925 бижута високо качество на пръста си пръстен за жени мода Треска покритие кръг пръстен направи си САМ бижута и аксесоари Подарък за Рожден Ден

925 бижута високо качество на пръста си пръстен за жени мода Треска покритие кръг пръстен направи си САМ бижута и аксесоари Подарък за Рожден Ден

BGN 4.59

Брой продукти

Големина : 6# 7# 8# 9# Широк : 3мм Тежина : околу 6g Метал тип : Sliver Материјал : Sliver Позлатен
Ние Само го прифати Зачувам метод. Предметите ќе бидат sended надвор во рок од 48 часа по потврдувањето на плаќање.
Ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена по добивме врати стоката.


Подробности

Размер На Пръстен:
6, 7, 8, 9
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Номер На Модела:
модни пръстени
Формамодел:
Кръг
Пол:
Унисекс
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Тип Инсталация:
Няма
Стил:
Модерен
Функция:
тракер настроението
Случай:
Годишнина
Материал:
Метални
търговска марка:
fnixtar
Тип На Метали:
Мед
Широчина На Повърхността:
3мм
Име на продукта:
пръстен на пръста
Тип На Метали:
sliver
MOQ:
1 бр
Тегло:
6g
мода или глоба в:
Модни модели
покритие:
покрита мычкой
Пол:
Унисекс
Случай:
Годишнина, Парти, Подарък, Рожден Ден, Заснемане, Сватба
Опаковка :
OPP поставя в торби вътрешен & Поли балон
Доставка:
Безплатна доставка AE_standard или да се плати на DHL

Избор на купувачи

безплатна доставка 4 мм, гладки плоски сребърни брачни халки от неръждаема стомана 316L за жени на едро
 • Новинка

безплатна доставка 4 мм, гладки плоски сребърни брачни халки от неръждаема стомана 316L за жени на едро

3.18 BGN 3.00

Кинески новогодишните празници се 7ми февруари24.ние прифаќаме нарачки во празници.ние ќе брод на цел еден по еден по 25 февруари.ви благодариме за вашиот understading.ИЗВЕСТУВАЊЕ : / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Yanwen Економски Воздух Пошта се без следење на број.тоа не може да се провери информациите кои онлајн!Ако ви треба брза испорака,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail кога ќе се направи нарачка!ви благодарам многу!1,Цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(без следење на број).2,Ред3,Цел>$250,бесплатен превозот преку ЕМС DHL FEDEX UPS или ТНТ.ширина : 4mmголемина 5 (Етикета 15#)=Внатре пречник од 15mm= обемот 47mm големина 6 (Етикета 16#)=Внатре дијаметар 16mm= обемот 50.2 mm големина 7 (Етикета 17#)=Внатре дијаметар 17mm= обемот 53.3 mm size 8 (Етикета 18#)=Внатре дијаметар 18mm= обемот 56.5 mm големина 9 (Етикета 19#)=Внатре дијаметар 19mm= обемот 59.6 mm големина 10 (Етикета 20#)=Внатре дијаметар 20mm= обемот 62.8 mm големина 11(Етикета 21#)=Внатре дијаметар 21mm= обемот 65.9 mm size 12(Етикета 22#)=Внатре дијаметар 22mm= обемот 69mmПроизводи : Сите мои производ се 100% исто како и нашите фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете !Нашиот објект е автентична, со цел да ги зачувате вашите пари,можете да го користите ниска цена за да се купи на висок квалитет на производот .Ова предизвикува вашиот живот да се пополни на модата ...

Слънчево кварцевое пръстен Сребърен налагане на върха на мед, размер: 8.5, R1194
 • Новинка

Слънчево кварцевое пръстен Сребърен налагане на върха на мед, размер: 8.5, R1194

BGN 9.52

Големина : 8.5, 12g,Главниот камен големина : 26.1x17.2 mmВе молиме овозможи 60 дена да пристигнеКамења се големи за да огроменСите предмети се сосема новиФотографијата покажува точната објект ќе биде прима.Сите предмети се мери целосно, во цмПриврзоци вклучуваат кауција, обетки вклучуваат куки,белегзии се мери сите на патот до последната алка,како и ѓердани.Продажбата и за УсловитеЗадоволството на клиентите е наш врвен цел...

DANGGAO Собственоръчно adjustable MS Male леопард head ring европейската и американската креативна горчица за жени и мъже, бижута
 • Новинка

DANGGAO Собственоръчно adjustable MS Male леопард head ring европейската и американската креативна горчица за жени и мъже, бижута

44.64 BGN 29.00

"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот .""""Нашите производи се со бесплатен превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...

Красавицата и звяра Магическа книга пръстени за жени, мъже и регулируема халка на пръста си
 • Новинка

Красавицата и звяра Магическа книга пръстени за жени, мъже и регулируема халка на пръста си

4.00 BGN 2.00

Убавицата и Ѕверот Магија Книга Прстени за Жени Мажи Прилагодливи Прст ПрстенСпецификации : Бренд Име : dongsheng накитСостојба : 100% сосема новПол : Унисекс, Жените,ЧовекМатеријал : Цинк ЛегураФункција : личностСтил : Елегантен и РомантичниПовод / Погоден : Партија ,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно НосењеПодароци За : Татко & Мајка,Син& Ќерка ,Љубовник ,Пријатели,Фабрика : ДаПревозот : Цел>165 испрати со DHL ,околу 610 дена испоракаПакување : Меур ПликПакет Листата : 1 PC* ПрстенЗачувај Плаќање со Зачувам Услуга : Сите плаќање ќе ја испрати од Зачувам плаќање услуга, плаќање ќе биде објавен откако ќе се потврди на испорака.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас ! ние ќе одговор во навремено.Капка Превозот Услуги : Намалувањето на превозот е вообичаен начин на тргување...

