4шт гума мотоциклет карбуратор, карбуратор входния интерфейс адаптер конектор тръби на колектора за Yamaha XJR 400 XJR400 1993-1999

4шт гума мотоциклет карбуратор, карбуратор входния интерфейс адаптер конектор тръби на колектора за Yamaha XJR 400 XJR400 1993-1999

BGN 22.00
-14 %
BGN 25.58

Брой продукти


2006 година
100% Сосема Нова Боја : Како Слики Материјал : Висок Квалитет Лепак Specifcation : Секој производи ќе бидат проверени во многу добра состојба пред пакет. Р eminder : ве Молам, проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е костим за вашата. Одговара : XJR400 1993-1999
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.


Подробности

Тип Елемент:
Карбуратор
Името На Модела:
170316-13
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Тегло На Продукта:
0.35kg
Вид На Материала:
Висококачествено лепило
търговска марка:
CAKEN

Избор на купувачи

Sclmotos -28 30 32 34mm PWK ОКО мотоциклет карбуратор, карбуратор с Power Jet Fit 4T мощност на двигателя на състезанието скутер ATV Off Road Racing
 • Новинка

Sclmotos -28 30 32 34mm PWK ОКО мотоциклет карбуратор, карбуратор с Power Jet Fit 4T мощност на двигателя на състезанието скутер ATV Off Road Racing

38.38 BGN 23.00

Ние можеме да снабдување carburetor големина 28mm, 30мм, 32милиметри,34mm со енергија авионодговара на 4 Т 75cc да 350 cc моторот.28mm одговара на 75cc да 125cc мотор30мм одговара на 100cc да 150cc мотор32милиметри одговара на 125cc да 250cc мотор34mm одговара на 125cc да 250cc моторЗа A / B / S класа модел се со различна боја и квалитет, внатрешна рамка се исти.на овој линк се ААА класа сива боја, со ОКО или ZSDTRP тело збор,кога цел ,можете да ја проверите вашата оригинална хидрати, купи иста или + / 50cc големината ,ќе се спаси бензини qulick трки се кандидира.Производителот : ZSDTRPНаправи : УниверзалнаМодел : За Сите МоделиГодина : Сите ГодиниСтил : Рамни Слајд TM Серија CarburetorБоја : Сива или Сребрена Боја

MOLKT 26 26mm съдържание на Въглехидрати карбуратор PZ26 Fit 110cc 125cc dirt pit bike китайски четириядрен под наем четириядрен под наем бъги с 4 тактным двигател
 • Новинка

MOLKT 26 26mm съдържание на Въглехидрати карбуратор PZ26 Fit 110cc 125cc dirt pit bike китайски четириядрен под наем четириядрен под наем бъги с 4 тактным двигател

BGN 52.96

26 MM PZ26 Molkt Хидрати Рака Задави Carburettor 110 CC 125 CC 140 CC 150 CC 160 CC 200 CC Dirt bike Јама ATV Quad ВелосипедиОвие делови се вклопуваат за АТВ,Quad,Јама велосипед,Нечистотија велосипед,Оди Kart,КабриолетЗа АТВ и Quad,одговара за Loncin,Јамаха,Linhai,Хонда,Zongshen,Buyan,Поларис,Bashan,Hsun,Shineray, Jinling,kazuma,Lifan,Taotao,Suzuki,кинески,gsmoon итн.За Раселување,вклучуваат 250cc,50cc,110cc,125cc,150cc,800cc,350cc,500cc,400cc,итн За Нечистотија Јама Велосипед,одговара за Loncin,Zongshen,Bashan,Shineray,Kazuma,Lifan,Taotao,Kaya,Аполон,KXD,Xmotos,итн...

27 мм съдържание на Въглехидрати ръчно чурка PZ27 подходящ за Honda CG 125 150 200 200CC ATC 185S ATC200 Dirt Pit Bike ATV Quad Bike карбуратор
 • Новинка

27 мм съдържание на Въглехидрати ръчно чурка PZ27 подходящ за Honda CG 125 150 200 200CC ATC 185S ATC200 Dirt Pit Bike ATV Quad Bike карбуратор

BGN 36.00

Dirt bike Јама Велосипед 27 MM Рака Логор За Хонда ATC 185 S ATC200 carburetorОвие делови се вклопуваат За Нечистотија и персоналниот данок на доход велосипед,одговара за Lifan,Zong Shen,Kaya,Xmotos,Аполон орион ,Loncin,KTM,деца кал велосипедиЗа Раселување,вклучуваат 50cc,70 CC,110cc,125cc,138 CC,140 CC,150cc,160 CC,200 CC,250cc,итнРеден Број CA6420 Carburetor Дијаметар(mm) 27 Надворешниот Дијаметар на Филтер за Воздух(mm) 38 Гром Дупка Растојание(mm) 48 Главна Џет(dmm) 90 Пилот / Бавно Џет(dmm) 32 Белешки Рака Задави имаме и други големината на овој тип carburetor како следниве 26 MM Рака 26 MM Кабел 27 MM Рака 27 MM Кабел 30ММ Рака 30ММ КабелМожеби ќе сакате следните како и

