Черничная Хиалуроновата Киселина Течност Против Бръчки Против Стареене На Колаген Чиста Копър Избелване На Хидратиращи Грижи За Кожата Дневен Крем Масло

Черничная Хиалуроновата Киселина Течност Против Бръчки Против Стареене На Колаген Чиста Копър Избелване На Хидратиращи Грижи За Кожата Дневен Крем Масло

BGN 2.82

Брой продукти


011411


Подробности

търговска марка:
джимвуд
НЕТНО ТЕГЛО:
15 мл
Тип Елемент:
масло за душ

Избор на купувачи

Търговска прахосмукачка с висока мощност 1500W 30L мокро и сухо вакуумно почистване на улиците смукателна машина, аспиратор колектор колектор на прах
 • Новинка

Търговска прахосмукачка с висока мощност 1500W 30L мокро и сухо вакуумно почистване на улиците смукателна машина, аспиратор колектор колектор на прах

90.74 BGN 84.00

ЕУ / САД / БС приклучок адаптер е предвидено за секој plugin производи .Било какви други интереси ве молиме контактирајте ме во секое време!1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ...

ZJMZYM ново записване регулируеми битови 304 ултразвукови пречистватели от неръждаема стомана BG-02C Цифров чистящая машина 220v 100W 3 L
 • Новинка

ZJMZYM ново записване регулируеми битови 304 ултразвукови пречистватели от неръждаема стомана BG-02C Цифров чистящая машина 220v 100W 3 L

220.80 BGN 210.00

ZJMZYM Нови Пристигнување Прилагодливи Домаќинство 304 од не ' Рѓосувачки Челик Ултразвукови ЧистењеBG02 C Дигитални Чистење Машина 220v 100 W 3 LЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име на производ : BG02 C дигитална машина за перењеBG02 C : Напон : 220vУлтразвук моќност : 100 WБрој на осцилатори : 2Капацитет : 3 LМерењето : прилагодливТемпература : на собна температура ~ 80 степениПрилагодливи фреквенција : 40 KHzВнатрешен резервоар големина : 24 * 14 * 10смРабота кошница големина : 21 * 10 * 8cmОдводни цевки димензии : дијаметар 2cm * должина од 100cmГолемина : 35 * 29 * 33cmТежина : 6kg

Мултифункционална Електрическа Парна Cleaner Преносим Ръчен Параход Домакински Пречистване На Съвета Готварска Четка Инструмент
 • Новинка

Мултифункционална Електрическа Парна Cleaner Преносим Ръчен Параход Домакински Пречистване На Съвета Готварска Четка Инструмент

BGN 93.49

Мулти Цел Електрични Пареа Почиста Преносни Рачен Steamer Домаќинство Почиста Прилози Кујна Четка АлаткаКарактеристики : Направен од премиум материјалот, тоа е сигурен и издржлив...

1PC нов ултразвук за пречистване на Dual-band dual power PS-40AD ултразвукова чистящая машина 240 W, 10 л, 28/40 khz
 • Новинка

1PC нов ултразвук за пречистване на Dual-band dual power PS-40AD ултразвукова чистящая машина 240 W, 10 л, 28/40 khz

BGN 455.55

1 PC Нови Ултразвукови почиста Dualband dual моќ PS40 AD ултразвукови чистење машина 240 W,10 L, 28 / 40 KHz Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Слика покаже : Детали за производот : Производот број : G600Модел : PS40 ADУлтразвучно Фреквенција : 28 / 40 KHzЛагер материјал : не ' рѓосувачки челик печат слот SДомување материјал : SКапацитет : 10 LВреме контрола : Дигитален Тајмер поставување 099 минутиНапојување : AC 100 ~ 120 V, 50 / 60 Hz 220 V ~ 240 V, 50 / 60 HzУлтразвукови моќта : 240 W, 4 Меи Жен главаГреење моќност : 300 WДимензии : 330 * 270 * 310mm (L * W * H)Лагер Големина : 300 * 240 * 150mm (L * W * H)Пакување големина : 430 * 370 * 430mm (L * W * H)Н...

1PC многофункционален ултразвуков генератор 1200W / 28khz с регулируема мощност, таймер, защита, цифров дисплей
 • Новинка

1PC многофункционален ултразвуков генератор 1200W / 28khz с регулируема мощност, таймер, защита, цифров дисплей

BGN 463.42

1 PC Мултифункционален Ултразвучно генератор 1200 W / 28khz со Енергија Прилагодливи,Тајмер, заштита, дигитален дисплеј Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35сликата покажува : 1...