Класически стил черен оникс 925 сребро Сватба парти и модерен дизайн романтичен пръстен, размер 5 6 7 8 9 10 11 12 PR28
 • Новинка

Класически стил черен оникс 925 сребро Сватба парти и модерен дизайн романтичен пръстен, размер 5 6 7 8 9 10 11 12 PR28

7.97 BGN 4.00

100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : ОдбраМатеријал : 925 Sterling Silver печат 925Камен : Црна ониксПлаќање1...

Тайландски сребърен персонализирани сребърни бижута сребро 925 мъже и дами ретро съд на Короната пръстен
 • Новинка

Тайландски сребърен персонализирани сребърни бижута сребро 925 мъже и дами ретро съд на Короната пръстен

252.80 BGN 192.00

Ве молиме имајте во предвид вашата големина во ред! 925 Меѓународниот Стандард Сребро Големина : околу 11.5 мм во најширока точка прстен површината Тежина : 10 g

Рядък червен корал 24 мм 925 сребърни бижута на размера на пръстени 7/8/9/10
 • Новинка

Рядък червен корал 24 мм 925 сребърни бижута на размера на пръстени 7/8/9/10

22.40 BGN 17.00

торбаbienvenue À Mon Magasin!Caractéristique du produitпјер : corailmentale Matériel : 925 argentanneau Tailletaillediamètre6 #12 13mm7 #15 16mm8 #17 18mm9 #20 21mm10 #22 23mm11 #24 25mmpaiementnopréférons ле paiement par L'ENGAGEMENT et c'est ла manière la plsûre.avant де исплатувачот s'il voplaît assurezque vol'adresse d'expédition и numéro de téléphone sont коригира...

Ексклузивна дамска мода slice geode a gate пръстени невероятен дизайн druzy естествен камък пръстен drusy камък златен цвят пръстен
 • Новинка

Ексклузивна дамска мода slice geode a gate пръстени невероятен дизайн druzy естествен камък пръстен drusy камък златен цвят пръстен

BGN 104.00

Ексклузивно Жените Мода парче geode ахат прстени Неверојатен дизајн druzy ахат прстен drusy камен злато позлатен прстенБренд : WKTМатеријал : Природни Druzy Geode АхатГОЛЕМИНА на : Камен за : 25мм Бенд големина : ПрилагодливМетал заврши : 24k злато позлатен, се спротивстави tarnishable , nickle слободниОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот брендПакување : Секое парче има една OPP вреќа, меур обвиваНачин на плаќање : Paypal / T / T / Western Union / Али ascrrowПревозот начин : DHL / Федекс / Aramex / CPAM / EPECKET / или според вашето барањеПовеќе за насPls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.comТие се совршен натпревар за секојдневна употреба.

Kinitial 1бр античен бронз, сребро щастливо прасе животно пръстен сладки прасе пръстени за жени момиче рожден ден на бижута подарък животно пръстен
 • Новинка

Kinitial 1бр античен бронз, сребро щастливо прасе животно пръстен сладки прасе пръстени за жени момиче рожден ден на бижута подарък животно пръстен

2.70 BGN 1.00

парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеKinitial 1 Pcs Антички Сребро Бронза 2016 Година Свиња Среќа Животно Прстен Симпатична Свиња Прстени за Жените Девојка Роденден Накит за Подарок од Животинско ПрстенСостојба 100% Сосема Нов, Злато Позлатен, Позлатен Сребрен Материјал Алуминиум + Други Метални , Никел Слободни , Доведе Слободни ...

Размер от 6 до размер 15 мъжки момчета 316L неръждаема стомана страхотен колоездач 4 Цвят камък око Сребърен пръстен на череп
 • Новинка

Размер от 6 до размер 15 мъжки момчета 316L неръждаема стомана страхотен колоездач 4 Цвят камък око Сребърен пръстен на череп

BGN 7.98

ПлаќањеНие претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин Пред плаќање ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и број на телефон се точни...

2017 старинни бижута изискан 925 сребро с инкрустирани Кристали пръстен съвременно красивият пръстен за женски чар пръстен j539
 • Новинка

2017 старинни бижута изискан 925 сребро с инкрустирани Кристали пръстен съвременно красивият пръстен за женски чар пръстен j539

4.00 BGN 3.00

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

DANGGAO Ръчно регулируема Усмихнат ангел Самоедская куче пръстен за жени мъже бижута Антично Сребро / Бронз цвят покритие
 • Новинка

DANGGAO Ръчно регулируема Усмихнат ангел Самоедская куче пръстен за жени мъже бижута Антично Сребро / Бронз цвят покритие

47.84 BGN 31.00

"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот .""""Нашите производи се со бесплатен превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...