вълнен пуловер жени светло кафяв пуловер O-образно деколте мода топла мека твърда натурална тъкан високо качество Безплатна доставка

вълнен пуловер жени светло кафяв пуловер O-образно деколте мода топла мека твърда натурална тъкан високо качество Безплатна доставка

BGN 223.00
-9 %
BGN 244.64

Брой продуктиПодробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жени
Материал:
Кашмир
Дебелина на:
Стандарт
Вид На Модела:
Твърд
Тип Елемент:
Пуловер
Техника:
Компютърна Задължителен
Яка:
О-Образно Деколте
Дължина ръкав(см):
Пълен
Украса:
Пискюл
Тип На Затваряне:
Няма
Състав На Материала:
100%кашмир
търговска марка:
Bogeda
Стил Ръкави:
Редовен
Стил:
Ежедневни обувки
Номер На Модела:
731098 BYG
Дължината На Дрехата:
Редовен
Стил:
Модни модели

Избор на купувачи

Нов Стил За Мъже Есенна Мода Ленти Мозайка Пуловер С Дълъг Ръкав Жаккардовый Пуловер
 • Новинка

Нов Стил За Мъже Есенна Мода Ленти Мозайка Пуловер С Дълъг Ръкав Жаккардовый Пуловер

BGN 28.56

Големина / Висина(CM) / Тежина(KG) : S 165 CM 5060М 170 CM 6065L 175 CM 7075XL 180 CM 7580XXL 185 CM 8590Прочитајте големина како што е подолу, а потоа изберете правилната големина (13 СМ грешка)

Високо качество на пуловери 2017 есен нова вязаный пуловер дамски пуловер женски плътен вязаный Mujer Feminino пуловери топ за жени
 • Новинка

Високо качество на пуловери 2017 есен нова вязаный пуловер дамски пуловер женски плътен вязаный Mujer Feminino пуловери топ за жени

46.86 BGN 14.00

Станот Мерење : Забелешка : Податоците за повикување само, не може да биде 13cm маргина на грешка.ве молиме проверете во големина внимателно пред да го одржи редот.Производ Бои се Исто како слика ,Но Фактори, како што осветлување, контраст и бојата на екранот може да предизвика фото да изгледаат различно од реалните на производот , ова не е показател на кој било производ квалитет на прашања,ве молиме да се разбере,ви Благодариме!ДА ДРАГИ КУПУВАЧИНАШИТЕ ПРОИЗВОДИНие ги користиме вистински фотографии да им покажеме на нашите производи, што ќе се види, она што ќе добиете.НАШИТЕ УСЛУГИМожете да разговарате со нас за било какви прашања преку Trade Manager, ние ќе ви одговори што веднаш, Ако ние не сме на интернет, ве молиме email на нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.ПЛАЌАЊЕНие прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Visa, Master, ТТ и Money bookers...

Есента и зимата са дамски нова мода корейската версия на свободно темперамент dingzhu кръгъл отвор вязаный пуловер
 • Новинка

Есента и зимата са дамски нова мода корейската версия на свободно темперамент dingzhu кръгъл отвор вязаный пуловер

68.48 BGN 48.00

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите Ширина Облека должина соодветна тежина cm инчи cm инчи cm инчи kg S 37 14.57 116 45.67 62 24.41 4047.5 M 38 14.96 118 46.46 62 24.41 47.552.5 L 39 15.35 120 47.24 62 24.41 52.557.5 XL 40 15.75 122 48.03 62 24.41 57.562.5 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

Cakucool Зима Пайети Пуловер Жени С Дълъг Ръкав, Дълги Скок Мъниста Украсяват Кожен Разрез Вязаный Пуловер Пуловер Женски
 • Новинка

Cakucool Зима Пайети Пуловер Жени С Дълъг Ръкав, Дълги Скок Мъниста Украсяват Кожен Разрез Вязаный Пуловер Пуловер Женски

BGN 73.39

Почитувани клиенти,многу ви благодариме за посетата! Cakucool Runfaster Продавница е мешан врвот бренд на модниот центар,нови предмети ќе бидат ажурирани за вас секојдневно.Се надевам дека ќе можат да уживаат во шопинг тука! Ние многу добредојдовте на големо,повеќе производи може да се најде за вас специјално,и исто така и ние ќе ви понудиме на нашите најдобри цени и услуга,добредојде за контакт!ГОЛЕМИНА на : Бесплатни големина : Биста : 92112cm Рамо : 51cm Ракав : 50cm Должина : 5563cmМери со раце,може да има 23cm разлики,pls ве молиме имајте на ум.Косата може да биде слободен, бидејќи на превозот,може да железо пред носи,која ќе биде подобро да се носат.Совети : да Предизвика таа има злато lurex во тоа,па тоа ќе биде малку непријатно во имајќи го носи.Pls ве молиме имајте на ум : )

2017 нова мода жените пуловер дантела вратовръзка пеперуда на цвете канабис с дълъг ръкав вязаный пуловер 2017 Есен нови върхове
 • Новинка

2017 нова мода жените пуловер дантела вратовръзка пеперуда на цвете канабис с дълъг ръкав вязаный пуловер 2017 Есен нови върхове

BGN 22.37

Детали за производот : Бесплатни димензии : должина 65cm,биста 112cm,ракав 47cm,таму можеби 2~3cm грешка поради прирачник за мерење,ве молиме проверете ја вашата големината на телото за да бидете сигурни дека големина одговара за вас,ви благодариме!

Нова Корейската Мода Зима Дама Пуловери Груб Печени Обрат Дебел Пуловер Плетиво Корея Прилепи Крило Ръкав Трико С Дълъг Силует
 • Новинка

Нова Корейската Мода Зима Дама Пуловери Груб Печени Обрат Дебел Пуловер Плетиво Корея Прилепи Крило Ръкав Трико С Дълъг Силует

52.78 BGN 46.00

бесплатни димензии : должина 83, ракав 55 cm,Ве молиме прочитајте ги внимателно пред да нарачате,сериозни купувачи само! За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 24cm се разликува поради разни рачни мерни методи ,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни...

Ky&Q 2017 Зима ежедневни зелен вязаный пуловери, дамски елегантен двойна рибите са отпечатани с дълъг ръкав дамски дамски пуловери скок върховете
 • Новинка

Ky&Q 2017 Зима ежедневни зелен вязаный пуловери, дамски елегантен двойна рибите са отпечатани с дълъг ръкав дамски дамски пуловери скок върховете

72.00 BGN 47.00

Кентаки&П 2017 Зима Чисто Зелени Плетени Џемпери Жените Домот Двојна Риба Печатени Долг Ракав Женски Дами Pullovers Скокач блузи

Марки плетене на пуловер мъжки пуловер с груба козина пуловер О-образно деколте памук скок 2017 нов причинно-разследващ твърди мъжки пуловер за зимата
 • Новинка

Марки плетене на пуловер мъжки пуловер с груба козина пуловер О-образно деколте памук скок 2017 нов причинно-разследващ твърди мъжки пуловер за зимата

72.34 BGN 37.00

Тоа е Кинески големина, тоа обично 23 големина помала од Европска големина, pls проверете ја големината на табелата, ви благодариме!Рака мерење ќе има разлики од околу 13cm (1inch=2.54 см)

Компютър вязаный Argyle V-образно деколте пълен пуловери пуловери човек ежедневни облекла есен-зима на мода Мъжки пуловери мъжки Азия размер 4XL
 • Новинка

Компютър вязаный Argyle V-образно деколте пълен пуловери пуловери човек ежедневни облекла есен-зима на мода Мъжки пуловери мъжки Азия размер 4XL

