Продажба на едро на 10 бр./лот сребърен цвят Фатима Хамсия ръка регулируема халка на жените и мъжете от неръждаема стомана уроки Чар пръстени еврейски бижута

Продажба на едро на 10 бр./лот сребърен цвят Фатима Хамсия ръка регулируема халка на жените и мъжете от неръждаема стомана уроки Чар пръстени еврейски бижута

BGN 20.00
-11 %
BGN 22.40

Брой продуктиПодробности

Размер На Пръстен:
Промяна на размера
Цвят на метала:
Позлатени, посеребренный
Широчина На Повърхността:
2мм
Пол:
Жени
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Номер На Модела:
JZ321
Случай:
Парти
Тип Инсталация:
Няма
Стил:
Модерен
is_customized:
Yes
търговска марка:
ФАЦЦТОНК
Материал:
Метални
Формамодел:
Домашни любимци
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Съвместимост:
Бижута
Функция:
bijoux
Стил:
Модерен, Класически, Романтичен,Мил, Пънк,Бохо
Пакет:
Торба OPP
Случай:
Годишнина, Годеж, Подарък, Парти, Сватба
Пол:
Детски, мъжки, унисекс, дамски
Директен доставка:
ДА
завод:
ДА
is_customized:
Yes
Експресна Безплатна Доставка:
Поръчка>130usd безплатно DHLEMSFEDEXARAMEX...
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Сезон:
Пролет Лято Есен Зима

Избор на купувачи

Животното лъв пръстени, три размера можете да изберете 17,18,19, Европа и Съединените Щати взрив безплатна доставка
 • Новинка

Животното лъв пръстени, три размера можете да изберете 17,18,19, Европа и Съединените Щати взрив безплатна доставка

3.84 BGN 3.00

Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит, обезбедување на квалитет и сигурен...

JEXXI високо качество на Пет звезди форма 925 сребро Кристали, пръстени жени сватба, годежни пръстени пръст пръстен joyas de plata
 • Новинка

JEXXI високо качество на Пет звезди форма 925 сребро Кристали, пръстени жени сватба, годежни пръстени пръст пръстен joyas de plata

6.72 BGN 4.00

Материјал : Сребро 925Количини : 1pcsБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема Нов1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел...

YAAMELI Classic Band пръстени за жени, момичета чисто сребро, проба 925, бижута с Камък Cubi Циркон пълен Crystal пръст на партията Gfit аксесоар
 • Новинка

YAAMELI Classic Band пръстени за жени, момичета чисто сребро, проба 925, бижута с Камък Cubi Циркон пълен Crystal пръст на партията Gfit аксесоар

10.96 BGN 7.00

Материјал : Сребрен,Кубен Циркон Боја : Како на Сликата покаже Големина : НИ Големина Состојба : 100% Сосема Нов

925 бижута високо качество на пръста си пръстен за жени мода Треска покритие кръг пръстен направи си САМ бижута и аксесоари Подарък за Рожден Ден
 • Новинка

925 бижута високо качество на пръста си пръстен за жени мода Треска покритие кръг пръстен направи си САМ бижута и аксесоари Подарък за Рожден Ден

BGN 4.59

Големина : 6# 7# 8# 9# Широк : 3мм Тежина : околу 6g Метал тип : Sliver Материјал : Sliver ПозлатенНие Само го прифати Зачувам метод...

2017 старинни бижута вкусно сребро 925 проба инкрустированное пръстен съвременно красивият пръстен за женски чар пръстен j505
 • Новинка

2017 старинни бижута вкусно сребро 925 проба инкрустированное пръстен съвременно красивият пръстен за женски чар пръстен j505

4.00 BGN 3.00

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

BEBE нова мода прозрачна повърхност пръстен бижута, оригинален чисто сребро, антични Relojes Mujer 2015, Anillos регулируеми
 • Новинка

BEBE нова мода прозрачна повърхност пръстен бижута, оригинален чисто сребро, антични Relojes Mujer 2015, Anillos регулируеми

15.98 BGN 15.00

BEBE Нова Мода Исчистите Површината Прстен Мода Накит, Вистински Чиста Фунта Сребрен, Антички Relojes Mujer 2015 Година,Anillos Ajustables100% СОСЕМА НОВ и ЧИСТА S999 СРЕБРО со висок квалитет;RETAIL & трговија на ГОЛЕМО : Над 3000 модели поддршка мешани наредби, висок квалитет на Накит соСЕРТИФИКАТИ, ве молиме остатокот увери купување;Материјал : ЧИСТО СРЕБРО (Печат 999);100% реално АВТОПРЕЗЕМАЊЕ на сликаS999 ЧИСТО СРЕБРО.Answer : ___________________________ NOTE : Како Кинеска Нова Година ,љубезно ве молиме да земете предвид дека ние ќе бидеме на одмор од Јан 13 ти да Feb 12то .Во текот на кој, нашата компанија ќе ПРЕСТАНЕ ИСПОРАКАТА на УСЛУГИТЕ.Ве молиме не го издавање наредби за време на овој период.Ако имате нешто итно, ве молиме јавете се 008613302460846.Ви благодаримеBEBE KITTY СРЕБРЕН НАКИТБез ПОСЕБНИ Известувања, СТАНДАРДНО синџир ќе биде оној погоре (Водабран 925 сребрен синџири, 18 INCH Долг, 1.5 g ТЕЖИНА и 1.5 mm ШИРОК.)

JEXXI блестящ кубичен Циркон камък пръст бижута 925 сребро пръстени за жени сватба бърза доставка
 • Новинка

JEXXI блестящ кубичен Циркон камък пръст бижута 925 сребро пръстени за жени сватба бърза доставка

4.96 BGN 3.00

Прстен големина : 7 8 9Материјал : Сребро 925Количини : 1 buc1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

JEXXI Punk Style Fashion Watch Shape 925 сребро пръстени за жени и мъже, Парти Аксесоар персонализирани пръстени бижута
 • Новинка

JEXXI Punk Style Fashion Watch Shape 925 сребро пръстени за жени и мъже, Парти Аксесоар персонализирани пръстени бижута

7.31 BGN 5.00

Материјал : Сребро 925Количини : 1pcsБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема Нов1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

JEXXI Bridal 925 чисто сребро пръстен бижута сватбени аксесоари двоен кръг кубичен цирконий камък висулка пръстен Анилло
 • Новинка

JEXXI Bridal 925 чисто сребро пръстен бижута сватбени аксесоари двоен кръг кубичен цирконий камък висулка пръстен Анилло

12.29 BGN 8.00

JEXXI Булчински 925 Фунта Сребрен Прстен Накит Свадба Додатоци Двоен Круг Кубни Циркони Камен Pendant Прстен Anillo Материјал : Сребрен & Кубни Циркон Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Красавицата и звяра Магическа книга пръстени за жени, мъже и регулируема халка на пръста си
 • Новинка

Красавицата и звяра Магическа книга пръстени за жени, мъже и регулируема халка на пръста си

4.00 BGN 2.00

Убавицата и Ѕверот Магија Книга Прстени за Жени Мажи Прилагодливи Прст ПрстенСпецификации : Бренд Име : dongsheng накитСостојба : 100% сосема новПол : Унисекс, Жените,ЧовекМатеријал : Цинк ЛегураФункција : личностСтил : Елегантен и РомантичниПовод / Погоден : Партија ,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно НосењеПодароци За : Татко & Мајка,Син& Ќерка ,Љубовник ,Пријатели,Фабрика : ДаПревозот : Цел>165 испрати со DHL ,околу 610 дена испоракаПакување : Меур ПликПакет Листата : 1 PC* ПрстенЗачувај Плаќање со Зачувам Услуга : Сите плаќање ќе ја испрати од Зачувам плаќање услуга, плаќање ќе биде објавен откако ќе се потврди на испорака.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас ! ние ќе одговор во навремено.Капка Превозот Услуги : Намалувањето на превозот е вообичаен начин на тргување...

EAMIOR въртяща се верига мъжки пръстен индивидуален чар ретро дизайн коктейл Rring comfort Fit дизайн за мъжки партия годежен пръстен
 • Новинка

EAMIOR въртяща се верига мъжки пръстен индивидуален чар ретро дизайн коктейл Rring comfort Fit дизайн за мъжки партия годежен пръстен

4.51 BGN 4.00

EAMIOR Rotatable Синџир Мажите Прстен Индивидуални Шарм Гроздобер Дизајн Коктел Rring Удобност Одговара Дизајн за Мажите Партија Свадба ПрстенПроизводи детали : Тежина : 6.9 gБои : Бела,Црна,ЗлатнаМатеријал : Титаниум ЧеликПЛАЌАЊЕ : 1 We прифати Alipay Western Union или Банкарски Трансфер Т / T тука 2 All големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ПРЕВОЗОТ : 1 We Брод на Светот, освен некои counntries и APO / FPO 2 All предмети ќе биде испратена навремено по плаќање верификација Предмети ќе пристигне во 1025 работни дена доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори може да трае до 25 работни дена 3 If не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволството на клиентите 4 Please НЕ избере Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние прогласи 5 We само брод да се потврди цел адреси Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 6 We не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок па купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени За пример.Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ја купите Или ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1 Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција не покрива предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма 2 ве Молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или Email, доколку немате примено објект во 30 дена ние ќе ги провери со пост за статистика, и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати точка 3...

20pcs бронзов тон регулируеми пръстени подкрепа Bague de кръг Камея монтаж размер на 8 Fit 25 мм кабошон
 • Новинка

20pcs бронзов тон регулируеми пръстени подкрепа Bague de кръг Камея монтаж размер на 8 Fit 25 мм кабошон

11.98 BGN 11.00

20 Pcs Бронза на Ѕвонење Прилагодливи Прстени за Поддршка де Bague Круг Камео Поставување Size 8 Одговара Cabochon 25mmСостојба 100% НовиСтил / Тип Прилагодливи Прстени DIY Материјал Легура(Олово и Никел Безбедно) ГолеминаПрибл : 21mm Дупка големина : 21mm Поставка : 26.5 mm Одговара Камео 25мм Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Бронза на Ѕвонење Количина 20 Компјутери

JEXXI романтична форма на носа мода сребро 925 пръстен за жени, Момичета подарък партия австрийски кристал годежни пръстени Дама
 • Новинка

JEXXI романтична форма на носа мода сребро 925 пръстен за жени, Момичета подарък партия австрийски кристал годежни пръстени Дама

4.96 BGN 3.00

Материјал : Сребро 925Количини : 1pcsБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема Нов1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел...

JEXXI пълен австрийски AAA + Crystal ring жени момиче 925 сребро пръстен бижута сватба син Anillo Bijoux 2018 гореща разпродажба
 • Новинка

JEXXI пълен австрийски AAA + Crystal ring жени момиче 925 сребро пръстен бижута сватба син Anillo Bijoux 2018 гореща разпродажба

6.08 BGN 4.00

Материјал : 925 Sterling Silver / Скапоцен Камен ЦиркониБоја : Исто како Големина на Слика : 6789101 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

St. kunkka 925 сребро Циркон Турция през цялата зъл пръстен Anillos годежни пръстени за жени Bijoux Анел годежен пръстен бижута
 • Новинка

St. kunkka 925 сребро Циркон Турция през цялата зъл пръстен Anillos годежни пръстени за жени Bijoux Анел годежен пръстен бижута

5.06 BGN 3.00

Почитувани Купувачи : 1 Со цел да се подобри квалитетот на нашите услуги ако сте примиле производ има било каков проблем,не отвори спорот директно,не ја потврдуваат производи директно,ве молиме контактирајте со нас на прво место .Ако се отвори спорот,aliexpress ќе треба многу долго време да се реши тоа и Отпад од вашето драгоцено време...

На 17 км Boho Vintage Flower Opal пръстени за жени на геометричния модел, голям юмрук пръстени набор от чешки бижута подарък на партията на 7 бр./компл.
 • Новинка

На 17 км Boho Vintage Flower Opal пръстени за жени на геометричния модел, голям юмрук пръстени набор от чешки бижута подарък на партията на 7 бр./компл.

6.59 BGN 4.00

За ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од страна на контрола на квалитетот на инспектори пред пратката.Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во вид,како и за сите екрани не се исти како снимањето или изложеност на светлина и така натаму,бојата може да биде малку различен,тоа не е прашање квалитетот,pls во вид преовладува.Големина на Белешки големината на стоки сите е вистинската мерка,таа ќе биде мала големина грешка, бидејќи на различни мерење метод.Накит одржување Pls прочитате накит заштита знаци picuture над внимателно.Како да се купатЧекор 1...

Бижута продажба >гореща!Красиво ново дамское пръстен размер: 7 8 9>безплатна доставка
 • Новинка

Бижута продажба >гореща!Красиво ново дамское пръстен размер: 7 8 9>безплатна доставка

17.57 BGN 13.00

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина поштенски или меѓународни воздухопловната.1 : во САД се : Нормално време на испорака е околу 1520 работни дена.;2 : Велика Британија...