Плюс Размер Пуловер С Висока Воротом Нова Хеджирующая Трикотажная Риза Мода Тънък Автентичен Основен Блузи, Пуловери, Пуловери Пуловери Пролет Жени

Плюс Размер Пуловер С Висока Воротом Нова Хеджирующая Трикотажная Риза Мода Тънък Автентичен Основен Блузи, Пуловери, Пуловери Пуловери Пролет Жени

BGN 14.00
-36 %
BGN 22.03

Брой продукти


Купони За Вас
[xlmodel]-[custom]-[4503]
[xlmodel]-[custom]-[4503] големина
Големина на Табела Како што е Подолуве Молиме проверете ја вашата големина внимателно
Постои 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. тоа не ги зема предвид податоците од еластична. Сите мерни единици е во CM. (1 CM = 0.3937 инчи)
Ве молиме кликнете на за да пратите информации на интернет
ГОЛЕМИНА на :
[xlmodel]-[производи]-[4502] најпопуларниот
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[4500]
[xlmodel]-[custom]-[4500]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Договор за Соработка
Пред Купување Ве Молиме Да Го Прочитате :
1.Ако Пакет Donot Arive Во 60days(руската Федерација 90days) Ние Нудиме Целосна Наплата.Па Ве Молиме Donot Отворен Спор Пред Тоа Време Ако Пакет Donot Пристигне
2.Ве Молиме Да Забележите Големината Детали За Производот Детали Пред Цел
3.Ако Добиете Пакет, Но Donot Се Допаѓа, Ние Прифаќаме Да Се Враќаме На Нас.
4.Одобрението За Промет На Големо Се Прифати,Можете Да Додадете Оние Ви Се Допаѓа Во Вашиот Количка И Го Стави На Ред,Levae Порака До Нас,Ние Ќе Ви Даде Најдобра Цена.Тогаш Ќе Плати
5.Пад На Шопинг, Ако Се Откажат Од Превозот, Продавачот. Ние Ќе Ви Даде Многу Добра Цена.
Плаќање :
Во моментов Платформата Поддржува Купувачи Преку Кредитна Картичка (Јени Канал И Под-Канал АМЕРИКАНСКИ Долари), Webmoney (познато Како Wm), Tt Remittance, Western Union, Qiwi Паричник, Бразил Boleto Ова Во Неколку Начини.
Повеќе Треба Само Да Контакт.
Ние Ќе Испраќање На Стоки И Понуди Поштенски Во Рок Од 24 Работни Часа Откако Уплата Од Зачувам
1) Емс/Dhl/Ups-От Кој Обично Трае Од 1 До 4 Работни Дена За Да Ја Ажурирате Парцела Статус Онлајн Како Шпедитерот Треба Да Се Добие Време За Да Се Справи Со Сите Овие За Нас.
2) Ве Молиме Помогнете Да Ја Напушти Својата Порака За Тоа Како Да Се Прогласи Клиент Надомест Во Вашата Нарачка. Или Ние Ќе Се Стави Ниска Вредност Во Лист. ..
3) Оператор На Транзит Време Е Предвидено Од Страна На Превозникот И Исклучува Време На Викендите И Празниците. Транзит Пати Може Да Се Разликуваат, Особено За Време На Сезона . Ние Ќе Им Помогнам На Нашите Превозот На Компанијата Да Го Испорача Што Е Можно Поскоро.
4). Ако Не Сте Добиле Вашата Пратка Во Рок Од 30 Дена Од Плаќањето, Ве Молиме Контактирајте Со Нас. Ние Ќе Ги Пратите Пратката И Да Се Вратам На Вас Како Е Можно Поскоро Со Одговор. Нашата Цел Е Да Се Направи Клиентите Ги Задоволи..
5).Ние Не Прифаќаме Никакви Дозволено Плаќање.
Ве Молиме Проверете Ги Сите Стоки Во Предниот Дел На Курир, По Што Беше Оставено , Ако Било Која Стока Оштетен , Ве Молиме Да Му Кажете На Курир И На Нас Навремено , Па Можеме Да Дознаам Кој Треба Да Сноси Одговорност, Ако Ние Испрати Погрешен Стоки , Ве Молиме Да Се Земе Некои Фотографии И Да Ни Ги Испратите По Што Проверив ,Ние Ќе Испрати Точниот Еден Да Сте Во Потрага По Некои Детали Како И За Стоката Ќе Добиете .


Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жени
Тип На Затваряне:
Няма
Номер На Модела:
S-4XL
Дължина ръкав(см):
Пълен
Дебелина на:
Стандарт
Стил:
Ежедневни обувки
Тип Елемент:
Пуловер
търговска марка:
BAQCN
Дължината На Дрехата:
Редовен
Стил Ръкави:
Редовен
Вид На Модела:
Твърд
Яка:
Поло
Материал:
Памук
Състав На Материала:
Памук
Украса:
Няма
Техника:
Компютърна Задължителен
Стил:
Модни модели

Избор на купувачи

Cakucool Зима Пайети Пуловер Жени С Дълъг Ръкав, Дълги Скок Мъниста Украсяват Кожен Разрез Вязаный Пуловер Пуловер Женски
 • Новинка

Cakucool Зима Пайети Пуловер Жени С Дълъг Ръкав, Дълги Скок Мъниста Украсяват Кожен Разрез Вязаный Пуловер Пуловер Женски

BGN 73.39

Почитувани клиенти,многу ви благодариме за посетата! Cakucool Runfaster Продавница е мешан врвот бренд на модниот центар,нови предмети ќе бидат ажурирани за вас секојдневно.Се надевам дека ќе можат да уживаат во шопинг тука! Ние многу добредојдовте на големо,повеќе производи може да се најде за вас специјално,и исто така и ние ќе ви понудиме на нашите најдобри цени и услуга,добредојде за контакт!ГОЛЕМИНА на : Бесплатни големина : Биста : 92112cm Рамо : 51cm Ракав : 50cm Должина : 5563cmМери со раце,може да има 23cm разлики,pls ве молиме имајте на ум.Косата може да биде слободен, бидејќи на превозот,може да железо пред носи,која ќе биде подобро да се носат.Совети : да Предизвика таа има злато lurex во тоа,па тоа ќе биде малку непријатно во имајќи го носи.Pls ве молиме имајте на ум : )

Fdfklak Корейски Дамски Блузи С Дълъг Ръкав Вязаный Вълнен Пуловер Есен-Зима, Дълъг Пуловер, Жилетка Възли Върховете Пончо Жени
 • Новинка

Fdfklak Корейски Дамски Блузи С Дълъг Ръкав Вязаный Вълнен Пуловер Есен-Зима, Дълъг Пуловер, Жилетка Възли Върховете Пончо Жени

52.70 BGN 27.00

Fdfklak Корејски Womans Џемпери Долги Ракави, Плетени Од Волна Џемпер Есен Зима Долго Cardigan Џемпер Поврзана Блузи Ponchos Жениприрачник за мерење,постојат можеби имаат 13 см грешка(единица : cm) големина биста укажуваат на тежината укажуваат на тоа висина рамо слободни / 4565 kg 155175 cm / Поради различни агли на камерата, може да биде малку боја грешка, но ова не влијае на изгледот на облеката, ве молиме остатокот увери купувањеПлаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

Пуловер O-образно деколте пълен дръпна оферта компютър вязаный 2017 есен нова жена вълнен пуловер Орел шаблон Диамант шипове качулка жени
 • Новинка

Пуловер O-образно деколте пълен дръпна оферта компютър вязаный 2017 есен нова жена вълнен пуловер Орел шаблон Диамант шипове качулка жени

208.00 BGN 162.00

ГОЛЕМИНАS Код : облека должина 58, биста 90М Код : облека должина 59, биста 94L Код : облека должина 60, биста 98

TWOTWINSTYLE зимни възли пуловери женски пуловер за жени топ с дълъг ръкав свободни голям размер дебели топли пуловери жилетки облекло
 • Новинка

TWOTWINSTYLE зимни възли пуловери женски пуловер за жени топ с дълъг ръкав свободни голям размер дебели топли пуловери жилетки облекло

51.18 BGN 40.00

ГОЛЕМИНАДолжина : 78cmРамо : 45смБиста : 120130cmДолжина на ракав : 52cmAnswer : ___________________________ Note : 1 инч = 2.54 см, 1 cm = 0.39 инченanswer : ___________________________ note : мерење со раце овозможи 23cm грешки што е нормална

JECN нова мода 2017 Есен светло синьо, черно жилетка женски пуловер случайни плюс размера на дамско палто с дълги пуловери жилетки
 • Новинка

JECN нова мода 2017 Есен светло синьо, черно жилетка женски пуловер случайни плюс размера на дамско палто с дълги пуловери жилетки

210.67 BGN 95.00

Градите Ширина(см) Тело Должина ( см ) Ракав Должина(cm) Бесплатно Големина 160 100 34Совети : ве Молиме да се измери големината на вашата облека и да се споредат табела за да избере вистинската големина...