40.08 BGN 28.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Превозот1.Општи Бесплатен Превозот на Производи Од Кина Пост Воздух Mail Превозот и EПакет.2.Во врска со вратени стоки и тарифи купувачи треба да носат за Да се намали купувачи да го плати царинските давачки, сите Ние стоката е декларирана вредност под 20 САД долари и е Подароци .3.Секое од наведените предмети се проверува пред испорака Ако ја прими стоката имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, и Ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни.4.За логистика, Ние ќе го организира испорака што е можно побрзо откако ќе се плати Обично 2 to7 дена Превозот време за 1560 дена Од Кина Според различни земји, во различни времиња за Време на превозот време ќе биде продолжено активности на Ali Express препорачуваме шопинг однапред.5.Ние нудиме dropshipping побрзо превозот како DHL, EMS, Fedex, на ПРИМЕР,, Ако треба, ве молиме контактирајте со нас за нејзиното реално време на превозот цена.6...

JECN нова мода 2017 Есен светло синьо, черно жилетка женски пуловер случайни плюс размера на дамско палто с дълги пуловери жилетки
 • Новинка

JECN нова мода 2017 Есен светло синьо, черно жилетка женски пуловер случайни плюс размера на дамско палто с дълги пуловери жилетки

210.67 BGN 95.00

Градите Ширина(см) Тело Должина ( см ) Ракав Должина(cm) Бесплатно Големина 160 100 34Совети : ве Молиме да се измери големината на вашата облека и да се споредат табела за да избере вистинската големина...

Нови постъпления топ мъжки топъл случайни пуловер два цвята мозайка жилетки Метросексуальная мода о-образно деколте пуловер мъжете Азия размер S-XXL
 • Новинка

Нови постъпления топ мъжки топъл случайни пуловер два цвята мозайка жилетки Метросексуальная мода о-образно деколте пуловер мъжете Азия размер S-XXL

54.80 BGN 33.00

Нови Пристигнувања во текот на врвот на Мажите и топло, чисто Џемпер два боја комбинација cardigans Metrosexual pullovers Oџемпер мажите голема големина SXXL

Woem пуловер вязаная на горно облекло 2018 есен и зима на мода средна дължина жилетка пуловер женски смели шарени джоба бутон
 • Новинка

Woem пуловер вязаная на горно облекло 2018 есен и зима на мода средна дължина жилетка пуловер женски смели шарени джоба бутон

71.68 BGN 63.00

Големина на Забелешка : големината на оваа облека е 2~3size помала од Европа / НИ големина, ние ви препорачуваме да купите 2~3 поголема големина од вообичаеното...

Fdfklak Корейски Дамски Блузи С Дълъг Ръкав Вязаный Вълнен Пуловер Есен-Зима, Дълъг Пуловер, Жилетка Възли Върховете Пончо Жени
 • Новинка

Fdfklak Корейски Дамски Блузи С Дълъг Ръкав Вязаный Вълнен Пуловер Есен-Зима, Дълъг Пуловер, Жилетка Възли Върховете Пончо Жени

52.70 BGN 27.00

Fdfklak Корејски Womans Џемпери Долги Ракави, Плетени Од Волна Џемпер Есен Зима Долго Cardigan Џемпер Поврзана Блузи Ponchos Жениприрачник за мерење,постојат можеби имаат 13 см грешка(единица : cm) големина биста укажуваат на тежината укажуваат на тоа висина рамо слободни / 4565 kg 155175 cm / Поради различни агли на камерата, може да биде малку боја грешка, но ова не влијае на изгледот на облеката, ве молиме остатокот увери купувањеПлаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

Поло Дамски пуловери 2018 есен и зима на мода нов свободен фенер ръкав на пуловер Дама плътен топъл пуловер ежедневни блузи
 • Новинка

Поло Дамски пуловери 2018 есен и зима на мода нов свободен фенер ръкав на пуловер Дама плътен топъл пуловер ежедневни блузи

59.01 BGN 30.00

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Ракав lenght Должина Половината Биста Рамо Хип големина M / 56 / 8688 / / L / 57 / 8892 / / XL / 58 / 9296 / / 2 XL / 59 / 96100 / / 1 Lnch=2.54 смСовети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 23cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата

Нов дамски Есен-Зима дълъг кръгъл отвор плетене на пуловери жена колеж вятър свободни шарени пуловери пуловер 2 цвята
 • Новинка

Нов дамски Есен-Зима дълъг кръгъл отвор плетене на пуловери жена колеж вятър свободни шарени пуловери пуловер 2 цвята

BGN 41.60

НОВИ Жените Есен Зима Долго Круг од Вратот Плетење Џемпери Жена Колеџ Правец Лабава Шарени Pullovers Џемпер 2 боиКарактеристики : opp вреќа пакетТежина околу 600g2 бои за избор : како сликМатеријал : памук помеша / полиестер / акриликЛуксузен дизајн.Големина на : 1 големина ...

Нов Есен Зима жени плета пуловер, жилетка модерен бутиков дебела, със средна дължина, всекидневен костюм плюс размера на тънко палто OKXGNZ 817
 • Новинка

Нов Есен Зима жени плета пуловер, жилетка модерен бутиков дебела, със средна дължина, всекидневен костюм плюс размера на тънко палто OKXGNZ 817

197.52 BGN 101.00

Име на производ Нова Есен Зима Жените Поврзана Џемпер Cardigan Мода Бутици Дебели Средна Должина Секојдневен Костим Плус Големина Тенок Капут OKXGNZ817OKXGNZ продавницата Жените Поврзана Cardigan Џемпер Ткаенина и Волна 3040% Други 6070% Внатре Материјал Додатен големина М4 XL Боја 3 дебелина Подебели Топло командната линија за Накит и додатоци модели носат се направени со користење на колокација, не продажни цели.ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина(см) Должина Биста Половината Тежина(KG) Рамо Ракав M 79 86 / 4551 33 53 L 80 91 / 5156 34 54 XL 80 96 / 5661 36 54 2 XL 81 100 / 6166 37 55 3 XL 81 104 / 6673 38 56 4 XL 82 108 / 7382 39 57 1inch=2.54 см Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 23cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликатаПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.УСЛУГА : 1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем...

TWOTWINSTYLE зимни възли пуловери женски пуловер за жени топ с дълъг ръкав свободни голям размер дебели топли пуловери жилетки облекло
 • Новинка

TWOTWINSTYLE зимни възли пуловери женски пуловер за жени топ с дълъг ръкав свободни голям размер дебели топли пуловери жилетки облекло

51.18 BGN 40.00

ГОЛЕМИНАДолжина : 78cmРамо : 45смБиста : 120130cmДолжина на ракав : 52cmAnswer : ___________________________ Note : 1 инч = 2.54 см, 1 cm = 0.39 инченanswer : ___________________________ note : мерење со раце овозможи 23cm грешки што е нормална

Пролет и зима нов плосък V-образно деколте мъжки вълнен пуловер Пуловер, мъжки комплекти, пуловери с дълъг ръкав
 • Новинка

Пролет и зима нов плосък V-образно деколте мъжки вълнен пуловер Пуловер, мъжки комплекти, пуловери с дълъг ръкав

46.24 BGN 27.00

М Крстот Рамо(cm)41 Градите Ширина(см)100 Тело Должина(cm)64 Ракав Должина(cm)57 L Крстот Рамо(cm)42 Градите Ширина(см)104 Тело Должина(cm)66 Ракав Должина(cm)58 XL Крстот Рамо(cm)43 Градите Ширина(см)108 Тело Должина(cm)68 Ракав Должина(cm)59 XXL Крстот Рамо(cm)44 Градите Ширина(см)112 Тело Должина(cm)69 Ракав Должина(cm)60 XXXL Крстот Рамо(cm)45 Градите Ширина(см)116 Тело Должина(cm)71 Ракав Должина(cm)61започнетекрајот