Мотор на газ горивния клапан маслен резервоар преминете Petcock кран кран за CBR600 F2 F3 CBR919 CBR900 1996 1997 CB1300 SF 98 99 00 01 02
 • Новинка

Мотор на газ горивния клапан маслен резервоар преминете Petcock кран кран за CBR600 F2 F3 CBR919 CBR900 1996 1997 CB1300 SF 98 99 00 01 02

31.98 BGN 29.00

100% Сосема Нова Боја Опции : Како Слики Материјал : Алуминиум 6061T6 За : CBR600 F2 F3VTR250 19972008 CB250 Hornet250 19972005CBR250 MC22CBR919 CBR900 19961997CB1300 SF 19982002 ОЕМ P / N...

15 мм бензинов кусторез карбуратор, карбуратор за CG430 / 520 машинка за подстригване 40-5 / 44-5, 43 cc / 47cc / 49cc / 52cc резервни части
 • Новинка

15 мм бензинов кусторез карбуратор, карбуратор за CG430 / 520 машинка за подстригване 40-5 / 44-5, 43 cc / 47cc / 49cc / 52cc резервни части

BGN 21.92

15mm Бензин Brushcutter Carburetor Хидрати За CG430 / 520 Тример 405 / 445,43 cc / 47cc / 49cc / 52cc Резервни деловиРеден Број CA120 Carburetor Дијаметар(mm) 15 Гром Дупка Проред(mm) 31 Белешки 43 CC 47 CC 49 CC 52 CC

Впускная тръба на двигателя на автомобила въздушен филтър грибовидная корона производителност на въздушния филтър 42 мм входния въздушен филтър висок разход на ви
 • Новинка

Впускная тръба на двигателя на автомобила въздушен филтър грибовидная корона производителност на въздушния филтър 42 мм входния въздушен филтър висок разход на ви

BGN 27.98

wyприклучокstartЖешка Стока$470.55$21.5$220$135$51.53$31.2$31.35$187.95wyприклучоккраен Производ ПовеќеАвтомобил Мотор Доводната Цевка Филтер за Воздух Печурки Главата Продуктивноста Филтер за Воздух 42 MM Влезот Филтер за Воздух со Висок Проток на Висок Ладно Конус

Карбуратор, карбуратор за Yamaha Raptor 350 YFM 350 2004-2008 2005 2006 2007 ATV Quad съдържание на Въглехидрати
 • Новинка

Карбуратор, карбуратор за Yamaha Raptor 350 YFM 350 2004-2008 2005 2006 2007 ATV Quad съдържание на Въглехидрати

119.98 BGN 113.00

Carburetor Хидрати За Јамаха Raptor 350 YFM 350 20042008 2005 2006 2007 ATV Quad ХидратиВе молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.За Јамаха Raptor 350 YFM 350 20042008 КАРАКТЕРИСТИКИ : Conditon : 100% Сосема Нов Висока класа квалитетот и многу издржливи Лесно да се Инсталира Без да ја инсталирате инструкции Материјал : Алуминиум FITMENT : За Јамаха Raptor 350 YFM350 20042008 ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 x Carburetor 1 x Гас База Покрие 1 x Гас База Гумена Заптивка 1 x Гас Кабел Клип 3 x База Покрие со ЗаврткиAnswer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Карбуратор нов fit MZ 125 150 ETZ125 ETZ150 24N2 Vergaser Komplett ETZ TS 125 150 24N2 MZ125 MZ150 28.5 мм
 • Новинка

Карбуратор нов fit MZ 125 150 ETZ125 ETZ150 24N2 Vergaser Komplett ETZ TS 125 150 24N2 MZ125 MZ150 28.5 мм

BGN 50.91

Carburetor Нови одговара MZ ETZ125 ETZ150 24 N2 Vergaser Komplett ETZ TS 125 150 24 N2 Carburetor Нови одговара MZ ETZ125 ETZ150 24 N2 Vergaser Komplett ETZ TS 125 150 24 N2 · Passend für das Motorrad MZ дер Typen TS125, TS150, ETZ125 und ETZ150 · Nicht zugelasse für gedrosselte TS150und ETZ150 · Дер Artikel wird и als "Vergaser 24 N 22 (ЕМ 150) bezeichnet...

