20pcs бронзов тон регулируеми пръстени подкрепа Bague de кръг Камея монтаж размер на 8 Fit 25 мм кабошон

20pcs бронзов тон регулируеми пръстени подкрепа Bague de кръг Камея монтаж размер на 8 Fit 25 мм кабошон

BGN 11.00
-8 %
BGN 11.98

Брой продукти

20 Pcs Бронза на Ѕвонење Прилагодливи Прстени за Поддршка де Bague Круг Камео Поставување Size 8 Одговара Cabochon 25mm
Состојба 100% Нови
Стил/Тип Прилагодливи Прстени DIY Материјал Легура(Олово и Никел Безбедно) Големина
Прибл : 21mm Дупка големина : 21mm Поставка : 26.5 mm Одговара Камео 25мм Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Бронза на Ѕвонење Количина 20 Компјутери


Подробности

Размер На Пръстен:
Промяна на размера
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
N3753
Случай:
Парти
Формамодел:
Кръг
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Тип Инсталация:
Натяжное Планина
Материал:
Метални
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Пол:
Унисекс
Съвместимост:
Украса
Широчина На Повърхността:
26,5 мм
Функция:
Украса
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

JEXXI блестящ кубичен Циркон камък пръст бижута 925 сребро пръстени за жени сватба бърза доставка
 • Новинка

JEXXI блестящ кубичен Циркон камък пръст бижута 925 сребро пръстени за жени сватба бърза доставка

4.96 BGN 3.00

Прстен големина : 7 8 9Материјал : Сребро 925Количини : 1 buc1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

2017 старинни бижута вкусно сребро 925 проба инкрустированное пръстен съвременно красивият пръстен за женски чар пръстен j505
 • Новинка

2017 старинни бижута вкусно сребро 925 проба инкрустированное пръстен съвременно красивият пръстен за женски чар пръстен j505

4.00 BGN 3.00

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

VNOX мъжки пръстени бижута 8 мм широка въглеродни влакна пръстени за мъже бижута
 • Новинка

VNOX мъжки пръстени бижута 8 мм широка въглеродни влакна пръстени за мъже бижута

7.97 BGN 6.00

ПРСТЕН ГОЛЕМИНА МЕРЕЊЕСад, Русија големина Велика Британија Бразил големина Франција големина Јапонија големина на Периметар (внатре) 5 15.7 0.5 J 12 49 9 49 6 16.5 0.5 L 14 52 12 52 7 17.3 O 17 54 14 55 8 18.1 П 19 57 16 57 9 18.9 S 21 59 18 59 10 19.8 0.5 Т 24 62 20 62 11 20.6 0.5 V 26 64 23 65 12 21.4 0.5 X 28 67 25 68 13 22.3 31 69 27 70 14 23.1 33 72 29 72.5Користете помали јажето ќе се подобриМерка јаже мора да се стегне(многу важно)Мерка 23 пати ,се мери во милиметриПАКЕТ 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.2...

Бижута продажба >гореща!Красиво ново дамское пръстен размер: 7 8 9>безплатна доставка
 • Новинка

Бижута продажба >гореща!Красиво ново дамское пръстен размер: 7 8 9>безплатна доставка

17.57 BGN 13.00

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина поштенски или меѓународни воздухопловната.1 : во САД се : Нормално време на испорака е околу 1520 работни дена.;2 : Велика Британија...

JEXXI Punk Style Fashion Watch Shape 925 сребро пръстени за жени и мъже, Парти Аксесоар персонализирани пръстени бижута
 • Новинка

JEXXI Punk Style Fashion Watch Shape 925 сребро пръстени за жени и мъже, Парти Аксесоар персонализирани пръстени бижута

7.31 BGN 5.00

Материјал : Сребро 925Количини : 1pcsБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема Нов1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

YAAMELI Classic Band пръстени за жени, момичета чисто сребро, проба 925, бижута с Камък Cubi Циркон пълен Crystal пръст на партията Gfit аксесоар
 • Новинка

YAAMELI Classic Band пръстени за жени, момичета чисто сребро, проба 925, бижута с Камък Cubi Циркон пълен Crystal пръст на партията Gfit аксесоар

10.96 BGN 7.00

Материјал : Сребрен,Кубен Циркон Боја : Како на Сликата покаже Големина : НИ Големина Состојба : 100% Сосема Нов

2017 старинни бижута изискан 925 сребро с инкрустирани Кристали пръстен съвременно красивият пръстен за женски чар пръстен j539
 • Новинка

2017 старинни бижута изискан 925 сребро с инкрустирани Кристали пръстен съвременно красивият пръстен за женски чар пръстен j539

