APPJ FU32 / 832A+6J1x2 нов DIY фън тръби усилвател за слушалки за DIYer FU32 Single-Ended Class a Tube Amplifier Audio Power Amp Board

APPJ FU32 / 832A+6J1x2 нов DIY фън тръби усилвател за слушалки за DIYer FU32 Single-Ended Class a Tube Amplifier Audio Power Amp Board

BGN 160.00
-10 %
BGN 177.76

Брой продукти


APPJ FU32/832 A+6 J1x2 Нови DIY Цевки Слушалки Засилувач за DIYer
FU32 Replacable Цевка : 832 A
Спецификации
• Возачот цевки - 6 J1 X2
• Моќ цевки – FU32
• Излезна моќност : 3 W+3 W @ 8 ohms
• Фреквенција Одговор : 30-40 Khz (+-1db)
• Внесување на Осетливост : 500m V
• Јачина на Бучава Сооднос : -80d B/3 W
• Остаток На Бучава
Пакет Големина : 12 X21 X17 CM Околу 1,5 Кг


Подробности

Цвят:
Без акрилни корпуса
DSD (Direct Stream Digital):
No
Wi Fi:
No
Пакет:
Да
търговска марка:
Виборг
Препоръчва Се Максималният Импеданс На Слушалките:
Блютус:
No
Изходна Мощност:
3W+3W @ 8 ома
Номер На Модела:
НАПРАВИ СИ САМ-FU32/832A
Тип На Входния Сигнал:
LINE IN (AUDIO IN)
Вградена батерия:
No
Тип Изход:
LINE OUT (АУДИО ИЗХОД)
Тип:
Домашен Усилвател
ПКМ:
No

Избор на купувачи

SVP-WX68-7568W-LF BGA Безплатна доставка
 • Новинка

SVP-WX68-7568W-LF BGA Безплатна доставка

BGN 10.96

Детали За ПроизводотБрој на модел : SVPWX687568 WLF Пакет / Случај : BGAСостојба : НоваПлаќање♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам...

Tivdio HR-11S преносимо радио ръкохватка Слънчев авариен радио FM MW SW с Bluetooth, MP3 плейър, дигитален рекордер F9208
 • Новинка

Tivdio HR-11S преносимо радио ръкохватка Слънчев авариен радио FM MW SW с Bluetooth, MP3 плейър, дигитален рекордер F9208

91.71 BGN 68.00

TIVDIO HR11 S Преносни Радио Рака Чудак Соларни Итни Радио FM Приемник MW ШВ Со Bluetooth MP3 Плеер Дигитален Снимач F9208Опис : На HR11 S е наменета за двете секојдневна употреба, како и подготвеност за итни апликации...

Кафяв L 4 ядро PVC OCC посеребренный слушалки кабел за Westone W4r UM3X UM3RC ue11 ue18 JH13 JH16 ES3 ali007 LN005945
 • Новинка

Кафяв L 4 ядро PVC OCC посеребренный слушалки кабел за Westone W4r UM3X UM3RC ue11 ue18 JH13 JH16 ES3 ali007 LN005945

BGN 31.81

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Она што е во пакет : Браун L 4 Јадра ПВЦ OCC Сребро Позлатен Слушалка Кабел За Westone W4r UM3 X UM3 RC ue11 ue18 JH13 JH16 ES3 ×1Ние нудиме на светот превозот...

Panda 6120 Двенадцатидиапазонное Радио FM /MW/SW автоматично търсене таймер преминете машина джоба на нов вид супер компактен прехвърляне на
 • Новинка

Panda 6120 Двенадцатидиапазонное Радио FM /MW/SW автоматично търсене таймер преминете машина джоба на нов вид супер компактен прехвърляне на

70.34 BGN 63.00

Име на производ : Панда 6120 Напојување : Батерија, не се вклучени Купување : Кина Боја класификација : сива Радио подесување метод : тип покажувач Бенд тип : мултибенд Батеријата Спецификации : Број 5 Радио Тип : Преносни Пакување листа : Домаќин × 1 USB Напојување со кабел 1 Кинески Прирачник 1 Слушалки 1 Гаранциона картичка...

Поддръжката на слушалки за подмяна на Beats by Dr Dre Solo 1.0 Solo1. 0 Solo HD слушалки сив(амбушюры/възглавница)неразрушающее качество
 • Новинка

Поддръжката на слушалки за подмяна на Beats by Dr Dre Solo 1.0 Solo1. 0 Solo HD слушалки сив(амбушюры/възглавница)неразрушающее качество

BGN 13.42

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Earpads Компатибилен Со1.2 nondestructive квалитет на звукот);1.3 Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;2...

Пакет от 6шт черен цвят слушалки слушалки кабел кабел клип на притежателя клипове на дрехите си, за да запази слушалки / микрофон на кабел в
 • Новинка

Пакет от 6шт черен цвят слушалки слушалки кабел кабел клип на притежателя клипове на дрехите си, за да запази слушалки / микрофон на кабел в

BGN 9.58

100% Сосема нов & висок квалитет на Квалитетот Клип За Headphone Слушалка Кабел Прикачите вашата слушалка кабел за тоа и клип лабава кабел на вашиот јака Погоден со мобилен телефон слушалки, слушалка, MP3, ipod , Apple слушалки Лесен и мали дизајн

Актуализация сребрист аудиокабеля за слушалки Onkyo E900M Logitech UE900 с дистанционно микрофон
 • Новинка

Актуализация сребрист аудиокабеля за слушалки Onkyo E900M Logitech UE900 с дистанционно микрофон

BGN 30.40

За E900 M UE900 слушалки Со далечински микрофон опис на Производот : 14 * од 0,05 заробени сребро е оближена со жица висока густина (висока чистота 5 N OFC покриен со висока чистота сребро) По акција во линеарна структура на карбонски влакна содржат 200 D (попозната како куршумдоказ жица) Надвор JIS (слаби) сигнал на пренос на највисоките стандарди за Изолација : внатрешниот слој на Hytrel, СТП надворешниот материјал Обвивка материјал : TPEE кожата, не исчезнат, постојан мека...

Направи си САМ аксесоари за слушалки ухото слушалки силикон подложка слушалки ръкав
 • Новинка

Направи си САМ аксесоари за слушалки ухото слушалки силикон подложка слушалки ръкав

29.60 BGN 28.00

големина на : Голем : максималниот надворешен дијаметар на 15 MM, внатрешен дијаметар 5 MM инсталацијаМедиум : максималниот надворешен дијаметар на 12 MM, внатрешен дијаметар 5 MM инсталацијаМала : максималниот надворешен дијаметар на 11 MM, внатрешен дијаметар 5 MM инсталација

1 бр. нови слушалки SD Card Hold калъф за съхранение, носене на твърди слушалки, чанта, слушалки, Кутия
 • Новинка

1 бр. нови слушалки SD Card Hold калъф за съхранение, носене на твърди слушалки, чанта, слушалки, Кутия

2.50 BGN 2.00

1 Pc Нови Earbuds SD Картичка Задржете Случај Чување на Сметководствена Тешко Слушалка Торба Слушалки Кутија Забелешка : имаме бела,црвена,сина,црна,светло сина и розова...

GHXAPM 2PCS 6.5 ИНЧОВ Woofer Speaker Foam Repair Surrounds аксесоари за ремонт на високоговорители LX-300 MR26 P206 J830 Thick направи си САМ
 • Новинка

GHXAPM 2PCS 6.5 ИНЧОВ Woofer Speaker Foam Repair Surrounds аксесоари за ремонт на високоговорители LX-300 MR26 P206 J830 Thick направи си САМ

11.18 BGN 10.00

50% пена, 50% гума Пена работ од дијаметар : 162mm ± 1% Пена работ Средно дијаметар : 140mm ± 1% Пена страна внатрешен дијаметар : 122mm ± 1% Пена работ Средно внатрешен дијаметар : 113mm ± 1% Погоден за НИКОЈ.5 кутија LX300 ,MR26, P206 ,J830, 6.5 инчи говорникот страна густа пена работ ПоправкаПакет2 ПАРЧИЊА 6.5 инчи Говорникот пена страна

GHXAMP 2 WAY Crossover Audio Treble Bass 2 единици кросоувър съраунд bookshelf колони филтър делител на честота 12 db 130Вт 2 елемента
 • Новинка

GHXAMP 2 WAY Crossover Audio Treble Bass 2 единици кросоувър съраунд bookshelf колони филтър делител на честота 12 db 130Вт 2 елемента

23.98 BGN 22.00

Divider во говорникот улога : Divider е спој на уредот внатрешноста на говорникот, која што ќе ги одделува аудио сигнали од различни фреквенција (treble, средината и бас), засилува нив одделно, а потоа ги праќа на звучникот на соодветните бенд за да ги повторувате...

2,5 мм баланс Oyaide Carbon Shell включете САМ адаптер за Astell & Kern AK240 K120 II LN004881
 • Новинка

2,5 мм баланс Oyaide Carbon Shell включете САМ адаптер за Astell & Kern AK240 K120 II LN004881

BGN 15.81

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Оваа цена е за 1 buc адаптер.Она што е во пакет : 2.5 mm Рамнотежа Oyaide Јаглерод Школка Машки Plug DIY адаптер За Astell & Kern AK240 K120 IIНие нудиме на светот превозот...

100 Бр Черно Порести Слушалка Делото Слушалки Амбушюры Смяна На Капака
 • Новинка

100 Бр Черно Порести Слушалка Делото Слушалки Амбушюры Смяна На Капака

BGN 1.68

Високквалитет со висока густина пена опфаќа / уво влошки.Добро за замена на вашиот ислужени или изгубени уво влошки.Одговара најмногу што earbudслушалки со 1318mm во дијаметар.Мека, трајни и удобно.Потенцијално зголемување носи утеха, подобрување на квалитет на звукот иИме На Производ : Уво Подлога Покритие; Одговара Слушалка Кол...

M74HCT00RM13TR 74HCT00 СОП-14 оригинални и нови в наличност 10 бр / лот
 • Новинка

M74HCT00RM13TR 74HCT00 СОП-14 оригинални и нови в наличност 10 бр / лот

BGN 2.80

Детали За ПроизводотБрој на модел : M74 HCT00 RM13 TRПакет : СОП14Состојба : НоваПлаќање♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам...

Panda F-135 касетофони 240 секунди лентата запис повторение на динамиката на динамиката на FM радио
 • Новинка

Panda F-135 касетофони 240 секунди лентата запис повторение на динамиката на динамиката на FM радио

BGN 76.50

Бренд панда Моделот F135 Функција параметар FM фреквенција на опсегот 76108 MHz СУМ фреквентен опсег 5301600 KHz Напојување AC напојување Кампусот FM поддршка Игра лента поддршка Снимка функција касета за снимање Лента повтори функција на поддршка на Далечинскиот управувач поддршка џек за Слушалки е нормално Спецификации Излезна моќност 6 W Бруто тежина (KG) 0.74 килограми Нето тежина (KG) за 0,7 кг Производ mm димензии 244 * 135 * 94 пакување листа Прирачник × 1 гаранциона картичка × 1 напојување × 1 детали за производот

50шт DSP цифрова радио FM стерео мини ръчен преносим приемник часовник радио с ухо за голяма среща Y4305
 • Новинка

50шт DSP цифрова радио FM стерео мини ръчен преносим приемник часовник радио с ухо за голяма среща Y4305

436.21 BGN 388.00

50pcs DSP Дигитални Радио FM Стерео Мини Џеб Приемник Преносни Часовник Радио Приемник Со Слушалка За Голем Состанок Y4305Овој пренослив радио усвојува дигитален сигнал технологија на обработка, користење на софтвер за програмирање постигнување на безжичните радио сите функции, примање стабилни, се разбира, исто така е многу едноставна операција...

4.4 мм актуализация балансиран аудиокабеля за слушалки Sennheise HD535 HD525 HD565
 • Новинка

4.4 мм актуализация балансиран аудиокабеля за слушалки Sennheise HD535 HD525 HD565

BGN 94.40

За 4.4 mm ИЗБАЛАНСИРАНИ играч ТАZH1 ES NWWM1 Z NWWM1 A PHA2 A NWZX300 Компатибилен со следните 4.4 mm ИЗБАЛАНСИРАНИ конектор играч Опис на Производот : 6 N еден кристално бакар (OCC), чистота 99.99997%, отпор 8% 13% пониска отколку обичните бакар...

Открит Пътуване Защита Калъф Чанта За Лаптоп Чанта За Слушалки Слушалки Beats Studio 2.0 Аксесоари
 • Новинка

Открит Пътуване Защита Калъф Чанта За Лаптоп Чанта За Слушалки Слушалки Beats Studio 2.0 Аксесоари

27.18 BGN 25.00

Опис : Име : Преносни Случај Торба за Headphone Победи студио 2.0Funtion : Антишок материјал, мека внатрешна ткаенина обвивка, внатрешен куп дизајн, спречи слушалки абразијаМатеријал : Направен од врвен квалитет, d urable ЕВА здроби отпорниБоја : Црна БОЈА : Сите слики се направени од страна на професионални фотографи под студио светлина...

NEWYES преносим син 8,5 инчов LCD пишещи таблети eWriter цифров фигура почерк подложки с ръкав и Магнит Безплатна доставка
 • Новинка

NEWYES преносим син 8,5 инчов LCD пишещи таблети eWriter цифров фигура почерк подложки с ръкав и Магнит Безплатна доставка

BGN 39.97

NEWYES Преносни Сина 8.5 Инчен LCD Пишување Таблети Дигитални Цртање Ракопис Влошки со Ракави и Магнет Бесплатен Превозот како Boogie ОдборОпис На ПроизводотКористете го нашиот Newyes eписател да се задржи белешки или да направи цртежи во повеќето стилски начин...