2017 нов дизайн многоцветен желание led фаровете за външна работна светлина за добив на полезни изкопаеми / риболов / къмпинг / туризъм/на лов чрез DHL

2017 нов дизайн многоцветен желание led фаровете за външна работна светлина за добив на полезни изкопаеми / риболов / къмпинг / туризъм/на лов чрез DHL

BGN 176.00

Брой продукти


2017 Нов Дизајн Мулти-боја Факултативна LED Headlamp Надворешни Работи Светлата За Рударство/Риболов/Кампување/Пешачење/Лов Преку DHL
Бренд : YIJIAMING
Модел : YJM-4628
Функција
1.Напојување : литиум батерија, капацитетот е 2500m Ah;
2.Извор на светлина : главни светлина 1 W висока моќност ЛЕР;
3.Lumination агол : 90 степени прилагодливи;
4.Интелигентни Задолжен за Управување : Полнење и целосна наполнетост индикација; overcharge и над испуштањето интелигентна заштита, продолжен за батеријата и светилка е живот;
5.Континуиран осветлување : 1. силна светлина може да континуиран осветлување 8-10hours; 2. слаба светлина, може да осветлување за повеќе од 12 часа.
6.Вода-доказ и Експлозија-доказ дизајн , безбедноста и повисоки перформанси;
Погодна за отворен авантура, кампување, планинарење, лов, исто така, индустриското и земјоделското производство и отворено мобилни осветлување.
Профил на компанијата
Ова е Zhangzhou Yijiaming Optoelectronic Технологија Co,.Ltd. Извоз на LED светла за повеќе од десет години. Ние сме електронска осветлување производителот во Кина.
Ние сме главно се ангажирани во LED светла.Како професионален LED осветлување производителот, ние сме специјализирани во R&D, производство и продажба на LED осветлувањето опрема, како што се LED headlamp, ПРЕДВОДЕНА риболов светлина, и цевка, LED таванот светлина, и така натаму.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Нашиот Дом
Сакате да имате добро време во нашата продавница!


Подробности

Отделят Цвят:
Бял
Цвета На Купето:
Черно, Лилаво, Червено, Жълто
Тип Елемент:
Фарове на светлината
Тип На Батерията:
Литиево-Йонна
търговска марка:
langyu
документ:
FCC, CCC, RoHS
Режим На Превключване:
Висок/нисък
Целта:
Къмпинг/Риболов/Добив На Полезни Изкопаеми
Източник На Светлина:
ДРИБЛИРА
Водоустойчив:
ДА
Ъгъл На Светлина:
60°
Мощност:
5W
Модел led топки:
Q5
Номер На Модела:
YJM-4628
Цвят:
Червено / Жълто/Черно / Лилаво
Място на произход на стоките:
Fujian, Китай (Континентален)
Пакет:
картон
Място на произход на стоките:
Fujian, Китай (Континентален)
Ip:
65
Капацитет На Батерията:
3000 mah
Живот:
100 000 ч
Взривозащитен:
ДА
Водоустойчив:
ДА
Период Осветление:
>15 часа

Избор на купувачи

yupard long-range 1000 метра Зелена лазерна показалка зелена светлина писалка фенерче+2* 1800 mah 18650 Батерия+Зарядно устройство
 • Новинка

yupard long-range 1000 метра Зелена лазерна показалка зелена светлина писалка фенерче+2* 1800 mah 18650 Батерия+Зарядно устройство

28.80 BGN 24.00

Оваа зелено светло ласерски .* Нови зелени Ласерски Покажувач Пен*100% сосема нов и висок квалитет*Лесен и практичен, погоден за стави во вашиот џеб или чанти*Тоа е повеќе погодности кои користат ласерска точка до целта, наместо на рацете*за наставници, ученици, инженери, доктори, менаџери и така натаму*Ласерската светлина боја : зеленаСлучај материјал : Трајни авиониодделение алуминиумПакетот вклучува : 1x Најновите зелени Ласерски Покажувач Пен+2*1800m Ah батерија 18650 + полнач

Преносими фенерчета открит висящ led фенерче лампи, лампи, нощни лампи за къмпинг палатки, задвижвани от 3 * ААА батерии
 • Новинка

Преносими фенерчета открит висящ led фенерче лампи, лампи, нощни лампи за къмпинг палатки, задвижвани от 3 * ААА батерии

4.37 BGN 3.00

Преносни Фенери Отворено Виси LED Светилка Светла Крушка Светилка Ноќ Светла За Кампување Шатор Напојува Со 3*ААА БатерииКарактеристики : 1...

Преносима туризъм Фаровете бесступенчатое потъмняване на акумулаторна външна приключенска Фаровете YJM-4031T
 • Новинка

Преносима туризъм Фаровете бесступенчатое потъмняване на акумулаторна външна приключенска Фаровете YJM-4031T

BGN 223.76

Преносни Backpacking Headlamp Stepless Затемнување Батерија Отворено Авантура Headlamp YJM4031 T LED HeadlampБренд : YIJIAMINGМодел : YJM4031 TНапојување : литиум батерија, капацитетот е 3000m Ah;Извор на светлина : висока моќност 5 W LEDОсветлување на аголот : 90 степени прилагодливи;Интелигентни Задолжен За Управување Со : Полни и полни со електрични светилки свиок упатства, overcharge и над испуштањето интелигентна заштита,продолжен батеријата и светилка е живот;Осветлување време : Таа има два чекори, силна светлина и слаба светлина...

фенерче тактически 5000 лумена риболов, къмпинг нощен изглед Cree XML-T6 led фенерче 4.2 V +1 * 18650 батерия + зарядно устройство
 • Новинка

фенерче тактически 5000 лумена риболов, къмпинг нощен изглед Cree XML-T6 led фенерче 4.2 V +1 * 18650 батерия + зарядно устройство

24.99 BGN 24.00

светлото 5000 лумен риболов кампување ноќен приказ Кри XMLT6 LED Тактички Светло 4.2 V +1*батерија 18650+батерија полначПараметар : 1.LED Emitter : T6 2.Светилка Век : 100,000 Часа 3...

Мощен Q5 Led фарове акумулаторни мащабируеми Frontale Head Факел, светлина на фенерчето фарове за риболов лагер AC зарядно устройство
 • Новинка

Мощен Q5 Led фарове акумулаторни мащабируеми Frontale Head Факел, светлина на фенерчето фарове за риболов лагер AC зарядно устройство

18.88 BGN 13.00

Детали за производот : Моќен П5 Лумен 1600 Headlamp Zoomable Фокус Frontale LED Глава Светилка Светло Светилка Светла за Риболов Кампување +AC ПолначКарактеристики : Нов модел...

EBuyFire Head lamp 1800Lm T6 LED Head light акумулаторни 18650 светлини +2X 3.7 v 18650 батерия + зарядно устройство ac
 • Новинка

EBuyFire Head lamp 1800Lm T6 LED Head light акумулаторни 18650 светлини +2X 3.7 v 18650 батерия + зарядно устройство ac

23.98 BGN 20.00

Објектот спецификитеПредмет Тип : Предните СветлаМесто на Потекло : Guangdong Кина (Копно)Бренд Име : ОЕМИзвор на светлина : LED СветилкиWattage : 15Сертификација : CCC,CE,FCCбатерија : 2x 18650Осветлување Период (h) : 3Тело Материјал : АлуминиумКарактеристики : headlamp 1800Употреба : КампувањеГаранција : 1 годинаЕ dimmable : НикојСе Потребни Батерии : ДаИзвор На Енергија : БатеријаКарактеристикиМодел на LED : XML T6Излез светла може да дојде до max 1800 lumens [lm]Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степенЛенти дизајнАлуминиум легура школкаАлуминиум рефлекторПрилагодливи база е предвидено за секоја глава светилка, со и назад склоност3 префрлете го Режимот : Силна Осветленост / Нормален Brightness / СветкавиМодел на Батеријата е потребно : 2 x батерија 18650Боја : Црна со Сребро.Тежина : 178gAC Полнач / автомобил полнач : LED индикација за Моќ / Полнење / Целосно наполнетаВлез : AC100240v (Светска напон)Она што се Вклучени Не се Вклучуваат Екранот стојат100% Сосема Нов1 x LED XML Headlamp Светлата2 x 3.7 v 18650 rechargerable батеријата1 x AC Полнач(100240v)1 x Автомобил полнач1 x USB Кабел1 x Приклучок Адаптер за да одговараат на вашата ЗемјаПревозот : 3...

5 Mw зелени тактически регулируем лазерен мерник целеуказатель пушка пистолет, прицели в лов на 20 и 21 мм рельсовое планина с 16340 li-ion батерия
 • Новинка

5 Mw зелени тактически регулируем лазерен мерник целеуказатель пушка пистолет, прицели в лов на 20 и 21 мм рельсовое планина с 16340 li-ion батерия

