(1 бр. / лот) Плосък Кабел Наполи Roadstar Vega Midi Voyager Booster Boss Modelo Оригинал

(1 бр. / лот) Плосък Кабел Наполи Roadstar Vega Midi Voyager Booster Boss Modelo Оригинал

BGN 41.60

Брой продукти


(1pcs/многу) Рамна Кабел Наполи Roadstar Вега Midi Војаџер Бустер Шеф Modelo Оригиналниот
1. Display / Лаптоп КОМПЈУТЕР & Таблет КОМПЈУТЕР / Flat panel display
2. Smart телефон / Мобилен Телефон
3. ТВ со рамен екран / Професионални ТВ
4. Печатач / Скенер / ФАКС машина / Копир
5. Звучна Кутија / Акустика
6. MP3, MP4
7. Автомобил CD/ DVD
8. Дигитална камера
9. Роботот / Индустриски / Проектирање / Корисна терминал / Забава
10. Автомобил електроника
11. Играчка за деца
12. AV опрема / Медицинска опрема / Дигитални мерни инструменти
FPC Кабел Спецификации
Ние, исто така може да се обезбеди соодветен конектор како подарок ако сакате!
Само оставете порака кога ќе се направи ред,јас ќе се знае!
Ако не ја напушти масажа, ние ќе не испрати конектори за вас!
Ние, исто така може да се направи на Нарачана Работа за слични видови со Фабрика Цена!
Повратни информации : Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секој и секоја трансакција. ве молиме Без избрзани негативни повратните информации!!! Ако имате било какви прашања, не 100% задоволни , ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, ние одговор е-пошта во рок од 24 часа . Ве молиме не се обесхрабрени ако вашата е-пошта не е одговорен за време на не-бизнис часа. Ние сме затворени за викенди, па ако ни e-mail на петок, ние може да не се вратам на вас до следниот понеделник. Нашата Гаранција Задоволство е нашите #1 Гол !!! 100% гаранција за квалитет!Тоа е нашата посвета !!
Ние, исто така, може да направите да ги прилагодите на работа
според вашето барање!
Контактирајте со нас за подобра фабрика цена со масовно цел ! ! !


Подробности

Тип:
Удължителен кабел
Приложение:
Уреди
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
ФПК-1964
Мъжки Тип Край:
dvd-диск
Женски Тип На Края:
dvd-диск
Предмет на:
кабел спк стартира строителни
Нормална Стъпка:
0,3 мм и 0,4 мм
контакти:
5pin-51pin и т.н. (по искане на клиента)
Приложение:
Авто CD / DVD / принтер / скенер / факс / копир
ПОВЪРХНОСТ:
Позлатени, луженый, свободен кислород
Сертификат:
ISO9001
Тест:
100% тест на електрически и електрически характеристики
is_customized:
Yes
Пол:
Мъжки
Тип:
SMA

Избор на купувачи

29,5 см компютърен захранващ блок ATX 24 пинов удлинительный захранващия кабел от мъжете за една жена
  • Новинка

29,5 см компютърен захранващ блок ATX 24 пинов удлинительный захранващия кабел от мъжете за една жена

BGN 3.65

Име на производ : ATX Моќ Проширување Кабел;Конектори : ATX 24 Pin Машки 24 Pin ЖенскиДолжина : 29.5 cm / само 11,6"Боја : MulticolorТежина : 54gПакет Содржи : 1 x ATX Моќ Проширување Кабел "ATX 24 Pin Женски Машки Продолжување Моќ КабелОваа ATX Машки да се Женски PC Power Кабел се протега на должина на вашиот кабелот од струја за напојување на матичната плоча.Боја : Multicolor"Топло Информации1...

Безплатна доставка Compatibe за Nihon Kohden BSM-2300,2301 2351 2303 Series 14 Pin to DB9 Пин Spo2 Extension Spo2 Adapter Cable TPU
  • Новинка

Безплатна доставка Compatibe за Nihon Kohden BSM-2300,2301 2351 2303 Series 14 Pin to DB9 Пин Spo2 Extension Spo2 Adapter Cable TPU

