Чисто Tulle завеса жаккардовый кафе лилав воал тюл елегантен Царски балдахин пердета за хола цвете художествен модел WP381 *30

Чисто Tulle завеса жаккардовый кафе лилав воал тюл елегантен Царски балдахин пердета за хола цвете художествен модел WP381 *30

BGN 17.00
-32 %
BGN 25.09

Брой продукти


Купувачот Совети :
1.Цената е за 1 парче на завесата/Tulle.
2.цената за завесата не е Вклучено : прачка/чипка/tassel/монистра
3.Завеса Висина : Слободно да ја прилагодите, Max е 2.65 метри. ако не ја напуштат секоја порака , ние ќе ви понуди 2.65 метри висина Завеса
4.Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку.
Овој стил не може да се изми !!!
Повеќе слики :
Style1
Style2
Како да се Изберете Големина ?
Како да се избере процесот начини ?
Плаќање
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам. Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union,
Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Да научат како да се плати со кредитна картичка,
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Да научат како да се плати со други начини,
Повратни информации
* Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
* Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
* Ние ќе бидеме среќни да одговориме на сите прашања може да имате, ве молиме да бидат слободни да контакт.


Подробности

Размер:
W100xH265 CM, W150xH265 CM, W200xH265 CM, W250xH265 CM, W300xH265 CM, W350xH265 CM, W400xH265 CM, W500xH265 CM
Обработка:
Кука джоба за пръчката, липса на процеси, тянущая плиссированная Лента, в горната част на ръкавите
Местоположение:
прозорец
Стил:
Модерен
Воспользуйся:
Болница, Кафе,Хотел,Офис,Къща
Номер На Модела:
WP381
Материал:
Полиестер / Памук
Тип:
Завеса
Приложимо Тип Прозорец:
Френското Прозорец
Тип Инсталация:
Външна Настройка
търговска марка:
Тияна
Вид На Модела:
Цвете
is_customized:
Yes
Функция:
Translucidus (Скорост Оцветяване 1%-40%)
Цената На Обработващи Аксесоари:
исключенный
Модел:
Пишеща машина
Начин на отваряне и затваряне на:
Ляв и десен двухпартийные отворени
Воспользуйся:
прозорец
Техника:
Друго
Формат:
Друго

Избор на купувачи

Алуминиева Дограма, Щори Лечение 2, Панел, Сафари Декор Леопард Илюстрация На Хищник Ядосан Силует Застрашени Видове Златни Очи
 • Новинка

Алуминиева Дограма, Щори Лечение 2, Панел, Сафари Декор Леопард Илюстрация На Хищник Ядосан Силует Застрашени Видове Златни Очи

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Тияна романтичната съвременна бродирани пайети пеперуда селски прозрачен воал завеси за хол спалня кухня лилаво P344Z30
 • Новинка

Тияна романтичната съвременна бродирани пайети пеперуда селски прозрачен воал завеси за хол спалня кухня лилаво P344Z30

12.80 BGN 9.00

Обработка Начин : 1 Само Суровина Тоа значи дека треба да се шие тоа во вашата земја или од вас самите .2 Завеса Род , можете да изберете Број 2 и 5 .3 Завеса Песна , можете да изберете Број 3 и 4 ( Исклучува Куки ) .Молиме Забележете : 1 цената само за 1 парче ( панел ) !!2 Исклучи Tieback,tassel,монистра...

черен цвят преграда стая полилей сватба Crystal венец дърво, акрилни декорации осмоъгълник мъниста завеса 15 м / лот
 • Новинка

черен цвят преграда стая полилей сватба Crystal венец дърво, акрилни декорации осмоъгълник мъниста завеса 15 м / лот

BGN 40.80

боја : multicolorцрна Кристал соба партиција вистински фотографии акрилик octagon мушка завеса Лустерот свадба Кристално дрво декорација 15 милиони / многуБоја : црнаАко ви треба други бои,ве молиме проверете во нашата продавница.Детален Опис На ПроизводотМоже да се користи за декорација, лустерот во дом, хотел, бар, и КТВ прагови1...

CITYINCITY бели пердета за хола бродирани меки тюлевые воал, прозрачни завеси за спални готови завеси
 • Новинка

CITYINCITY бели пердета за хола бродирани меки тюлевые воал, прозрачни завеси за спални готови завеси

14.34 BGN 9.00

Пакет се вклучени : 1 парче x завеса .Совети : 1.Цената е за 1 парче на завесата.2.Големина на : Wзначи ширина, Hзначи ВИСИНА.3.Завеса Width= 2 пати прачка / железнички ширина.4.Должина : Слободно да ја прилагодите, Max е 2.7 метар.5...

[byetee] памучни бельо Бяла бродирана завесата сънливи Дневна Спалня прозорец готова завеса плат, тюл завеса органза
 • Новинка

[byetee] памучни бельо Бяла бродирана завесата сънливи Дневна Спалня прозорец готова завеса плат, тюл завеса органза

32.00 BGN 20.00

• Тоа е едно парче цена(1 panel), тоа не е поставен завеса цена Ако сакате да се купи 1 сет завеси како на сликата, ве молиме изберете 2 панели(парчиња) tulle и 2 панели(парчиња) затемнување.•Должина(висина) : ако сакате другите висина,ве молиме оставете порака во ред,или можете да контактирате со нас.• Доколку големината не е погодна за вас, ве молиме контактирајте со нас.Ние прифаќаме Нарачана...