144.62 BGN 97.00

5m W Зелени Ласерски Поглед Тактички Прилагодливи Designator Пушка Пиштол Обемот Лов Picatinny 20mm Железнички Планината со 16340 Liion БатеријаФункција : 1.Висок квалитет на алуминиум во трајни црна мат финиш.2.Picatinny железнички планината со windage и висина прилагодување.3.Mountable на пушка опсег со обезбедени прстен адаптер.4.Круг на зелени ласерски точка и точка дијаметар прилагодливи.Спецификација : 1.Ласерска бранова Должина : 532nm2.Излезна Моќност : 5m W3.Ласерски Зум : Прилагодлив4.Ласерски Спектар : до 200 метри5.Моќност : 1x DC33.7 V,CR123 A / 16340 liion батерија.6.Обвивка Материјал : Алуминиум легура7.Железнички планината големина : 2021mm8.Производ големина : 155mm(L)x30mm(Дијаметар).9.Net тежина : 210gПакет Листата : 1x Зелени Ласерски Designator1x 30мм Обемот Прстен1x Опашка Линија Префрлате1x Клуч Велкро1x 16340 liion батерија 1x Полнач

YAM New Black11 LED Flashlight Camping Clip-On Шапка/Hat Light
 • Новинка

YAM New Black11 LED Flashlight Camping Clip-On Шапка/Hat Light

3.66 BGN 3.00

100% сосема нов и висок квалитет на 11 Ултра Сјајна LED Светла Употреба 3x AAA батерии (не се вклучени) мала тежина, Компактни и конструиран да издржи екстремни услови и да ја користите Оваа светлина придава на капа за повеќето практични, handsfree извор на светлина достапни Тоа е погоден за лов, скаут, ноќта риболов, кампување, планинарење и така натаму 10,000+ часа на изгори време на светлина, Боја : Црна, Светло боја : бела Големина : 90 60mm x (L x W) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

3800LM 2x XML-T6 USB LED фарове, 4 режима на фаровете под наем светлина USB вход
 • Новинка

3800LM 2x XML-T6 USB LED фарове, 4 режима на фаровете под наем светлина USB вход

19.02 BGN 16.00

3800 LM 2x XML T6 USB LED Headlamp 4 Режими на Светлата Велосипед Велосипед Светлина Светилка USB ВлезОПИС : Модел на LED : XML T6 x2 Излез светла може да дојде до max 3800 lumens [lm] Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголема мера Ленти дизајн,но не може да се стави во вода...

10 бр зарядно устройство адаптор 12V за led фенерче лампа на светлината на Фенерче, зарядно устройство за батерии 18650 зарядно за кола
 • Новинка

10 бр зарядно устройство адаптор 12V за led фенерче лампа на светлината на Фенерче, зарядно устройство за батерии 18650 зарядно за кола

17.60 BGN 12.00

10pcs автомобил моќ конектор адаптер за LED Светилка светилка светлина Полнач за Батерија 18650 АвтомобилПолнач за Флеш ФакелотТекст стр ower : 12 V во автомобил Излез : DC4.2 V 500m A Одговара за : светло полнење (за полнење на батерија 18650 во светлото директно, нема потреба надворешен полначот) Одговара за многу модели во нашата продавница.Пакетот вклучува : 10 компјутери* полначСликата ја покажува : * Ние брод на светот ( освен Нигерија ).Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .* Ние само брод да се потврди цел адреси...

YUPARD XM-L2 T6 led къмпинг, риболов открит лов, спорт акумулаторни светлините на Прожекторите +2*18650 2200 ма батерия+зарядно устройство
 • Новинка

YUPARD XM-L2 T6 led къмпинг, риболов открит лов, спорт акумулаторни светлините на Прожекторите +2*18650 2200 ма батерия+зарядно устройство

31.68 BGN 24.00

Опис : Модел на LED : КРИ XML2 LEDИзлез светла може да дојде до max 1200 lumens [lm]Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во голема мераЛенти дизајнАлуминиум легура школкаАлуминиум рефлекторПрилагодливи база е предвидено за секоја глава светилка, со и назад склоност3 префрлете го Режимот : Силна Осветленост / Нормален Brightness / Светкави100v240v Батерија Полнач ( LED индикација за Моќ / Полнење / Целосна доплата )Моќта од страна на : 2 x 18650 ИЛИ 1x18650 Батеријата (вклучува батерија )Боја : ЦрнаТежина : 180g ( полнач вклучени)Димензии : 44mm (HD)Полначот : LED индикација за Моќ / Полнење / Целосно наполнетаВлез : AC100240v (Светска напон)Пакет Се Вклучени : 100% Сосема Нов во Оригинално Пакување1 x КРИ XML2 LED Батерија Headlamp +2 x 2200m Ah батерија 18650 + полнач

NEXTORCH фарове 220 лумена 3*ААА батерии, Ултра ярък мулти-режим висока мощност бял червен LED къмпинг фарове STAR TREK
 • Новинка

NEXTORCH фарове 220 лумена 3*ААА батерии, Ултра ярък мулти-режим висока мощност бял червен LED къмпинг фарове STAR TREK

72.00 BGN 58.00

Опис На Производот : На Star Trek е нашиот нов ултра лесни светла мултивладата ПРЕДВОДЕНА headlamp, со максимална излезна на еден моќен 220 lumens...