42.40 BGN 36.00

Бесплатен Превозот Compatibe за Нихон Kohden BSM2300,2301 2351 2303 Серија 14 Pin за да го DB9 Pin Spo2 Продолжување Spo2 Адаптер Кабел TPU 2.4 MИМЕ : Ова е НИХОН KOHDEN Spo2 Продолжување КабелКабел lenth е 2.4 Метар,14 игли за ДБ 9 женскиКомпатибилен за BSM2300 Живот Обемот јас, BSM2351, 2353 Живот Обемот L, BSM2301, 2303 Живот Обемот јас, BSM4100 Живот Обемот P, BSM4101, 4103, 4111, 4113 Живот Обемот P, BSM5100 Живот Обемот НА, BSM5105, 5135 Живот Обемот НА, BSM9510 Живот Обемот M, BSM9800 Живот Обемот S.ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ : LED диодиЦрвена660nm нормалноИнфраред880 / 905 / 940nm нормалноТест ОпсегКислородна Сатурација(% Sp O2 )0% до 100% Пулсот го Оценувате( bpm )30 за да 245ТочностаSp O2±2%(90%100% )±3%(70%89%)неодреден(069%)Пулсот Го Оценувате±1 bpm ( 3059bpm )±2 bpm ( 60149bmp )±3 bpm ( 150245bmp )Складирање и Транспорт животна Средина10°C~+40°CТемпературата На Работа+5°C~+40°CОперативни / Складирање / Транспорт влажност0%80%Hyperbaric притисок86k Pa106 k Pa

Въздушна възглавница FFC кабел 7pin 1.25 мм стъпка 550 мм 0.12 мм дебелина 10 мм ширина за renault megane II с безплатна доставка
  • Новинка

Въздушна възглавница FFC кабел 7pin 1.25 мм стъпка 550 мм 0.12 мм дебелина 10 мм ширина за renault megane II с безплатна доставка

BGN 19.90

Airbag FFC Кабел 7pin 1.25 mm теренот 550mm должина 0.12 mm дебелина 10мм ширина за рено megane II со бесплатен превозот Опис : FFC кабли се достапни во следните мрежа димензии : 0.50 mm, 0.80 mm, 1.00 mm 1.25 мм, 1.27 мм и 2.54 mm...

Високо качество C14-C7 удължаване на захранващия кабел, 1 фут C14-C7 IEC 3P Мъжки до 2Т женски конектор удължителен кабел за захранване, 10 бр
  • Новинка

Високо качество C14-C7 удължаване на захранващия кабел, 1 фут C14-C7 IEC 3P Мъжки до 2Т женски конектор удължителен кабел за захранване, 10 бр

28.58 BGN 26.00

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис на производот C14C7 IEC Продолжување Кабелот 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 3*0.75 мм⊃2; кислородfree) бакарна Напон : 125250v Боја : Црна Кабел Должина : 1ft(0.32 m) Пакет се вклучени : 10 x Powe р Продолжување Кабел

Баркод скенер RS232 кабел, 2 М (7 фута), за Honeywell HHP 3800g3800r382032004600g4600r48204600q, 2 елемента, E-biliana siderova, Безплатна доставка
  • Новинка

Баркод скенер RS232 кабел, 2 М (7 фута), за Honeywell HHP 3800g3800r382032004600g4600r48204600q, 2 елемента, E-biliana siderova, Безплатна доставка

23.63 BGN 22.00

2 парчиња / многу Bar Code Scanner RS232 Кабел, 2 M(7feet), За Honeywell HHP 3800g / 3800r / 3820 / 3200 / 4600g / 4600r / 4820 / 4600 Q ! Внимание : Ова е RS232 интерфејс, НЕ USB НИТУ PS / 2 Кабел usb PS / 2 и USB Кабел со конвертирање на чипови во внатрешноста, може да го замени стариот PS / 2 Кабел : PS / 2 Исправен, 2mtrs : PS / 2 Спирала, 3mtrs : USB Интерфејс 3mtrs, стрејт (Straight) : Направени од страна на ESimpo, НЕ Honeywell Можете да имате 2mtr, 3mtrs, 5mtrs, 10mtrs долго опција, директно и спирала по желба...

