CHENGXUN 925 сребро пръстен сърцето на един безкраен модел дизайн обрат пръстени пръсти

CHENGXUN 925 сребро пръстен сърцето на един безкраен модел дизайн обрат пръстени пръсти

BGN 5.58

Брой продуктиПодробности

Размер На Пръстен:
7
Цвят на метала:
Сребро проба 925
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Случай:
Парти
Формамодел:
Сърце
Тип Инсталация:
Няма
Стил:
Модерен
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Вид На Пръстените:
Един Коктейл Пръстен
Широчина На Повърхността:
5мм
Пол:
Жени
Номер На Модела:
DSC_0019
Материал:
Метални
търговска марка:
CHENGXUN
Тип На Метали:
Сребро проба 925
Функция:
Украса
Цвят:
Сребро
Глоба или мода:
Модни модели
Вид На Пръстените:
регулируеми открити пръстени
Случай:
Парти, Ежедневни
Материал:
Сребро проба 925
Стил:
Ретро
Тип Елемент:
Пръстени
Пол:
жени, мъже
Форма / Модел:
геометрично пръстен
Брой:
1 бр

Избор на купувачи

2017 старинни бижута вкусно сребро 925 проба инкрустированное пръстен съвременно красивият пръстен за женски чар пръстен j505
 • Новинка

2017 старинни бижута вкусно сребро 925 проба инкрустированное пръстен съвременно красивият пръстен за женски чар пръстен j505

4.00 BGN 3.00

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

YAAMELI Classic Band пръстени за жени, момичета чисто сребро, проба 925, бижута с Камък Cubi Циркон пълен Crystal пръст на партията Gfit аксесоар
 • Новинка

YAAMELI Classic Band пръстени за жени, момичета чисто сребро, проба 925, бижута с Камък Cubi Циркон пълен Crystal пръст на партията Gfit аксесоар

10.96 BGN 7.00

Материјал : Сребрен,Кубен Циркон Боја : Како на Сликата покаже Големина : НИ Големина Состојба : 100% Сосема Нов

DANGGAO Ръчно регулируема Усмихнат ангел Самоедская куче пръстен за жени мъже бижута Антично Сребро / Бронз цвят покритие
 • Новинка

DANGGAO Ръчно регулируема Усмихнат ангел Самоедская куче пръстен за жени мъже бижута Антично Сребро / Бронз цвят покритие

47.84 BGN 31.00

"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот .""""Нашите производи се со бесплатен превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...

Размер от 6 до размер 15 мъжки момчета 316L неръждаема стомана страхотен колоездач 4 Цвят камък око Сребърен пръстен на череп
 • Новинка

Размер от 6 до размер 15 мъжки момчета 316L неръждаема стомана страхотен колоездач 4 Цвят камък око Сребърен пръстен на череп

BGN 7.98

ПлаќањеНие претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин Пред плаќање ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и број на телефон се точни...

Красавицата и звяра Магическа книга пръстени за жени, мъже и регулируема халка на пръста си
 • Новинка

Красавицата и звяра Магическа книга пръстени за жени, мъже и регулируема халка на пръста си

4.00 BGN 2.00

Убавицата и Ѕверот Магија Книга Прстени за Жени Мажи Прилагодливи Прст ПрстенСпецификации : Бренд Име : dongsheng накитСостојба : 100% сосема новПол : Унисекс, Жените,ЧовекМатеријал : Цинк ЛегураФункција : личностСтил : Елегантен и РомантичниПовод / Погоден : Партија ,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно НосењеПодароци За : Татко & Мајка,Син& Ќерка ,Љубовник ,Пријатели,Фабрика : ДаПревозот : Цел>165 испрати со DHL ,околу 610 дена испоракаПакување : Меур ПликПакет Листата : 1 PC* ПрстенЗачувај Плаќање со Зачувам Услуга : Сите плаќање ќе ја испрати од Зачувам плаќање услуга, плаќање ќе биде објавен откако ќе се потврди на испорака.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас ! ние ќе одговор во навремено.Капка Превозот Услуги : Намалувањето на превозот е вообичаен начин на тргување...

Unsex 17X30mm Clair d ' opale Ovale 925 Sterling Argent Marcassite Anneau Taille 8/9/10 valentise cadeau de
 • Новинка

Unsex 17X30mm Clair d ' opale Ovale 925 Sterling Argent Marcassite Anneau Taille 8/9/10 valentise cadeau de

21.20 BGN 16.00

bienvenue À Mon Magasin!Caractéristique du produitпјер : opalementale Matériel : 925 argentanneau Tailletaillediamètre6 #12 13mm7 #15 16mm8 #17 18mm9 #20 21mm10 #22 23mm11 #24 25mmpaiementnopréférons ле paiement par L'ENGAGEMENT et c'est ла manière la plsûre.avant де исплатувачот s'il voplaît assurezque vol'adresse d'expédition и numéro de téléphone sont коригира...

Животното лъв пръстени, три размера можете да изберете 17,18,19, Европа и Съединените Щати взрив безплатна доставка
 • Новинка

Животното лъв пръстени, три размера можете да изберете 17,18,19, Европа и Съединените Щати взрив безплатна доставка

3.84 BGN 3.00

Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит, обезбедување на квалитет и сигурен...

Новият Пристигането 316 Неръждаема Стомана Регулируеми Бижута Животни Златен Цвят, Прекрасен Оригами Папагал Пръстени За Жени Шаферка Подарък
 • Новинка

Новият Пристигането 316 Неръждаема Стомана Регулируеми Бижута Животни Златен Цвят, Прекрасен Оригами Папагал Пръстени За Жени Шаферка Подарък

2.72 BGN 2.00

НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ : Ако постои алергија,престанете со носење.Ова е мода накит,не е вистински чисто злато / сребрена Намалување на допир пот ги тргнеме на накит додека капење,перење да се Избегне мешање со други накит или напорно работи Често чистење На пример повеќе пот или за капење ..итн., ќе се влијае на промена на бојата Испорака : Ние ќе испрати производи во 24 дена по исплата потврди Ali Express Стандард Превозот 1560 дена да повеќето земји Масовно налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex, DHL, или ПРОЗОРЦИ Повратни информации : немојте да остави негативни(12 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек...

St. kunkka 925 сребро Циркон Турция през цялата зъл пръстен Anillos годежни пръстени за жени Bijoux Анел годежен пръстен бижута
 • Новинка

St. kunkka 925 сребро Циркон Турция през цялата зъл пръстен Anillos годежни пръстени за жени Bijoux Анел годежен пръстен бижута

5.06 BGN 3.00

Почитувани Купувачи : 1 Со цел да се подобри квалитетот на нашите услуги ако сте примиле производ има било каков проблем,не отвори спорот директно,не ја потврдуваат производи директно,ве молиме контактирајте со нас на прво место .Ако се отвори спорот,aliexpress ќе треба многу долго време да се реши тоа и Отпад од вашето драгоцено време...

Класически стил черен оникс 925 сребро Сватба парти и модерен дизайн романтичен пръстен, размер 5 6 7 8 9 10 11 12 PR28
 • Новинка

Класически стил черен оникс 925 сребро Сватба парти и модерен дизайн романтичен пръстен, размер 5 6 7 8 9 10 11 12 PR28

7.97 BGN 4.00

100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : ОдбраМатеријал : 925 Sterling Silver печат 925Камен : Црна ониксПлаќање1...

Подарък за свети Валентин 3 бр. / компл. уникален дизайн на новата модна марка Реколта златист цвят кристал пръстен за жени фабрика продава на Едро
 • Новинка

Подарък за свети Валентин 3 бр. / компл. уникален дизайн на новата модна марка Реколта златист цвят кристал пръстен за жени фабрика продава на Едро

3.18 BGN 3.00

Добредојдовте во мојата продавница,Ние сме фабрика директни продажби Постојат многу извонредни продукти во мојата продавница,ве молиме да Користите категории за да видите повеќе.Сакате да имате среќен шопинг!Производ функција : Ние сме имитација на накит производителот и трговија на големо1материјалот може да бидат различни легури.2Со одличен занает.3Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор.4Со одличен занает.1.за олово и никел слободни2.фер добар квалитетДенот на вљубените Подароци 3pcs / Set Уникатен Дизајн Нов Моден Бренд Гроздобер Златна Боја Кристал Прстен За Жените Фабрика трговија на ГолемоСнабдувач Ветување Пакет : Сите накит ќе биде внимателноспакувани и испратени до вас во безбедна состојба...

Рядък червен корал 24 мм 925 сребърни бижута на размера на пръстени 7/8/9/10
 • Новинка

Рядък червен корал 24 мм 925 сребърни бижута на размера на пръстени 7/8/9/10

22.40 BGN 17.00

торбаbienvenue À Mon Magasin!Caractéristique du produitпјер : corailmentale Matériel : 925 argentanneau Tailletaillediamètre6 #12 13mm7 #15 16mm8 #17 18mm9 #20 21mm10 #22 23mm11 #24 25mmpaiementnopréférons ле paiement par L'ENGAGEMENT et c'est ла manière la plsûre.avant де исплатувачот s'il voplaît assurezque vol'adresse d'expédition и numéro de téléphone sont коригира...

На 17 км Boho Vintage Flower Opal пръстени за жени на геометричния модел, голям юмрук пръстени набор от чешки бижута подарък на партията на 7 бр./компл.
 • Новинка

На 17 км Boho Vintage Flower Opal пръстени за жени на геометричния модел, голям юмрук пръстени набор от чешки бижута подарък на партията на 7 бр./компл.

6.59 BGN 4.00

За ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од страна на контрола на квалитетот на инспектори пред пратката.Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во вид,како и за сите екрани не се исти како снимањето или изложеност на светлина и така натаму,бојата може да биде малку различен,тоа не е прашање квалитетот,pls во вид преовладува.Големина на Белешки големината на стоки сите е вистинската мерка,таа ќе биде мала големина грешка, бидејќи на различни мерење метод.Накит одржување Pls прочитате накит заштита знаци picuture над внимателно.Како да се купатЧекор 1...

VNOX мъжки пръстени бижута 8 мм широка въглеродни влакна пръстени за мъже бижута
 • Новинка

VNOX мъжки пръстени бижута 8 мм широка въглеродни влакна пръстени за мъже бижута

7.97 BGN 6.00

ПРСТЕН ГОЛЕМИНА МЕРЕЊЕСад, Русија големина Велика Британија Бразил големина Франција големина Јапонија големина на Периметар (внатре) 5 15.7 0.5 J 12 49 9 49 6 16.5 0.5 L 14 52 12 52 7 17.3 O 17 54 14 55 8 18.1 П 19 57 16 57 9 18.9 S 21 59 18 59 10 19.8 0.5 Т 24 62 20 62 11 20.6 0.5 V 26 64 23 65 12 21.4 0.5 X 28 67 25 68 13 22.3 31 69 27 70 14 23.1 33 72 29 72.5Користете помали јажето ќе се подобриМерка јаже мора да се стегне(многу важно)Мерка 23 пати ,се мери во милиметриПАКЕТ 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.2...