Клапан на цилиндъра за високо налягане 30Mpa 4500psi за PCP Rifle-E

Клапан на цилиндъра за високо налягане 30Mpa 4500psi за PCP Rifle-E

BGN 87.00
-25 %
BGN 116.40

Брой продукти


Секој кој споделување на нашиот врска со вашите пријатели на Facebook ,Скопје, Pinterest, VK,Twitter или Instagram и да соберат десет сака да добиете $10 купон со екранот, купонот може да се користи кога ќе се трошат $300 или повеќе еднаш во нашата продавница. Опис на производот Висок Притисок во Цилиндарот Вентил 30 Mpa 4500psi за PCP Пушка-E
1.Работен притисок : 300 Bar или 30 Mpa
2.Стил : со мерач на притисок
3.Тема : G5/8
4.Влезот : M18*1.5
5.Материјал : нерѓосувачки челик
6.Се користи за : висок притисок, гас цилиндри ,SCBA цилиндар ,челични цилиндри Производ Слики
Процес На Производство
Пакување & Испорака
Рок на плаќање :
Т/T, Western Union, Paypal, L/C
Трговија термин :
EXW или ФОБ или ЦФР или CIF или КПТ или ЦИП
Пакување детали :
Дрвена кутија, Ply-дрво кутија, Картонска кутија, Палети
Време на испорака :
Тоа зависи од купување на количеството и состојбата состојба, ако производите се достапни во склад, може да се организира испорака многу наскоро, или неколку дена по добивањето на депозит.
Мин. цел :
Доколку нарачаните производи се во акции. Не MOQ ограничен.
ако не,нареди количество може да се разговара со нас.
Компанијата Информации
Shenyang Acecare Technology Co., Ltd. се наоѓа во Shenyang кој е главниот и најголемиот
градот на Liaoning провинција во североисточниот дел на кина. ACECARE ТЕХНИКА се занимава со увоз и извоз на висока
притисок на гас цилиндри производи, машини & опрема како што се Надворешни Шут Експлозија Машина, Внатрешна
Шут Експлозија Машина, Ролери Табела, Слика Линија За Производство, Индукција Греење На Печка, Цврстина Тестирање
Машина, Дигитални Dynamometer, Вратот Прстен Машина, Дното Притискање На Машина, Фотоелектрически Директни Читање
Spectrometer, Трансформатор, Рамни Мелничката Крајот Машинската, Цевки Машина За Сечење, Цевковод Свиња, Мотокар,
Провира Машина, Влечете Синџир На Производот, Сензор Производ, Канцелариски Мебел, Црвено Вино, Плута Линија За Производство,
Челик Шут Производ, Челик Шут Линија за Производство, LNG Растенијата Проект, Хлор-Алкално Растенијата и неколку други.
Ние, исто така, сопствен задоволство на обезбедување на сите видови на Струг, како машина за Дупчење, фреза, Мелница
машина, Конвенционалните струг, ЦПУ струг и други струг машини
Ние, исто така, служи како агент за увоз & извоз бизнис, спроведувањето на целосни сетови на инженерски проекти
и дома и во странство. Ние, исто така, дизајн и развој во согласност со клиенти барања. До денес, ние
се извезени производи во многу земји како што се САД, Бразил, велика БРИТАНИЈА, Аргентина, Перу, Турција, Чиле, Индонезија,
У А Е и многу повеќе.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе детали.


Подробности

Използването на:
Пожарна Безопасност
търговска марка:
Acecare
Размерът На Потока На Входа:
М18*1.5
Размер На Резба На Изхода:
DIN G5/8
Работно Налягане:
30мпа или 300бар

Избор на купувачи

Безжична Фотоелектрични Димни Детектори Димна Аларма За Тъчпада На Клавиатурата Wifi Gsm Домашна Охранителна Система Wifi Димна Аларма Rookmelder Alarm
 • Новинка

Безжична Фотоелектрични Димни Детектори Димна Аларма За Тъчпада На Клавиатурата Wifi Gsm Домашна Охранителна Система Wifi Димна Аларма Rookmelder Alarm

18.80 BGN 17.00

Безжична Чад / оган Детектор на чад аларм за Тастатурата на Допир Панел wifi GSM Home Security System без батеријаОвој детектор на чад мора да работат со алармен систем,ако сакате да работат независни детектор на чад,ве молиме кликнете на линкот : 1.Независна тип вшмукување на врвот на инсталацијата, огноотпорни материјали, лесна инсталација, без пуштање;2.Вграденво посебни IC, стабилни перформанси, висока чувствителност;3.Оптички принцип чад се измери соба,може да се точни откривање или оган од почетокот на чад4.Може да се симулира аларм тест за аларм;5.9 V батерија за напојување,Надзор држава тековни помалку од 10u A,аларм за тековната помалку од 12m A;6.Напон аларм функција...

