил : МодернаМодел : Дрво лист Шема.Материјал : Voile ЗавесаОдговара Род Џеб : 4cm / 1.57" или помалкуГолемина (L x W) : 200cm 95cm x / 78.74 инчен x 39.37 инченМиење на Грижа : Машина за Миење со ладна вода, нежно циклус, не кајгана, собори сува.Пакет Содржина : 1x Прозорец ЗавесаЗавесата може да се користи како врата завеса, прозорец завеса или позадина за продавница прозорецот екранот.Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот...

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, Слънчев декор векторна Илюстрация на блестящ на слънцето над една вълнообразна море лятна тема печат жълт
 • Новинка

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, Слънчев декор векторна Илюстрация на блестящ на слънцето над една вълнообразна море лятна тема печат жълт

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Ретро Нагънат Дантела И Декоративни Вуалевые Завеси Американски Бродирана Стил Тюл За Завеси Панел Прозрачен Прозорец Прозрачни Завеси
 • Новинка

Ретро Нагънат Дантела И Декоративни Вуалевые Завеси Американски Бродирана Стил Тюл За Завеси Панел Прозрачен Прозорец Прозрачни Завеси

20.62 BGN 20.00

modname=ckeditorКуршум точка : Материјал : 100% Полиестер Големина : W100cm x H270cm, W150cm x H270cm, W200cm x H270cm, W250cm x H270cm, W300cm x H270cm, W350cm x H270cm, W400cm x H270cm, W450cm x H270cm, W500cm x H270cm, Тип : Кука, Род Џеб, Дупка, се Повлече Pleated, Брановидна Чипка Везени Исечок Tulle завеса се направи вашиот прекрасен дом повеќе соновни и слатка Забелешка : ве Молиме оставете порака на Порака Одбор ако висината 270cm не е идеален една за да ви.(Висина рамките 270cm се Индивидуализира) Опис : Пакет се вклучени : 1 BUC ЗавесаЗа Превозот 1.Нарачки обработуваат во рамките 15 дена по плаќањето се врши и проверка.2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога пратката остава Кина.3.За побрзо и Побезбедно доставување, ние ви препорачуваме да одберете превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet или Ali Express Стандард за Испорака4.Ние ќе го организира превозот според адресата која купувачот дава, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.5.Ако не го добиете вашиот објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас...

Китайската спалня завеси снимка прозорец завеса за хола прозорци топ класически 3D завеси, Пердета
 • Новинка

Китайската спалня завеси снимка прозорец завеса за хола прозорци топ класически 3D завеси, Пердета

219.20 BGN 112.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, лилаво Мандала Викториански Дамасский Стил vintage Индийски модел, с ефект на рококо печат на светлина
 • Новинка

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, лилаво Мандала Викториански Дамасский Стил vintage Индийски модел, с ефект на рококо печат на светлина

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Съвременната мода дърво, цвете печат на 3D плътни завеси за постелки хол хотел завеси Cortinas Para Sala
 • Новинка

Съвременната мода дърво, цвете печат на 3D плътни завеси за постелки хол хотел завеси Cortinas Para Sala

193.60 BGN 136.00

Ако ви треба на истата шема , , , туш завеса, ве молиме контактирајте меФункција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате околу 90%...

Алуминиева Дограма, Щори Лечение На 2 Панела, Фар Декор Пясъчен Крайбрежен Плаж С Този Морски Вълни, Вятър Дървена Ограда Бор
 • Новинка

Алуминиева Дограма, Щори Лечение На 2 Панела, Фар Декор Пясъчен Крайбрежен Плаж С Този Морски Вълни, Вятър Дървена Ограда Бор

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Подгонянная Синята геометрична печат на космоса 3D затемненная завеса на Прозореца на Завеси за хол спалня хотелски стенен гоблен Cortinas
 • Новинка

Подгонянная Синята геометрична печат на космоса 3D затемненная завеса на Прозореца на Завеси за хол спалня хотелски стенен гоблен Cortinas

200.00 BGN 118.00

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате околу 90% Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g / м2 Карактеристики : Blackout, АнтиУВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои...

Европейската лукс 3D завеса мрамор модел плътни завеси за хол спалня 3D прозорец завеса, завесите Cotinas Para продажба
 • Новинка

Европейската лукс 3D завеса мрамор модел плътни завеси за хол спалня 3D прозорец завеса, завесите Cotinas Para продажба

219.20 BGN 112.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Purpurea роза луксозни и модерни 3D плътни завеси Завеси за хол спалня офис стенен гоблен Cortinas
 • Новинка

Purpurea роза луксозни и модерни 3D плътни завеси Завеси за хол спалня офис стенен гоблен Cortinas

200.00 BGN 118.00

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате околу 90% Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g / м2 Карактеристики : Blackout, АнтиУВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои...