MASEI 610 IRONMAN motorcycle helmet Planet Theme Casque мотокрос half helmet Open face helmet Cycle Race helmet Black Cool Come

MASEI 610 IRONMAN motorcycle helmet Planet Theme Casque мотокрос half helmet Open face helmet Cycle Race helmet Black Cool Come

BGN 363.00
-5 %
BGN 382.21

Брой продукти

MASEI 610 IRONMAN мотоцикл шлем Планета Casque мотокрос половина шлем Личност отворени се соочуваат со шлем Тренд Циклус Трка шлем Црна Бренд : MASEI. Стандард : НИ ТОЧКА. ГОЛЕМИНА : S, M, L, XL,XXL. Материјал : Квалитетна ABS домување материјал, зајакнување на леќи. Тежина : Околу 1300g. Обвивка : Мие лагер е готово, три-димензионални притисок-тип уво сечење, двоен износ на лагер блиску до лицето, одлично се носи удобност. Направени од увезени ткаенини дупки дремка, повеќе wicking функција, секогаш чувајте го шлем лагер. Шлем Торба : Оригинални шлем торба. Леќи на камерата : Транспарентна леќа (не боја леќи), ако ви треба дополнителна боја леќи, ве молиме контактирајте со нас ! 1.Ние прифаќаме alipay, western union, TT тука. 2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 3. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат. 1.Ве молиме потврдете ја вашата АДРЕСА внимателно, нормално, ние ќе испратиме pacakge во рок од 3-7 дена по уплатата примена. 2.Ве молиме контактирајте со нас ако не го примите пакетот во 35days., и ве молиме да ни даде 3 работни дена да се најде причината. 3.Постојат две опции за вашиот избор. Ако испратено од Кина Пост Воздух Пошта, тоа ќе пристигне во 15-60days, Ако под итно, pls одберете брза испорака од 4.DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, пакетот ќе дојде многу брзо,можеби во 3-7days најраните.Времето за испорака ќе биде по show(можеби малку разлика во различни временски) 1.Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и накратко да се опише штети.Ве молиме да одговори во рок од 2 дена по приемот на штетите. 2. Ве молиме оставете малку боја разлика поради различни камерата и светлината на животната средина. 3. Ние ќе продолжи вашиот известување во рок од 2 дена по приемот. Наплата се врши само ако замена не се достапни. 4. Купувачите ќе бидат одговорни за превозот цена на вратени предмети. 1. Вашиот задоволителен е нашата единствена извршување.Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. 2. Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување. 3. Ве МОЛИМЕ не двоумете се да не контактирате ако не сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.


Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Тип Елемент:
Каски
Материал На Каската:
КОРЕМНА ПРЕСА
Стил Шлем:
Половината Шлем
Тегло:
1.4KG
търговска марка:
АЙБУЛЛИ
Сертификат за качество:
Точка
Пол:
Унисекс
Сезон:
Сезони (Пролет Лято Есен Зима)
Стил:
Мотоциклет шлем, велосипеден шлем, пътен каска
Стил 2:
Каска, шлем на състезанието, каска Мода
Стил 3:
Половинный каска, открит каска страна, пълна с каска страна
Стил 4:
каска за мотокрос
Модел:
Масей 610
Тема:
Iron Man; Королла; Планета
Цвят:
Ярко черно

Избор на купувачи

Bjmoto реколта мотоциклетни очила Harley мотокрос мотоциклети Авиаторски очила пилот крайцер очила очила
 • Новинка

Bjmoto реколта мотоциклетни очила Harley мотокрос мотоциклети Авиаторски очила пилот крайцер очила очила

20.62 BGN 15.00

bjmoto Гроздобер Мотоцикл Очила за Харли Мотокрос мотор пилот очила Пилот Cruiser очила очилаОчила за Харли googlesЛеќа Боја : Clear;Чај;Сребро;УВ;Жолта

BJMOTO ретро очила за мотоциклети Harley стил очила Oculos Antiparras Gafas мотокрос Очила за мотоциклет каска на едро
 • Новинка

BJMOTO ретро очила за мотоциклети Harley стил очила Oculos Antiparras Gafas мотокрос Очила за мотоциклет каска на едро

43.66 BGN 27.00

Карактеристики : Количка за дизајн, лесен за чување Windproof и dustproof,добра заштита за очи Прилагодливи еластична рака и пропадна доказ, погодни за секоја личност...

Вечният YOHE половина на лицето мотоциклет шлем YH-868 ABS мотоциклет шлем с два обектива електрически велосипедни каски за четири сезона
 • Новинка

Вечният YOHE половина на лицето мотоциклет шлем YH-868 ABS мотоциклет шлем с два обектива електрически велосипедни каски за четири сезона

BGN 121.09

Бренд : YOHEМодел : YH868Стил : половина шлемБоја класификација : флуоресцентно жолто и сино градот # бела градот # црвено градот # мелење arenaceoцрн пијано црниот бисер белиМатеријал : ABS.Големина : M L XL XXL

Професионален двигател на спортен протектор на коляното гъвкав дизайн на защита на коляното за всички видове спорт защитен наколенник протектор на коляното
 • Новинка

Професионален двигател на спортен протектор на коляното гъвкав дизайн на защита на коляното за всички видове спорт защитен наколенник протектор на коляното

47.98 BGN 36.00

Професионални Моторни Спортови на Коленото Заштитник Flexiable Коленото заштита дизајн За сите видови спортови Заштитна Kneepad коленото заштитникГолемина на : Уни големина, за ВозрасниRelaiable КвалитетБоја : Црна, црвена, Црна

2017 мотокрос офроуд състезателни очила спускане байк кънки очила зимни ски сняг мотоциклет, ATV МТБ очила за каране
 • Новинка

2017 мотокрос офроуд състезателни очила спускане байк кънки очила зимни ски сняг мотоциклет, ATV МТБ очила за каране

BGN 15.81

Опис : Состојба : сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Увезени ABS,КОМПЈУТЕР, сунѓерот, еластична главата бенд Објект големина : Возрасни(слободен големина) Тежина : 200g Карактеристики : Прилагодлив и еластична главата бенд, удобен за носење...

Кирасир защитни коленете мотоциклет наколенник протектор скутер състезателни мотоциклети MX за охрана на безопасността на лактите подложки защита
 • Новинка

Кирасир защитни коленете мотоциклет наколенник протектор скутер състезателни мотоциклети MX за охрана на безопасността на лактите подложки защита

BGN 31.98

Cuirassier K05 E05 колено & лактот СтражариCuirassier K05 E05 колено & лактот чувари функција тешко моделирани полипропилен школка со перфорирани биопена лагер за зголемување на breathability и супериорен во однос на влијанието на заштита...

Madbike Мотокрос защита на коляното, лакътя, от неръждаема стомана rodilleras мотокрос moto greave мотоциклет защита на коляното на 2 групи/4 бр.
 • Новинка

Madbike Мотокрос защита на коляното, лакътя, от неръждаема стомана rodilleras мотокрос moto greave мотоциклет защита на коляното на 2 групи/4 бр.

79.98 BGN 52.00

започнете Цена : $72.99 Цена : $53.99 Цена : $49.99 Цена : $29.49 Цена : $59.99 Цена : $49.99крајотMadbike Мотокрос коленото, лактот заштита од не ' рѓосувачки челик rodilleras мотокрос мото greave мотоцикл коленото заштита на 2 групи / 4 парчињаБренд : mad велосипедМатеријал : не ' рѓосувачки челик, ЕВА ПЕНА, нуркање ткаенина, еластична ракаТема : Заштита на вашиот лактите, колената и телеПакет се вклучени : 2 во сетови 2 парчиња коленото подлога s +2 парчиња лактот стражариЗабелешки : Rusian клиент, ве молиме оставете ни име и презиме кога ќе го поставите цел.Нормално,тоа трае кратко време да брод на Австрија, Нов Зеланд, Сингапур, Малезија,Дубаи, Франција, Германија, велика Британија, Сепак, тоа може да потрае 2040 денада руската Федерација, како и за Јужна Американските земји,како што се Бразил, Мексико,Аргентина, чиле, па ве молиме да бидете трпеливи поради тешко сопствени грешки.Се истакна : Ние ќе ви ја испратиме стоката, како на нарачката на купувачот, ние не сме одговорни за било обичај царина или данок, но Да плаќаат даноци е купувачот должност, купувачот треба да се обидете да добиете на стоки и плаќаат даноци побрзо, ако купувачот треба нашата помош, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 работни дена.Политика на враќање : се Враќа прифатени ако производот не како што е опишано, купувачот плаќа врати превозот; или чувајте го производот & согласувате наплата со продавачот.

новият годишен YOHE двойни лещи ABS половина на лицето мотоциклет шлем млади мъже и жени мода мини електрически мотор и каски
 • Новинка

новият годишен YOHE двойни лещи ABS половина на лицето мотоциклет шлем млади мъже и жени мода мини електрически мотор и каски

92.48 BGN 86.00

Бендот : YOHEМодел : МИНИголемина : S,M,L,XLБоја : црна,бела,бела црна,бела црвена,портокалова црна,црна, црвена,црвена бела.Материјал : ABSТОПЛА ПРОДАЖБАПродавачот препорачуваме промоција

HEROBIKER 2018 нова зимна Мотоциклетът маска за лице ликра Мото Балаклава колоездач ветрозащитная ски маска корк ветрозащитная Мотоциклетът Маска
 • Новинка

HEROBIKER 2018 нова зимна Мотоциклетът маска за лице ликра Мото Балаклава колоездач ветрозащитная ски маска корк ветрозащитная Мотоциклетът Маска

12.42 BGN 5.00

HEROBIKER 2018 Нови Зимски Мото Лицето Маска Lycra Мото Balaclava Biker Правец на Ззп Ски Маска Затка Windproof Мотоцикл МаскаОпис : Црна Lycra ткаенини производство, ова лице маска обезбедува голема заштитна на вашето лице, уво и вратот од сонце, ветар, студ и снег...

Мотоциклетни ръкавици състезанията с мотоциклети Колоездене пълен пръст ръкавици за мотор ATV МТБ MX байк мотокрос офроуд ръкавици за езда XXL
 • Новинка

Мотоциклетни ръкавици състезанията с мотоциклети Колоездене пълен пръст ръкавици за мотор ATV МТБ MX байк мотокрос офроуд ръкавици за езда XXL

27.04 BGN 22.00

Функција Стил : Мотоцикл трки ракавици Материјал : Полиестер Надеж : Полиестер Боја : црна,црвена,сина,зелена,портокалова Структура : Прсти Одделени Употреба : Возење,дербито,ослободување Бренд : SSPEC Големина : M, L,XL Тежина : 0.25 кгОбјектот Се Покаже

Мотокрос мотоциклет Велосипед МТВ Зимни спортове топли Ски ветроупорен водоустойчиви защитни мотоциклетни ръкавици рицар
 • Новинка

Мотокрос мотоциклет Велосипед МТВ Зимни спортове топли Ски ветроупорен водоустойчиви защитни мотоциклетни ръкавици рицар

BGN 606.40

Опис : Големина : M / L / XL ГОЛЕМИНА САНТИМЕТРИ ИНЧИ Медиум 19cm20.5 cm 7.5" 8" Големи 20.5 см23cm 8" до 9" XLarge 23cm25cm 9" 10" МЕРКА ОКОЛУ РАКА СО ПАЛЕЦОТ ПРОДОЛЖЕН ...

Високо качество на Vcoros флип нагоре мотоциклет шлем модулен двоен щит козирка мотоциклет състезателни анфас шлем Сигурен мото каски
 • Новинка

Високо качество на Vcoros флип нагоре мотоциклет шлем модулен двоен щит козирка мотоциклет състезателни анфас шлем Сигурен мото каски

150.38 BGN 135.00

Опис : Возрасна Група : ВозрасниМатеријал Тип : ABSПол : унисексКарактеристики : дише, водоотпоренКарактеристики : флип до шлем / Модуларен шлемСтакло во Боја : јасно леќи (стандардна боја).