YIKALAISI 2017 нов естествени сладководни перли 7-8 мм пръстен бижута 925 сребро бижута за жени, момичета най-добрите подаръци

YIKALAISI 2017 нов естествени сладководни перли 7-8 мм пръстен бижута 925 сребро бижута за жени, момичета най-добрите подаръци

BGN 9.00
-44 %
BGN 16.00

Брой продукти


dianxiaobao_1
Материјал : Природните слатководни бисер
Бисер големина : 7-8 мм
Должина : Променливи Во Големина
Метал : 925 sterling silver/циркони
Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни


Подробности

Размер На Пръстен:
Промяна на размера
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Сребро
Номер На Модела:
Безплатна доставка
Формамодел:
Писмо
Материал:
перлата на
търговска марка:
YIKALAISI
Случай:
Парти
Широчина На Повърхността:
7.5 mm
Стил:
Модерен
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
is_customized:
Yes
Тип Инсталация:
Натяжное Планина
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Функция:
111
Тип На Метали:
Сребро проба 925

Избор на купувачи

YAAMELI Classic Band пръстени за жени, момичета чисто сребро, проба 925, бижута с Камък Cubi Циркон пълен Crystal пръст на партията Gfit аксесоар
 • Новинка

YAAMELI Classic Band пръстени за жени, момичета чисто сребро, проба 925, бижута с Камък Cubi Циркон пълен Crystal пръст на партията Gfit аксесоар

10.96 BGN 7.00

Материјал : Сребрен,Кубен Циркон Боја : Како на Сликата покаже Големина : НИ Големина Состојба : 100% Сосема Нов

2017 старинни бижута вкусно сребро 925 проба инкрустированное пръстен съвременно красивият пръстен за женски чар пръстен j506
 • Новинка

2017 старинни бижута вкусно сребро 925 проба инкрустированное пръстен съвременно красивият пръстен за женски чар пръстен j506

4.00 BGN 3.00

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

Красавицата и звяра Магическа книга пръстени за жени, мъже и регулируема халка на пръста си
 • Новинка

Красавицата и звяра Магическа книга пръстени за жени, мъже и регулируема халка на пръста си

4.00 BGN 2.00

Убавицата и Ѕверот Магија Книга Прстени за Жени Мажи Прилагодливи Прст ПрстенСпецификации : Бренд Име : dongsheng накитСостојба : 100% сосема новПол : Унисекс, Жените,ЧовекМатеријал : Цинк ЛегураФункција : личностСтил : Елегантен и РомантичниПовод / Погоден : Партија ,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно НосењеПодароци За : Татко & Мајка,Син& Ќерка ,Љубовник ,Пријатели,Фабрика : ДаПревозот : Цел>165 испрати со DHL ,околу 610 дена испоракаПакување : Меур ПликПакет Листата : 1 PC* ПрстенЗачувај Плаќање со Зачувам Услуга : Сите плаќање ќе ја испрати од Зачувам плаќање услуга, плаќање ќе биде објавен откако ќе се потврди на испорака.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас ! ние ќе одговор во навремено.Капка Превозот Услуги : Намалувањето на превозот е вообичаен начин на тргување...

JEXXI блестящ кубичен Циркон камък пръст бижута 925 сребро пръстени за жени сватба бърза доставка
 • Новинка

JEXXI блестящ кубичен Циркон камък пръст бижута 925 сребро пръстени за жени сватба бърза доставка

4.96 BGN 3.00

Прстен големина : 7 8 9Материјал : Сребро 925Количини : 1 buc1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Любителите на годежни пръстени, комплекти вольфрамовая стомана никога не избледнява инкрустация блестящи камъни, CZ за Coulples / аматьори
 • Новинка

Любителите на годежни пръстени, комплекти вольфрамовая стомана никога не избледнява инкрустация блестящи камъни, CZ за Coulples / аматьори

27.02 BGN 22.00

Љубителите на Свадба Прстен се Поставува на Волфрам Челик Никогаш не Исчезнат Пломба Сјајна CZ Камења за Coulples / Љубовници

Животното лъв пръстени, три размера можете да изберете 17,18,19, Европа и Съединените Щати взрив безплатна доставка
 • Новинка

Животното лъв пръстени, три размера можете да изберете 17,18,19, Европа и Съединените Щати взрив безплатна доставка

3.84 BGN 3.00

Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит, обезбедување на квалитет и сигурен...

