потребителски 3d модерни люверсы завеси синьо небе и бели облаци 3d пердета за хола, плътни завеси

потребителски 3d модерни люверсы завеси синьо небе и бели облаци 3d пердета за хола, плътни завеси

BGN 98.00
-49 %
BGN 192.00

Брой продукти


Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси /затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба


Подробности

Размер:
wide300cm high270cm, wide203cm high241cm, wide264cm high213cm, wide360cm high269cm, wide203cm high160cm, wide264cm high160cm, wide203cm high213cm, wide350cm high250cm, wide380cm high260cm, wide420cm high270cm, wide510cm high260cm, wide264cm high241cm, wide360cm high250cm, wide600cm high270cm, wide170cm high240cm, wide376cm high213cm, wide140cm high142cm, wide250cm high230cm, wide270cm high175cm, wide180cm high220cm, wide220cm high180cm, wide240cm high270cm, wide264cm high270cm, custom size
Обработка:
кука
Местоположение:
прозорец
Стил:
Модерен
Воспользуйся:
Болница, Кафе,Хотел,Офис,Къща
Тип Инсталация:
Вграден
Материал:
Полиестер / Памук
Приложимо Тип Прозорец:
Плоски Прозорец
Тип:
Завеса
Формат:
въже
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
68
Цената На Обработващи Аксесоари:
Онлайн
Функция:
Затъмнение
Модел:
Пишеща машина
Начин на отваряне и затваряне на:
Ляв и десен двухпартийные отворени
Техника:
Вязаный
Вид На Модела:
Синьо небе и бели облаци

Избор на купувачи

Ретро Нагънат Дантела И Декоративни Вуалевые Завеси Американски Бродирана Стил Тюл За Завеси Панел Прозрачен Прозорец Прозрачни Завеси
 • Новинка

Ретро Нагънат Дантела И Декоративни Вуалевые Завеси Американски Бродирана Стил Тюл За Завеси Панел Прозрачен Прозорец Прозрачни Завеси

20.62 BGN 20.00

modname=ckeditorКуршум точка : Материјал : 100% Полиестер Големина : W100cm x H270cm, W150cm x H270cm, W200cm x H270cm, W250cm x H270cm, W300cm x H270cm, W350cm x H270cm, W400cm x H270cm, W450cm x H270cm, W500cm x H270cm, Тип : Кука, Род Џеб, Дупка, се Повлече Pleated, Брановидна Чипка Везени Исечок Tulle завеса се направи вашиот прекрасен дом повеќе соновни и слатка Забелешка : ве Молиме оставете порака на Порака Одбор ако висината 270cm не е идеален една за да ви.(Висина рамките 270cm се Индивидуализира) Опис : Пакет се вклучени : 1 BUC ЗавесаЗа Превозот 1.Нарачки обработуваат во рамките 15 дена по плаќањето се врши и проверка.2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога пратката остава Кина.3.За побрзо и Побезбедно доставување, ние ви препорачуваме да одберете превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet или Ali Express Стандард за Испорака4.Ние ќе го организира превозот според адресата која купувачот дава, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.5.Ако не го добиете вашиот објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас...

1бр балкон покривка панел прозрачен тюл завеса на вратата прозорец шал волани пода потъмняване на домашен интериор завеси панел плат жакард
 • Новинка

1бр балкон покривка панел прозрачен тюл завеса на вратата прозорец шал волани пода потъмняване на домашен интериор завеси панел плат жакард

15.55 BGN 12.00

Луксузна моден стил полузатемнување завеси кујна завеси прозорец дневна соба дневна соба завеса панел жакард ткаениниФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Боја : КакиСтил : МодернаМодел : Дрво лист Шема.Материјал : Voile ЗавесаОдговара Род Џеб : 4cm / 1.57" или помалкуГолемина (L x W) : 200cm 95cm x / 78.74 инчен x 39.37 инченМиење на Грижа : Машина за Миење со ладна вода, нежно циклус, не кајгана, собори сува.Пакет Содржина : 1x Прозорец ЗавесаЗавесата може да се користи како врата завеса, прозорец завеса или позадина за продавница прозорецот екранот.Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот...

Цвете Публикува Полиестер Тюл Чисто Window Treatments Рамка, Която Панел Завеса
 • Новинка

Цвете Публикува Полиестер Тюл Чисто Window Treatments Рамка, Която Панел Завеса

8.05 BGN 6.00

Опис"Материјал : Полиестер влакна.Големина на : Size1 : 100*200cm;Size2 : 100*270cm.Процесот Начин : Род Џеб Процес.Боја : покаже како слики.Карактеристики : * Исклучителен чиста voile, ќе се претстави со фантастична сцена од страна на sun shined или удар од страна на ветрот.* Не само што обезбедуваат приватност, тие, исто така, им овозможи на сонцето нежно светло да нежно поток во една соба.* Погоден за спална соба, дневна соба, балкон, хотел, француски прозорец, ресторан, кафе куќа итн.* Се направи вашата соба изгледа елеганција, романтична, лесна и пријатна.* Полиестер мешавина градба ја прави завеси машина перат.Забелешки : *Се должи на светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.*Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот вклучува : 1 * Прозорец Завеса."Нашите предности1...

Алуминиева дограма, Щори Лечение 2, Панел, Стари Автомобилни Украса на Стари Автомобилни Зелените Дървета На Известния Магистрала 66 Пътят В САЩ, Селска Къща
 • Новинка

Алуминиева дограма, Щори Лечение 2, Панел, Стари Автомобилни Украса на Стари Автомобилни Зелените Дървета На Известния Магистрала 66 Пътят В САЩ, Селска Къща

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Розови розови пердета за стаята на потребителски момичета завеси здраво начало декор за прозоречни щори 3D кухненски пердета Завеси
 • Новинка

Розови розови пердета за стаята на потребителски момичета завеси здраво начало декор за прозоречни щори 3D кухненски пердета Завеси

240.00 BGN 122.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба / blackout drapes други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Китайската спалня завеси снимка прозорец завеса за хола прозорци топ класически 3D завеси, Пердета
 • Новинка

Китайската спалня завеси снимка прозорец завеса за хола прозорци топ класически 3D завеси, Пердета

219.20 BGN 112.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Съвременната мода дърво, цвете печат на 3D плътни завеси за постелки хол хотел завеси Cortinas Para Sala
 • Новинка

Съвременната мода дърво, цвете печат на 3D плътни завеси за постелки хол хотел завеси Cortinas Para Sala

193.60 BGN 136.00

Ако ви треба на истата шема , , , туш завеса, ве молиме контактирајте меФункција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате околу 90%...

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, червен и черен гръндж стрийт-арт индийски Мандала тематични кръгове кръга арт принт сив графит
 • Новинка

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, червен и черен гръндж стрийт-арт индийски Мандала тематични кръгове кръга арт принт сив графит

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Алуминиева Дограма, Щори Лечение На 2 Панела, Сови Група, Защото Изражението На Лицето Подмигивание Усмивка Реколта Scrapbooking Ретро Изкуство, Начало
 • Новинка

Алуминиева Дограма, Щори Лечение На 2 Панела, Сови Група, Защото Изражението На Лицето Подмигивание Усмивка Реколта Scrapbooking Ретро Изкуство, Начало

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

MYRU корейски пасторальный завеса стерео стил бродерия и красиво цвете на здравето и опазване на околната среда завеса печат
 • Новинка

MYRU корейски пасторальный завеса стерео стил бродерия и красиво цвете на здравето и опазване на околната среда завеса печат

BGN 19.90

1 Заштита на приватностаТие ќе престанат надворешниот свет од притаен во вашите приватни моменти,па можете да уживате во приватноста со членовите на семејството и пријателите да најголема.2...

Европа луксозна бродерия затемненная завеса за хола спални завеса на прозореца щори за кухня завеса на прозореца лечение
 • Новинка

Европа луксозна бродерия затемненная завеса за хола спални завеса на прозореца щори за кухня завеса на прозореца лечение

39.74 BGN 21.00

Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме да се измери должината на патеката2.Ве молиме да се измери висината на патеката на подот3 ...

Европейската луксозна вила руно бродирани плътни пердета за хола, прозрачни завеси за кухнята завеса на прозореца на спалнята
 • Новинка

Европейската луксозна вила руно бродирани плътни пердета за хола, прозрачни завеси за кухнята завеса на прозореца на спалнята

72.78 BGN 37.00

Ако сакате исто како фотографија, ве молиме цел 2 парче Ако не постои завеса големина сакате, ние може да нарачана завеси големина сакате, ве молиме да ни даде пораки Пакет се вклучени : 1 парче x завеса или 1 парче x tulle Совети : 1.Цената е за 1 парче на завесата или tulle...

Алуминиева дограма, щори лечение на 2 панела дърво на градския парк декор Загадъчни гори и екзотична природа художествени гори картина аксесоари
 • Новинка

Алуминиева дограма, щори лечение на 2 панела дърво на градския парк декор Загадъчни гори и екзотична природа художествени гори картина аксесоари

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Пеперуда Sheer veil завеси панел цветя модел за скрининг на щори завесата марля тъкани пердета завеси за спални
 • Новинка

Пеперуда Sheer veil завеси панел цветя модел за скрининг на щори завесата марля тъкани пердета завеси за спални

5.74 BGN 4.00

наменска линија везени чиста tulle завеса за дневна соба и спалната соба Пеперутка voile завеси ткаенина drapes за windowsСпецификација : Материјал : Voile ЗавесаОдговара Род Џеб : 4cm / 1.57" или помалкуГолемина : 1 M / 39.4" Ширина х 2М / 78.8" Должина, Имајте на ум : вие не може да се стави два компјутериЗа перење, Нега на : Не се погодни за миење...

