JEXXI Bridal 925 чисто сребро пръстен бижута сватбени аксесоари двоен кръг кубичен цирконий камък висулка пръстен Анилло

JEXXI Bridal 925 чисто сребро пръстен бижута сватбени аксесоари двоен кръг кубичен цирконий камък висулка пръстен Анилло

BGN 8.00
-35 %
BGN 12.29

Брой продукти


JEXXI Булчински 925 Фунта Сребрен Прстен Накит Свадба Додатоци Двоен Круг Кубни Циркони Камен Pendant Прстен Anillo Материјал : Сребрен & Кубни Циркон Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов


Подробности

Размер На Пръстен:
7, 8, 9
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Класически
Тип Инсталация:
Инсталиране на клипса
Номер На Модела:
R71000
Случай:
Сватба
търговска марка:
JEXXI
Пол:
Жени
Вид На Пръстените:
Сватбени Комплекти
Формамодел:
Геометрична
Тип На Метали:
Сребро
Материал:
Метални
Съвместимост:
n
Функция:
n

Избор на купувачи

YAAMELI Classic Band пръстени за жени, момичета чисто сребро, проба 925, бижута с Камък Cubi Циркон пълен Crystal пръст на партията Gfit аксесоар
 • Новинка

YAAMELI Classic Band пръстени за жени, момичета чисто сребро, проба 925, бижута с Камък Cubi Циркон пълен Crystal пръст на партията Gfit аксесоар

10.96 BGN 7.00

Материјал : Сребрен,Кубен Циркон Боја : Како на Сликата покаже Големина : НИ Големина Состојба : 100% Сосема Нов

Неръждаема стомана 316L страхотен колоездач 4 цвята камък на очите син пръстен на череп
 • Новинка

Неръждаема стомана 316L страхотен колоездач 4 цвята камък на очите син пръстен на череп

BGN 7.98

ПлаќањеНие претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин Пред плаќање ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и број на телефон се точни...

Подарък за свети Валентин 3 бр. / компл. уникален дизайн на новата модна марка Реколта златист цвят кристал пръстен за жени фабрика продава на Едро
 • Новинка

Подарък за свети Валентин 3 бр. / компл. уникален дизайн на новата модна марка Реколта златист цвят кристал пръстен за жени фабрика продава на Едро

3.18 BGN 3.00

Добредојдовте во мојата продавница,Ние сме фабрика директни продажби Постојат многу извонредни продукти во мојата продавница,ве молиме да Користите категории за да видите повеќе.Сакате да имате среќен шопинг!Производ функција : Ние сме имитација на накит производителот и трговија на големо1материјалот може да бидат различни легури.2Со одличен занает.3Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор.4Со одличен занает.1.за олово и никел слободни2.фер добар квалитетДенот на вљубените Подароци 3pcs / Set Уникатен Дизајн Нов Моден Бренд Гроздобер Златна Боја Кристал Прстен За Жените Фабрика трговија на ГолемоСнабдувач Ветување Пакет : Сите накит ќе биде внимателноспакувани и испратени до вас во безбедна состојба...

EAMIOR въртяща се верига мъжки пръстен индивидуален чар ретро дизайн коктейл Rring comfort Fit дизайн за мъжки партия годежен пръстен
 • Новинка

EAMIOR въртяща се верига мъжки пръстен индивидуален чар ретро дизайн коктейл Rring comfort Fit дизайн за мъжки партия годежен пръстен

4.51 BGN 4.00

EAMIOR Rotatable Синџир Мажите Прстен Индивидуални Шарм Гроздобер Дизајн Коктел Rring Удобност Одговара Дизајн за Мажите Партија Свадба ПрстенПроизводи детали : Тежина : 6.9 gБои : Бела,Црна,ЗлатнаМатеријал : Титаниум ЧеликПЛАЌАЊЕ : 1 We прифати Alipay Western Union или Банкарски Трансфер Т / T тука 2 All големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ПРЕВОЗОТ : 1 We Брод на Светот, освен некои counntries и APO / FPO 2 All предмети ќе биде испратена навремено по плаќање верификација Предмети ќе пристигне во 1025 работни дена доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори може да трае до 25 работни дена 3 If не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволството на клиентите 4 Please НЕ избере Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние прогласи 5 We само брод да се потврди цел адреси Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 6 We не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок па купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени За пример.Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ја купите Или ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1 Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција не покрива предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма 2 ве Молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или Email, доколку немате примено објект во 30 дена ние ќе ги провери со пост за статистика, и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати точка 3...

VNOX мъжки пръстени бижута 8 мм широка въглеродни влакна пръстени за мъже бижута
 • Новинка

VNOX мъжки пръстени бижута 8 мм широка въглеродни влакна пръстени за мъже бижута

7.97 BGN 6.00

ПРСТЕН ГОЛЕМИНА МЕРЕЊЕСад, Русија големина Велика Британија Бразил големина Франција големина Јапонија големина на Периметар (внатре) 5 15.7 0.5 J 12 49 9 49 6 16.5 0.5 L 14 52 12 52 7 17.3 O 17 54 14 55 8 18.1 П 19 57 16 57 9 18.9 S 21 59 18 59 10 19.8 0.5 Т 24 62 20 62 11 20.6 0.5 V 26 64 23 65 12 21.4 0.5 X 28 67 25 68 13 22.3 31 69 27 70 14 23.1 33 72 29 72.5Користете помали јажето ќе се подобриМерка јаже мора да се стегне(многу важно)Мерка 23 пати ,се мери во милиметриПАКЕТ 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.2...

Размер 7 по размер 15 унисекс 316L неръждаема стомана готино цвете сребърен кръст черен пръстен на череп
 • Новинка

Размер 7 по размер 15 унисекс 316L неръждаема стомана готино цвете сребърен кръст черен пръстен на череп

BGN 7.98

ПлаќањеНие претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин Пред плаќање ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и број на телефон се точни...

Kinitial 1бр античен бронз, сребро щастливо прасе животно пръстен сладки прасе пръстени за жени момиче рожден ден на бижута подарък животно пръстен
 • Новинка

Kinitial 1бр античен бронз, сребро щастливо прасе животно пръстен сладки прасе пръстени за жени момиче рожден ден на бижута подарък животно пръстен

2.70 BGN 1.00

парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеKinitial 1 Pcs Антички Сребро Бронза 2016 Година Свиња Среќа Животно Прстен Симпатична Свиња Прстени за Жените Девојка Роденден Накит за Подарок од Животинско ПрстенСостојба 100% Сосема Нов, Злато Позлатен, Позлатен Сребрен Материјал Алуминиум + Други Метални , Никел Слободни , Доведе Слободни ...

Красавицата и звяра Магическа книга пръстени за жени, мъже и регулируема халка на пръста си
 • Новинка

Красавицата и звяра Магическа книга пръстени за жени, мъже и регулируема халка на пръста си

4.00 BGN 2.00

Убавицата и Ѕверот Магија Книга Прстени за Жени Мажи Прилагодливи Прст ПрстенСпецификации : Бренд Име : dongsheng накитСостојба : 100% сосема новПол : Унисекс, Жените,ЧовекМатеријал : Цинк ЛегураФункција : личностСтил : Елегантен и РомантичниПовод / Погоден : Партија ,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно НосењеПодароци За : Татко & Мајка,Син& Ќерка ,Љубовник ,Пријатели,Фабрика : ДаПревозот : Цел>165 испрати со DHL ,околу 610 дена испоракаПакување : Меур ПликПакет Листата : 1 PC* ПрстенЗачувај Плаќање со Зачувам Услуга : Сите плаќање ќе ја испрати од Зачувам плаќање услуга, плаќање ќе биде објавен откако ќе се потврди на испорака.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас ! ние ќе одговор во навремено.Капка Превозот Услуги : Намалувањето на превозот е вообичаен начин на тргување...

sterling-silver-jewelry Love Forever Ring Pure Sterling Silver 925 Jewelry AAA кубичен цирконий чифт пръстени за жени / мъже 1бр
 • Новинка

sterling-silver-jewelry Love Forever Ring Pure Sterling Silver 925 Jewelry AAA кубичен цирконий чифт пръстени за жени / мъже 1бр

12.99 BGN 12.00

Спецификации : Meterial : 100% Реално Чиста 925 Фунта Сребрен НакитПрстен Големина : Прилагодлив Машки(големина 7~11 ), Жени(големина 5~8 ).Тежина : Околу Машки : 2.4 g , Женски : 1.7 gИзработка : 925 sterling silver обработка, фино полирање на изработка, електрични родиум,антиалергија траен сјај.Совети : 1...

