AFI MRP01 Mini Tripod Head Electric 360 Rotation Panorama Time времето изтича Head for GoPro Action Camera за смартфони

AFI MRP01 Mini Tripod Head Electric 360 Rotation Panorama Time времето изтича Head for GoPro Action Camera за смартфони

BGN 44.51

Брой продукти

AFI MRP01 Мини Tripod Главата Електрични 360 Ротација Панорама Време Застаруваат Главата за Go Pro Акција Камера за паметни телефони (не има БЕЛА сега)
Карактеристики :
Прецизни и Непречено Движење; Повеќе Контрола Избори; Лесен и Удобен за Употреба; Компатибилна за IOS и Android Систем.
Флексибилност : 1/4" дното завртка дупка, совршен натпревар со selfie стапови, табела-топ tripod стои, tripods и други камера додатоци.
Панорама на Главата со Далечински Управувач : Совршен за мобилни телефони и камери за да се фати панорама фотографии со вграден електричен мотор, непречено движење со далечински управувач, кој може автоматски да се ротира камерата главата за 360 степени.
Висока Јачина Мобилни Носителот : Тоа може да одговара на сите видови на паметни телефони. Прилагодлив, пак, knob може да се прилагоди на дебелината на вашите мобилни телефони. На алуминиумски држач нежно го штити вашиот уред, безбедни и сигурни.
Широк Компатибилност : Со 1/4" Универзална Завртка на врвот, MRA01 панорама главата е погодна за Go Pro и други бренд акција камери, паметни телефони, џеб камери, микро SLR фото апарати и така натаму.
Време застаруваат Фотографија : 10 втор пат-застаруваат, креативни, во секое време, насекаде, да се живее снимки.
Спецификации :
Бренд : AFI
Модел : MRP01
Боја : Црна
Дијаметар * Висина : 72mm * 70mm
Стенд-бај Време : во Текот 12 H
Континуираното Работно Време : во Текот 9 H
Компатибилен Bluetooth Систем : За Андроид 2.3.6 и погоре, за IOS 4.0 и над
Номиналниот Напон : 3.7 V
Не-оптоварување Тековната : 65m A(Макс.)
Капацитетот на батеријата : 750m Ah
Ротациона Брзина : 2-5r/мин
Пан Max. Вчитај : 500g / 17.6 оз
Тилт Max. Вчитај : 200g / 7.1 оз
Вертикална Max. Вчитај : 200g / 7.1 оз
Превртена Max. Вчитај : 300g / 10.6 оз
Објектот Тежина : 210g / 7.4 оз
Пакет Големина : 17 * 14.5 * 7.5 cm / 6.7 * 5.7 * 3во
Пакет Тежина : 346g / 12.2 оз
Пакет Листата :
1 * AFI MRP01 Електрични Панорама Глава
1 * Далечински Управувач
1 * USB Кабел
1 * Мобилен Држач
1 * Планината Адаптер
1 * Чување Торбичка
Answer : ___________________________ Note :
Камерата, smartphone, selfie стап и tripod не се вклучени.


Подробности

Цвят:
Черен
Материал:
Въглеродни Влакна
Пакет:
ДА
Информационни материали:
Няма
търговска марка:
AFI
Е готово за (адаптация):
Смартфони
Номер На Модела:
AFI MRP01
Поддържа Дистанционно Управление:
ДА
Дължина в сгънат вид (мм):
.
Воспользуйся:
цифров фотоапарат

Избор на купувачи

3 в 1 Мини Безжична Bluetooth селфи нож със статив Led Fill Light разтегателен монопод за iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi
 • Новинка

3 в 1 Мини Безжична Bluetooth селфи нож със статив Led Fill Light разтегателен монопод за iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi

44.80 BGN 30.00

3 во 1 Мини Безжична Bluetooth Selfie се Држи Со Tripod Led Пополнете Светлината Продолжи Monopod за iphone телефони Samsung, Huawei Xiaomi Спецификации : Тежина : 159g Максималната Должина : 600mm Лулка Дијаметар : 55мм~85mm±2mm (Одговара на повеќето од 3,56 инчен паметни телефони) Лулка Ротација : 203вертикална,360хоризонтална Stutter контрола : Bluetooth Далечински Капацитетот на Батеријата : 65m Ah(Liполимер,Микро Порт за Полнење) Bluetooth верзија : 3.0 Големина : 46mm*198mm*27mm Потврдија : FCC, CE, ROHS Функција : Отстранлив Bluetooth Далечински Контролер : Можете да ги оддели контролер од држи и да уживате во преносни shutter контрола...

Жаклин за 28 см до 92 см подводни водоустойчив пръчици за селфи монопод за Gopro hero HD 6 5 4 3+ 3 за SJCAM за eken за yi
 • Новинка

Жаклин за 28 см до 92 см подводни водоустойчив пръчици за селфи монопод за Gopro hero HD 6 5 4 3+ 3 за SJCAM за eken за yi

23.98 BGN 22.00

Забелешка : боја ние испрати по случаен избор, ако не забелешка.Спецификации : Материјал : Алуминиум (Monopod) & Пластика (справи и Топката Главата)Тежина : Околу...

1288 Bluetooth Selfie Stick телескопичен монопод + рибешко око макро широкоъгълен обектив телефон за HTC ONE M9 M10 M8 M9+ E9 E9+ M8s A9 X9
 • Новинка

1288 Bluetooth Selfie Stick телескопичен монопод + рибешко око макро широкоъгълен обектив телефон за HTC ONE M9 M10 M8 M9+ E9 E9+ M8s A9 X9

BGN 23.82

4 во 1 1288 Камера Телефон Bluetooth Продолжи Selfie Телескопски Стап Monopod Пол + Fisheye + Макро + Широк Агол Телефон Објектив за HTC ONE M10 М9 М8 М9+ E9 E9+ M8s A9 X9 10 / 10 ево / 10 ПроМоже да се Поврзе со и Одговара за Речиси Сите IOS и Андроид Систем за Паметни Телефони преку Bluetooth.Компатибилен со овие модел телефони : (1) Одговара на с или IOS Систем на Apple i Phone 8 / 8 Плус / X / 7 / 7 Плус / 6 S / 6 S Плус / 6 / 6 Плус / 5 S / 5В / 5 / 4 S / 4 / 3 G / 3 GS;(2) Одговара за Samsung Галакси S8 / S8 Плус / S7 / S7 edge / S6 работ Плус / S6 / S6 Edge / S5 / S4 / S3 / S2 / Забелешка 5 / Забелешка 4 / Забелешка 3 / Забелешка 2 / A9 / A8 / О7 / А5 A3 и така натаму Samsung паметни телефони;(3) Одговара за Samsung Галакси J1 / J3 / J5 / J7 / J700 F / J7008 / Гранд 2 / G7106 / Гранд Премиер G530 / G0 Премиер G530 A / core премиер G360 / On5 / On7 и така натаму Samsung паметни телефони;(4) Одговара f или Hua Wei нова 2 / нова 2 Плус / Искачи P10 / P10 Плус / P9 / P9 Плус / Mate 9 / Mate 8 / Пријатели / Mate 7 / P8 / P8 Max / P8 / Г7 / Г7 Плус / P7 / P6;(5) Одговара f или LG G4 G5 SE V10 G4 G5 мини Stylo 2 / LS775 G Stylo LS770 / G4 Перо;(6) Одговара f или HTC One M10 М9 М8 М9+ E9 E9+ M8s A9 X9 10 / 10 ево / 10 Про;(7) Одговара f или Sony Xperia C3 C4 C5 Xperia Z5 / Z5 Preminum Xperia XZ / XZ Preminum;(8) Одговара f или Motorola Мото Х Игра XT1561 Мото X / G Мото MAXX;(9) Одговара f или Xiao Mi Забелешка 3 / Забелешка 2 / M4 M5 М2 М3 Xiao Mi M2s 1 1 S 2 2А 2 S 3 4;(10) се Вклопуваат f или Xiao Mi Redmi 2 2А Забелешка Забелешка 2 3 4 .Aan така на IOS Android паметни телефони..Како да се Избере пакет 1 ~ 3?Answer : ___________________________ Note : (1) Пакет 1 : 1 288 Monopod Selfie се Држи само, не вклучува 3 во 1 Телефон Леќа;(2) Пакет 2 : 1288 Monopod Selfie Стап + 3 во 1 Телефон Објектив за паметни телефони (Црвено) : Fisheye + Макро + Широк Агол Леќа;(3) Пакет 3 : 1288 Monopod Selfie Стап + 3 во 1 Телефон Објектив за паметни телефони (Црна) : Fisheye + Макро + Широк Агол Леќа;(1) 1288 Monopod Selfie Стап : Модел : 1288Делови : 4Нето тежина : 0.3 kgМатеријал : одлично алуминиум и ABSМаксимална височина : 125cmУкината висина : 42.5 cmНајголемиот цевка со дијаметар : 20mmМаксимално оптоварување : 1kgНа проширување рачни selfie monopode се погодни за речиси сите IOS Android паметни телефони итн.Прилагодливи Телефон Адаптер одговара на сите телефони со ширина од 5.5 cm да 8cmДалечинскиот блендата е само за Телефоните со i OS и Android 4.2 или повисоко систем (не е за камерата), и може да биде отстранет од monopod.Вграденво малото огледало за подобро selfie искуствоСо гумени опфатени контрола и безбедност на рака, двојно осигурувањеОваа monopod исто така се вклопува monopod база и камери со 1 / 4 инчи заврткаПрилагодливи топката главата и палецот завртка на monopod брави за повеќе агол на снимање со 180 степен позицијаСамо за телефон со Android 4.2 или поголем систем,тоа е со функцијата за зумирање (2) по желба : 3 во 1 Телефон Објектив за паметни телефони (Црно или Црвено) : Fisheye + Макро + Широк Агол Леќа; (Само за Пакет 2, 3 се 3 во 1 Телефон Леќа.)Спецификација (3 во 1 Телефон Леќа) : 1) Fisheye Леќа : Зголемување : До 180 степениДимензии (телото) : 25mm (дијаметар) × 15mm (должина)Димензии (магнетен прстен) : 13 (надворешно), 9.

Yunteng YT-1288 Selfie Sticks Handheld Monopod+Yunteng 228 Mini Tripod за цифров Камары / мобилни телефони / Samsung iPhone 5 6 7
 • Новинка

Yunteng YT-1288 Selfie Sticks Handheld Monopod+Yunteng 228 Mini Tripod за цифров Камары / мобилни телефони / Samsung iPhone 5 6 7

BGN 36.24

Yunteng YT1288 Selfie Стапови Рачни Monopod+228 Мини Tripod за Дигитални camara / Мобилен телефон / Samsung / Samsung i Phone 5 6 7Опис : 1.YT1288 Продолжи Рачни Bluetooth Selfie Стап Monopod На проширување рачни Selfie Држи се за iphone 4 5 5s 6 6s, samsung S3 S4 S5 S6 итн...

Черен водоустойчив разтегателен автопортрет self self-shooting стик за една камера с цифров фотоапарат и видео камера с s
 • Новинка

Черен водоустойчив разтегателен автопортрет self self-shooting стик за една камера с цифров фотоапарат и видео камера с s

BGN 5.73

12510 Препорачувам За Камера и водоотпорен камера домување не се вклучени Укината должина : 23 см, продолжување : до околу 108 см...

1/4 адаптер за монтиране на стена клип алуминиева сплав конектор разширяване конвертор за DJI OSMO+ / OSMO Mobile Gimbal аксесоари
 • Новинка

1/4 адаптер за монтиране на стена клип алуминиева сплав конектор разширяване конвертор за DJI OSMO+ / OSMO Mobile Gimbal аксесоари

BGN 11.18

1 / 4 Адаптер за Монтирање на Заградата Клип Алуминиум Легура Конектор за Проширување Конвертор за DJI OSMO OSMO+ OSMO Мобилни Gimbal Додатоци1 / 4 Адаптер Конвертор Проширување Адаптер за Монтирање за DJI OSMO+ OSMO Мобилен

Нов прием на Bluetooth Selfie Stick с преносим статив алуминиев монопод за IOS / Android огледално-рефлексни DSLR фотоапарати с Bluetooth дистанционно управление
 • Новинка

Нов прием на Bluetooth Selfie Stick с преносим статив алуминиев монопод за IOS / Android огледално-рефлексни DSLR фотоапарати с Bluetooth дистанционно управление

45.60 BGN 33.00

Нови Пристигнување Bluetooth Selfie се Држи со Tripod Преносни Алуминиум Selfie се Држиме за IPHONE / Андроид dslr фото Camers со Bluetooth Shutter1.Ние ја прифатат плаќање номиниран од страна aliexpress само(Зачувам...

Zhiyun Crane 2 3 Ос Handheld Gimbal Stabilizer for DSLR Камери, Sokani SK-5 от 5 4K, HDMI Monitor for Sony Canon etc Камери
 • Новинка

Zhiyun Crane 2 3 Ос Handheld Gimbal Stabilizer for DSLR Камери, Sokani SK-5 от 5 4K, HDMI Monitor for Sony Canon etc Камери

BGN 143.98

Пакетот Вклучува : 1 x Gimbal Стабилизатор1 x Tripod1 x Батерија Полнач3 x 18650 Liion Батерии1 x Микро да Micro USB Кабел1 x Микро да Мини USB Кабел1 x Контрола / Полнење Кабел за Sony Камера1 x Контрола Кабел за Камера Panasonic1 x Микро USB Кабел1 x УпатствоZhiyun Кран 2 3 Оска Рачни Gimbal Стабилизатор за dslr фото Апарати,Zhiyun Кран2 3 Оска Gimbal со Следат Фокус 3.2 КИЛОГРАМИ ТоварВе молиме Имајте на ум : Кран 2 е Контрола на Камери може да се Разликуваат во Зависност од Специфичните Камера Бренд и Модел...

RK04 прибиращ Bluetooth безжична селфи нож монопод и led светкавица огледало и телефон обектив за iPhone Plus 8 X Huawei Samsung
 • Новинка

RK04 прибиращ Bluetooth безжична селфи нож монопод и led светкавица огледало и телефон обектив за iPhone Plus 8 X Huawei Samsung

77.15 BGN 42.00

РК04 Продолжи Bluetooth Безжична Selfie Стап Monopod & Led Светло Флеш Огледало и Телефон Објектив за IOS, i Phone, Андроид Samsung, Huawei, LG, HTC Smartphones На Selfie Стап може да се поврзе со одговара за речиси сите IOS и Андроид Smartphones.Може да се Поврзе со и Одговара за Речиси Сите IOS и Андроид Систем за Паметни Телефони преку Bluetooth.Компатибилен со овие модел телефони : Одговара f или IOS Систем на Apple i Phone 8 / 8 Плус / X / 7 / 7 Плус / 6 S / 6 S Плус / 6 / 6 Плус / 5 S / 5В / 5 / 4 S / 4 / 3 G / 3 GS;Одговара за Samsung Галакси S8 / S8 edge / S7 / S7 edge / S6 работ Плус / S6 / S6 Edge / S5 / S4 / S3 / S2 / Забелешка 5 / Забелешка 4 / Забелешка 3 / Забелешка 2 / A8 / О7 / А5 A3 и така натаму Samsung паметни телефони;Одговара f или HUAWEI P9 P9 Плус Колега 9 Колега 8 Другари Колега 7 P8 P8 Max P8 Г7 Г7 Плус P6 P7Одговара f или LG G2 G3 HTC One M7 М8 М9;Одговара f или Xiao Mi Забелешка М5 М4 М3 М2 Xiao Mi M2s 1 1 S 2 2А 2 S 3 4;Одговара f или Xiao Mi Redmi 2 2А Забелешка Забелешка 2 3 4 .И ТАКА НА Android паметни телефони..Како да се Избере пакет 1 ~ 6?Answer : ___________________________ Note : (1) Пакет 1 : Златна Selfie се Држи само, не вклучува 3 во 1 Телефон Леќа;(2) Пакет 2 : Rose Red Selfie Стап, не вклучува 3 во 1 Телефон Леќа;(3) Пакет 3 : Златна Selfie Стап + 3 во 1 Телефон Објектив за паметни телефони (Црна) : Fisheye + Макро + Широк Агол Леќа;(4) Пакет 4 : Rose Red Selfie Стап + 3 во 1 Телефон Објектив за паметни телефони (Црна) : Fisheye + Макро + Широк Агол Леќа;(5) Пакет 5 : Златна Selfie Стап + 3 во 1 Телефон Објектив за паметни телефони (ЦРВЕНО) : Fisheye + Макро + Широк Агол Леќа;(6) Пакетот 6 : Воскресна Црвено Selfie Стап + 3 во 1 Телефон Објектив за паметни телефони (Црна) : Fisheye + Макро + Широк Агол Леќа;(1) РК04 Monopod Selfie Стап : Поддржани Модели на телефони за i OS 5.0 и погоре за i Phone : 6s Плус, 6s, 6 Плус, 6, 5s, 5, 4s, 4 Android 4.2.2 и погоре за Samsung : Галакси S6 работ, Галакси S6, Галакси S5, Galaxy S4, Note 4, Забелешка 3, Note 2,A3,G7200 за HUAWEI : Чест 6 / 6 PlP7 / P6, Г7 / G621 / G620, C199, Y635, Другар 7,3 X / 4 / 4 X за СПРОТИВНОТО : Најдете 7, 7077, 7005, R2017, R6007, N1 мини за VIVO : P9 P7 ,X5 L, X3 F за MEIZU : MX5 про MX4 Про, MX4, Белешка за МВР : пат М5,УЈП,М4, М3, М2, M1 S, М1 и така натаму..Функции(1) LED светло + Телефонот Носителот + Monopod , 3 во 1 дизајн.(2) Капка отпорни на изградба во рок од 3 метри , направен од животната средина PC и ABS + ' Рѓосувачки Челик .(3) Со Висок Капацитет & Заштеда На Енергија Долг Живот, Батерија(4) Најмногу Мини и Удобно Патување Големина Само 19.3 cm минимум во должина .СпецификацииПакување Димензии : 73*253*56 ммЕдиница тежина : 183 gТелефон Носителот : костим за 5.08.2 cmСтап Должина : 18.587 cmМаксимална имајќи капацитет : 500 gМатеријал : Животната средина PC & ABS пластика + Нерѓосувачки ЧеликLed Работно време : 24 hous(8 часа најсветлиот + 10 часа втората светлината + неколку часа трето ниво на осветленост на употреба)Време на полнење : 2,5 часа на директна наплата додека 4 часа на USB порт за полнењеПредводена Целосна Светлина Полнење Влезен Напон : 4.

Универсално се използва за определяне на микрофон или фенерче за първи път карданни стабилизатори, такива като Feiyu G4 G4S G4-QD Zhiyun Z1-Smooth-C
 • Новинка

Универсално се използва за определяне на микрофон или фенерче за първи път карданни стабилизатори, такива като Feiyu G4 G4S G4-QD Zhiyun Z1-Smooth-C

BGN 47.98

Универзалната Планината за Feiyu FYG4 FYG4 S FYG4QD Zhiyun Z1МазнаC Z1Pro Z1Pround Z1Еволуција Gimbal се користи за да се планината надворешен уред, како што се микрофон или светло.Компатибилни модели : Gimbal Дијаметар : 25mmКако што Feiyu FYG4 FYG4 S FYG4QD Zhiyun Z1МазнаC Z1Pro Z1Pround Z1ЕволуцијаПакетот вклучува : 1 x Универзални Планината 1 x Rosette Планината На 25mm Gimbal

Orbmart подвижни преносими селфи нож монопод с адаптер за Gopro Go Pro Hero SJCAM SJ4000 Xiaomi Yi Sport Action Camera
 • Новинка

Orbmart подвижни преносими селфи нож монопод с адаптер за Gopro Go Pro Hero SJCAM SJ4000 Xiaomi Yi Sport Action Camera

BGN 11.34

Спецификација : Материјал : Пластични + Пена Висина : Max прибл 54.5 cm / 21.5 во; Мин 23.5 cm / 9.3 во Тежина : Околу 145g / 5.1 мл Опис : Не се лизга мека пена се справи...

Висококачествен монопод от алуминиева сплав за камерата DLSR прибиращ се селфи-стик за Iphone Huawei Samsung xiaomi +калъф телефон
 • Новинка

Висококачествен монопод от алуминиева сплав за камерата DLSR прибиращ се селфи-стик за Iphone Huawei Samsung xiaomi +калъф телефон

23.98 BGN 20.00

Висок квалитет на алуминиум легура monopod за DLSR камера со можност да биде продолжен selfie се држиме за Iphone, Samsung, Huawei xiaomi +телефонот носителотAnswer : ___________________________ Note : мобилен телефон и камера не е вклучена1.Ние ја прифатат плаќање номиниран од страна aliexpress само(Зачувам...

Екшън камера POV Pola 19 сърфинг, гмуркане прибиращ Go Pro Самостоятелно selfie Stick Полюс монопод за GoPro HERO 5 4,3+SJCAM Xiaomi Yi
 • Новинка

Екшън камера POV Pola 19 сърфинг, гмуркане прибиращ Go Pro Самостоятелно selfie Stick Полюс монопод за GoPro HERO 5 4,3+SJCAM Xiaomi Yi

92.62 BGN 85.00

escription : Опис : Рака Зафат се Справи со Планината додаток за Gopro херој 4 3 3+ 2 1Оваа Monopod е дизајн за Gopro, кога сте на спортови на вода.Исто така се вклопуваат други отворено спорт.Тоа ќе ви овозможи една рака телескопски се справи со снимањето.Во рамките на ременче за на рака,лесно да се носат и поголема заштита.Функција : 100% сосема нов и висок квалитет4 дел Стигнале ДизајнМала Тежина ,исток да се земеВо рамките на врвка за околу ракаМатеријал од Алуминиум и Пластика,издржливи и мала тежинаДолжина : 19cm(укината)x48cm(max)Компатибилен за Gopro Херој 4 3+ 3 2 1 Камерата.Вклучени : 1 X Водоотпорен Monopod Tripod Selfie Стап Пол Рачни

Алуминиева стойка за камера държач за статив+дистанционно управление Bluetooth за iphone 6S/ 6 / 5S
 • Новинка

Алуминиева стойка за камера държач за статив+дистанционно управление Bluetooth за iphone 6S/ 6 / 5S

BGN 34.05

100% сосема нов и висок квалитет на Овој tripod поддржува дигиталната камера, картичка камера и паметен телефон е дизајниран за скратено работно време фотографија љубовници...