BEYERDYNAMIC DT440 DT660 DT770 DT860 DT880 DT880PRO DT990 DT990PRO DT531 DT55 слушалки подмяна на оголовья възглавница Pad

BEYERDYNAMIC DT440 DT660 DT770 DT860 DT880 DT880PRO DT990 DT990PRO DT531 DT55 слушалки подмяна на оголовья възглавница Pad

BGN 19.00
-5 %
BGN 19.98

Брой продукти


Добредојдовте на Нашата продавница!
Убаво е да се имаат оваа можност да ги доставуваме нашите услуги за вас.
Нашата цел е да се обезбеди добар сервис, со висок квалитет и најнови производи, убаво и
safe превозот пакет, со најдобри цени за сите наши клиенти од целиот свет.
Посакуваме да имате пријатен шопинг време!
Оваа headband се направени од мека пена и вештачка кожа, што го прави вашиот носат пријатно и удобно. Со тоа, вие може да уживате во вашата музика стерео во потполност. Тие се навистина добри замени за BEYERDYNAMIC DT440, DT660, DT770, DT860, DT880, DT880 PRO, DT990, DT990 PRO, DT531, DT55 и Повеќе Слушалки
Карактеристики :
Боја : Црна
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Вештачка кожа , мека пена
Издржливи и мека, висока еластичност
Совршено Се Вклопуваат
Компатибилен со BEYERDYNAMIC DT440, DT660, DT770, DT860, DT880, DT880 PRO, DT990, DT990 PRO, DT531, DT55 и Повеќе Слушалки
Сопствени-Направи ( Кои Не Се Оригинални )
Пакет Се Вклучени :
1 Парче Headband подлога


Подробности

Материал:
Кожа
търговска марка:
Chic Tuant
Номер На Модела:
За BEYERDYNAMIC DT440 DT660 DT770 DT860 DT880 DT880PRO DT990 DT990PRO
Тип Елемент:
Амбушюры
Цвят:
Черен
Пакет:
No

Избор на купувачи

GHXAPM 2PCS 6.5 ИНЧОВ Woofer Speaker Foam Repair Surrounds аксесоари за ремонт на високоговорители LX-300 MR26 P206 J830 Thick направи си САМ
 • Новинка

GHXAPM 2PCS 6.5 ИНЧОВ Woofer Speaker Foam Repair Surrounds аксесоари за ремонт на високоговорители LX-300 MR26 P206 J830 Thick направи си САМ

11.18 BGN 10.00

50% пена, 50% гума Пена работ од дијаметар : 162mm ± 1% Пена работ Средно дијаметар : 140mm ± 1% Пена страна внатрешен дијаметар : 122mm ± 1% Пена работ Средно внатрешен дијаметар : 113mm ± 1% Погоден за НИКОЈ.5 кутија LX300 ,MR26, P206 ,J830, 6.5 инчи говорникот страна густа пена работ ПоправкаПакет2 ПАРЧИЊА 6.5 инчи Говорникот пена страна

Висока производителност Портативен усилвател за слушалки Hifi стерео мини усилвател усилватели за слушалки
 • Новинка

Висока производителност Портативен усилвател за слушалки Hifi стерео мини усилвател усилватели за слушалки

94.40 BGN 76.00

Ова е високи перформанси преносни слушалки засилувач,изграденаво високи перформанси моќ процесор и моќност засилувач, и може да се поврзе со разни аудио плеер и различни брендови на мобилен телефон, аудио процесирање на сигналот, засилување, производството може да се вози на сите видови на висока отпорност на слушалки, па како и да се подигне моќ за јачина на засилување, подобрување на звук игра возење улога.Спецификации : 1) Фреквенција Одговор : 10~30 KHz2) SNR : 120d B3) Нарушување фактор : Задоволството На Клиентите1) Ако не сте задоволни со производот кој сте го купиле за било која причина, ве молиме контактирајте со нас најдобар договор за враќање на производ, ние ќе рефундирање на вашите пари...

Нов комплект за автомобил Bluetooth Хендсфри Visor с Siri, гласово екипа на Google Assistant, автоматично активиране на безжични хендсфри в колата
 • Новинка

Нов комплект за автомобил Bluetooth Хендсфри Visor с Siri, гласово екипа на Google Assistant, автоматично активиране на безжични хендсфри в колата

BGN 47.98

2018 Avantree НОВИ Bluetooth Handsfree Стакло сет за во Автомобил со Siri, Google Асистент Гласовна Команда, Авто Моќ На Безжична Во Автомобил Рацете Слободни Speakerphone, 2 W Моќен Звучник, Поддршка за GPS, Музика, Повициl Гласовна Команда : S upports гласовна контрола (на пр...

Поддръжката на слушалки за подмяна на Beats by Dr Dre Solo 1.0 Solo1. 0 Solo HD слушалки Бяла (амбушюры/възглавница)неразрушающее качество
 • Новинка

Поддръжката на слушалки за подмяна на Beats by Dr Dre Solo 1.0 Solo1. 0 Solo HD слушалки Бяла (амбушюры/възглавница)неразрушающее качество

BGN 13.42

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Earpads Компатибилен Со1.2 nondestructive квалитет на звукот);1.3 Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;2...

2,5 мм баланс Oyaide Carbon Shell включете САМ адаптер за Astell & Kern AK240 K120 II LN004881
 • Новинка

2,5 мм баланс Oyaide Carbon Shell включете САМ адаптер за Astell & Kern AK240 K120 II LN004881

BGN 15.81

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Оваа цена е за 1 buc адаптер.Она што е во пакет : 2.5 mm Рамнотежа Oyaide Јаглерод Школка Машки Plug DIY адаптер За Astell & Kern AK240 K120 IIНие нудиме на светот превозот...

High school на бас balancesweet sweet sound 6n11 вакуумни тръби Бял катодный последовател на професионален усилвател за слушалки ZHILAI WCF01
 • Новинка

High school на бас balancesweet sweet sound 6n11 вакуумни тръби Бял катодный последовател на професионален усилвател за слушалки ZHILAI WCF01

128.00 BGN 122.00

WCF коло е на катоден излез, може да се постигне релативно ниска излезна отпорност, релативно голема излезна моќ и многу ниска дисторзија, нема излез трансформатор, со различна отпорност на слушалки е поудобно, е идеална коло amp...

Кафяв L 4 ядро PVC OCC посеребренный слушалки кабел за Westone W4r UM3X UM3RC ue11 ue18 JH13 JH16 ES3 ali007 LN005945
 • Новинка

Кафяв L 4 ядро PVC OCC посеребренный слушалки кабел за Westone W4r UM3X UM3RC ue11 ue18 JH13 JH16 ES3 ali007 LN005945

BGN 31.81

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Она што е во пакет : Браун L 4 Јадра ПВЦ OCC Сребро Позлатен Слушалка Кабел За Westone W4r UM3 X UM3 RC ue11 ue18 JH13 JH16 ES3 ×1Ние нудиме на светот превозот...

50шт DSP цифрова радио FM стерео мини ръчен преносим приемник часовник радио с ухо за голяма среща Y4305
 • Новинка

50шт DSP цифрова радио FM стерео мини ръчен преносим приемник часовник радио с ухо за голяма среща Y4305

436.21 BGN 388.00

50pcs DSP Дигитални Радио FM Стерео Мини Џеб Приемник Преносни Часовник Радио Приемник Со Слушалка За Голем Состанок Y4305Овој пренослив радио усвојува дигитален сигнал технологија на обработка, користење на софтвер за програмирање постигнување на безжичните радио сите функции, примање стабилни, се разбира, исто така е многу едноставна операција...

1 бр. нови слушалки SD Card Hold калъф за съхранение, носене на твърди слушалки, чанта, слушалки, Кутия
 • Новинка

1 бр. нови слушалки SD Card Hold калъф за съхранение, носене на твърди слушалки, чанта, слушалки, Кутия

2.50 BGN 2.00

1 Pc Нови Earbuds SD Картичка Задржете Случај Чување на Сметководствена Тешко Слушалка Торба Слушалки Кутија Забелешка : имаме бела,црвена,сина,црна,светло сина и розова...

XC95216-20PQG160I PQFP-160-добро качество на Оригинала Безплатна доставка
 • Новинка

XC95216-20PQG160I PQFP-160-добро качество на Оригинала Безплатна доставка

BGN 33.60

Детали За ПроизводотБрој на модел : XC9521620 PQG160 I Пакет / Случај : PQFP160Состојба : НоваПлаќање♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам...

1бр сребро / черно / злато диаметър 30 мм и височина 25 мм Бруто алуминиева дръжка твърди аудио усилвател дръжка силата на звука, потенциометър дръжка
 • Новинка

1бр сребро / черно / злато диаметър 30 мм и височина 25 мм Бруто алуминиева дръжка твърди аудио усилвател дръжка силата на звука, потенциометър дръжка

BGN 11.20

Детали за производот : Материјал : Алуминиум со Дијаметар : 30мм месо тело со дијаметар : 22mm Максимална : 25мм Potentiometer бленда : 6mm Боја : Злато / Сребрена / Црна Површина anodizing третман, ЦПУ систем автомобилПакет се Вклучени : 1pcs × Дијаметар 30мм Висина 25мм Целосна Алуминиум Knob

5 бр. / лот TC94A14FAG QFP48 най-доброто качество на Оригинала Безплатна доставка
 • Новинка

5 бр. / лот TC94A14FAG QFP48 най-доброто качество на Оригинала Безплатна доставка

BGN 12.24

Детали За ПроизводотБрој на модел : TC94 A14 FAG Пакет / Случај : QFP48Состојба : НоваПлаќање♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам...

Panda 6120 Двенадцатидиапазонное Радио FM /MW/SW автоматично търсене таймер преминете машина джоба на нов вид супер компактен прехвърляне на
 • Новинка

Panda 6120 Двенадцатидиапазонное Радио FM /MW/SW автоматично търсене таймер преминете машина джоба на нов вид супер компактен прехвърляне на

70.34 BGN 63.00

Име на производ : Панда 6120 Напојување : Батерија, не се вклучени Купување : Кина Боја класификација : сива Радио подесување метод : тип покажувач Бенд тип : мултибенд Батеријата Спецификации : Број 5 Радио Тип : Преносни Пакување листа : Домаќин × 1 USB Напојување со кабел 1 Кинески Прирачник 1 Слушалки 1 Гаранциона картичка...

40 mm говорител блок алуминиево фолио говорител 32 Ома 0.5 W 1 чифт=2 бр.
 • Новинка

40 mm говорител блок алуминиево фолио говорител 32 Ома 0.5 W 1 чифт=2 бр.

26.40 BGN 24.00

За различни серија,понекогаш тоа е 4 дупка tunning.и понекогаш тоа е само 1 дупка(среден дупка) tunning.звукот е ист.40mm Алуминиумска фолија звучник , со висока дефиниција, не е многу добра.1) Говорници : 40mm2) Отпорност : 32ohms3) Чувствителност : 113 DB + / 3 DB4) Зачестеност Одговор : 2020 KHZ

NEWYES преносим син 8,5 инчов LCD пишещи таблети eWriter цифров фигура почерк подложки с ръкав и Магнит Безплатна доставка
 • Новинка

NEWYES преносим син 8,5 инчов LCD пишещи таблети eWriter цифров фигура почерк подложки с ръкав и Магнит Безплатна доставка

BGN 39.97

NEWYES Преносни Сина 8.5 Инчен LCD Пишување Таблети Дигитални Цртање Ракопис Влошки со Ракави и Магнет Бесплатен Превозот како Boogie ОдборОпис На ПроизводотКористете го нашиот Newyes eписател да се задржи белешки или да направи цртежи во повеќето стилски начин...

GHXAMP 2 WAY Crossover Audio Treble Bass 2 единици кросоувър съраунд bookshelf колони филтър делител на честота 12 db 130Вт 2 елемента
 • Новинка

GHXAMP 2 WAY Crossover Audio Treble Bass 2 единици кросоувър съраунд bookshelf колони филтър делител на честота 12 db 130Вт 2 елемента

23.98 BGN 22.00

Divider во говорникот улога : Divider е спој на уредот внатрешноста на говорникот, која што ќе ги одделува аудио сигнали од различни фреквенција (treble, средината и бас), засилува нив одделно, а потоа ги праќа на звучникот на соодветните бенд за да ги повторувате...

V-MOTA PXA слушалки, калъф за носене, кутии за аудио-Technica ATH-ANC9 ATH-ANC7 ATH-ANC27 ATH-ANC29 ATH-ESW10 ATH-ES7 слушалки
 • Новинка

V-MOTA PXA слушалки, калъф за носене, кутии за аудио-Technica ATH-ANC9 ATH-ANC7 ATH-ANC27 ATH-ANC29 ATH-ESW10 ATH-ES7 слушалки

BGN 15.98

Опис на производот Пакет се вклучени : 1.Следните брендови, слушалки производи компатибилни слушалки boxs( Совршено се Вклопуваат) : 1.1 За Б& О Beo Play H2 , Beo Play H8 , Beo Play H3 ;1.2 За Bose QC2, QC15, QC25,Triport AE , Tripor т AE2 , TP1;1.3 За АудиоТехника ATHM50 , ATHMSR7,ATHPRO500 MK2,ATHPRO700;1.4 За SONY MDRXB900, MDRXB910, MDRXB920, MDRZX770,MDRXB650 BT ,MDRXB620,MDRXB550 AP;1.5 За Папагал Зик Слушалки;1.6 За Фокусна Дух една, Централна Дух Класичен;1.7 За DENON АХD1100,АХD510,АХD310;1.8 За GRADO SR60,SR80, SR80i, SR125, SR225, SR325, SR325is,RS1,RS2;1.9 За Onkyo ESCTI300(S) ESHF300 ESFC300.2...

Направи си САМ аксесоари за слушалки ухото слушалки силикон подложка слушалки ръкав
 • Новинка

Направи си САМ аксесоари за слушалки ухото слушалки силикон подложка слушалки ръкав

29.60 BGN 28.00

големина на : Голем : максималниот надворешен дијаметар на 15 MM, внатрешен дијаметар 5 MM инсталацијаМедиум : максималниот надворешен дијаметар на 12 MM, внатрешен дијаметар 5 MM инсталацијаМала : максималниот надворешен дијаметар на 11 MM, внатрешен дијаметар 5 MM инсталација

OCC Сребърен аудио кабел за Astell & Kern AK240ss K120 II AK380 AK100ii Onkyo dp-x1
 • Новинка

OCC Сребърен аудио кабел за Astell & Kern AK240ss K120 II AK380 AK100ii Onkyo dp-x1

BGN 72.00

OCC Сребро Аудио Кабел За Astell&Kern AK240ss K120 II AK380 AK100ii Onkyo дпx1 За "приклучок за слушалки AMP" custom 2,5 mm рамнотежа / топчиња со ист Кабел опис на производот Должина 120 cm / 4 ft Производ 1 година гаранција 2,5 mm позлатени plug OCC сребро позлатен извртени пар (4 core * 19 * 0.08 / OD 2.0 * 2) За OCC, која е една кристално бакар...

Пакет от 6шт черен цвят слушалки слушалки кабел кабел клип на притежателя клипове на дрехите си, за да запази слушалки / микрофон на кабел в
 • Новинка

Пакет от 6шт черен цвят слушалки слушалки кабел кабел клип на притежателя клипове на дрехите си, за да запази слушалки / микрофон на кабел в

BGN 9.58

100% Сосема нов & висок квалитет на Квалитетот Клип За Headphone Слушалка Кабел Прикачите вашата слушалка кабел за тоа и клип лабава кабел на вашиот јака Погоден со мобилен телефон слушалки, слушалка, MP3, ipod , Apple слушалки Лесен и мали дизајн

4.4 мм актуализация балансиран аудиокабеля за слушалки Sennheise HD535 HD525 HD565
 • Новинка

4.4 мм актуализация балансиран аудиокабеля за слушалки Sennheise HD535 HD525 HD565

BGN 94.40

За 4.4 mm ИЗБАЛАНСИРАНИ играч ТАZH1 ES NWWM1 Z NWWM1 A PHA2 A NWZX300 Компатибилен со следните 4.4 mm ИЗБАЛАНСИРАНИ конектор играч Опис на Производот : 6 N еден кристално бакар (OCC), чистота 99.99997%, отпор 8% 13% пониска отколку обичните бакар...

Поддръжката на слушалки за подмяна на Beats by Dr Dre Solo 1.0 Solo1. 0 Solo HD слушалки сив(амбушюры/възглавница)неразрушающее качество
 • Новинка

Поддръжката на слушалки за подмяна на Beats by Dr Dre Solo 1.0 Solo1. 0 Solo HD слушалки сив(амбушюры/възглавница)неразрушающее качество

BGN 13.42

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Earpads Компатибилен Со1.2 nondestructive квалитет на звукот);1.3 Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;2...

Цифров диктофон HD 1080P завъртане на камерата на задния клип предложението за Откриване на видео запис на глас на КОМПЮТЪР, уеб камера, поддръжка TF карта до 32G
 • Новинка

Цифров диктофон HD 1080P завъртане на камерата на задния клип предложението за Откриване на видео запис на глас на КОМПЮТЪР, уеб камера, поддръжка TF карта до 32G

107.20 BGN 107.00

Дигитален Снимач на Глас HD 1080 P Rotatable Камера Назад Клип Движење Откривање на Видео Рекордерот на Глас КОМПЈУТЕР, Камера, Дигитален Снимач на Глас Поддршка ТФКартичка за ДА 32 G Карактеристики : 1.Висок квалитет на Цинк легура материјал,full HD 1920*1080 P V резолуција 2.Со камера која може да се ротира за 90 степени 3.УПРАВУВАЊЕТО со проектен циклус висока верност снимање на, дигитално намалување на шумот 4.Движење откривање видео 5.Видео сликата времето печат и Време поставување 6.Се користи како веб Камера 7.Се користи како Автомобил DVR 8.Поддршка ТФкартичка до 32 GB;Нема внатрешна меморија 9.Снимање,снимањето автоматски делпауза 10.3.5 часа снимање на видео,4 часа глас снимање 11.Со Клип,лесно да се порт 12.Снимачот може да се полни и снимање истовремено при преземање на видео и снимање на глас ,откако ќе се поврзете на КОМПЈУТЕР...

Panda F-135 касетофони 240 секунди лентата запис повторение на динамиката на динамиката на FM радио
 • Новинка

Panda F-135 касетофони 240 секунди лентата запис повторение на динамиката на динамиката на FM радио

BGN 76.50

Бренд панда Моделот F135 Функција параметар FM фреквенција на опсегот 76108 MHz СУМ фреквентен опсег 5301600 KHz Напојување AC напојување Кампусот FM поддршка Игра лента поддршка Снимка функција касета за снимање Лента повтори функција на поддршка на Далечинскиот управувач поддршка џек за Слушалки е нормално Спецификации Излезна моќност 6 W Бруто тежина (KG) 0.74 килограми Нето тежина (KG) за 0,7 кг Производ mm димензии 244 * 135 * 94 пакување листа Прирачник × 1 гаранциона картичка × 1 напојување × 1 детали за производот

Panda F-332 повторение на лентата запис взаимна транскрипция U диск TF карта, MP3 плейър, радио
 • Новинка

Panda F-332 повторение на лентата запис взаимна транскрипция U диск TF карта, MP3 плейър, радио

BGN 98.85

FM фреквенција на опсегот 76108 MHZ Бенд FM автоматско пребарување платформа за Напојување и излез Надвор од функција поддршка Надворешен звук поддршка У диск игра поддршка Игра лента поддршка Снимка функција usb касета за снимање Надвор од функција поддршка Лента повтори функција Лента USB ТФкартичка повтори Репродукција формат MP3 Display mode LCD дисплеј Надворешен приклучок ТФкартичка интерфејс џек за Слушалки е нормално USB џек е нормално Спецификации Работен напон 6v Излезна моќност 500 MV Бруто тежина (KG) 0.58 Нето тежина (KG) 0.259 Производ mm димензии 118 * 147 * 32 Пакување големина mm 234 * 178 * 57 пакување листа Микрофон, слушалки × 1 адаптер × 1 USB кабел × 1 прирачник и гаранциона картичка × 1 детали за производот