VNOX мъжки пръстени бижута 8 мм широка въглеродни влакна пръстени за мъже бижута
 • Новинка

VNOX мъжки пръстени бижута 8 мм широка въглеродни влакна пръстени за мъже бижута

7.97 BGN 6.00

ПРСТЕН ГОЛЕМИНА МЕРЕЊЕСад, Русија големина Велика Британија Бразил големина Франција големина Јапонија големина на Периметар (внатре) 5 15.7 0.5 J 12 49 9 49 6 16.5 0.5 L 14 52 12 52 7 17.3 O 17 54 14 55 8 18.1 П 19 57 16 57 9 18.9 S 21 59 18 59 10 19.8 0.5 Т 24 62 20 62 11 20.6 0.5 V 26 64 23 65 12 21.4 0.5 X 28 67 25 68 13 22.3 31 69 27 70 14 23.1 33 72 29 72.5Користете помали јажето ќе се подобриМерка јаже мора да се стегне(многу важно)Мерка 23 пати ,се мери во милиметриПАКЕТ 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.2...

безплатна доставка 4 мм, гладки плоски сребърни брачни халки от неръждаема стомана 316L за жени на едро
 • Новинка

безплатна доставка 4 мм, гладки плоски сребърни брачни халки от неръждаема стомана 316L за жени на едро

3.18 BGN 3.00

Кинески новогодишните празници се 7ми февруари24.ние прифаќаме нарачки во празници.ние ќе брод на цел еден по еден по 25 февруари.ви благодариме за вашиот understading.ИЗВЕСТУВАЊЕ : / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Yanwen Економски Воздух Пошта се без следење на број.тоа не може да се провери информациите кои онлајн!Ако ви треба брза испорака,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail кога ќе се направи нарачка!ви благодарам многу!1,Цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(без следење на број).2,Ред3,Цел>$250,бесплатен превозот преку ЕМС DHL FEDEX UPS или ТНТ.ширина : 4mmголемина 5 (Етикета 15#)=Внатре пречник од 15mm= обемот 47mm големина 6 (Етикета 16#)=Внатре дијаметар 16mm= обемот 50.2 mm големина 7 (Етикета 17#)=Внатре дијаметар 17mm= обемот 53.3 mm size 8 (Етикета 18#)=Внатре дијаметар 18mm= обемот 56.5 mm големина 9 (Етикета 19#)=Внатре дијаметар 19mm= обемот 59.6 mm големина 10 (Етикета 20#)=Внатре дијаметар 20mm= обемот 62.8 mm големина 11(Етикета 21#)=Внатре дијаметар 21mm= обемот 65.9 mm size 12(Етикета 22#)=Внатре дијаметар 22mm= обемот 69mmПроизводи : Сите мои производ се 100% исто како и нашите фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете !Нашиот објект е автентична, со цел да ги зачувате вашите пари,можете да го користите ниска цена за да се купи на висок квалитет на производот .Ова предизвикува вашиот живот да се пополни на модата ...

Тази година ново животно е крокодил пръстен сплав бижута, гальваника пистолет черен сребро вие избирате
 • Новинка

Тази година ново животно е крокодил пръстен сплав бижута, гальваника пистолет черен сребро вие избирате

3.20 BGN 3.00

Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит, обезбедување на квалитет и сигурен...

Ексклузивна дамска мода slice geode a gate пръстени невероятен дизайн druzy естествен камък пръстен drusy камък златен цвят пръстен
 • Новинка

Ексклузивна дамска мода slice geode a gate пръстени невероятен дизайн druzy естествен камък пръстен drusy камък златен цвят пръстен

BGN 104.00

Ексклузивно Жените Мода парче geode ахат прстени Неверојатен дизајн druzy ахат прстен drusy камен злато позлатен прстенБренд : WKTМатеријал : Природни Druzy Geode АхатГОЛЕМИНА на : Камен за : 25мм Бенд големина : ПрилагодливМетал заврши : 24k злато позлатен, се спротивстави tarnishable , nickle слободниОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот брендПакување : Секое парче има една OPP вреќа, меур обвиваНачин на плаќање : Paypal / T / T / Western Union / Али ascrrowПревозот начин : DHL / Федекс / Aramex / CPAM / EPECKET / или според вашето барањеПовеќе за насPls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.comТие се совршен натпревар за секојдневна употреба.

Новият Пристигането 316 Неръждаема Стомана Регулируеми Бижута Животни Златен Цвят, Прекрасен Оригами Папагал Пръстени За Жени Шаферка Подарък
 • Новинка

Новият Пристигането 316 Неръждаема Стомана Регулируеми Бижута Животни Златен Цвят, Прекрасен Оригами Папагал Пръстени За Жени Шаферка Подарък

2.72 BGN 2.00

НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ : Ако постои алергија,престанете со носење.Ова е мода накит,не е вистински чисто злато / сребрена Намалување на допир пот ги тргнеме на накит додека капење,перење да се Избегне мешање со други накит или напорно работи Често чистење На пример повеќе пот или за капење ..итн., ќе се влијае на промена на бојата Испорака : Ние ќе испрати производи во 24 дена по исплата потврди Ali Express Стандард Превозот 1560 дена да повеќето земји Масовно налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex, DHL, или ПРОЗОРЦИ Повратни информации : немојте да остави негативни(12 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек...

Бижута продажба >гореща!Красиво ново дамское пръстен размер: 7 8 9>безплатна доставка
 • Новинка

Бижута продажба >гореща!Красиво ново дамское пръстен размер: 7 8 9>безплатна доставка

17.57 BGN 13.00

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина поштенски или меѓународни воздухопловната.1 : во САД се : Нормално време на испорака е околу 1520 работни дена.;2 : Велика Британија...

Класически стил черен оникс 925 сребро Сватба парти и модерен дизайн романтичен пръстен, размер 5 6 7 8 9 10 11 12 PR28
 • Новинка

Класически стил черен оникс 925 сребро Сватба парти и модерен дизайн романтичен пръстен, размер 5 6 7 8 9 10 11 12 PR28

7.97 BGN 4.00

100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : ОдбраМатеријал : 925 Sterling Silver печат 925Камен : Црна ониксПлаќање1...

Kinitial 1бр античен бронз, сребро щастливо прасе животно пръстен сладки прасе пръстени за жени момиче рожден ден на бижута подарък животно пръстен
 • Новинка

Kinitial 1бр античен бронз, сребро щастливо прасе животно пръстен сладки прасе пръстени за жени момиче рожден ден на бижута подарък животно пръстен

2.70 BGN 1.00

парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеKinitial 1 Pcs Антички Сребро Бронза 2016 Година Свиња Среќа Животно Прстен Симпатична Свиња Прстени за Жените Девојка Роденден Накит за Подарок од Животинско ПрстенСостојба 100% Сосема Нов, Злато Позлатен, Позлатен Сребрен Материјал Алуминиум + Други Метални , Никел Слободни , Доведе Слободни ...

JEXXI Punk Style Fashion Watch Shape 925 сребро пръстени за жени и мъже, Парти Аксесоар персонализирани пръстени бижута
 • Новинка

JEXXI Punk Style Fashion Watch Shape 925 сребро пръстени за жени и мъже, Парти Аксесоар персонализирани пръстени бижута

7.31 BGN 5.00

Материјал : Сребро 925Количини : 1pcsБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема Нов1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

DANGGAO Собственоръчно adjustable MS Male леопард head ring европейската и американската креативна горчица за жени и мъже, бижута
 • Новинка

DANGGAO Собственоръчно adjustable MS Male леопард head ring европейската и американската креативна горчица за жени и мъже, бижута

44.64 BGN 29.00

"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот .""""Нашите производи се со бесплатен превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...