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, лилаво Мандала Викториански Дамасский Стил vintage Индийски модел, с ефект на рококо печат на светлина
 • Новинка

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, лилаво Мандала Викториански Дамасский Стил vintage Индийски модел, с ефект на рококо печат на светлина

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Momo Solid Cotton Grommet Top завеси прозорци топлинни завеси пердета за спалня хол с индивидуален размер (2 панела)
 • Новинка

Momo Solid Cotton Grommet Top завеси прозорци топлинни завеси пердета за спалня хол с индивидуален размер (2 панела)

145.20 BGN 94.00

Опис На Производот1 100% Полиестер2 Памук / Поли мешавина ткаенини,вклучувајќи 60% памук, екопријателски, енергијазаштеда, мека на допир...

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, Слънчев декор векторна Илюстрация на блестящ на слънцето над една вълнообразна море лятна тема печат жълт
 • Новинка

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, Слънчев декор векторна Илюстрация на блестящ на слънцето над една вълнообразна море лятна тема печат жълт

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Алуминиева дограма, щори лечение на 2 панела, космическа ракета на планетной система със Земята звезда НЛО Сатурн, Слънце, Галактика, момчета печат
 • Новинка

Алуминиева дограма, щори лечение на 2 панела, космическа ракета на планетной система със Земята звезда НЛО Сатурн, Слънце, Галактика, момчета печат

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...

Плътен Цвят Кръст Модел На Бельо Прозорец Проверка На Завесата Тюл Завеса За Хола Спалнята Декорация На Дома
 • Новинка

Плътен Цвят Кръст Модел На Бельо Прозорец Проверка На Завесата Тюл Завеса За Хола Спалнята Декорация На Дома

23.68 BGN 18.00

Полна Боја Лен Windows Скрининг Voile Описи : • 100% сосема нов и висок квалитет со конкурентна цена • големина може да се specialy направи според вашите прозорец • појавување на сите видови на windows завеса • крстот шема • екопријателски материјал нуди добра здравствена состојба за човечкото тело Спецификации : • Тип : Windows Скрининг • Материјал : Полиестер • Боја : Бела • Функција : Декорација,Осветлување Засенчување • Големина : mulit големина на Пакување Детали : • една завеса со opp вреќа Внимание : Мерење може да се 10cm разлика поради различни начини на мерење или преработка начини,што не е дозволено да се одржи како причина за спор

Творчески Бейзбол Алуминиева Дограма, Пердета Дебели Backout Офис Е Намалена Домашна Обстановка Стая Завеса Индивидуален Размер На Разположение
 • Новинка

Творчески Бейзбол Алуминиева Дограма, Пердета Дебели Backout Офис Е Намалена Домашна Обстановка Стая Завеса Индивидуален Размер На Разположение

72.80 BGN 68.00

Може да се прилагоди на големинатаСенчење го оценувате околу 90%.Материјал : Полиестер затемнување ткаенинаПечатење : 3d Дигитална реактивен печатење, може да се мијат, може да се пеглаат, не исчезнува, нема намалување.Карактеристики : Blackout, АнтиУВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачењеЦел : Дневна соба Спална соба Office хотелиВисок квалитет сенка ткаенина, може ефикасно да се спречи ултравиолетови, Машина ПератОваа завеси е за шиење заврши, Вклучуваат куки .можете да ги користите comfortablely.Ова е куки висат процес, повеќе од тридимензионални.

зелени гори затъмнение / прозрачни прозорци пердета за хола, спалнята пердета Завеси Cortinas para
 • Новинка

зелени гори затъмнение / прозрачни прозорци пердета за хола, спалнята пердета Завеси Cortinas para

BGN 320.00

Број на модел : 003 сенчење го оценувате околу 90% Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 250g / м?2; Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, може да се мијат, може да се пеглаат, не исчезнува, нема намалување...

Нов ангел печат на луксозни 3D плътни пердета за хола, спално бельо стая завеси Cotinas para sala начало декор
 • Новинка

Нов ангел печат на луксозни 3D плътни пердета за хола, спално бельо стая завеси Cotinas para sala начало декор

168.00 BGN 134.00

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90% Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g / м2 Карактеристики : Blackout, АнтиУВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои...

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, морски животни декор карикатура Делфин риба Морска звезда мивки светлини в океана морски лятото
 • Новинка

Алуминиева дограма, щори лечение 2, панел, морски животни декор карикатура Делфин риба Морска звезда мивки светлини в океана морски лятото

124.48 BGN 63.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени Материјал : сатен завеса Дава елегантен изглед мека и свиленкаста на допир!2.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.3.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење4.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.Вистински.ЗАБАВА5.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели...