1бр натурален дизайн керамични супена чиния порцеланова посуда тънки костни порцеланови чинии зелен и жълт 8 инча ястие кухненски принадлежности

1бр натурален дизайн керамични супена чиния порцеланова посуда тънки костни порцеланови чинии зелен и жълт 8 инча ястие кухненски принадлежности

BGN 19.00
-13 %
BGN 21.76

Брой продукти


1pc Природни Дизајн Керамички Вечера Плоча Порцелански Садови парична Казна Коска Кина Плочи Зелена и Жолта 8 инчен Јадење
Информација За Производот :
Парична казна коска Кина Керамички
Физички Дизајн
Големина : 20.3*20.3 cm (8inch)
Пакет Се Вклучени : 1 * Вечера Плоча
Белешки : ве молиме проверете ја големината пред место со цел, ви благодариме!
Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 4 работни дена .
* Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
* Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
* Ние тест секој производ пред брод, ние гарантираме 100% работи.
* Долго внатрешни превозот е под влијание на многу неочекувани работи, Ако производите не пристигне во 60days , ве молиме ги споделите со нас да се прошири на заштита на време или враќање
* Вашата повратна информација е многу важен за нашиот бизнис развој
* Срдечно ве покануваме да ја напушти Позитивни Повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. * Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услугата, само се чувствуваат слободни да контакт прво пред да остави било неутрален или негативен фидбек. ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство.


Подробности

Вид Съдове За Готвене:
Прибори И Чинии
документ:
ЕИО, CE / EU, SGS, CIQ, LFGB, FDA
Форма:
Кръг
Техника:
Под глазура
Тип Плоча:
чиния чиния
Вид На Модела:
Растение
Номер На Модела:
DHDPFL
Материал:
Керамични
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
търговска марка:
Sybil
Керамични Тип:
Порцеланови
Брой:
1
Цвят:
Зелен, Жълт
Пакета Е Включен:
1 бр. С чиния

Избор на купувачи

RHS силиконов калъф за Dji phantom 3 standard phantom 3 battery machine със хранителни силикон безплатна доставка
  • Новинка

RHS силиконов калъф за Dji phantom 3 standard phantom 3 battery machine със хранителни силикон безплатна доставка

BGN 25.58

Добредојдовте на RHS Официјалната продавницаRHS Силикони Случај за Dji фантом 3 стандард фантом 3 батеријата машина со 100% храна одделение силиконски бесплатен превозот​(Достапни Бои : црна, бела, јасно, темно сина,, Тифани сина, розова, сива, црвена, зелена, виолетова, црна+бела, црна+црвена, црна+жолта, црна+сива, црна+сина, црна+портокалова, црна+зелена, црна+виолетова, сина+портокал,маскирна, виолетова+жолт)ЗабелешкаВе молиме оставете порака за бои, кои што не сакаат да...

Японски стил дървена купа, лъжица комплект посуда за деца цялата дървена посуда малка купа качество
  • Новинка

Японски стил дървена купа, лъжица комплект посуда за деца цялата дървена посуда малка купа качество

70.98 BGN 46.00

Јапонија Стил Дрвена Чинија со Лажица прибор за на маса се Постави за Деца Целата Woode Направи Прибор Мал Сад КвалитетПредмет : чаша и лажицаГолемина : 12 сад.3x7.7cm лажица 15.5x4.5cmПакување : 2 чаши и 2 лажициПовршина : Кинески лак(многу пријателски)

Къмпинг сгъваема вилица и лъжица комбинирана прибори открит многофункционален нож от неръждаема стомана преносим тип подвижна
  • Новинка

Къмпинг сгъваема вилица и лъжица комбинирана прибори открит многофункционален нож от неръждаема стомана преносим тип подвижна

11.18 BGN 7.00

Име : Кампување виткање вилушка и лажица комбинација садовиМатеријал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик + алуминиумски рачкаПовршински третман : прирачник за полирањеБоја : црна, сина, зелена, портокалова, црвена (овој производ се справи со нула и ненула опционално)Виткање : Должина 10.8 cm * Ширина 3.83 cm * Висина 3.2 cmДа ги прошират : Должина 18cm * 3cm * 1.1 cmНето тежина : 116 GФункција : вилушка, нож, супена лажица, шише настроената

3 бр. / лот нова вилица пътуване прибори за хранене от неръждаема стомана преносим чанта за пикник
  • Новинка

3 бр. / лот нова вилица пътуване прибори за хранене от неръждаема стомана преносим чанта за пикник

2.43 BGN 2.00

100% сосема нов и висок квалитет на Овие лажица вилушка поставени се многу корисни и убава, тоа е добро за вас да ја земе надвор и чиста нив...

Високо качество на твърди черен орех естествено дърво чинии тава кухня с посуда домакински приспособления дървени чинии, без да става
  • Новинка

Високо качество на твърди черен орех естествено дърво чинии тава кухня с посуда домакински приспособления дървени чинии, без да става

68.16 BGN 68.00

Висок квалитет на цврсти црн орев природно дрво плочи фах Кујна dinnerware домаќинство gadgets, Дрво Јадење плочицената е за едно парчеНе заеднички, отсечени од еден цврсто дрвоВистински производи може да се разликува од сликата, поради боја љубов.

Контейнери тава от неръждаема стомана 1/6 Gastronorm с капак тава 6pcs / Carton американски стил дебелина 0.6 mm Височина 65/100/150/200mm
  • Новинка

Контейнери тава от неръждаема стомана 1/6 Gastronorm с капак тава 6pcs / Carton американски стил дебелина 0.6 mm Височина 65/100/150/200mm

BGN 126.69

Добредојдовте во мојата продавница! 491.58 / картонОписИме : 1 / 6 GN панМатеријал : 201# Нерѓосувачки ЧеликДебелина : 0.6 mmПакет : 6pcs / цтнГолемина : 176mm должина*162mm ширинаДлабочина : 65 / 100 / 150 / 200mm

Листовидные керамични единици плодове чиния с вилици декоративен порцелан Къди сладки ястие посуда и прибори украшение
  • Новинка

Листовидные керамични единици плодове чиния с вилици декоративен порцелан Къди сладки ястие посуда и прибори украшение

78.40 BGN 67.00

1 Опис : ЛистФорма Керамички Поделби Овошје Плоча со Предници Декоративни Порцелански Caddy Sweetmeats Јадење, Садови и Dishware Украс .2...

Raly 6 купата 6 плоча 6 посуда набор от керамична купа, определени костюм купа набор от костен порцелан домашен подарък порцелан
  • Новинка

Raly 6 купата 6 плоча 6 посуда набор от керамична купа, определени костюм купа набор от костен порцелан домашен подарък порцелан

BGN 180.16

Материјал : повеќе од 36% на коските и коскената кина Предмет Бр : 65 Садови занает : глазура во боја Шема : Други Сад со дијаметар : 4.5 инчи Стил : Кинески Потекло : Други Главната карта Извор : Автономна вистински sho

Пържола в сос лодка сок Купа лампа от неръждаема стомана западен стил сок на вкус сос лодка 80 мл 150 мл 240 мл
  • Новинка

Пържола в сос лодка сок Купа лампа от неръждаема стомана западен стил сок на вкус сос лодка 80 мл 150 мл 240 мл

10.56 BGN 9.00

КАРАКТЕРИСТИКИ : Бифтек сос брод сок чаша од нерѓосувачки челик Светилка западен стил сок вкус сос брод 80 ML 150 ML 240 MLПЛАЌАЊЕ : 1...

Многофункционален портативен сгъваем хранителна супа, лъжичка лъжица, вилица прибори за хранене, прибори за хранене подарък за пикник на открито
  • Новинка

Многофункционален портативен сгъваем хранителна супа, лъжичка лъжица, вилица прибори за хранене, прибори за хранене подарък за пикник на открито

8.77 BGN 7.00

Описи : Мултифункционални Преносни Алатки Кампување Пешачење Пикник Виткање Прибор за јадење Отворено Кампување Опстанок СетСпецификации : Материјал : нерѓосувачки челикУкината големина на : 10.5 * 8 * 3.6 cmПротегала големина : 17cm / 6.69 ВоБоја : Сина ,Зелена,Црвена ,ЦрнаКарактеристики : Силни и издржливи.Совршен во изработка, вредност и пристапност.Мултифункционален со пивско шише настроената и може да се поотворени.Направи твојот живот удобно, еколошки за околината и здрав.Најдобар избор за кампување, планинарење, излети и сл...