YUPARD led светлини 3Mode 5W led светлини на светлина led главоболие фенер фенер Факел + зарядно + вградена литиева батерия
 • Новинка

YUPARD led светлини 3Mode 5W led светлини на светлина led главоболие фенер фенер Факел + зарядно + вградена литиева батерия

48.00 BGN 18.00

Карактеристики : 3режим на светлината : ниско / високо / исклучување на Светлата може да се прилагоди околу 90 степени...

1 бр. акумулаторна батерия ръчно коляно led светлини слънчев фенерче къмпинг светлина високо качество на преносим работен светлина
 • Новинка

1 бр. акумулаторна батерия ръчно коляно led светлини слънчев фенерче къмпинг светлина високо качество на преносим работен светлина

17.09 BGN 12.00

1 КОМПЈУТЕР акумулатори Рака Чудак led рефлектори соларна светилка кампување светлина со висок квалитет преносни работа светлинаОпис : 100% Сосема Нов и Висок квалитет! Итни светилка Со вградената батерија, продавница енергија за долго време, НЕМА надворешни батеријата е потребно! Висока реализација ефикасност, Cranking за 6 минути дава еден час светлина, Подготвени за неизвесна светот Класичен Дизајн, Издржлива, Војска Зелена vs Бледо Сива,Отворено Опстанок Опрема, Најдобриот Подарок за Активности на Отворено Со Брз да се Користи Carabiner Клип, Клип на вашиот ранец и да ги преземе за кампување пешачење climing итн...

50 бр. / лот YJM-4625 5 W 18650 акумулаторна батерия 4400Mah Led главоболие фенер къмпинг лампа туризъм главоболие фенер Безплатна доставка през DHL
 • Новинка

50 бр. / лот YJM-4625 5 W 18650 акумулаторна батерия 4400Mah Led главоболие фенер къмпинг лампа туризъм главоболие фенер Безплатна доставка през DHL

BGN 1088.00

Најдобри Светилка во КентакиГЛАВНАТА TECHENICAL : Бренд : YIJIAMINGМодел : LD4625Напојување : литиум Јонска батерија, 3000m Ah;Извор на светлина : висока моќност 1 W LED,Кри 1+6Осветлување на аголот : од 60 степени прилагодливи;Интелигентни Задолжен за Управување : Полнење и полн со електрични светилки свиок упатства, Overcharge и над испуштањето интелигентна заштита, продолжен за батеријата и светилка е живот;Осветлување време : Таа има два чекори,силна светлина и слаба светлина.Силна светлина може да континуиран осветлување 12 часа;Слаба светлина, може да constinuoilliumination повеќе од 20 часа.Водадоказ и Експлозијадоказ дизајн , безбедноста и повисоки перформанси;Употреба : Овој производ е дизајниран за луѓето кои се бара да работат во текот на ноќта или работа во темница...

Супер ярък led фенер с 3 светодиода CREET6 енергоспестяващи спортове на открито, на къмпинг, Риболов фенерче + батерия захранване
 • Новинка

Супер ярък led фенер с 3 светодиода CREET6 енергоспестяващи спортове на открито, на къмпинг, Риболов фенерче + батерия захранване

23.60 BGN 22.00

СуперСветли LED Headlamp 3 led диоди CREET6 Заштеда на Енергија Отворено Спорт Подигаат Риболов Светло+ Батерија за напојување КРИ XML T6 Headlamp Модел на LED : КРИ XML T6+L2+R5 LED Излез светла може да дојде до max 6000 lumens [lm] Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло , работен напон е широк и може да се користат батерии во најголема мера Ленти дизајн Прилагодливи база е предвидено за секоја глава светилка , со и назад склоност Едно копче прекинувач : 1x Кри XML У2 / 2x Кри XML R5 / 3x Кри XML R5 / Трепка Боја : Црна Димензии : 83 x 37 x 58mm Тежина : 0.26 kg Модел на Батеријата е потребно : 2x 18650 3.7 v (Не се вклучуваат.) Пакет : 1pc T6 Headlamp + напојување

Безплатна доставка през DHL 30 бр. / лот Hengda led лампа kl2. 5lm (b) adventuridge акумулаторни led къмпинг фарове за продажба
 • Новинка

Безплатна доставка през DHL 30 бр. / лот Hengda led лампа kl2. 5lm (b) adventuridge акумулаторни led къмпинг фарове за продажба

BGN 861.60

Бесплатен превозот 30pcs / многу Hengda led светилка kl2.5lm(б) adventuridge батерија led кампување headlamp за продажбаФункција : Тоа е добра форма...