Класически Кулинарни Играчки Образователно Моделиране На Електрически Пасатор, Миксер Набор От Детска Кухня Образователна Играчка Play House Toys

Класически Кулинарни Играчки Образователно Моделиране На Електрически Пасатор, Миксер Набор От Детска Кухня Образователна Играчка Play House Toys

BGN 7.00
-12 %
BGN 7.97

Брой продукти


Сосема Нов Висок Квалитет
Боја : Розова Име : Миксер Играчки
Материјал : Пластика
Возраст : 3y+ ( Оваа играчка може да дозволувајте им на децата да играат сам)
Батерија : 2 AA (Не се вклучени)
Карактеристики : стапот ќе се разбуди кога вашите деца ќе го притиснете копчето , само како вистински.
Поттикнување играње на улоги
Развивање на рака/око координација
Лесно да се соберат и со
Голем број на мали задачи да се направи
Чувајте ги децата зафатени за многу часови на забава! тоа ќе биде смешни играчки за вашите деца.
Миксер Играчки *1 сет


Подробности

Пол:
Унисекс
Възрастова Група:
> 3 години
търговска марка:
ВКТЕХ
Предупреждение:
Доставка не ще бъде включена батерия
Класификация:
Ресторант
Тип:
Готова Продукция
Мащаб:
1
Номер На Модела:
Миксер Играчки
Материал:
Пластмаса
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА
Батерия:
2AA (не са включени в комплекта)
Цвят:
Розов
Името на елемент :
Миксер Играчки
Характеристики:
Пръчка ще се движи, когато децата кликването върху бутона

Избор на купувачи

Направи си САМ куклена къща кукла на мебели за дома играчки се преструвам, да играе мини 3D дървени стерео сглобяване на пъзел играчки, домакински birhday подарък за мом
 • Новинка

Направи си САМ куклена къща кукла на мебели за дома играчки се преструвам, да играе мини 3D дървени стерео сглобяване на пъзел играчки, домакински birhday подарък за мом

105.58 BGN 84.00

DIY куклена куќа кукли куќа мебел играчка Претендираат Игра Мини 3 D дрвени Стерео собранието загатка Играчки Домаќинство birhday Подарок за девојкиСПЕЦИФИКАЦИИпроизвод : Симулација минијатурен модел на куќа 1.Скала : 1 : 24 2.Net Тежина : 1.25 kg 3.Производ Големина : 32 x 21.5 x 23.5 cm 4.Собранието време :25 дена 5.Материјали : дрво, платно, хартија, пластика ,Светло 6.pacakge : Убаво корисна кутија 7.Листата : ги Содржи сите мебел исто како слика,Рака контрола на светла ,музика чип и Полна боја дијаграм прирачник (без прашина маска ) 8...

право да играят децата кухня моделиране на Моторни САМ сладолед сцена моделиране родител-дете на взаимодействие играчка за деца подаръци
 • Новинка

право да играят децата кухня моделиране на Моторни САМ сладолед сцена моделиране родител-дете на взаимодействие играчка за деца подаръци

45.22 BGN 36.00

претендираат игра деца Кујна симулација дробилката сладолед DIY Сцена симулација родителдете интеракција играчка за Подароци на децата Опис на Производот : Име на Производ : Симулација Мраз Дробилката Пакување : цртан филм кутија Еколошки ABS пластика, без мирис, безбеден и сигурен Обезбеди деца со многу висок квалитет улога игра реквизити,DIY да се направи песок мраз Не само што може да го подобри практична способност, но, исто така, може да се јаде вкусна песок мраз Бидете внимателни: Прирачник за мерење, тежина, големина, мала грешка пакувањето на Производот ќе биде надграден нередовно! Топло совет : ве Молиме забележете дека поради осветлување ефект и display brightness / contrast и други прилагодувања, во сликата на сајт и вистинската боја на предмети, може да постојат суптилни разлики...

Нова дървена кукла трапезария, мебели за къща на кукла куклена къща миниатюрни играчки, за игра на децата играчка
 • Новинка

Нова дървена кукла трапезария, мебели за къща на кукла куклена къща миниатюрни играчки, за игра на децата играчка

19.18 BGN 16.00

Нови Дрвена Кукла Dinning Куќа Мебел кукли куклена куќа Играчки Минијатурни За Деца си Играат ИграчкиКарактеристики : Дрвен мебел кукли куќаСостојба : НоваМатеријал : дрвоПакување Големина : 20 x 16 x 6cm / 7.87 х 6.29 x 2.36 инченКујна(5 дел) : кујнски мијалник + фрижидер + шпоретот врвот & спектар худ + садот за миење вклучена & huchДа се игра со вашите децаДобра играчка да им дозволите на вашите деца да играат заедноБојата е розова, покажуваат како слики...

Гореща Разпродажба Нова Дървена Пейка Метална Куклена Къща Миниатюрна Градински Мебели, Аксесоари 1: 12
 • Новинка

Гореща Разпродажба Нова Дървена Пейка Метална Куклена Къща Миниатюрна Градински Мебели, Аксесоари 1: 12

4.45 BGN 3.00

100% сосема нов и висок квалитет на Материјали : Дрво и Метал Боја : Видете слики Убав прилог на мини градина или село сцена Соодветна за 1 / 12 скала куклена куќа Големина : Види на сликата подолуКоличина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

5 бр Куклена къща миниатюрен килим Килим вътрешно моделиране - - - 23,5 х 14.8 см
 • Новинка

5 бр Куклена къща миниатюрен килим Килим вътрешно моделиране - - - 23,5 х 14.8 см

22.54 BGN 21.00

Добро дизајниран и направена за вашите деца да имаат најдобар куќаhold придружник за сите денот долго време играјќи Одличен украс за вашата кукла куќа Материјал : Тема Главната боја : Црвен Тепих големина : Прибл...

Розов цвят дървена кукла мебели за баня играчка Куклена къща миниатюра за деца Детска игра играчки образователни играчки дървени играчки
 • Новинка

Розов цвят дървена кукла мебели за баня играчка Куклена къща миниатюра за деца Детска игра играчки образователни играчки дървени играчки

19.02 BGN 16.00

Розова Боја Дрвена Кукла Бања Мебел Играчка Кукла куќа Минијатурни За Деца Детска Игра Играчка Образовни Играчка Дрвени ИграчкиОваа куклена куќа мебел дрвен бања поставите играчка е шарени, добро направен здрав мебел, вклучува тоалет, бања, туш собата со завеса, а се мијат слив со огледало и шкафот...

Моделиране На Храна Кухня Играчка, Сладолед Stack Up Play Деца Претендират Да Играят Играчки, Образователни Играчки, Детски Подаръци
 • Новинка

Моделиране На Храна Кухня Играчка, Сладолед Stack Up Play Деца Претендират Да Играят Играчки, Образователни Играчки, Детски Подаръци

14.24 BGN 10.00

Добредојдовте на нашата продавница! Ви посакувам среќен ден!Вашето мислење е многу важно за нас : 1...

1: 12 мебели за кукли Куклена къща червен бял дървен миниатюрна библиотека се преструва играе играчки за момичета подаръци детска колекция
 • Новинка

1: 12 мебели за кукли Куклена къща червен бял дървен миниатюрна библиотека се преструва играе играчки за момичета подаръци детска колекция

39.98 BGN 32.00

Додај во Мојата Омилена Продавница , станува нашите ВИП, можете да уживате приоритет на превозот.СПЕЦИФИКАЦИЈАОдговара за 1 : 12 куклена куќа (high15cm кукли)Пакет содржина : 1pcs мини кабинетПроизвод големина : Length22.9cm * Ширина 2.7 cm* Висина 17.7 cmПочитувани Вредност На Клиентите1.Ние сме искрени продавница,ако не можете да ја прими пратката во рок од 60 дена, pls контактирајте со нас прво ,ние ќе се прошири и на време на испорака за вас.Pls не се отвори спорот без контакт со нас!ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас...

Мини Кукла с аксесоари сцена мини-син стъклена чаша (комплект от 4)
 • Новинка

Мини Кукла с аксесоари сцена мини-син стъклена чаша (комплект от 4)

BGN 8.48

Опис : материјал : gluassГолемина : како што е прикажано на сликатаОбјектот вклучуваат : Оваа цена е само збир на четири мали сино стакло Нема слики и други бебе други бебе stire продажбаПовеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавницаВо комбинација испоракаНие не се во комбинација за испорака...

5 см Squishies Swiss Roll аромат на мек бавно се издига леко Стиснете меки детски играчки мобилен телефон колани подаръци колекция
 • Новинка

5 см Squishies Swiss Roll аромат на мек бавно се издига леко Стиснете меки детски играчки мобилен телефон колани подаръци колекция

3.18 BGN 2.00

Squishy Миризливи Бавно Расте Дете Играчка сладолед Телефон Рака СТП Возрасни Стрес ОлеснувањеSquishies Швајцарската Се Тркалаат Миризливи Squishy Бавно Зголемувањето На Мека Стискаш Полнети Играчки Детска Мобилен Телефон Ремени Подароци Колекции Спецификација : Градник изнајдат новиСтил : Супер бавна зголемувањето играчка / Collections / ПодарокМатеријал : Еластична Еколошки СТПSquishy, Мека, Бавно РастеОдличен подарок за вас и вашиот пријател Пакет се вклучени : 1 x Squishy ИграчкаИспорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

LCLL-куклена къща миникартинка 1: 12 играчка хол смола прахосмукачка
 • Новинка

LCLL-куклена къща миникартинка 1: 12 играчка хол смола прахосмукачка

6.29 BGN 6.00

Материјал : Смолабоја : СинаСтил : правосмукалкадимензии : Должина : околу 7,6 cmПакет Содржина : 1 X Мини правосмукалка моделAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Куклена къща 1/12 мащаб миниатюрни мебели кухненски кът кухненска пейка хладилник и микровълнова печка
 • Новинка

Куклена къща 1/12 мащаб миниатюрни мебели кухненски кът кухненска пейка хладилник и микровълнова печка

87.98 BGN 84.00

Скала : 1 / 12Материјали : дрвоготвење клупатаДолжина : 7.7 cm (3.03 инчи )Ширина : 5.3 cm (2.08 инчи )Висина : 9 см (3.54 инчи)резервоарот за водаДолжина : 14.5 cm (5.7 инчи )Ширина : за 6,2 cm (2.44 инчи )Висина : 9 см (3.54 инчи)ФрижидерДолжина : 5.7 cm (2.24 инчи )Ширина : 5.4 cm (2.12 инчи )Висина : 14.3 cm (5.62 инчи)Микробранова ПечкаДолжина : 5.5 cm (2.16 инчи )Ширина : 3 cm (1.18 инчи )Висина : 3cm (1.18 инчи)Answer : ___________________________ Note : 1.ова не е детска играчка;2.производот е кревка...

1:12 сладък куклена къща миниатюрни мини класически американски крафт хартиена торба хляб чанта 1083
 • Новинка

1:12 сладък куклена къща миниатюрни мини класически американски крафт хартиена торба хляб чанта 1083

BGN 4.78

Опис : Големина на : 2 * 3 * 5 cmОбјектот вклучува : една торба.Повеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавницаВо комбинација испоракаНие не се во комбинација за испорака...

1: 12 сладък мини куклена къща миниатюрни мебели и аксесоари куклена къща декорация на цветя
 • Новинка

1: 12 сладък мини куклена къща миниатюрни мебели и аксесоари куклена къща декорация на цветя

BGN 19.84

Материјал : Алуминиум слама глинаГолемина : 4*4*6cmПредмети : цвет*1Повеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавницаВо комбинација испоракаНие не се во комбинација за испорака...

Смешно Нови Дървени Рязане На Храна, Плодове Раздробяване Преструвам Се Да Играят Образователни Играчки Подарък За Деца 330
 • Новинка

Смешно Нови Дървени Рязане На Храна, Плодове Раздробяване Преструвам Се Да Играят Образователни Играчки Подарък За Деца 330

5.57 BGN 5.00

Добро за децата да научат за Овошје Способност да се развијат : Интелектуалниот развој Интерес за обука, Родителдете комуникација Интерактивна играчки, држејќи се цврсто за Ракаоко координација Возраст : 3+ Години Зеленчук констатира : Dragon fruit / Лубеницата / Apple / Круша Материјал : Дрвени Големина : Види на сликата Количина : 1 Pc Нема Мало Пакети Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен...

9 подредени купища обучение брои броя чаши кула детска градина и детска играчка активност
 • Новинка

9 подредени купища обучение брои броя чаши кула детска градина и детска играчка активност

8.94 BGN 8.00

100% Сосема Нов &higt квалитет Соодветен за деца над 6 месеци парична Казна изработка, шарени и безбедност се Развие детска' математика потенцијал Голема да ги обучуваат дете имаат добра способност на practice100% Сосема Нов &higt квалитетПогоден за деца над 6 месециПарична казна изработка, шарени и безбедностСе развие детска' математика потенцијалГолема да ги обучуваат дете имаат добра способност за работаДетебезбедно 9парче сет на алаткиПракса пребројување на гласовите и бројот вештиниИм помогне со просторните односиброеви врежана врз основа така постарото дете може да се практикуваат пребројување на гласовите и да започне со градење на бројот признавање вештиниСите чаши гнездо заедноРазвивање на вештини редењеНаправени од издржлив ABS пластикаОдлично за кадата со вода играРедење Купови ќе им помогне на вашиот малку една вежба нивната боја и форма признавање вештини, додека нуди часови забава, како тие оџакот овие шарени чаши една врз друга.Помага да се развие вашиот детето расте и размислување.Спецификација : Материјал : ABSГолемина : Прибл...

1: 12 сладък куклена къща миниатюрни декорация на дома лед жестяное кофа 4008
 • Новинка

1: 12 сладък куклена къща миниатюрни декорация на дома лед жестяное кофа 4008

BGN 8.00

Опис : Големина : 2 H * 2 големи кол cmОбјектот вклучува : една кофа.Повеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавницаВо комбинација испоракаНие не се во комбинација за испорака...

1: 12 куклена къща миниатюрен 4шт ресторант сцена прозрачна пластмасова компот закусвалня купа Безплатна доставка
 • Новинка

1: 12 куклена къща миниатюрен 4шт ресторант сцена прозрачна пластмасова компот закусвалня купа Безплатна доставка

BGN 7.98

Материјал : PCДимензија : Кол.15 mm (0.59"), на висина од 7 мм (0.27")Се применува за 1 : 12 куклена куќаПакет се Вклучени : 4 x минијатурни пластични чашиWa rning : Не се за јадење, чувајте ја подалеку од деца...

Doub K 1:12 Куклена къща куклена къща кухненски мебели, играчки, гостна, мебели модел аксесоари за моделиране двоен разтегателен диван възглавници играчка
 • Новинка

Doub K 1:12 Куклена къща куклена къща кухненски мебели, играчки, гостна, мебели модел аксесоари за моделиране двоен разтегателен диван възглавници играчка

25.60 BGN 20.00

Doub К 1 : 12 Кукла Куќа куклена куќа Мини Мебел играчки Дневна соба мебел модел додатоци двоен софа перници играчкиДодај во Мојата Омилена Продавница , станува нашите ВИП, можете да уживате приоритет на превозот...