Alconstar-универсален мотоциклет 28 30 32 34 мм Keihin PWK карбуратор Carburador power jet съдържание на Въглехидрати Dirt Bike Скутер ATV Racing UTV
 • Новинка

Alconstar-универсален мотоциклет 28 30 32 34 мм Keihin PWK карбуратор Carburador power jet съдържание на Въглехидрати Dirt Bike Скутер ATV Racing UTV

52.78 BGN 37.00

затоа што ова е нов производ, Сега нашите акции carburetor големина 28mm,30ммдруги 32милиметри, 34mm големина се Нови развојниодговара на 4 Т 75cc да 350 cc моторот.28mm одговара на 75cc да 125cc мотор30мм одговара на 100cc да 150cc мотор32милиметри одговара на 125cc да 250cc мотор34mm одговара на 125cc да 350cc моторПроизводителот : ZSDTRPНаправи : УниверзалнаМодел : За Сите МоделиГодина : Сите ГодиниСтил : Рамни Слајд TM Серија CarburetorБоја : Природна Боја​Кога цел, можете да избор која големина ти треба, ви Благодариме!Ова е carburetor carburador шоу.

ZS MOTOS мотоциклет части 36 38 40 мм KEIHIN PWK мотоциклет карбуратор универсален ремкомплект резервни дюзи 20lot/Sets One Pack
 • Новинка

ZS MOTOS мотоциклет части 36 38 40 мм KEIHIN PWK мотоциклет карбуратор универсален ремкомплект резервни дюзи 20lot/Sets One Pack

30.38 BGN 24.00

Добредојдовте на нашиот магазин Ние можеме да снабдување carburetor Поправка Комплет Резервни Авиони 36mm 38mm 40mm за keihin pwk motorcross carburetor Кога цел, ве Молам да ми кажете што големина што ви треба, ви Благодариме! Ако нема индикација, ќе испрати 36 mm производ...

Ръчно чурка 19 мм Pz19 съдържание на Въглехидрати карбуратор 50cc 70cc 90cc 110cc 125cc ATV Dirt Bike ръчен дросел за Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki
 • Новинка

Ръчно чурка 19 мм Pz19 съдържание на Въглехидрати карбуратор 50cc 70cc 90cc 110cc 125cc ATV Dirt Bike ръчен дросел за Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki

BGN 25.12

Рака Задави 19 MM PZ19 Хидрати За Хонда 50 CC 70 CC 90 CC 110 CC 125 CC Kazuma Taotao Roketa Нечистотија Јама Велосипед или ATV Quad CarburetorОвие делови се вклопуваат за АТВ,Quad,Јама велосипед,Нечистотија велосипед,Оди Kart,КабриолетЗа АТВ и Quad,одговара за Loncin,Јамаха,Linhai,Хонда,Zongshen,Buyan,Поларис,Bashan,Hsun,Shineray, Jinling,kazuma,Lifan,Taotao,кинески,gsmoon итн.За Раселување,вклучуваат 250cc,50cc,110cc,125cc,150cc,800cc,350cc,500cc,400cc,итн За Нечистотија Јама Велосипед,одговара за Loncin,Zongshen,Bashan,Shineray,Kazuma,Lifan,Taotao,Kaya,Аполон,KXD,Xmotos,итн...

19 мм карбуратор за КТМ 50 50SX 50CC JUNIOR 50CC SX 2001-2008 кабел чурка карбуратор части
 • Новинка

19 мм карбуратор за КТМ 50 50SX 50CC JUNIOR 50CC SX 2001-2008 кабел чурка карбуратор части

BGN 51.04

19 MM Хидрати KTM 50 50 SX 50 CC ПОМЛАД 50 CC SX 20012008 Кабел Логор CARBURETOR ДеловиОвие делови се вклопуваат За Нечистотија и персоналниот данок на доход велосипед,одговара за Lifan,Zong Shen,Kaya,Xmotos,Аполон орион ,Loncin,KTM,деца кал велосипедиЗа Раселување,вклучуваат 50cc,70 CC,110cc,125cc,138 CC,140 CC,150cc,160 CC,200 CC,250cc,итнРеден Број CA28 Carburetor Дијаметар(mm) 19 Надворешниот Дијаметар на Филтер за Воздух(mm) 32 Надворешниот Дијаметар на Доза(mm) 24.5 Главна Џет(dmm) 96 Пилот / Бавно Џет(dmm) 52 Мотор 50 CC

Запасите в САЩ са 6 цвята газова делото дихателна тръба вентилационна кон за HONDA, YAMAHA, DIRT PIT BIKE МОТОКРОС USA
 • Новинка

Запасите в САЩ са 6 цвята газова делото дихателна тръба вентилационна кон за HONDA, YAMAHA, DIRT PIT BIKE МОТОКРОС USA

BGN 22.86

Карактеристики : Ова ви овозможува да го фрлаат дека гломазна црево што е прикачена на вашиот гас капа.Овие се вклопи во било кој мотор со пропустливи црева...

Безплатна доставка VM20 карбуратор Keihin pz26 комплекти за ремонт на ос калъф за honda CG125CC ATV мотоциклет ремонт чанта с резервни струя
 • Новинка

Безплатна доставка VM20 карбуратор Keihin pz26 комплекти за ремонт на ос калъф за honda CG125CC ATV мотоциклет ремонт чанта с резервни струя

11.07 BGN 8.00

Бесплатен превозот VM20 Keihin carburetor PZ26 поправка колекции случај за хонда CG125 CC АТВ мотоцикл поправка торба со резервни авионОвој природен сива боја,се чувствуваат слободни да го цел,јас ќе испрати изразат во рок од 24 часа по примиле исплата.Имаме PZ26 27 30 модел keihin carburetorДраго ми е да обезбеди право и најдобар производ за вас.Висок квалитетДетали За ПроизводотПратката 1.Ве молиме љубезно забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки.Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби,Не мало кутија! 2.Ние ја испорача стоката со КИНА ПОСТ, ако клиентите треба други express, pls контактирате 3.Во светот превозот, освен области исклучени – кликнете на "Превозот и плаќања"за детали...

Pz26 карбуратор 26 mm 125 150cc съдържание на Въглехидрати за HONDA CB125 XL125S TRX250 TRX 250EX Recon Carb 125cc ATV Dirt Bike Quad Honda CRF XR100
 • Новинка

Pz26 карбуратор 26 mm 125 150cc съдържание на Въглехидрати за HONDA CB125 XL125S TRX250 TRX 250EX Recon Carb 125cc ATV Dirt Bike Quad Honda CRF XR100

BGN 37.60

Кабел Задави 26 MM Хидрати TRX 250 ЕКС 250ex XL 125 125 S ATV Quad CarburetorОвие делови се вклопуваат за АТВ,Quad,Јама велосипед,Нечистотија велосипед,Оди Kart,КабриолетЗа АТВ и Quad,одговара за Loncin,Јамаха,Linhai,Хонда,Zongshen,Buyan,Поларис,Bashan,Hsun,Shineray, Jinling,kazuma,Lifan,Taotao,Suzuki,кинески,gsmoon итн.За Раселување,вклучуваат 250cc,50cc,110cc,125cc,150cc,800cc,350cc,500cc,400cc,итнРеден Број CA6423 Carburetor Дијаметар(mm) 26 Надворешниот Дијаметар на Филтер за Воздух(mm) 38 Гром Дупка Растојание(mm) 48.2 Главна Џет(dmm) 88 Пилот / Бавно Џет(dmm) 36 Белешки Кабел ЗадавиИмаме и други големината на овој тип carburetor како следниве 26 MM Рака 26 MM Кабел 27 MM Рака 27 MM Кабел 30ММ Рака 30ММ КабелМожеби ќе сакате следните како и

carburador weber 8 бр./лот WEBER 40 IDF oem карбуратор + въздушни рога аксесоари за автомобили замяна за Solex Dellorto Weber
 • Новинка

carburador weber 8 бр./лот WEBER 40 IDF oem карбуратор + въздушни рога аксесоари за автомобили замяна за Solex Dellorto Weber

BGN 1360.00

8pcs / многу 40 IDF 40 IDF 40mm IDF Carburetor Оем Carburetor + воздухот рогови замена со Заптивка за Solex Dellorto Вебер EMPI Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на 8pcs 40 idf Carburetor + воздухот рогови со Заптивка како на слика шоу

PD24J карбуратор и 42 мм високоефективен въздушен филтър и на промяна на колектор за GY6 125cc 150cc 152QMI 157QMJ ATV Скутер
 • Новинка

PD24J карбуратор и 42 мм високоефективен въздушен филтър и на промяна на колектор за GY6 125cc 150cc 152QMI 157QMJ ATV Скутер

BGN 91.18

PD24 J carburetor & 42mm високи перформанси филтер за воздух & модифицирани колектор за GY6 125cc 150cc 152 QMI 157 QMJ АТВ СкутерСпецификација : Овој производ е погоден за GY6 125cc150cc PD24 J carburetor калибар 24mm + модифицирани филтер за воздух + модифицирани колекторСовети : 1...

Висока производителност KEIHIN PZ30 30 мм карбуратор Power Jet ускоряющий помпа + видими дроссельный Твистер + двоен кабел IRBIS + дръжки
 • Новинка

Висока производителност KEIHIN PZ30 30 мм карбуратор Power Jet ускоряющий помпа + видими дроссельный Твистер + двоен кабел IRBIS + дръжки

78.21 BGN 70.00

100% Сосема Нова Боја : Како на сликата Пакет : 1pc KEIHIN PZ30 30мм Carburetor 1pc visiable гас 1pc кабел 1pc Костец 1pc масло црево Перформанси carburetor за наместени или стандард за мотори до БЛАГАЈНИЧКИТЕ CG 200 / 250 CC