Пръстени за пръстите на мъжете момче и момиче за Приятелство прост стил на бижута подарък на едро Sieraden Vrouw може да отговаря на няколко

Пръстени за пръстите на мъжете момче и момиче за Приятелство прост стил на бижута подарък на едро Sieraden Vrouw може да отговаря на няколко

BGN 1.58

Брой продукти


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа


Подробности

Размер На Пръстен:
Промяна на размера
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
RD101
Формамодел:
Кръг
Тип Инсталация:
Няма
Стил:
Модерен
Вид На Пръстените:
Един Коктейл Пръстен
Случай:
Годишнина
Материал:
Метални
Тип На Метали:
Мед
Пол:
Унисекс

Избор на купувачи

sterling-silver-jewelry Love Forever Ring Pure Sterling Silver 925 Jewelry AAA кубичен цирконий чифт пръстени за жени / мъже 1бр
  • Новинка

sterling-silver-jewelry Love Forever Ring Pure Sterling Silver 925 Jewelry AAA кубичен цирконий чифт пръстени за жени / мъже 1бр

12.99 BGN 12.00

Спецификации : Meterial : 100% Реално Чиста 925 Фунта Сребрен НакитПрстен Големина : Прилагодлив Машки(големина 7~11 ), Жени(големина 5~8 ).Тежина : Околу Машки : 2.4 g , Женски : 1.7 gИзработка : 925 sterling silver обработка, фино полирање на изработка, електрични родиум,антиалергија траен сјај.Совети : 1...

2017 старинни бижута изискан 925 сребро с инкрустирани Кристали пръстен съвременно красивият пръстен за женски чар пръстен j539
  • Новинка

2017 старинни бижута изискан 925 сребро с инкрустирани Кристали пръстен съвременно красивият пръстен за женски чар пръстен j539

4.00 BGN 3.00

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

JEXXI Bridal 925 чисто сребро пръстен бижута сватбени аксесоари двоен кръг кубичен цирконий камък висулка пръстен Анилло
  • Новинка

JEXXI Bridal 925 чисто сребро пръстен бижута сватбени аксесоари двоен кръг кубичен цирконий камък висулка пръстен Анилло

12.29 BGN 8.00

JEXXI Булчински 925 Фунта Сребрен Прстен Накит Свадба Додатоци Двоен Круг Кубни Циркони Камен Pendant Прстен Anillo Материјал : Сребрен & Кубни Циркон Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

St. kunkka 925 сребро Циркон Турция през цялата зъл пръстен Anillos годежни пръстени за жени Bijoux Анел годежен пръстен бижута
  • Новинка

St. kunkka 925 сребро Циркон Турция през цялата зъл пръстен Anillos годежни пръстени за жени Bijoux Анел годежен пръстен бижута

5.06 BGN 3.00

Почитувани Купувачи : 1 Со цел да се подобри квалитетот на нашите услуги ако сте примиле производ има било каков проблем,не отвори спорот директно,не ја потврдуваат производи директно,ве молиме контактирајте со нас на прво место .Ако се отвори спорот,aliexpress ќе треба многу долго време да се реши тоа и Отпад од вашето драгоцено време...

925 бижута високо качество на пръста си пръстен за жени мода Треска покритие кръг пръстен направи си САМ бижута и аксесоари Подарък за Рожден Ден
  • Новинка

925 бижута високо качество на пръста си пръстен за жени мода Треска покритие кръг пръстен направи си САМ бижута и аксесоари Подарък за Рожден Ден

BGN 4.59

Големина : 6# 7# 8# 9# Широк : 3мм Тежина : околу 6g Метал тип : Sliver Материјал : Sliver ПозлатенНие Само го прифати Зачувам метод...

20pcs бронзов тон регулируеми пръстени подкрепа Bague de кръг Камея монтаж размер на 8 Fit 25 мм кабошон
  • Новинка

20pcs бронзов тон регулируеми пръстени подкрепа Bague de кръг Камея монтаж размер на 8 Fit 25 мм кабошон

11.98 BGN 11.00

20 Pcs Бронза на Ѕвонење Прилагодливи Прстени за Поддршка де Bague Круг Камео Поставување Size 8 Одговара Cabochon 25mmСостојба 100% НовиСтил / Тип Прилагодливи Прстени DIY Материјал Легура(Олово и Никел Безбедно) ГолеминаПрибл : 21mm Дупка големина : 21mm Поставка : 26.5 mm Одговара Камео 25мм Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Бронза на Ѕвонење Количина 20 Компјутери

BEBE нова мода прозрачна повърхност пръстен бижута, оригинален чисто сребро, антични Relojes Mujer 2015, Anillos регулируеми
  • Новинка

BEBE нова мода прозрачна повърхност пръстен бижута, оригинален чисто сребро, антични Relojes Mujer 2015, Anillos регулируеми

15.98 BGN 15.00

BEBE Нова Мода Исчистите Површината Прстен Мода Накит, Вистински Чиста Фунта Сребрен, Антички Relojes Mujer 2015 Година,Anillos Ajustables100% СОСЕМА НОВ и ЧИСТА S999 СРЕБРО со висок квалитет;RETAIL & трговија на ГОЛЕМО : Над 3000 модели поддршка мешани наредби, висок квалитет на Накит соСЕРТИФИКАТИ, ве молиме остатокот увери купување;Материјал : ЧИСТО СРЕБРО (Печат 999);100% реално АВТОПРЕЗЕМАЊЕ на сликаS999 ЧИСТО СРЕБРО.Answer : ___________________________ NOTE : Како Кинеска Нова Година ,љубезно ве молиме да земете предвид дека ние ќе бидеме на одмор од Јан 13 ти да Feb 12то .Во текот на кој, нашата компанија ќе ПРЕСТАНЕ ИСПОРАКАТА на УСЛУГИТЕ.Ве молиме не го издавање наредби за време на овој период.Ако имате нешто итно, ве молиме јавете се 008613302460846.Ви благодаримеBEBE KITTY СРЕБРЕН НАКИТБез ПОСЕБНИ Известувања, СТАНДАРДНО синџир ќе биде оној погоре (Водабран 925 сребрен синџири, 18 INCH Долг, 1.5 g ТЕЖИНА и 1.5 mm ШИРОК.)

На 17 км Boho Vintage Flower Opal пръстени за жени на геометричния модел, голям юмрук пръстени набор от чешки бижута подарък на партията на 7 бр./компл.
  • Новинка

На 17 км Boho Vintage Flower Opal пръстени за жени на геометричния модел, голям юмрук пръстени набор от чешки бижута подарък на партията на 7 бр./компл.

6.59 BGN 4.00

За ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од страна на контрола на квалитетот на инспектори пред пратката.Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во вид,како и за сите екрани не се исти како снимањето или изложеност на светлина и така натаму,бојата може да биде малку различен,тоа не е прашање квалитетот,pls во вид преовладува.Големина на Белешки големината на стоки сите е вистинската мерка,таа ќе биде мала големина грешка, бидејќи на различни мерење метод.Накит одржување Pls прочитате накит заштита знаци picuture над внимателно.Како да се купатЧекор 1...

Класически стил черен оникс 925 сребро Сватба парти и модерен дизайн романтичен пръстен, размер 5 6 7 8 9 10 11 12 PR28
  • Новинка

Класически стил черен оникс 925 сребро Сватба парти и модерен дизайн романтичен пръстен, размер 5 6 7 8 9 10 11 12 PR28

7.97 BGN 4.00

100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : ОдбраМатеријал : 925 Sterling Silver печат 925Камен : Црна ониксПлаќање1...

YAAMELI Classic Band пръстени за жени, момичета чисто сребро, проба 925, бижута с Камък Cubi Циркон пълен Crystal пръст на партията Gfit аксесоар
  • Новинка

YAAMELI Classic Band пръстени за жени, момичета чисто сребро, проба 925, бижута с Камък Cubi Циркон пълен Crystal пръст на партията Gfit аксесоар

10.96 BGN 7.00

Материјал : Сребрен,Кубен Циркон Боја : Како на Сликата покаже Големина : НИ Големина Состојба : 100% Сосема Нов