Compatibe за Nihon Kohden БСМ Series DB9 Пин Adult FingerClip Spo2 Сензор оксиметър Spo2 сонда кислороден сензор TPU 1M/3Feet
  • Новинка

Compatibe за Nihon Kohden БСМ Series DB9 Пин Adult FingerClip Spo2 Сензор оксиметър Spo2 сонда кислороден сензор TPU 1M/3Feet

36.61 BGN 31.00

ИМЕ : Бесплатен Превозот Compatibe за Нихон Kohden BSM Серија DB9 Pin Возрасни Finger Clip Spo2 Сензор Пулсот Oximeter Spo2 Сонда Кислород Сензор TPU 1 M / 3 FeetТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ : LED диодиЦрвена660nm нормалноИнфраред880 / 905 / 940nm нормалноТест ОпсегКислородна Сатурација(% Sp O2 )0% до 100% Пулсот го Оценувате( bpm )30 за да 245ТочностаSp O2±2%(90%100% )±3%(70%89%)неодреден(069%)Пулсот Го Оценувате±1 bpm ( 3059bpm )±2 bpm ( 60149bmp )±3 bpm ( 150245bmp )Складирање и Транспорт животна Средина10°C~+40°CТемпературата На Работа+5°C~+40°CОперативни / Складирање / Транспорт влажност0%80%Hyperbaric притисок86k Pa106 k Pa

40-пинов плосък кабел женски краищата (CableMaker) 10 см с една 40-контактна лента за Aduino
  • Новинка

40-пинов плосък кабел женски краищата (CableMaker) 10 см с една 40-контактна лента за Aduino

3.18 BGN 3.00

40 pin рамен кабел женски завршува (повторното користење) 10 cm долгиНие го нарекуваме овој "Cable Maker", бидејќи можете да го користите за да бидете многу различни кабли.Овие се МНОГУ корисни објектот затоа што ќе можете брзо да отлепвам секции со различни броеви на жици...

MB102 модул 3.3 V 5V+Mb102 прототипи такса 830 точка + кабели
  • Новинка

MB102 модул 3.3 V 5V+Mb102 прототипи такса 830 точка + кабели

BGN 7.14

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140Опис : За MB102 Напојување на Модулот 3.3 V 5 V1.Сосема нов и висок квалитет.2.Breadboard напојување на модулот, компатибилен со 5 V, 3.3 VСе применуваат за MB102 breadboard3.Влезен напон : 6.512 V (DC) или USB напојување4.Излезен напон : 3.3 V / 5 V може да се префрлиме5.Максимална излезна струја : 6.Флуктуација две патот независна контрола, може да ги префрлиме на 0 V, 3.3 V, 5 V7.Onboard две групи 3.3 V, 5 V DC излез plug pin, погодно надворешни доведе употреба.За Breadboard Одбор 830 Точка Карактеристики : висок квалитет.Моделот : MB102Некогашмузата електронскиИдеален за висока фреквенција и ниско ниво на бучава колаInterconnect било компоненти со 2029 AWG(0.30.8 mm) жицаПосебно дизајниран пролет клип над 5.000 вметнување циклусиНикел позлатен, позлатен сребрен и златен позлатен достапниЗа 65 PCS Скокач кабли49 компјутери 120mm должина8 компјутери 150mm должина4 парчиња 200mm должина4 парчиња 240mm должинавкупно : 65pcs(65pcs / многу)Пакет : 1 x MB102 Напојување на Модулот1 x Breadboard Одбор 83065 PCS Скокач кабли

0,6 м C13 C14 завой надясно прехвърляне на удлинительный на захранващия кабел на мъж към жена UPS PDU шаси интерфейс на сървъра на захранващия кабел
  • Новинка

0,6 м C13 C14 завой надясно прехвърляне на удлинительный на захранващия кабел на мъж към жена UPS PDU шаси интерфейс на сървъра на захранващия кабел

BGN 10.72

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис На ПроизводотДетали За ПроизводотРежим : C13 C14 кабелот за напојувањетип : машки да се женскиДолжина : 0.6 MБоја : црнаОбвивка материјал : ПВЦПроизвод Pricture Пакет се вклучени : 1x Powe р Продолжување Кабел

Конвертор dc кабел мъжки 5.5 * 2.1 mm 12V въртящи мъжки удължител 0.3 плосък меден проводник един метър
  • Новинка

Конвертор dc кабел мъжки 5.5 * 2.1 mm 12V въртящи мъжки удължител 0.3 плосък меден проводник един метър

5.12 BGN 5.00

Опис на производот DC моќност конверторкабел машки 5.5 * 2.1 mm 12 V обновлив машки продолжување кабел 0.3 рамен бакарна жица еден метарНапомена : ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации...