1pcs супермаркет магазин за пластмасови 8 цифри за цена Этикетировщик етикет на етикет, стикер ролка, жълт

1pcs супермаркет магазин за пластмасови 8 цифри за цена Этикетировщик етикет на етикет, стикер ролка, жълт

BGN 28.08

Брой продукти

1 PCS Супермаркет Продавница Пластични 8 Цифри Цена Labeller Етикета Ознака Налепница се Тркалаат Жолта Секој обид за 1 buc!!!! Име на производ Цена Labeller Главен Материјал Пластика, Хартија Единица EUR, ЈЕНИ, HKD, РС Димензија
22 x 13 x 4.2 cm (L*W*H) Главни Боја Жолта, Црна


Подробности

Тип:
Флип-Чарт
търговска марка:
oze19921102
Номер На Модела:
8 цифри

Избор на купувачи