Мъжки спасителна жилетка възрастен женски жилетка, сиво неопреновый жилетка за сърфиране, риболов, плуване дрейф

Мъжки спасителна жилетка възрастен женски жилетка, сиво неопреновый жилетка за сърфиране, риболов, плуване дрейф

BGN 34.00
-24 %
BGN 44.80

Брой продукти


Животот Вест
Материјал : Neorpene со пена исполнет
Големина : XS S M L XL XXL XXXL S IZE Градите(cm) Должина(cm) Висина(cm) Тежина(kg) XS 84 50 145-153 35-45 S 88 54 153-161 45-55 М 92 58 161-169 55-65 L 96 62 169-177 65-75 XL 100 66 177-185 75-85 XXL 104 70 185-193 85-95 XXXL 108 74 193+ 95+
Големина : Овие се плочка мерење на податоци, ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да биде малку поинаков од подолу се слики, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.


Подробности

Цвят:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Възраст:
>8 години
Номер На Модела:
L002
Активна Почивка На Открито:
Сърф
търговска марка:
ГМУРКАНЕ И ПЛАВАНЕ
Приложими Хора:
Мъже

Избор на купувачи