Новият Пристигането 316 Неръждаема Стомана Регулируеми Бижута Животни Златен Цвят, Прекрасен Оригами Папагал Пръстени За Жени Шаферка Подарък
 • Новинка

Новият Пристигането 316 Неръждаема Стомана Регулируеми Бижута Животни Златен Цвят, Прекрасен Оригами Папагал Пръстени За Жени Шаферка Подарък

2.72 BGN 2.00

НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ : Ако постои алергија,престанете со носење.Ова е мода накит,не е вистински чисто злато / сребрена Намалување на допир пот ги тргнеме на накит додека капење,перење да се Избегне мешање со други накит или напорно работи Често чистење На пример повеќе пот или за капење ..итн., ќе се влијае на промена на бојата Испорака : Ние ќе испрати производи во 24 дена по исплата потврди Ali Express Стандард Превозот 1560 дена да повеќето земји Масовно налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex, DHL, или ПРОЗОРЦИ Повратни информации : немојте да остави негативни(12 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек...

DANGGAO Ръчно регулируема Усмихнат ангел Самоедская куче пръстен за жени мъже бижута Антично Сребро / Бронз цвят покритие
 • Новинка

DANGGAO Ръчно регулируема Усмихнат ангел Самоедская куче пръстен за жени мъже бижута Антично Сребро / Бронз цвят покритие

47.84 BGN 31.00

"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот .""""Нашите производи се со бесплатен превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...

LNRRABC Fashion Women Ring Punk Style Resizable Titanium Steel Unisex Silver Color Октопод Devilfish пръстени за Мода бижута
 • Новинка

LNRRABC Fashion Women Ring Punk Style Resizable Titanium Steel Unisex Silver Color Октопод Devilfish пръстени за Мода бижута

1.07 BGN 1.00

ОписСтил : МодаГолемина : Променливи Во ГолеминаТежина : 8gМатеријал : Титаниум ЧеликБоја : ЦрнаМодел : DevilfishПол : Унисекс,Момчиња и ДевојкиКоличина : 1 КОМПЈУТЕРКупувачот се покажеПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери ...

На 17 км Boho Vintage Flower Opal пръстени за жени на геометричния модел, голям юмрук пръстени набор от чешки бижута подарък на партията на 7 бр./компл.
 • Новинка

На 17 км Boho Vintage Flower Opal пръстени за жени на геометричния модел, голям юмрук пръстени набор от чешки бижута подарък на партията на 7 бр./компл.

6.59 BGN 4.00

За ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од страна на контрола на квалитетот на инспектори пред пратката.Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во вид,како и за сите екрани не се исти како снимањето или изложеност на светлина и така натаму,бојата може да биде малку различен,тоа не е прашање квалитетот,pls во вид преовладува.Големина на Белешки големината на стоки сите е вистинската мерка,таа ќе биде мала големина грешка, бидејќи на различни мерење метод.Накит одржување Pls прочитате накит заштита знаци picuture над внимателно.Како да се купатЧекор 1...

Слънчево кварцевое пръстен Сребърен налагане на върха на мед, размер: 8.5, R1194
 • Новинка

Слънчево кварцевое пръстен Сребърен налагане на върха на мед, размер: 8.5, R1194

BGN 9.52

Големина : 8.5, 12g,Главниот камен големина : 26.1x17.2 mmВе молиме овозможи 60 дена да пристигнеКамења се големи за да огроменСите предмети се сосема новиФотографијата покажува точната објект ќе биде прима.Сите предмети се мери целосно, во цмПриврзоци вклучуваат кауција, обетки вклучуваат куки,белегзии се мери сите на патот до последната алка,како и ѓердани.Продажбата и за УсловитеЗадоволството на клиентите е наш врвен цел...

2017 старинни бижута изискан 925 сребро с инкрустирани Кристали пръстен съвременно красивият пръстен за женски чар пръстен j539
 • Новинка

2017 старинни бижута изискан 925 сребро с инкрустирани Кристали пръстен съвременно красивият пръстен за женски чар пръстен j539

4.00 BGN 3.00

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...