Потници mujer invierno 2018 есен зима Дамски блузи и пуловери однотонная поло с дълъг ръкав, Тънък Pull hiver femme
 • Новинка

Потници mujer invierno 2018 есен зима Дамски блузи и пуловери однотонная поло с дълъг ръкав, Тънък Pull hiver femme

49.58 BGN 32.00

Дресови mujer invierno 2017 Есен Зима Жените Џемпери и Pullovers Солидна Turtleneck Долг Ракав Тенок се Повлече hiver femmeКако различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

Китайски стил самоличността на дракон шаблон за печат висок клас вязаный пуловер есента на 2017 мода ежедневни качество пуловер мъжете M-4XL
 • Новинка

Китайски стил самоличността на дракон шаблон за печат висок клас вязаный пуловер есента на 2017 мода ежедневни качество пуловер мъжете M-4XL

BGN 63.98

Кинески стил на личноста змеј моделот печатење на highend плетени џемпер Есен 2017 мода обичните квалитет џемпер мажите М4 XL

Есента и зимата са дамски нова мода корейската версия на свободно темперамент dingzhu кръгъл отвор вязаный пуловер
 • Новинка

Есента и зимата са дамски нова мода корейската версия на свободно темперамент dingzhu кръгъл отвор вязаный пуловер

68.48 BGN 48.00

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите Ширина Облека должина соодветна тежина cm инчи cm инчи cm инчи kg S 37 14.57 116 45.67 62 24.41 4047.5 M 38 14.96 118 46.46 62 24.41 47.552.5 L 39 15.35 120 47.24 62 24.41 52.557.5 XL 40 15.75 122 48.03 62 24.41 57.562.5 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

Връхни дрехи жилетки жени есента и зимата е дълга жилетка пуловер вязаный памук мозайка О-образно деколте мода за свободното време жилетка
 • Новинка

Връхни дрехи жилетки жени есента и зимата е дълга жилетка пуловер вязаный памук мозайка О-образно деколте мода за свободното време жилетка

39.82 BGN 38.00

S Големина Должина околу 67cm, тежина погодни да се носат 95 фунтиМ облека должина и за околу 68cm, тежина 96105 фунти можат да носат внатреL Големина Должина околу 71cm, се вклопуваат во рамките на 106115 фунти на тежината може да се носатXL Големина Должина околу 75см, се вклопуваат во рамките на 116135 фунти на тежината може да се носатве молиме имајте во предвид 1cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см.Боја : како на сликата===Внимание=== Имајте на ум 1 : ве Молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа...

Нов дамски Есен-Зима дълъг кръгъл отвор плетене на пуловери жена колеж вятър свободни шарени пуловери пуловер 2 цвята
 • Новинка

Нов дамски Есен-Зима дълъг кръгъл отвор плетене на пуловери жена колеж вятър свободни шарени пуловери пуловер 2 цвята

BGN 41.60

НОВИ Жените Есен Зима Долго Круг од Вратот Плетење Џемпери Жена Колеџ Правец Лабава Шарени Pullovers Џемпер 2 боиКарактеристики : opp вреќа пакетТежина околу 600g2 бои за избор : како сликМатеријал : памук помеша / полиестер / акриликЛуксузен дизајн.Големина на : 1 големина ...

Високо качество на пуловери 2017 есен нова вязаный пуловер дамски пуловер женски плътен вязаный Mujer Feminino пуловери топ за жени
 • Новинка

Високо качество на пуловери 2017 есен нова вязаный пуловер дамски пуловер женски плътен вязаный Mujer Feminino пуловери топ за жени

46.86 BGN 14.00

Станот Мерење : Забелешка : Податоците за повикување само, не може да биде 13cm маргина на грешка.ве молиме проверете во големина внимателно пред да го одржи редот.Производ Бои се Исто како слика ,Но Фактори, како што осветлување, контраст и бојата на екранот може да предизвика фото да изгледаат различно од реалните на производот , ова не е показател на кој било производ квалитет на прашања,ве молиме да се разбере,ви Благодариме!ДА ДРАГИ КУПУВАЧИНАШИТЕ ПРОИЗВОДИНие ги користиме вистински фотографии да им покажеме на нашите производи, што ќе се види, она што ќе добиете.НАШИТЕ УСЛУГИМожете да разговарате со нас за било какви прашања преку Trade Manager, ние ќе ви одговори што веднаш, Ако ние не сме на интернет, ве молиме email на нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.ПЛАЌАЊЕНие прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Visa, Master, ТТ и Money bookers...

Пионер лагер мода бродерия пуловер мъжете марка-дрехи, ежедневни тъмно сив пуловери мъжки високо качество вязаный пуловер AMS705202
 • Новинка

Пионер лагер мода бродерия пуловер мъжете марка-дрехи, ежедневни тъмно сив пуловери мъжки високо качество вязаный пуловер AMS705202

68.98 BGN 35.00

Дизајнер зборови Ние само го избере најдобриот ткаенина, со илјадници се обидува и да го направите најдобро што можеме да направиме ...

SFFZ 2018 Нови постъпления Есен Зима жени дебели топли възли пуловери, жилетки Отворена мода вълнен пуловер с V-образно деколте, свободно палто
 • Новинка

SFFZ 2018 Нови постъпления Есен Зима жени дебели топли възли пуловери, жилетки Отворена мода вълнен пуловер с V-образно деколте, свободно палто

71.97 BGN 43.00

SFFZ 2018 новодојдени Есен Зима Жените Дебели Топло Плетени Џемпери Cardigans Отвори Модна Волна Џемпер V Деколте, Лабава Грб* Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybooker;Т / T;western union...

Нова Корейската Мода Зима Дама Пуловери Груб Печени Обрат Дебел Пуловер Плетиво Корея Прилепи Крило Ръкав Трико С Дълъг Силует
 • Новинка

Нова Корейската Мода Зима Дама Пуловери Груб Печени Обрат Дебел Пуловер Плетиво Корея Прилепи Крило Ръкав Трико С Дълъг Силует

52.78 BGN 46.00

бесплатни димензии : должина 83, ракав 55 cm,Ве молиме прочитајте ги внимателно пред да нарачате,сериозни купувачи само! За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 24cm се разликува поради разни рачни мерни методи ,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни...

Жените ретро пуловер розов пуловер, жакард пролет есен есен жени тънък кратък вязаный пуловер с дълъг ръкав дамски жилетки
 • Новинка

Жените ретро пуловер розов пуловер, жакард пролет есен есен жени тънък кратък вязаный пуловер с дълъг ръкав дамски жилетки

16.78 BGN 16.00

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Материјал : Волнени МешавинаБоја : Бела СиваСтил : Мода, НеврзанГолемина : S,M, L, XLЗдраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга...

супер голям размер на чист козе кашмир плета дамски модни костюми яка жилетка пуловер камила 3 цвят S/5XL
 • Новинка

супер голям размер на чист козе кашмир плета дамски модни костюми яка жилетка пуловер камила 3 цвят S/5XL

BGN 184.00

100% коза кашмир сплетамcashmere составот>95%одговара јака целосна ракаведен гради / Hдиректнодизајниран & изменуваат од страна на ЕУ,2017висок квалитет направени во Внатрешна Монголија,Кинаплочка се мери со рака, еластична сплетам, / +2cm pls се разбере

Ky&Q 2017 Зима ежедневни зелен вязаный пуловери, дамски елегантен двойна рибите са отпечатани с дълъг ръкав дамски дамски пуловери скок върховете
 • Новинка

Ky&Q 2017 Зима ежедневни зелен вязаный пуловери, дамски елегантен двойна рибите са отпечатани с дълъг ръкав дамски дамски пуловери скок върховете

72.00 BGN 47.00

Кентаки&П 2017 Зима Чисто Зелени Плетени Џемпери Жените Домот Двојна Риба Печатени Долг Ракав Женски Дами Pullovers Скокач блузи

2017 нова мода жените пуловер дантела вратовръзка пеперуда на цвете канабис с дълъг ръкав вязаный пуловер 2017 Есен нови върхове
 • Новинка

2017 нова мода жените пуловер дантела вратовръзка пеперуда на цвете канабис с дълъг ръкав вязаный пуловер 2017 Есен нови върхове

BGN 22.37

Детали за производот : Бесплатни димензии : должина 65cm,биста 112cm,ракав 47cm,таму можеби 2~3cm грешка поради прирачник за мерење,ве молиме проверете ја вашата големината на телото за да бидете сигурни дека големина одговара за вас,ви благодариме!