sterling-silver-jewelry Love Forever Ring Pure Sterling Silver 925 Jewelry AAA кубичен цирконий чифт пръстени за жени / мъже 1бр

sterling-silver-jewelry Love Forever Ring Pure Sterling Silver 925 Jewelry AAA кубичен цирконий чифт пръстени за жени / мъже 1бр

BGN 12.00
-8 %
BGN 12.99

Брой продукти


Спецификации :
Meterial : 100% Реално Чиста 925 Фунта Сребрен Накит
Прстен Големина : Прилагодлив Машки(големина 7~11 ), Жени(големина 5~8 ).
Тежина : Околу Машки : 2.4 g , Женски : 1.7 g
Изработка : 925 sterling silver обработка, фино полирање на изработка, електрични родиум,
анти-алергија траен сјај.
Совети : 1. Накитот Е Officia l Заверена 925 Sterling Silver Материја l ,Не Позлатен Сребрен,Целосно се Вратат Ако Не се.
2. За да се задржи ова ја поставува сјајна и нула бесплатно, избегне контакт со хлор и други груби хемикалии.
3. Не носете накит во текот на груб работа и да бидат сигурни да се сместите во некоја ткаенина-наредени накит кутија или торбичка.
повеќе Прстени додатоци, ве молиме кликнете на следниот линк :
******************************************************************************************************************************


Подробности

Размер На Пръстен:
Промяна на размера
Цвят на метала:
Мъж, Жена
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Класически
Тип Инсталация:
Създаване на канал
търговска марка:
Добро време
Пол:
Жени
Случай:
Годишнина
Тип На Метали:
Сребро
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Формамодел:
Писмо
Номер На Модела:
GTL046
Материал:
Кубичен Цирконий
Вид На Метал:
Сребро 925 проба-бижута
Предмет на:
Годежен Пръстен От Чисто Сребро
Вид На Материала:
Пръстени От Сребро 925 Проба За Жени / Мъже
Подходящ случай:
Годишнина/Годеж/Подарък/Парти/Сватба
Характеристика:
Липсата На Избледняване, Уникален Дизайн,Липса На Алергии
Тип пръстени:
Годежни пръстени с диаманти ЧЕХИЯ за жени / мъже
Занаят:
Сребро 925 Проба + Платиновое Покритие
Пръстени:
Жените Годежен Пръстен Сребърни Пръстени
юбилейното пръстен:
Чисто сребро 925 CZ диамантени годежни пръстени, Пръстен
Място на произход на стоките:
Шенжен, Китай (Континентален)

Избор на купувачи

BEBE нова мода прозрачна повърхност пръстен бижута, оригинален чисто сребро, антични Relojes Mujer 2015, Anillos регулируеми
  • Новинка

BEBE нова мода прозрачна повърхност пръстен бижута, оригинален чисто сребро, антични Relojes Mujer 2015, Anillos регулируеми

15.98 BGN 15.00

BEBE Нова Мода Исчистите Површината Прстен Мода Накит, Вистински Чиста Фунта Сребрен, Антички Relojes Mujer 2015 Година,Anillos Ajustables100% СОСЕМА НОВ и ЧИСТА S999 СРЕБРО со висок квалитет;RETAIL & трговија на ГОЛЕМО : Над 3000 модели поддршка мешани наредби, висок квалитет на Накит соСЕРТИФИКАТИ, ве молиме остатокот увери купување;Материјал : ЧИСТО СРЕБРО (Печат 999);100% реално АВТОПРЕЗЕМАЊЕ на сликаS999 ЧИСТО СРЕБРО.Answer : ___________________________ NOTE : Како Кинеска Нова Година ,љубезно ве молиме да земете предвид дека ние ќе бидеме на одмор од Јан 13 ти да Feb 12то .Во текот на кој, нашата компанија ќе ПРЕСТАНЕ ИСПОРАКАТА на УСЛУГИТЕ.Ве молиме не го издавање наредби за време на овој период.Ако имате нешто итно, ве молиме јавете се 008613302460846.Ви благодаримеBEBE KITTY СРЕБРЕН НАКИТБез ПОСЕБНИ Известувања, СТАНДАРДНО синџир ќе биде оној погоре (Водабран 925 сребрен синџири, 18 INCH Долг, 1.5 g ТЕЖИНА и 1.5 mm ШИРОК.)

Животното лъв пръстени, три размера можете да изберете 17,18,19, Европа и Съединените Щати взрив безплатна доставка
  • Новинка

Животното лъв пръстени, три размера можете да изберете 17,18,19, Европа и Съединените Щати взрив безплатна доставка

3.84 BGN 3.00

Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит, обезбедување на квалитет и сигурен...

Unsex 17X30mm Clair d ' opale Ovale 925 Sterling Argent Marcassite Anneau Taille 8/9/10 valentise cadeau de
  • Новинка

Unsex 17X30mm Clair d ' opale Ovale 925 Sterling Argent Marcassite Anneau Taille 8/9/10 valentise cadeau de

21.20 BGN 16.00

bienvenue À Mon Magasin!Caractéristique du produitпјер : opalementale Matériel : 925 argentanneau Tailletaillediamètre6 #12 13mm7 #15 16mm8 #17 18mm9 #20 21mm10 #22 23mm11 #24 25mmpaiementnopréférons ле paiement par L'ENGAGEMENT et c'est ла manière la plsûre.avant де исплатувачот s'il voplaît assurezque vol'adresse d'expédition и numéro de téléphone sont коригира...

925 бижута високо качество на пръста си пръстен за жени мода Треска покритие кръг пръстен направи си САМ бижута и аксесоари Подарък за Рожден Ден
  • Новинка

925 бижута високо качество на пръста си пръстен за жени мода Треска покритие кръг пръстен направи си САМ бижута и аксесоари Подарък за Рожден Ден

BGN 4.59

Големина : 6# 7# 8# 9# Широк : 3мм Тежина : околу 6g Метал тип : Sliver Материјал : Sliver ПозлатенНие Само го прифати Зачувам метод...

Kinitial 1бр античен бронз, сребро щастливо прасе животно пръстен сладки прасе пръстени за жени момиче рожден ден на бижута подарък животно пръстен
  • Новинка

Kinitial 1бр античен бронз, сребро щастливо прасе животно пръстен сладки прасе пръстени за жени момиче рожден ден на бижута подарък животно пръстен

2.70 BGN 1.00

парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеKinitial 1 Pcs Антички Сребро Бронза 2016 Година Свиња Среќа Животно Прстен Симпатична Свиња Прстени за Жените Девојка Роденден Накит за Подарок од Животинско ПрстенСостојба 100% Сосема Нов, Злато Позлатен, Позлатен Сребрен Материјал Алуминиум + Други Метални , Никел Слободни , Доведе Слободни ...

Тази година ново животно е крокодил пръстен сплав бижута, гальваника пистолет черен сребро вие избирате
  • Новинка

Тази година ново животно е крокодил пръстен сплав бижута, гальваника пистолет черен сребро вие избирате

3.20 BGN 3.00

Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит, обезбедување на квалитет и сигурен...

DANGGAO Собственоръчно adjustable MS Male леопард head ring европейската и американската креативна горчица за жени и мъже, бижута
  • Новинка

DANGGAO Собственоръчно adjustable MS Male леопард head ring европейската и американската креативна горчица за жени и мъже, бижута

44.64 BGN 29.00

"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот .""""Нашите производи се со бесплатен превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...

Подарък за свети Валентин 3 бр. / компл. уникален дизайн на новата модна марка Реколта златист цвят кристал пръстен за жени фабрика продава на Едро
  • Новинка

Подарък за свети Валентин 3 бр. / компл. уникален дизайн на новата модна марка Реколта златист цвят кристал пръстен за жени фабрика продава на Едро

3.18 BGN 3.00

Добредојдовте во мојата продавница,Ние сме фабрика директни продажби Постојат многу извонредни продукти во мојата продавница,ве молиме да Користите категории за да видите повеќе.Сакате да имате среќен шопинг!Производ функција : Ние сме имитација на накит производителот и трговија на големо1материјалот може да бидат различни легури.2Со одличен занает.3Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор.4Со одличен занает.1.за олово и никел слободни2.фер добар квалитетДенот на вљубените Подароци 3pcs / Set Уникатен Дизајн Нов Моден Бренд Гроздобер Златна Боја Кристал Прстен За Жените Фабрика трговија на ГолемоСнабдувач Ветување Пакет : Сите накит ќе биде внимателноспакувани и испратени до вас во безбедна состојба...

Неръждаема стомана 316L страхотен колоездач 4 цвята камък на очите син пръстен на череп
  • Новинка

Неръждаема стомана 316L страхотен колоездач 4 цвята камък на очите син пръстен на череп

BGN 7.98

ПлаќањеНие претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин Пред плаќање ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и број на телефон се точни...

Рядък червен корал 24 мм 925 сребърни бижута на размера на пръстени 7/8/9/10
  • Новинка

Рядък червен корал 24 мм 925 сребърни бижута на размера на пръстени 7/8/9/10

22.40 BGN 17.00

торбаbienvenue À Mon Magasin!Caractéristique du produitпјер : corailmentale Matériel : 925 argentanneau Tailletaillediamètre6 #12 13mm7 #15 16mm8 #17 18mm9 #20 21mm10 #22 23mm11 #24 25mmpaiementnopréférons ле paiement par L'ENGAGEMENT et c'est ла manière la plsûre.avant де исплатувачот s'il voplaît assurezque vol'adresse d'expédition и numéro de téléphone sont коригира...