Модерни Бамбукови щори печат кухненски пердета ново начало декор затъмнение завеса на прозореца изискан реалистичен 3D завеса
 • Новинка

Модерни Бамбукови щори печат кухненски пердета ново начало декор затъмнение завеса на прозореца изискан реалистичен 3D завеса

240.00 BGN 122.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба / blackout drapes други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, октопод декор октопод пипала с дъска за сърф е във водата ретро стил плакат, Илюстрация
 • Новинка

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, октопод декор октопод пипала с дъска за сърф е във водата ретро стил плакат, Илюстрация

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Прозорец завеса линия низ пискюл вратата разделител за стая шал престилката врати и прозоречни екрани 1мх2м
 • Новинка

Прозорец завеса линия низ пискюл вратата разделител за стая шал престилката врати и прозоречни екрани 1мх2м

9.33 BGN 7.00

Мешани Шарени Линија String Прозорец Завеса Tassel Вратата Соба Divider Шамија Valance100% Сосема Нов и Висок Квалитет!МултиМешани Бои Линија вратата завеса за додавање стил за секој прозорец или врата.Понуди атрактивна divider да отворена вратата, да ви помогне го задржи лета далеку.Може да се користи како врата завеса, прозорец завеса или позадина за продавница прозорецот екранот.Современиот мебел за современ дом, помош форма релаксирана атмосфера.Материјал : Нискоеластична предивоБоја : 3 Бои Мешани(Сива), 3 Бои Мешани(Виолетова), 6 Мешани Бои, 7 Бои И Се Меша, 20 Мешани БоиГолемина (L x W) : 200cm x 100 cm / 78.74'inch x 39.37'inchТоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка...

Модерен завеса на прозореца хол свежи цветя и билков завеса за детска стая зелено растение плътни завеси 3D
 • Новинка

Модерен завеса на прозореца хол свежи цветя и билков завеса за детска стая зелено растение плътни завеси 3D

192.00 BGN 98.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба

Norn модерен геометричен модел на работа с прозорци, плътни завеси, Пердета за спалня хол кухненски врати, щори завеса
 • Новинка

Norn модерен геометричен модел на работа с прозорци, плътни завеси, Пердета за спалня хол кухненски врати, щори завеса

29.84 BGN 16.00

1 Забелешка : Цената е за 1 парче на завесата 2 Големина : Ако сакате да го смените должина, ве молиме оставете порака, било колку Помалку од 270cm,т тој цената е иста Прифати Обичај ( ако не се најде големина што сакате, pls се чувствуваат слободни да контакт.) 3...

Китайския планински пейзаж пердета за спалня в черно-бяло, 3D плътни завеси кухненски пердета Завеси
 • Новинка

Китайския планински пейзаж пердета за спалня в черно-бяло, 3D плътни завеси кухненски пердета Завеси

219.20 BGN 112.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

потребителски кухненски алуминиева дограма, щори черно-бяла кутия луксозни пердета за хола 3d стереоскопични съвременни прозоречни щори
 • Новинка

потребителски кухненски алуминиева дограма, щори черно-бяла кутия луксозни пердета за хола 3d стереоскопични съвременни прозоречни щори

136.00 BGN 69.00

име : modernbedroomзавеси панел завеса бели завеси за дневна соба затемнување завеси модерна спалната соба завеси кристално мушка завеса луксузни завеси за дневна соба европски стил завеси tulle спални соби завеси за деца 3d завеси завеси за дневна собаАко ви треба други големина , ве Молиме ги споделите со нас ќе Широк и Висок за да се измери големината ...

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, Пейсли декор романтичен свети Валентин сладки птици, с цветя и бръшлян, като форма на произведения на изкуството кафяв
 • Новинка

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, Пейсли декор романтичен свети Валентин сладки птици, с цветя и бръшлян, като форма на произведения на изкуството кафяв

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

3D завеси уличен пейзаж, снимката на прозореца на спалнята за пердета, романтична Роза плътни завеси по поръчка всички размери
 • Новинка

3D завеси уличен пейзаж, снимката на прозореца на спалнята за пердета, романтична Роза плътни завеси по поръчка всички размери

240.00 BGN 122.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба / blackout drapes други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Двустранен карикатура на печатни плътни пердета за стаята на детето, слон, кон печатни прозорец пердета за хола, Завесите
 • Новинка

Двустранен карикатура на печатни плътни пердета за стаята на детето, слон, кон печатни прозорец пердета за хола, Завесите

BGN 66.56

Обработка начин : Пакет се вклучени : 1 парче x завесаСовети : 1.Цената е за 1 парче на завесата Завеса и tulle се продаваат одделно.2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина.3.Завеса width= 2 пати прачка / железнички ширина.4...

Европейската лукс 3D завеса мрамор модел плътни завеси за хол спалня 3D прозорец завеса, завесите Cotinas Para продажба
 • Новинка

Европейската лукс 3D завеса мрамор модел плътни завеси за хол спалня 3D прозорец завеса, завесите Cotinas Para продажба

219.20 BGN 112.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Готови избродирани с пера прозрачни пердета бели евтини завеси за хол прозореца на спалнята тюлевая завеса за кухненските врати
 • Новинка

Готови избродирани с пера прозрачни пердета бели евтини завеси за хол прозореца на спалнята тюлевая завеса за кухненските врати

23.55 BGN 17.00

Пакет се вклучени : 1 парче x завеса Совети : 1.Цената е за 1 парче чиста 2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина...