Потребителски 3d плътни завеси на цветя, пердета за спалня хол кухня завеси, 3d стереоскопични модерни завеси

Потребителски 3d плътни завеси на цветя, пердета за спалня хол кухня завеси, 3d стереоскопични модерни завеси

BGN 135.00
-49 %
BGN 265.60

Брой продукти


име : modern-bedroom-завеси панел завеса бели завеси за дневна соба затемнување завеси модерна спалната соба завеси кристално мушка завеса луксузни завеси за дневна соба европски стил завеси tulle спални соби завеси за деца 3d завеси завеси за дневна соба
Ако ви треба други големина , ве Молиме ги споделите со нас ќе Широк и Висок за да се измери големината . Ова е многу важно Ние се mustom според големина . Како да се купи : Ако треба 3-3.9 м , ве молиме да се купи 4m . Ако ви треба 2m , ве молиме да се купи 2м . Како да се измери :


Подробности

Размер:
wide300cm high270cm, wide203cm high241cm, wide264cm high213cm, wide360cm high269cm, wide203cm high160cm, wide264cm high160cm, wide203cm high213cm, wide350cm high250cm, wide380cm high260cm, wide420cm high270cm, wide510cm high260cm, wide264cm high241cm, wide360cm high250cm, wide600cm high270cm, custom size
Обработка:
кука
is_customized:
Yes
Цената На Обработващи Аксесоари:
Онлайн
Техника:
Вязаный
Воспользуйся:
Къща, Хотел, Болница, Кафене, Офис
Модел:
Пишеща машина
Начин на отваряне и затваряне на:
Ляв и десен двухпартийные отворени
Стил:
Европа
Местоположение:
прозорец
Материал:
Полиестер / Памук
Формат:
въже
Функция:
Затъмнение
Приложимо Тип Прозорец:
Плоски Прозорец
Тип:
Завеса
Тип Инсталация:
Вграден
Номер На Модела:
16
Вид На Модела:
Цветя
За хората:
Възрастни/Деца/Момчета / Бебешки Подаръци..
С помощта на:
Хол легла кухня, кабинет..

Избор на купувачи

Цвете Публикува Полиестер Тюл Чисто Window Treatments Рамка, Която Панел Завеса
 • Новинка

Цвете Публикува Полиестер Тюл Чисто Window Treatments Рамка, Която Панел Завеса

8.05 BGN 6.00

Опис"Материјал : Полиестер влакна.Големина на : Size1 : 100*200cm;Size2 : 100*270cm.Процесот Начин : Род Џеб Процес.Боја : покаже како слики.Карактеристики : * Исклучителен чиста voile, ќе се претстави со фантастична сцена од страна на sun shined или удар од страна на ветрот.* Не само што обезбедуваат приватност, тие, исто така, им овозможи на сонцето нежно светло да нежно поток во една соба.* Погоден за спална соба, дневна соба, балкон, хотел, француски прозорец, ресторан, кафе куќа итн.* Се направи вашата соба изгледа елеганција, романтична, лесна и пријатна.* Полиестер мешавина градба ја прави завеси машина перат.Забелешки : *Се должи на светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.*Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот вклучува : 1 * Прозорец Завеса."Нашите предности1...

Алуминиева Дограма, Щори Лечение 2, Панел, Цитати Декор Не Позволявайте На Мечтите Да Бъде Мечти Поговорка Насърчаване На Успеха На Съобщение
 • Новинка

Алуминиева Дограма, Щори Лечение 2, Панел, Цитати Декор Не Позволявайте На Мечтите Да Бъде Мечти Поговорка Насърчаване На Успеха На Съобщение

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Съвременната мода дърво, цвете печат на 3D плътни завеси за постелки хол хотел завеси Cortinas Para Sala
 • Новинка

Съвременната мода дърво, цвете печат на 3D плътни завеси за постелки хол хотел завеси Cortinas Para Sala

193.60 BGN 136.00

Ако ви треба на истата шема , , , туш завеса, ве молиме контактирајте меФункција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате околу 90%...

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, лилаво Мандала Викториански Дамасский Стил vintage Индийски модел, с ефект на рококо печат на светлина
 • Новинка

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, лилаво Мандала Викториански Дамасский Стил vintage Индийски модел, с ефект на рококо печат на светлина

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Завесата на прозореца на 3D рози за дома могат да бъдат персонализирани размер
 • Новинка

Завесата на прозореца на 3D рози за дома могат да бъдат персонализирани размер

72.80 BGN 68.00

Почитувани купувачи, големината на нашата вебстраница е целата големина на завесата Обично, ние го направи тоа во 2 парчиња, па може да се отвори во средината...

Модерни Бамбукови щори печат кухненски пердета ново начало декор затъмнение завеса на прозореца изискан реалистичен 3D завеса
 • Новинка

Модерни Бамбукови щори печат кухненски пердета ново начало декор затъмнение завеса на прозореца изискан реалистичен 3D завеса

240.00 BGN 122.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба / blackout drapes други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Алуминиева дограма, щори лечение на 2 панела дърво на градския парк декор Загадъчни гори и екзотична природа художествени гори картина аксесоари
 • Новинка

Алуминиева дограма, щори лечение на 2 панела дърво на градския парк декор Загадъчни гори и екзотична природа художествени гори картина аксесоари

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Китайския планински пейзаж пердета за спалня в черно-бяло, 3D плътни завеси кухненски пердета Завеси
 • Новинка

Китайския планински пейзаж пердета за спалня в черно-бяло, 3D плътни завеси кухненски пердета Завеси

219.20 BGN 112.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, морски животни декор карикатура Делфин риба Морска звезда мивки светлини в океана морски лятото
 • Новинка

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, морски животни декор карикатура Делфин риба Морска звезда мивки светлини в океана морски лятото

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Завесата супер ивовые листа модел тюл завеса на прозореца плат завеси шал прозрачен панел волани щори за хола
 • Новинка

Завесата супер ивовые листа модел тюл завеса на прозореца плат завеси шал прозрачен панел волани щори за хола

6.37 BGN 5.00

цветни чиста tulle прозорец завеси за дневна соба и спалната соба модерна tulle завеси за прозорец завеса ткаенина ролетни drapes100% Сосема Нов и Висок Квалитет!Материјал : Voile ЗавесаМодел : Напушта Моделот.Боја : Кафе,Вино Црвено,Розово,Беж,БелаОдговара Род Џеб : 4cm / 1.57" или помалкуГолемина : 1 M / 39.4" Ширина х 2М / 78.8" Должина...

Розови Щори Бродерия Луксозни Цветя Дантелено Прозорец Модерна Дневна Спалня Завеси Тюл Прозрачни Платове Cortains T&20830
 • Новинка

Розови Щори Бродерия Луксозни Цветя Дантелено Прозорец Модерна Дневна Спалня Завеси Тюл Прозрачни Платове Cortains T&20830

26.67 BGN 19.00

Опис На Производот1 Обработка : 2 На стр ориз е само за Едно Парче на завесата (не е достапно) Tulle и Завеса Крпа се продава одделно.3...

Потребителски Пердета Завеси Спалня Хол Завеси Европейската Лукс Цвете Завеса Кърпа За Прозорци
 • Новинка

Потребителски Пердета Завеси Спалня Хол Завеси Европейската Лукс Цвете Завеса Кърпа За Прозорци

240.00 BGN 122.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба / blackout drapes други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, Пейсли декор романтичен свети Валентин сладки птици, с цветя и бръшлян, като форма на произведения на изкуството кафяв
 • Новинка

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, Пейсли декор романтичен свети Валентин сладки птици, с цветя и бръшлян, като форма на произведения на изкуството кафяв

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, непринуден декор на антична фон с издълбани датированными готик метални украшения ретро-Фасонированный
 • Новинка

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, непринуден декор на антична фон с издълбани датированными готик метални украшения ретро-Фасонированный

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Алуминиева Дограма, Щори Лечение 2, Панел, Сафари Декор Леопард Илюстрация На Хищник Ядосан Силует Застрашени Видове Златни Очи
 • Новинка

Алуминиева Дограма, Щори Лечение 2, Панел, Сафари Декор Леопард Илюстрация На Хищник Ядосан Силует Застрашени Видове Златни Очи

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Розови розови пердета за стаята на потребителски момичета завеси здраво начало декор за прозоречни щори 3D кухненски пердета Завеси
 • Новинка

Розови розови пердета за стаята на потребителски момичета завеси здраво начало декор за прозоречни щори 3D кухненски пердета Завеси

240.00 BGN 122.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси / затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба / blackout drapes други големина : Ве молиме дозволете ни да знам што Широк и Висок за да се измери големината ...