10 бр зарядно устройство адаптор 12V за led фенерче лампа на светлината на Фенерче, зарядно устройство за батерии 18650 зарядно за кола

10 бр зарядно устройство адаптор 12V за led фенерче лампа на светлината на Фенерче, зарядно устройство за батерии 18650 зарядно за кола

BGN 12.00
-32 %
BGN 17.60

Брой продукти


10pcs автомобил моќ конектор адаптер за LED Светилка светилка светлина Полнач за Батерија 18650 Автомобил-Полнач за Флеш Факелот
Текст стр ower : 12 V во автомобил Излез : DC4.2 V 500m A Одговара за : светло полнење (за полнење на батерија 18650 во светлото директно, нема потреба надворешен полначот) Одговара за многу модели во нашата продавница.
Пакетот вклучува : 10 компјутери* полнач
Сликата ја покажува :
* Ние брод на светот ( освен Нигерија ).
Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .
* Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
* Сликите прикажани се за вашиот референца само.
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и holoidays. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
* Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
* Ве молиме да се советува меѓународната испорака многу зависи од вашата локална царина и пост услуга.
* Ние го прифаќаме услови за плаќање на Зачувам, и други популарни термини.
* Ако сакате да се плати од страна на други услови освен Зачувам, ве молиме контактирајте со нас однапред.
* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако се потврди цел.
* Ние нудиме 1 година гаранција за неисправни предмети, додатоци доаѓаат со 3 месеци гаранција.
* Ние тест секој производ пред брод, ние гарантираме 100% работи.
* Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и клиент има до 7 дена од денот на приемот за замена (Купувачот треба да ги вклучува сите оригинални предмети неоштетени во ре-saleable состојба).
* Ние нудиме бесплатна поправка на услугата во рок од 1 година од купувањето. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена (од Кина до вашата локација). По 1 месец на купување, купувачот треба да плати 2 начини на превозот цена.
* Откако ќе ги добиете врати објект, ние ќе го испрати назад како е можно поскоро.
* Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот страна.
* П : Зошто имате таква ниска цена за објектот? Тие се со добар квалитет и сосема нов?
A : ДА, ќе ја платат ФАБРИКА ЦЕНА! Ние продаваме нови објекти директно од фабриката. Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни.
* Вашата повратна информација е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти Позитивни Повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
* Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услугата, само се чувствуваат слободни да контакт прво пред да остави било неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство.


Подробности

търговска марка:
QvvCev
Разстояние Осветление:
< 50 м
Силна Страна На Регулатори:
Един файл
Просвет:
Друго
Водоустойчив:
No
Тип Фенерче:
Преносим
Увеличи:
No
Режим На Превключване:
Увеличете Изображението
Цвят:
Черен
документ:
ССС
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Мощност:
12V
Фокусно Разстояние:
Нерегламентираното
зарядно устройство:
Акумулаторна батерия
Функция:
Удароустойчив
Номер На Модела:
18051-10
Тип Елемент:
Фенери
Модел led топки:
OEM
Тип На Батерията:
no
Източник На Светлина:
no
Източник На Светлина:
Зарядно устройство за кола
Базов Тип:
Пластмаса
Техника:
Зарядно За Кола
Приложение:
зарядно устройство за фенерче

Избор на купувачи

YUPARD гмуркане 30 m, XM-L2 XML-T6 led светлини фенерче водоустойчив бельо светлина+2*18650 2200 ма батерия+зарядно устройство
 • Новинка

YUPARD гмуркане 30 m, XM-L2 XML-T6 led светлини фенерче водоустойчив бельо светлина+2*18650 2200 ма батерия+зарядно устройство

40.00 BGN 30.00

НАПОМЕНА : бела светлина, користете L2 LED(1200lm),жолта светлина употреба T6 LED(1000lm)СпецификацииLED type : КРИ T6 LED & L2 LEDМатеријал : Алуминиум легура & ABS пластикаСветла боја : Бела или ЖолтаОбјектот боја : Жолта & црнаЛумен : 1200 Lm & 1000 LmНапојување : 3 * ААА или 1 * батерија 18650 (вклучени)Тип на прекинувач : Ротари прекинувач (On, off (исклучено) и одберете режим)Водоотпорен : До 30mОбјектот големина : Прибл.9 * 6.7 cm / 3.54 * 2.64 во (Должина * Висина)Објектот тежина : 124g / 4.38 озПакет големина : 9.3 * 9 * 9cm / 3.66 * 3.54 * 3.54 воПакет тежина : 161g / 5.68 оКарактеристикиНаправени од КРИ T6 или L2 LED, ултра сјајна.3режим на светлината : висок, низок, и strobe.Водоотпорен дизајн, долг животен век.Користење на напредни Алуминиум и ABS пластика со добра флексибилност, не е лесно да се скрши.Со прилагодливи главата бенд за удобно да се стави на или полетување.Headlamp може да биде нагоре и надолу на 90степен ротација на главата, изложеност на било идеална позиција.Широка употреба како велосипедизам, кампување, backpacking, лов, риболов, итни случаи и поправка дома, итн.Пакет Се Вклучени1 x нуркање headlamp+ 2x 2200m Ah батерија 18650 + полнач1 x AAA носителот

50 бр. / лот YJM-4625 5 W 18650 акумулаторна батерия 4400Mah Led главоболие фенер къмпинг лампа туризъм главоболие фенер Безплатна доставка през DHL
 • Новинка

50 бр. / лот YJM-4625 5 W 18650 акумулаторна батерия 4400Mah Led главоболие фенер къмпинг лампа туризъм главоболие фенер Безплатна доставка през DHL

BGN 1088.00

Најдобри Светилка во КентакиГЛАВНАТА TECHENICAL : Бренд : YIJIAMINGМодел : LD4625Напојување : литиум Јонска батерија, 3000m Ah;Извор на светлина : висока моќност 1 W LED,Кри 1+6Осветлување на аголот : од 60 степени прилагодливи;Интелигентни Задолжен за Управување : Полнење и полн со електрични светилки свиок упатства, Overcharge и над испуштањето интелигентна заштита, продолжен за батеријата и светилка е живот;Осветлување време : Таа има два чекори,силна светлина и слаба светлина.Силна светлина може да континуиран осветлување 12 часа;Слаба светлина, може да constinuoilliumination повеќе од 20 часа.Водадоказ и Експлозијадоказ дизајн , безбедноста и повисоки перформанси;Употреба : Овој производ е дизајниран за луѓето кои се бара да работат во текот на ноќта или работа во темница...

3 led светлини 4000 лумена на висока мощност led фарове T6+2 * COB къмпинг главоболие фенер 5 режима на главата фенер 2*18650 челна лампа
 • Новинка

3 led светлини 4000 лумена на висока мощност led фарове T6+2 * COB къмпинг главоболие фенер 5 режима на главата фенер 2*18650 челна лампа

23.07 BGN 13.00

3 LED предните Светла 4000 Lumens Висока Моќност LED Светлата T6+2*КОЧАН Подигаат Главата Факел 5 Режими на Главата Фенер Со 2*18650 Светилка ДиректноКарактеристики : Да си безбедно со движење на главата светлина која води секој пат ќе се земе, секоја патека ќе се истражуваат, и секој таинствената агол од вашиот дом јасно видливиЛеснотија на користење,нашите производи може да се користи во широк спектар од вашиот живот, стигнале headband цврсто поправки на светлата на главата, оваа светла е погоден за секого.Рацете можат да бидат снимени да го направи она што вие сакате да го направите .Целата е направена од голема сила, топлинаотпор и водадоказ пластика...

фенерче тактически 5000 лумена риболов, къмпинг нощен изглед Cree XML-T6 led фенерче 4.2 V +1 * 18650 батерия + зарядно устройство
 • Новинка

фенерче тактически 5000 лумена риболов, къмпинг нощен изглед Cree XML-T6 led фенерче 4.2 V +1 * 18650 батерия + зарядно устройство

24.99 BGN 24.00

светлото 5000 лумен риболов кампување ноќен приказ Кри XMLT6 LED Тактички Светло 4.2 V +1*батерија 18650+батерија полначПараметар : 1.LED Emitter : T6 2.Светилка Век : 100,000 Часа 3...

За конвойного алуминиева сплав подходящ за S2 + Black Flashlight Host САМ LED Flashlight Shell Host
 • Новинка

За конвойного алуминиева сплав подходящ за S2 + Black Flashlight Host САМ LED Flashlight Shell Host

22.14 BGN 18.00

modname=ckeditorСпецификација : Име на производ : За Конвој S2+ Црна Светло ДомаќинМатеријал : Алуминиум ЛегураБоја : црнаТежина : 90gLED плоча : Дијаметар 16mmВозачот : Дијаметар 17mmЗабелешка : не се вклучени ДОВЕДЕ и возачот.Пакет се вклучени : 1 x За Конвој S2+ Црна Светло Домаќин1 x OP рефлектор1 x пилула1 x главата прстен1 x стакло1 x пролет1 x lanyard

yupard long-range 1000 метра Зелена лазерна показалка зелена светлина писалка фенерче+2* 1800 mah 18650 Батерия+Зарядно устройство
 • Новинка

yupard long-range 1000 метра Зелена лазерна показалка зелена светлина писалка фенерче+2* 1800 mah 18650 Батерия+Зарядно устройство

28.80 BGN 24.00

Оваа зелено светло ласерски .* Нови зелени Ласерски Покажувач Пен*100% сосема нов и висок квалитет*Лесен и практичен, погоден за стави во вашиот џеб или чанти*Тоа е повеќе погодности кои користат ласерска точка до целта, наместо на рацете*за наставници, ученици, инженери, доктори, менаџери и така натаму*Ласерската светлина боја : зеленаСлучај материјал : Трајни авиониодделение алуминиумПакетот вклучува : 1x Најновите зелени Ласерски Покажувач Пен+2*1800m Ah батерија 18650 + полнач

3800 лумена 2x CREE XML U2 LED фарове Фаровете под наем светлина главоболие предни светлини с 4x18650 батерия и зарядно устройство
 • Новинка

3800 лумена 2x CREE XML U2 LED фарове Фаровете под наем светлина главоболие предни светлини с 4x18650 батерия и зарядно устройство

33.58 BGN 28.00

3800 Lumens 2x КРИ XML У2 LED Headlamp Светлата Велосипед Велосипед Светлината Главата пред Светлина Со 4x18650 батеријата пакување И полначОПИС : Производ Бренд Lightmalls Модел LMX2 Боја Црна LED Бренд Кри ПРЕДВОДЕНА од Типот на XML У2 LED КОЛИЧИНА 2 Battry Тип 8.4 V 4x18650 Батеријата Пакување(Вклучени) Светло, Боја Бела Светлина, Lumens Max околу 3800лумен траење од 2 Часа На високо Режим Режими 3 Modes_Arrangement Висок>Средината>Ниска>Strobe(кога светлината работи,притиснете го десното копче за повеќе од 3s) Switch Локација Tailcap Switch Тип Clicky Работат на струјата 8.4 V Случај Материјал Алуминиум Алуминиумски Додатоци се Вклучени 1x AC полнач, 2 x Гумени прстени,4x18650 Батеријата Пакет ,1x Главата &велосипед светлина,1x headbandПакет Се Вклучени : 1 * 2x LED Светло2 * Гумени прстен за инсталација1 * Батеријата Пакет Забелешка : 4x186501 * AC полнач (100240 V)за да одговараат на вашата Земја1* Headband

YUPARD XML-T6 1000 лумена Linterna предна led фаровете за IR сензор индукционная фаровете главоболие фенерче+18650 Батерия+Зарядно устройство ac
 • Новинка

YUPARD XML-T6 1000 лумена Linterna предна led фаровете за IR сензор индукционная фаровете главоболие фенерче+18650 Батерия+Зарядно устройство ac

67.20 BGN 25.00

Карактеристики : XMLT6 светилки обезбеди моќен осветлување,ги Задоволат вашите осветлување потреби Инфраред сензор префрлете го режимот (on, off) и рачен режим прекинувач (светлина, слаба светлина, блиц)...

YUPARD led светлини 3Mode 5W led светлини на светлина led главоболие фенер фенер Факел + зарядно + вградена литиева батерия
 • Новинка

YUPARD led светлини 3Mode 5W led светлини на светлина led главоболие фенер фенер Факел + зарядно + вградена литиева батерия

48.00 BGN 18.00

Карактеристики : 3режим на светлината : ниско / високо / исклучување на Светлата може да се прилагоди околу 90 степени...

EBuyFire Head lamp 1800Lm T6 LED Head light акумулаторни 18650 светлини +2X 3.7 v 18650 батерия + зарядно устройство ac
 • Новинка

EBuyFire Head lamp 1800Lm T6 LED Head light акумулаторни 18650 светлини +2X 3.7 v 18650 батерия + зарядно устройство ac

23.98 BGN 20.00

Објектот спецификитеПредмет Тип : Предните СветлаМесто на Потекло : Guangdong Кина (Копно)Бренд Име : ОЕМИзвор на светлина : LED СветилкиWattage : 15Сертификација : CCC,CE,FCCбатерија : 2x 18650Осветлување Период (h) : 3Тело Материјал : АлуминиумКарактеристики : headlamp 1800Употреба : КампувањеГаранција : 1 годинаЕ dimmable : НикојСе Потребни Батерии : ДаИзвор На Енергија : БатеријаКарактеристикиМодел на LED : XML T6Излез светла може да дојде до max 1800 lumens [lm]Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степенЛенти дизајнАлуминиум легура школкаАлуминиум рефлекторПрилагодливи база е предвидено за секоја глава светилка, со и назад склоност3 префрлете го Режимот : Силна Осветленост / Нормален Brightness / СветкавиМодел на Батеријата е потребно : 2 x батерија 18650Боја : Црна со Сребро.Тежина : 178gAC Полнач / автомобил полнач : LED индикација за Моќ / Полнење / Целосно наполнетаВлез : AC100240v (Светска напон)Она што се Вклучени Не се Вклучуваат Екранот стојат100% Сосема Нов1 x LED XML Headlamp Светлата2 x 3.7 v 18650 rechargerable батеријата1 x AC Полнач(100240v)1 x Автомобил полнач1 x USB Кабел1 x Приклучок Адаптер за да одговараат на вашата ЗемјаПревозот : 3...

Ярък преносим HID прожектор 220 W ксеноновый търсене фенер лов 12V прожектор 35 W, 55 W, 65 W, 75 W, 100 W, 160 W
 • Новинка

Ярък преносим HID прожектор 220 W ксеноновый търсене фенер лов 12V прожектор 35 W, 55 W, 65 W, 75 W, 100 W, 160 W

131.20 BGN 125.00

Информација за производот : Бренд : JUJINGYANG Сијалица : HID xenon сијалицата Моќност : 35 W / 55 W / 65 W / 75 W / 100 W / 160 W / 220 W Школка материјал : ABS Како да го користите : 1.треба надворешен 12v батерија 2...

1 бр. акумулаторна батерия ръчно коляно led светлини слънчев фенерче къмпинг светлина високо качество на преносим работен светлина
 • Новинка

1 бр. акумулаторна батерия ръчно коляно led светлини слънчев фенерче къмпинг светлина високо качество на преносим работен светлина

17.09 BGN 12.00

1 КОМПЈУТЕР акумулатори Рака Чудак led рефлектори соларна светилка кампување светлина со висок квалитет преносни работа светлинаОпис : 100% Сосема Нов и Висок квалитет! Итни светилка Со вградената батерија, продавница енергија за долго време, НЕМА надворешни батеријата е потребно! Висока реализација ефикасност, Cranking за 6 минути дава еден час светлина, Подготвени за неизвесна светот Класичен Дизајн, Издржлива, Војска Зелена vs Бледо Сива,Отворено Опстанок Опрема, Најдобриот Подарок за Активности на Отворено Со Брз да се Користи Carabiner Клип, Клип на вашиот ранец и да ги преземе за кампување пешачење climing итн...

Преносими фенерчета открит висящ led фенерче лампи, лампи, нощни лампи за къмпинг палатки, задвижвани от 3 * ААА батерии
 • Новинка

Преносими фенерчета открит висящ led фенерче лампи, лампи, нощни лампи за къмпинг палатки, задвижвани от 3 * ААА батерии

4.37 BGN 3.00

Преносни Фенери Отворено Виси LED Светилка Светла Крушка Светилка Ноќ Светла За Кампување Шатор Напојува Со 3*ААА БатерииКарактеристики : 1...

NEXTORCH фарове 220 лумена 3*ААА батерии, Ултра ярък мулти-режим висока мощност бял червен LED къмпинг фарове STAR TREK
 • Новинка

NEXTORCH фарове 220 лумена 3*ААА батерии, Ултра ярък мулти-режим висока мощност бял червен LED къмпинг фарове STAR TREK

72.00 BGN 58.00

Опис На Производот : На Star Trek е нашиот нов ултра лесни светла мултивладата ПРЕДВОДЕНА headlamp, со максимална излезна на еден моќен 220 lumens...

5 бр./лот LD-4925b xml-T6 10000lm 18650 литиево-йонна батерия водоустойчив светлина въгледобивната мина / угледобывающая батерия светлина / безжична лампа
 • Новинка

5 бр./лот LD-4925b xml-T6 10000lm 18650 литиево-йонна батерия водоустойчив светлина въгледобивната мина / угледобывающая батерия светлина / безжична лампа

BGN 112.00

YJM4925(Б) 5pcs / многу Водоотпорен Батерија 18650 4400mah Led Cordless HeadlampФункција : Тоа е добра форма.П5 монистра супер светло многу корисни во двете industy и земјоделството.мала тежина лесно да се protable во рударството капа и се носи на главатаТоа е водоотпорен и експлозијадоказ.Параметарот : Ѕидот Полначот : AC : 110240 V DC : 4.2 V 500m AАвтомобил полнач : Влез : DC : 12 V24 VИзлез : наизменична СТРУЈА : 5 V±5% МАКС : 500m AПакет листата : 1 * LED светла, 1 * ѕид полнач, 1 * рака и дрБренд : HENGDAМодел : YJM4625 B1.Напојување : литиум батерија, капацитетот е 4400m Ah;2.Извор на светлина : 1 поведе со два модел...

Най-популярните подаръци за миньорите като коледен подарък YJM-4925B 15W 4400mah LED Miners Cordless Cap Light / Safety Headlamps
 • Новинка

Най-популярните подаръци за миньорите като коледен подарък YJM-4925B 15W 4400mah LED Miners Cordless Cap Light / Safety Headlamps

BGN 160.00

2016 година Нови Пристигнување 10 Pcs / многу YJM4625 B 15 W 4400mah 10000 Lumen Led Рудар Светилка како Подарок за Рудари Бесплатен Превозот Преку DHL.Профил На КомпанијатаОва е Zhangzhou Yijiaming Optoelectronic Технологија Co,.Ltd...

YUPARD XM-L2 T6 led къмпинг, риболов открит лов, спорт акумулаторни светлините на Прожекторите +2*18650 2200 ма батерия+зарядно устройство
 • Новинка

YUPARD XM-L2 T6 led къмпинг, риболов открит лов, спорт акумулаторни светлините на Прожекторите +2*18650 2200 ма батерия+зарядно устройство

31.68 BGN 24.00

Опис : Модел на LED : КРИ XML2 LEDИзлез светла може да дојде до max 1200 lumens [lm]Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во голема мераЛенти дизајнАлуминиум легура школкаАлуминиум рефлекторПрилагодливи база е предвидено за секоја глава светилка, со и назад склоност3 префрлете го Режимот : Силна Осветленост / Нормален Brightness / Светкави100v240v Батерија Полнач ( LED индикација за Моќ / Полнење / Целосна доплата )Моќта од страна на : 2 x 18650 ИЛИ 1x18650 Батеријата (вклучува батерија )Боја : ЦрнаТежина : 180g ( полнач вклучени)Димензии : 44mm (HD)Полначот : LED индикација за Моќ / Полнење / Целосно наполнетаВлез : AC100240v (Светска напон)Пакет Се Вклучени : 100% Сосема Нов во Оригинално Пакување1 x КРИ XML2 LED Батерија Headlamp +2 x 2200m Ah батерија 18650 + полнач

Mayitr найлон кобур на притежателя на колан, чанта чанта чанта за носене led фенерче Фенерчето защитена чанта
 • Новинка

Mayitr найлон кобур на притежателя на колан, чанта чанта чанта за носене led фенерче Фенерчето защитена чанта

10.70 BGN 6.00

SF0006828Спецификација : 100% сосема нов и со висок квалитетМатеријали : НајлонГолемина : Прибл.8.5х5.5x2.5см / 3.34x2.17x0.98inПакет Големина : Прибл.13x9x2.5cm / 5.12x3.54x0.98inПроизвод Тежина : Околу.37g / 1.31 озЦврсти, трајни изградба заштитува вашата светлина од влијание.Може да се монтира на тактички појас или holster платформа.Ќе ви овозможи брзо да пристапите на светлото од или главата нагоре или главата надолу позиција.Прилагодливи за различни појас големини.Пакет Се Вклучени : 1x Светло ТорбичкаAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Боите може да биде мала разлика за различни monitor display.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...