Безплатна доставка горещи продажба нов 433 безжичен детектор за дим противопожарна алармена система, сензор за вътрешния Дом за сигурност градина сигурност SM-03
 • Новинка

Безплатна доставка горещи продажба нов 433 безжичен детектор за дим противопожарна алармена система, сензор за вътрешния Дом за сигурност градина сигурност SM-03

43.04 BGN 39.00

2017 НОВИ 433 MHz Безжична Детектор на Чад100% Сосема Нов Тежина : 88g Големина : x 10.5 10.5 x 3.5 cm Боја : Бела Одлична стабилност...

2017 нов 9L CE 300bar 4500psi акваланг резервоар на газова бутилка въглеродни влакна въздушен цилиндър и вентил и резервоарът станция-E
 • Новинка

2017 нов 9L CE 300bar 4500psi акваланг резервоар на газова бутилка въглеродни влакна въздушен цилиндър и вентил и резервоарът станция-E

590.22 BGN 443.00

Секој кој споделување на нашиот Aliexpress врска со вашите пријатели на Facebook ,Скопје, Pinterest, VK,Twitter или Instagram и да соберат десет сака да добиете $10 купон со екранот, купонот може да се користи кога ќе се трошат $300 или повеќе еднаш во нашата Aliexpress продавница...

2017 KR-SD03 High Sensitivity Voice Prompts Smoke Fire Detector / Sensor linkage With Kerui Home Alarm System Low Battery Remind
 • Новинка

2017 KR-SD03 High Sensitivity Voice Prompts Smoke Fire Detector / Sensor linkage With Kerui Home Alarm System Low Battery Remind

36.54 BGN 26.00

Овој детектор на чад ќе го открие чадот за да бидете сигурни дека сите се разбуди и да бидете предупредени во случај на пожар, итен случај.На детектор е погодна за откривање на чад во домот, соба, продавница, хотел, ресторан, канцеларија, училиште, банка, библиотека, компјутерска куќа, storehouse и слично, тоа може да работат независни и исто така може да работи со нашите аларм систем Висока чувствителност, ниска стапка на лажен аларм Алармот тест копчето за лесно тестирање Висока 85d B аудио аларм слаба батерија consumptiom Аларм Индикација : Црвена LED блиц Лесно да се инсталира со монтажа хардвер вклучени Самотест функција и може да се симулира аларм тест...

2 зонная контролен Панел пожароизвестяване, с един напрежение променлив ток, система за управление на пожароизвестяване обичайната панел за управление на огъня
 • Новинка

2 зонная контролен Панел пожароизвестяване, с един напрежение променлив ток, система за управление на пожароизвестяване обичайната панел за управление на огъня

BGN 142.40

ОпштиМини 2 зона панел имаат Господар панел и Роб панел Еден Господар панел може да се поврзе 31 Роб панел, и Господар панел може да се покаже на оган и отстранување на сите робови панел...

Нов 6.8 L напълно увити на цилиндър, изработени от въглеродни влакна HPA останат air tank с алуминиева вложка с манометрическим капак-Acecare V
 • Новинка

Нов 6.8 L напълно увити на цилиндър, изработени от въглеродни влакна HPA останат air tank с алуминиева вложка с манометрическим капак-Acecare V

422.40 BGN 317.00

Секој кој споделување на нашиот Aliexpress врска со вашите пријатели на Facebook ,Скопје, Pinterest, VK,Twitter или Instagram и да соберат десет сака да добиете $10 купон со екранот, купонот може да се користи кога ќе се трошат $300 или повеќе еднаш во нашата Aliexpress продавница...

1 бр. / лот 4-проводна мрежа фотоелектричния детектор за дим и топлина, пушек и топлинна аларма за домашна аларма
 • Новинка

1 бр. / лот 4-проводна мрежа фотоелектричния детектор за дим и топлина, пушек и топлинна аларма за домашна аларма

30.22 BGN 26.00

добредојдовте на нашата продавница!ние сме одличенстапки продавачот на aliexpress, сите објект се facotry директни,обезбедување на квалитет и најдобра цена како што се onestop видео надзор производ снабдувач...

За пълнене на газ 4500Psi 300Bar 9LWrapped Carbon Diving Cylinder пейнтбол / scuba / пожар, оборудване, газова бутилка с чаша и капак-K
 • Новинка

За пълнене на газ 4500Psi 300Bar 9LWrapped Carbon Diving Cylinder пейнтбол / scuba / пожар, оборудване, газова бутилка с чаша и капак-K

543.39 BGN 408.00

ОписЗа да се пополни гас 4500 Psi 300 Bar 9 LWrapped Јаглерод Нуркање Цилиндар Макбаскет / ОПРЕМА / Оган Опрема на гас цилиндри со куп и вентилКјаглерод воздух цилиндар Краток Вовед : Како SCBA и живот поддршка цилиндри функција алуминиум легура лагер со тенок ѕид и целосна завиткани композитни материјали надворешноста со карбонски влакна и стаклени влакна со се погодни за SCBA, кислород респираторните, оган extinguisher, медицинска помош и итни случаи, како и за употреба во автомобилот, простор индустрија, итн ...

(10шт) сигурност батерии комбинирана димна аларма CO отравяне с въглероден окис сензор за фотоелектричния CO & детектор за дим
 • Новинка

(10шт) сигурност батерии комбинирана димна аларма CO отравяне с въглероден окис сензор за фотоелектричния CO & детектор за дим

211.17 BGN 184.00

добредојдовте на нашата продавница!ние сме одличенстапки продавачот на aliexpress, сите објект се facotry директни,обезбедување на квалитет и најдобра цена како што се onestop видео надзор производ снабдувач...

2017 нов 3Л EN12245 пейнтбольный пистолет въглеродни влакна цилиндър бутилка сгъстен въздух с капак-E
 • Новинка

2017 нов 3Л EN12245 пейнтбольный пистолет въглеродни влакна цилиндър бутилка сгъстен въздух с капак-E

442.91 BGN 332.00

Секој кој споделување на нашиот Aliexpress врска со вашите пријатели на Facebook ,Скопје, Pinterest, VK,Twitter или Instagram и да соберат десет сака да добиете $10 купон со екранот, купонот може да се користи кога ќе се трошат $300 или повеќе еднаш во нашата Aliexpress продавница...

Нов Earykong Carbon Monoxide Детектор, Monoxide Gas Alarm, Gas alarm detectors, home security alarms, защитете вашия дом е
 • Новинка

Нов Earykong Carbon Monoxide Детектор, Monoxide Gas Alarm, Gas alarm detectors, home security alarms, защитете вашия дом е

13.60 BGN 11.00

Јаглерод моноксид (CO) алармот, семејства е за осигурување на животЈаглерод оксидација на јаглерод моноксид гас аларм алармот е познато како ефикасен оружје за да се спречи труење со јаглерод моноксидПроизвод вовед 1, Јаглерод моноксид announciator, електрохемиски сензори, во комбинација со животната средина на луѓето, преку научни дизајн, откривање сигнал е многу чувствителен и точни;2, детектор на јаглерод моноксид со користење на високоперформанси микроконтролор, тоа може да се открие ниска во неколку ППМ на концентрациите на јаглерод моноксид;3, Ресетирање, две клучни тест е едноставен и лесен, можете да се рестартира или да се тестираат средина на јаглерод моноксид концентрација во секое време; 4, Исто како со големина на рака, многу погодно да се тестира на различни места;5, Донесе ултраниска потрошувачка на енергија, користете 3 парчиња на АА батерии, батеријата може да се користи на повеќе од 2 години во нормална работна средина ;Производ карактеристикиЈаглерод моноксид аларм е тест на јаглерод моноксид гас концентрација во воздухот, кога повисока концентрација веднаш испрати звук и светло за аларм, и покажува концентрацијата на екранот.Висока чувствителност, висока стабилност, долг живот електрохемиски јаглерод моноксид сензор нулта потрошувачка на енергија, добро алкохол мешање отпор (отпорност на труење со алкохол) Производ предностЕнергија конзервација и заштита на животната срединаБез зрачење, безопасни за човечкото тело85 db висока алармДа позадинско осветлување на LCD екран LCD синаТри опасна концентрација автоматско префрлување откривањеПрирачник тест копчето, откривање на јаглерод моноксид концентрација во животната средина во секое време ...

4 Зони За Дистанционно Управление Противопожарна Аларма Система За Управление На Пожароизвестяване Обикновен Дистанционно Управление На Огъня
 • Новинка

4 Зони За Дистанционно Управление Противопожарна Аларма Система За Управление На Пожароизвестяване Обикновен Дистанционно Управление На Огъня

BGN 414.40

Конвенционалните Пожар Контролен Панел со четири ЗониПАНЕЛОТ е 4зона на 16зона FACP (Пожар Control Panel), кој се користи конвенционалните влезни уреди...