4.00 BGN 3.00

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

Подарък за свети Валентин 3 бр. / компл. уникален дизайн на новата модна марка Реколта златист цвят кристал пръстен за жени фабрика продава на Едро
 • Новинка

Подарък за свети Валентин 3 бр. / компл. уникален дизайн на новата модна марка Реколта златист цвят кристал пръстен за жени фабрика продава на Едро

3.18 BGN 3.00

Добредојдовте во мојата продавница,Ние сме фабрика директни продажби Постојат многу извонредни продукти во мојата продавница,ве молиме да Користите категории за да видите повеќе.Сакате да имате среќен шопинг!Производ функција : Ние сме имитација на накит производителот и трговија на големо1материјалот може да бидат различни легури.2Со одличен занает.3Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор.4Со одличен занает.1.за олово и никел слободни2.фер добар квалитетДенот на вљубените Подароци 3pcs / Set Уникатен Дизајн Нов Моден Бренд Гроздобер Златна Боја Кристал Прстен За Жените Фабрика трговија на ГолемоСнабдувач Ветување Пакет : Сите накит ќе биде внимателноспакувани и испратени до вас во безбедна состојба...

sterling-silver-jewelry Love Forever Ring Pure Sterling Silver 925 Jewelry AAA кубичен цирконий чифт пръстени за жени / мъже 1бр
 • Новинка

sterling-silver-jewelry Love Forever Ring Pure Sterling Silver 925 Jewelry AAA кубичен цирконий чифт пръстени за жени / мъже 1бр

12.99 BGN 12.00

Спецификации : Meterial : 100% Реално Чиста 925 Фунта Сребрен НакитПрстен Големина : Прилагодлив Машки(големина 7~11 ), Жени(големина 5~8 ).Тежина : Околу Машки : 2.4 g , Женски : 1.7 gИзработка : 925 sterling silver обработка, фино полирање на изработка, електрични родиум,антиалергија траен сјај.Совети : 1...

925 бижута високо качество на пръста си пръстен за жени мода Треска покритие кръг пръстен направи си САМ бижута и аксесоари Подарък за Рожден Ден
 • Новинка

925 бижута високо качество на пръста си пръстен за жени мода Треска покритие кръг пръстен направи си САМ бижута и аксесоари Подарък за Рожден Ден

BGN 4.59

Големина : 6# 7# 8# 9# Широк : 3мм Тежина : околу 6g Метал тип : Sliver Материјал : Sliver ПозлатенНие Само го прифати Зачувам метод...

На 17 км Boho Vintage Flower Opal пръстени за жени на геометричния модел, голям юмрук пръстени набор от чешки бижута подарък на партията на 7 бр./компл.
 • Новинка

На 17 км Boho Vintage Flower Opal пръстени за жени на геометричния модел, голям юмрук пръстени набор от чешки бижута подарък на партията на 7 бр./компл.

6.59 BGN 4.00

За ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од страна на контрола на квалитетот на инспектори пред пратката.Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во вид,како и за сите екрани не се исти како снимањето или изложеност на светлина и така натаму,бојата може да биде малку различен,тоа не е прашање квалитетот,pls во вид преовладува.Големина на Белешки големината на стоки сите е вистинската мерка,таа ќе биде мала големина грешка, бидејќи на различни мерење метод.Накит одржување Pls прочитате накит заштита знаци picuture над внимателно.Како да се купатЧекор 1...

JEXXI пълен австрийски AAA + Crystal ring жени момиче 925 сребро пръстен бижута сватба син Anillo Bijoux 2018 гореща разпродажба
 • Новинка

JEXXI пълен австрийски AAA + Crystal ring жени момиче 925 сребро пръстен бижута сватба син Anillo Bijoux 2018 гореща разпродажба

6.08 BGN 4.00

Материјал : 925 Sterling Silver / Скапоцен Камен ЦиркониБоја : Исто како Големина на Слика : 6789101 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Размер от 6 до размер 15 мъжки момчета 316L неръждаема стомана страхотен колоездач 4 Цвят камък око Сребърен пръстен на череп
 • Новинка

Размер от 6 до размер 15 мъжки момчета 316L неръждаема стомана страхотен колоездач 4 Цвят камък око Сребърен пръстен на череп

BGN 7.98

ПлаќањеНие претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин Пред плаќање ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и број на телефон се точни...

JEXXI романтична форма на носа мода сребро 925 пръстен за жени, Момичета подарък партия австрийски кристал годежни пръстени Дама
 • Новинка

JEXXI романтична форма на носа мода сребро 925 пръстен за жени, Момичета подарък партия австрийски кристал годежни пръстени Дама

4.96 BGN 3.00

Материјал : Сребро 925Количини : 1pcsБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема Нов1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел...