925 Стерлинги Сребърни Бижута-Годежни Пръстени LoL Heroes Master Двойка Влюбени Пръстени Lee Sin Sona Buvelle Пръстен Игри Бижута

925 Стерлинги Сребърни Бижута-Годежни Пръстени LoL Heroes Master Двойка Влюбени Пръстени Lee Sin Sona Buvelle Пръстен Игри Бижута

BGN 30.00
-1 %
BGN 30.40

Брой продукти


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа


Подробности

Размер На Пръстен:
7, 8, 9, 10
търговска марка:
Багамут
Пол:
влюбен
Материал:
Опали
Случай:
Парти
Стил:
Класически
Формамодел:
Сърце
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Тип Инсталация:
Инсталиране На Напрежение
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Номер На Модела:
фанз
Тип На Метали:
Сребро
Широчина На Повърхността:
8мм
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели

Избор на купувачи

Животното лъв пръстени, три размера можете да изберете 17,18,19, Европа и Съединените Щати взрив безплатна доставка
 • Новинка

Животното лъв пръстени, три размера можете да изберете 17,18,19, Европа и Съединените Щати взрив безплатна доставка

3.84 BGN 3.00

Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит, обезбедување на квалитет и сигурен...

YIKALAISI 2017 нов естествени сладководни перли 7-8 мм пръстен бижута 925 сребро бижута за жени, момичета най-добрите подаръци
 • Новинка

YIKALAISI 2017 нов естествени сладководни перли 7-8 мм пръстен бижута 925 сребро бижута за жени, момичета най-добрите подаръци

16.00 BGN 9.00

dianxiaobao_1Материјал : Природните слатководни бисерБисер големина : 78 ммДолжина : Променливи Во ГолеминаМетал : 925 sterling silver / циркониНапомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

VNOX мъжки пръстени бижута 8 мм широка въглеродни влакна пръстени за мъже бижута
 • Новинка

VNOX мъжки пръстени бижута 8 мм широка въглеродни влакна пръстени за мъже бижута

7.97 BGN 6.00

ПРСТЕН ГОЛЕМИНА МЕРЕЊЕСад, Русија големина Велика Британија Бразил големина Франција големина Јапонија големина на Периметар (внатре) 5 15.7 0.5 J 12 49 9 49 6 16.5 0.5 L 14 52 12 52 7 17.3 O 17 54 14 55 8 18.1 П 19 57 16 57 9 18.9 S 21 59 18 59 10 19.8 0.5 Т 24 62 20 62 11 20.6 0.5 V 26 64 23 65 12 21.4 0.5 X 28 67 25 68 13 22.3 31 69 27 70 14 23.1 33 72 29 72.5Користете помали јажето ќе се подобриМерка јаже мора да се стегне(многу важно)Мерка 23 пати ,се мери во милиметриПАКЕТ 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.2...

Размер 7 по размер 15 унисекс 316L неръждаема стомана готино цвете сребърен кръст черен пръстен на череп
 • Новинка

Размер 7 по размер 15 унисекс 316L неръждаема стомана готино цвете сребърен кръст черен пръстен на череп

BGN 7.98

ПлаќањеНие претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин Пред плаќање ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и број на телефон се точни...

безплатна доставка 4 мм, гладки плоски сребърни брачни халки от неръждаема стомана 316L за жени на едро
 • Новинка

безплатна доставка 4 мм, гладки плоски сребърни брачни халки от неръждаема стомана 316L за жени на едро

3.18 BGN 3.00

Кинески новогодишните празници се 7ми февруари24.ние прифаќаме нарачки во празници.ние ќе брод на цел еден по еден по 25 февруари.ви благодариме за вашиот understading.ИЗВЕСТУВАЊЕ : / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Yanwen Економски Воздух Пошта се без следење на број.тоа не може да се провери информациите кои онлајн!Ако ви треба брза испорака,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail кога ќе се направи нарачка!ви благодарам многу!1,Цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(без следење на број).2,Ред3,Цел>$250,бесплатен превозот преку ЕМС DHL FEDEX UPS или ТНТ.ширина : 4mmголемина 5 (Етикета 15#)=Внатре пречник од 15mm= обемот 47mm големина 6 (Етикета 16#)=Внатре дијаметар 16mm= обемот 50.2 mm големина 7 (Етикета 17#)=Внатре дијаметар 17mm= обемот 53.3 mm size 8 (Етикета 18#)=Внатре дијаметар 18mm= обемот 56.5 mm големина 9 (Етикета 19#)=Внатре дијаметар 19mm= обемот 59.6 mm големина 10 (Етикета 20#)=Внатре дијаметар 20mm= обемот 62.8 mm големина 11(Етикета 21#)=Внатре дијаметар 21mm= обемот 65.9 mm size 12(Етикета 22#)=Внатре дијаметар 22mm= обемот 69mmПроизводи : Сите мои производ се 100% исто како и нашите фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете !Нашиот објект е автентична, со цел да ги зачувате вашите пари,можете да го користите ниска цена за да се купи на висок квалитет на производот .Ова предизвикува вашиот живот да се пополни на модата ...

JEXXI високо качество на Пет звезди форма 925 сребро Кристали, пръстени жени сватба, годежни пръстени пръст пръстен joyas de plata
 • Новинка

JEXXI високо качество на Пет звезди форма 925 сребро Кристали, пръстени жени сватба, годежни пръстени пръст пръстен joyas de plata

6.72 BGN 4.00

Материјал : Сребро 925Количини : 1pcsБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема Нов1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел...

JEXXI блестящ кубичен Циркон камък пръст бижута 925 сребро пръстени за жени сватба бърза доставка
 • Новинка

JEXXI блестящ кубичен Циркон камък пръст бижута 925 сребро пръстени за жени сватба бърза доставка

4.96 BGN 3.00

Прстен големина : 7 8 9Материјал : Сребро 925Количини : 1 buc1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

925 бижута високо качество на пръста си пръстен за жени мода Треска покритие кръг пръстен направи си САМ бижута и аксесоари Подарък за Рожден Ден
 • Новинка

925 бижута високо качество на пръста си пръстен за жени мода Треска покритие кръг пръстен направи си САМ бижута и аксесоари Подарък за Рожден Ден

BGN 4.59

Големина : 6# 7# 8# 9# Широк : 3мм Тежина : околу 6g Метал тип : Sliver Материјал : Sliver ПозлатенНие Само го прифати Зачувам метод...

EAMIOR въртяща се верига мъжки пръстен индивидуален чар ретро дизайн коктейл Rring comfort Fit дизайн за мъжки партия годежен пръстен
 • Новинка

EAMIOR въртяща се верига мъжки пръстен индивидуален чар ретро дизайн коктейл Rring comfort Fit дизайн за мъжки партия годежен пръстен

4.51 BGN 4.00

EAMIOR Rotatable Синџир Мажите Прстен Индивидуални Шарм Гроздобер Дизајн Коктел Rring Удобност Одговара Дизајн за Мажите Партија Свадба ПрстенПроизводи детали : Тежина : 6.9 gБои : Бела,Црна,ЗлатнаМатеријал : Титаниум ЧеликПЛАЌАЊЕ : 1 We прифати Alipay Western Union или Банкарски Трансфер Т / T тука 2 All големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ПРЕВОЗОТ : 1 We Брод на Светот, освен некои counntries и APO / FPO 2 All предмети ќе биде испратена навремено по плаќање верификација Предмети ќе пристигне во 1025 работни дена доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори може да трае до 25 работни дена 3 If не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволството на клиентите 4 Please НЕ избере Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние прогласи 5 We само брод да се потврди цел адреси Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 6 We не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок па купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени За пример.Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ја купите Или ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1 Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција не покрива предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма 2 ве Молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или Email, доколку немате примено објект во 30 дена ние ќе ги провери со пост за статистика, и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати точка 3...

Ексклузивна дамска мода slice geode a gate пръстени невероятен дизайн druzy естествен камък пръстен drusy камък златен цвят пръстен
 • Новинка

Ексклузивна дамска мода slice geode a gate пръстени невероятен дизайн druzy естествен камък пръстен drusy камък златен цвят пръстен

BGN 104.00

Ексклузивно Жените Мода парче geode ахат прстени Неверојатен дизајн druzy ахат прстен drusy камен злато позлатен прстенБренд : WKTМатеријал : Природни Druzy Geode АхатГОЛЕМИНА на : Камен за : 25мм Бенд големина : ПрилагодливМетал заврши : 24k злато позлатен, се спротивстави tarnishable , nickle слободниОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот брендПакување : Секое парче има една OPP вреќа, меур обвиваНачин на плаќање : Paypal / T / T / Western Union / Али ascrrowПревозот начин : DHL / Федекс / Aramex / CPAM / EPECKET / или според вашето барањеПовеќе за насPls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.comТие се совршен натпревар за секојдневна употреба.

sterling-silver-jewelry Love Forever Ring Pure Sterling Silver 925 Jewelry AAA кубичен цирконий чифт пръстени за жени / мъже 1бр
 • Новинка

sterling-silver-jewelry Love Forever Ring Pure Sterling Silver 925 Jewelry AAA кубичен цирконий чифт пръстени за жени / мъже 1бр

12.99 BGN 12.00

Спецификации : Meterial : 100% Реално Чиста 925 Фунта Сребрен НакитПрстен Големина : Прилагодлив Машки(големина 7~11 ), Жени(големина 5~8 ).Тежина : Околу Машки : 2.4 g , Женски : 1.7 gИзработка : 925 sterling silver обработка, фино полирање на изработка, електрични родиум,антиалергија траен сјај.Совети : 1...

2017 старинни бижута вкусно сребро 925 проба инкрустированное пръстен съвременно красивият пръстен за женски чар пръстен j506
 • Новинка

2017 старинни бижута вкусно сребро 925 проба инкрустированное пръстен съвременно красивият пръстен за женски чар пръстен j506

4.00 BGN 3.00

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

YAAMELI Classic Band пръстени за жени, момичета чисто сребро, проба 925, бижута с Камък Cubi Циркон пълен Crystal пръст на партията Gfit аксесоар
 • Новинка

YAAMELI Classic Band пръстени за жени, момичета чисто сребро, проба 925, бижута с Камък Cubi Циркон пълен Crystal пръст на партията Gfit аксесоар

10.96 BGN 7.00

Материјал : Сребрен,Кубен Циркон Боја : Како на Сликата покаже Големина : НИ Големина Состојба : 100% Сосема Нов

JEXXI Bridal 925 чисто сребро пръстен бижута сватбени аксесоари двоен кръг кубичен цирконий камък висулка пръстен Анилло
 • Новинка

JEXXI Bridal 925 чисто сребро пръстен бижута сватбени аксесоари двоен кръг кубичен цирконий камък висулка пръстен Анилло

12.29 BGN 8.00

JEXXI Булчински 925 Фунта Сребрен Прстен Накит Свадба Додатоци Двоен Круг Кубни Циркони Камен Pendant Прстен Anillo Материјал : Сребрен & Кубни Циркон Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

JEXXI пълен австрийски AAA + Crystal ring жени момиче 925 сребро пръстен бижута сватба син Anillo Bijoux 2018 гореща разпродажба
 • Новинка

JEXXI пълен австрийски AAA + Crystal ring жени момиче 925 сребро пръстен бижута сватба син Anillo Bijoux 2018 гореща разпродажба

6.08 BGN 4.00

Материјал : 925 Sterling Silver / Скапоцен Камен ЦиркониБоја : Исто како Големина на Слика : 6789101 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...