ZABRA White Цирконий Cross Virgin Mary Resizable Ring for Christian Vintage Charm стерлинговое сребро 925 проба, розово злато пръстен на Мъже, Жени

ZABRA White Цирконий Cross Virgin Mary Resizable Ring for Christian Vintage Charm стерлинговое сребро 925 проба, розово злато пръстен на Мъже, Жени

BGN 69.00
-49 %
BGN 136.00

Брой продуктиПодробности

Размер На Пръстен:
Промяна на размера
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Номер На Модела:
Религиозно пръстен
Тип Инсталация:
Инсталиране На Напрежение
Случай:
Парти
Стил:
Модерен
търговска марка:
ЗАБРА
Материал:
Метални
Пол:
Мъже
Формамодел:
Растение
Широчина На Повърхността:
11мм
Тип На Метали:
Тайское сребро проба 925
Материал:
Сребро проба 925
Тип:
Vintage, Мода, Пънк, Рок
Тегло:
9.8 g
Ширина:
1.1 cm
Камък:
Кристално Бели Кристали

Избор на купувачи

EAMIOR въртяща се верига мъжки пръстен индивидуален чар ретро дизайн коктейл Rring comfort Fit дизайн за мъжки партия годежен пръстен
 • Новинка

EAMIOR въртяща се верига мъжки пръстен индивидуален чар ретро дизайн коктейл Rring comfort Fit дизайн за мъжки партия годежен пръстен

4.51 BGN 4.00

EAMIOR Rotatable Синџир Мажите Прстен Индивидуални Шарм Гроздобер Дизајн Коктел Rring Удобност Одговара Дизајн за Мажите Партија Свадба ПрстенПроизводи детали : Тежина : 6.9 gБои : Бела,Црна,ЗлатнаМатеријал : Титаниум ЧеликПЛАЌАЊЕ : 1 We прифати Alipay Western Union или Банкарски Трансфер Т / T тука 2 All големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ПРЕВОЗОТ : 1 We Брод на Светот, освен некои counntries и APO / FPO 2 All предмети ќе биде испратена навремено по плаќање верификација Предмети ќе пристигне во 1025 работни дена доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори може да трае до 25 работни дена 3 If не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволството на клиентите 4 Please НЕ избере Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние прогласи 5 We само брод да се потврди цел адреси Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 6 We не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок па купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени За пример.Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ја купите Или ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1 Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција не покрива предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма 2 ве Молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или Email, доколку немате примено објект во 30 дена ние ќе ги провери со пост за статистика, и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати точка 3...

Слънчево кварцевое пръстен Сребърен налагане на върха на мед, размер: 8.5, R1194
 • Новинка

Слънчево кварцевое пръстен Сребърен налагане на върха на мед, размер: 8.5, R1194

BGN 9.52

Големина : 8.5, 12g,Главниот камен големина : 26.1x17.2 mmВе молиме овозможи 60 дена да пристигнеКамења се големи за да огроменСите предмети се сосема новиФотографијата покажува точната објект ќе биде прима.Сите предмети се мери целосно, во цмПриврзоци вклучуваат кауција, обетки вклучуваат куки,белегзии се мери сите на патот до последната алка,како и ѓердани.Продажбата и за УсловитеЗадоволството на клиентите е наш врвен цел...

JEXXI блестящ кубичен Циркон камък пръст бижута 925 сребро пръстени за жени сватба бърза доставка
 • Новинка

JEXXI блестящ кубичен Циркон камък пръст бижута 925 сребро пръстени за жени сватба бърза доставка

4.96 BGN 3.00

Прстен големина : 7 8 9Материјал : Сребро 925Количини : 1 buc1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

VNOX мъжки пръстени бижута 8 мм широка въглеродни влакна пръстени за мъже бижута
 • Новинка

VNOX мъжки пръстени бижута 8 мм широка въглеродни влакна пръстени за мъже бижута

7.97 BGN 6.00

ПРСТЕН ГОЛЕМИНА МЕРЕЊЕСад, Русија големина Велика Британија Бразил големина Франција големина Јапонија големина на Периметар (внатре) 5 15.7 0.5 J 12 49 9 49 6 16.5 0.5 L 14 52 12 52 7 17.3 O 17 54 14 55 8 18.1 П 19 57 16 57 9 18.9 S 21 59 18 59 10 19.8 0.5 Т 24 62 20 62 11 20.6 0.5 V 26 64 23 65 12 21.4 0.5 X 28 67 25 68 13 22.3 31 69 27 70 14 23.1 33 72 29 72.5Користете помали јажето ќе се подобриМерка јаже мора да се стегне(многу важно)Мерка 23 пати ,се мери во милиметриПАКЕТ 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.2...

Kinitial 1бр античен бронз, сребро щастливо прасе животно пръстен сладки прасе пръстени за жени момиче рожден ден на бижута подарък животно пръстен
 • Новинка

Kinitial 1бр античен бронз, сребро щастливо прасе животно пръстен сладки прасе пръстени за жени момиче рожден ден на бижута подарък животно пръстен

2.70 BGN 1.00

парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеKinitial 1 Pcs Антички Сребро Бронза 2016 Година Свиња Среќа Животно Прстен Симпатична Свиња Прстени за Жените Девојка Роденден Накит за Подарок од Животинско ПрстенСостојба 100% Сосема Нов, Злато Позлатен, Позлатен Сребрен Материјал Алуминиум + Други Метални , Никел Слободни , Доведе Слободни ...

BEBE нова мода прозрачна повърхност пръстен бижута, оригинален чисто сребро, антични Relojes Mujer 2015, Anillos регулируеми
 • Новинка

BEBE нова мода прозрачна повърхност пръстен бижута, оригинален чисто сребро, антични Relojes Mujer 2015, Anillos регулируеми

15.98 BGN 15.00

BEBE Нова Мода Исчистите Површината Прстен Мода Накит, Вистински Чиста Фунта Сребрен, Антички Relojes Mujer 2015 Година,Anillos Ajustables100% СОСЕМА НОВ и ЧИСТА S999 СРЕБРО со висок квалитет;RETAIL & трговија на ГОЛЕМО : Над 3000 модели поддршка мешани наредби, висок квалитет на Накит соСЕРТИФИКАТИ, ве молиме остатокот увери купување;Материјал : ЧИСТО СРЕБРО (Печат 999);100% реално АВТОПРЕЗЕМАЊЕ на сликаS999 ЧИСТО СРЕБРО.Answer : ___________________________ NOTE : Како Кинеска Нова Година ,љубезно ве молиме да земете предвид дека ние ќе бидеме на одмор од Јан 13 ти да Feb 12то .Во текот на кој, нашата компанија ќе ПРЕСТАНЕ ИСПОРАКАТА на УСЛУГИТЕ.Ве молиме не го издавање наредби за време на овој период.Ако имате нешто итно, ве молиме јавете се 008613302460846.Ви благодаримеBEBE KITTY СРЕБРЕН НАКИТБез ПОСЕБНИ Известувања, СТАНДАРДНО синџир ќе биде оној погоре (Водабран 925 сребрен синџири, 18 INCH Долг, 1.5 g ТЕЖИНА и 1.5 mm ШИРОК.)

2017 старинни бижута вкусно сребро 925 проба инкрустированное пръстен съвременно красивият пръстен за женски чар пръстен j506
 • Новинка

2017 старинни бижута вкусно сребро 925 проба инкрустированное пръстен съвременно красивият пръстен за женски чар пръстен j506

4.00 BGN 3.00

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

DANGGAO Собственоръчно adjustable MS Male леопард head ring европейската и американската креативна горчица за жени и мъже, бижута
 • Новинка

DANGGAO Собственоръчно adjustable MS Male леопард head ring европейската и американската креативна горчица за жени и мъже, бижута

44.64 BGN 29.00

"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот .""""Нашите производи се со бесплатен превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...

Unsex 17X30mm Clair d ' opale Ovale 925 Sterling Argent Marcassite Anneau Taille 8/9/10 valentise cadeau de
 • Новинка

Unsex 17X30mm Clair d ' opale Ovale 925 Sterling Argent Marcassite Anneau Taille 8/9/10 valentise cadeau de

21.20 BGN 16.00

bienvenue À Mon Magasin!Caractéristique du produitпјер : opalementale Matériel : 925 argentanneau Tailletaillediamètre6 #12 13mm7 #15 16mm8 #17 18mm9 #20 21mm10 #22 23mm11 #24 25mmpaiementnopréférons ле paiement par L'ENGAGEMENT et c'est ла manière la plsûre.avant де исплатувачот s'il voplaît assurezque vol'adresse d'expédition и numéro de téléphone sont коригира...

Животното лъв пръстени, три размера можете да изберете 17,18,19, Европа и Съединените Щати взрив безплатна доставка
 • Новинка

Животното лъв пръстени, три размера можете да изберете 17,18,19, Европа и Съединените Щати взрив безплатна доставка

3.84 BGN 3.00

Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит, обезбедување на квалитет и сигурен...

sterling-silver-jewelry Love Forever Ring Pure Sterling Silver 925 Jewelry AAA кубичен цирконий чифт пръстени за жени / мъже 1бр
 • Новинка

sterling-silver-jewelry Love Forever Ring Pure Sterling Silver 925 Jewelry AAA кубичен цирконий чифт пръстени за жени / мъже 1бр

12.99 BGN 12.00

Спецификации : Meterial : 100% Реално Чиста 925 Фунта Сребрен НакитПрстен Големина : Прилагодлив Машки(големина 7~11 ), Жени(големина 5~8 ).Тежина : Околу Машки : 2.4 g , Женски : 1.7 gИзработка : 925 sterling silver обработка, фино полирање на изработка, електрични родиум,антиалергија траен сјај.Совети : 1...