Екстракт от мед овлажняващ ръчно изработени сапун дълбоко почистване и изсветлява цвета на кожата на лицето подобрява порите Красотата е здраве сапун
 • Новинка

Екстракт от мед овлажняващ ръчно изработени сапун дълбоко почистване и изсветлява цвета на кожата на лицето подобрява порите Красотата е здраве сапун

3.55 BGN 3.00

Опис?100% сосема нов & висок квалитет, Ефикасност : Избелуваат кожата антиоксиданс Useor секојдневно чистење, миење ,бања.Бои на сликата покаже Големина : 6 CM*6 CM*2.5 CТежина : 100gПакет ?1 * рачно изработени сапун1.Ние прифаќа Pay Pal само.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Pay Pal.3.Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена од аукција затворање.4.Ние брод на вашиот e Bay или Paypal адресата...

6 Бр Светло-Розов Декоративен Ароматни Листенца От Пъпка На Роза Сапун Сватбена Услуга
 • Новинка

6 Бр Светло-Розов Декоративен Ароматни Листенца От Пъпка На Роза Сапун Сватбена Услуга

BGN 2.18

Име на производ : Пупка Роза Petal Сапун;Дизајн : Роза Форма Боја : Светло Розова, Јасно (Кутија);Материјал : Хартија Фенси Сапун, Вкус Зголеми Големина на(Секој) : 3 x 3.8 cm / 1.2 1.5 x ( D*H);Кутија Големина : 9.4 x 9.2 x 3.9 cm / 3.7 x 3.6 x 1.5 (L*W*H) Нето Тежина : 27g Име на Производ : Пупка Роза Petal Сапун;Дизајн : Роза ФормаБоја : Светло Розова, Јасно (Кутија);Материјал : Хартија Фенси Сапун, ВкусЗголеми Големина на(Секој) : 3 x 3.8 cm / 1.2 1.5 x ( D*H);Кутија Големина : 9.4 x 9.2 x 3.9 cm / 3.7 x 3.6 x 1.5 (L*W*H)Нето Тежина : 27gУпатства за употреба : За раце, пилинг исклучување еден petal, влажни раце и се фаќа меѓу палмите да пенливата.Еден petal е повеќе од доволно за едно миење.За капење : Едноставно посипете мал број на ливчиња од роза во када со половина исполнет топла вода.Тие пена и распуштање да се создаде освежување, миризлива бања.Тоа ќе им даде повеќе романтичен и пријатно атмосфера да се бања.Одличен подарок за неаИсто така, може да биде еден вид на наплата или декорација.Се користи како Божиќ подароци), birthday (роденден подароци, Денот на Вљубените подароци, итн.Пакет Содржина : 6 Компјутери се Зголеми Пупки во СрцетоAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Естествено Медовое Мляко, Сапун Овлажнява Кожата На Лицето Е Чисто Измиване На Лицето Минимизиране На Още Попълване На Водата Ръчно Изработени Сапуни Доставка Бан
 • Новинка

Естествено Медовое Мляко, Сапун Овлажнява Кожата На Лицето Е Чисто Измиване На Лицето Минимизиране На Още Попълване На Водата Ръчно Изработени Сапуни Доставка Бан

6.75 BGN 6.00

Предмет Тип : СапунСостојка : млеко СапунПо користење На кожата не е сува кожни клетки да се блокира бела scurf или има многу малку...

LAIKOU натурално розово етерично масло хранително измиване на тялото за дълбоко почистване избелващ хидратиращ душ-гел се грижи за кожата гел за вана 500 г
 • Новинка

LAIKOU натурално розово етерично масло хранително измиване на тялото за дълбоко почистване избелващ хидратиращ душ-гел се грижи за кожата гел за вана 500 г

44.14 BGN 26.00

LAIKOU Природен се Етерични Масла Негување Тело Измијте Длабоко Чистење Навлажнувачки Белење Туш Гел за Нега на Кожата Бања Гел 500 GУпотреба : По капење сува, да преземат соодветни телолосион се нанесува на телото или сакате да ја подобри сајт,нежно допрете начин да се кружни движења масирајте додека целосно апсорбирана1.Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на ТТ, Western union, Moneygram и други како што е подолу.2.Ние не сме одговорни за царински давачки.3.Имате 15 дена да се направи исплата откако ќе се направи нова цел, инаку aliexpress ќе се затвори цел...

1PC AC110v/220v 3Л 1730QTS ултразвукова пречистване на таймер и нагревател°as & memory Cleaning parts
 • Новинка

1PC AC110v/220v 3Л 1730QTS ултразвукова пречистване на таймер и нагревател°as & memory Cleaning parts

BGN 317.82

1 PC AC110v / 220v 3 L 1730 QTS ултразвукови почистатајмерот& грејач°како&меморија Чистење на деловиЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш наколет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Слика шоуОписУлтразвукови чистење : Ултразвукови чистење процес обезбедува високо квалитетни средства за чистење и ги надминува, со леснотија на користењеи крајниот резултат, конвенционалните чистење методи...

Лесен и удобен удобен ултравиолетова бактерицидный прът
 • Новинка

Лесен и удобен удобен ултравиолетова бактерицидный прът

BGN 46.21

Опис• Бизнис за патување, храна, патување да се донесе лесен за употреба.• LED дисплеј екран, 4 тајмер начини за autoturnоф во 5 минути / 15 мин / 30 минути / континуирано "Сериски" на владата.• Со заштита (безбедносен прекинувач), тоа автоматски ќе се претвори УВЦ light off ако уредот е свртен нагоре.• Ултравиолетови (УВC) светло помогне да 99.99% елиминира бактериите, вируси, габи, калапи, итн на површини на повеќето домаќинство и за лични предмети.• Специјална светилка дизајниран да им овозможи на делумното изложување на светилки, bactericidal поголем и полесно чиста цевка.• Производи кои се користат во секојдневниот живот, стапчиња за јадење, лажици, јадења, телефон, мобилни телефони, биро, тоалети, јавни места, автомобилот, итн, слободни од штетни бактериски патогени.Спецификација• Големина : L363 x W46 x H37 mm.• UVC Светилка : 4 W Светилка.• Сијалица Живот : 10000hrs.• УВ бранова Должина : UVC (253.7 nm).• Зрачење : >3000uw / cm2.• Боја : сребрена, црна, Бела, Црвена, итн.• Тежина : 200g...

OILYOUNG Магията на Ръчно изработени Beauty Soap Blackhead Отстраняване лечение на акне, избелване на хидратиращ Анти акне акне грижа за лице, сапун
 • Новинка

OILYOUNG Магията на Ръчно изработени Beauty Soap Blackhead Отстраняване лечение на акне, избелване на хидратиращ Анти акне акне грижа за лице, сапун

41.14 BGN 24.00

OILYOUNG Магија рачно изработени Сапун Убавина Blackhead Смена Третман на Акни Белење Навлажнувачки Blackheads Против Акни за Нега на Лице Сапун

Алуминиева дограма, щори, дигитална ултразвукова пречистване автоматично моечное обзавеждане PVC плат затвор нагреваемая ултразвукова машина за почистване
 • Новинка

Алуминиева дограма, щори, дигитална ултразвукова пречистване автоматично моечное обзавеждане PVC плат затвор нагреваемая ултразвукова машина за почистване

BGN 11400.00

Најдобар Продавање На ПроизводРолетни Ултразвукови Чистење Процес : 1 Стави вода и детергент во чистење на резервоарот, и додадете вода во други резервоарот да се измијат.2...

Limplus 750 мл ултразвукова пречистване на 50 W дигитален сензорен пулт за управление на мини Ултразвукова вана, машина за миене на часовници, очила, зъбни протези
 • Новинка

Limplus 750 мл ултразвукова пречистване на 50 W дигитален сензорен пулт за управление на мини Ултразвукова вана, машина за миене на часовници, очила, зъбни протези

159.98 BGN 82.00

Limplml Ултразвукови Почиста 50 W Дигитални Touch Control Panel Мини Ултразвук Бања Машина за Миење Види Очила Протеза Пакетот вклучува : 1 x 750ml Дигитални Ултразвукови Почиста 1 x Чистење Кошница 1 x Чистење Капак 1 x Упатството за

Ултразвуково почистване на неръждаема стомана Цифров честотата 42 khz печатна платка механични бижута ултразвукова пречистване на
 • Новинка

Ултразвуково почистване на неръждаема стомана Цифров честотата 42 khz печатна платка механични бижута ултразвукова пречистване на

BGN 110.18

Ултразвукови Чистење Нерѓосувачки Челик Дигитални 42khz Фреквенција PCB Механички Накит Ултразвукови ПочистаСликата покажува : Спецификации : Материјал : нерѓосувачки челикФреквенција : 42 KHzВласта го оценувате : 70 W(220 V)Облик, големина : 290 x 220 x 184 mm ( L x W x H )Внатрешни димензии : 195 x 165 x 65 mm ( L x W x H )Пакување големина(cm) : 331 x 252 x 216 mm ( L x W x H )Нето тежина : 2.25 kgПакување тежина : 2.65 kg

Промишлен дигитален ултразвуков пречистване 30л вана печатна платка нагревател обезмасляващ измиване на двигател на мотор част на ултра озвучителна техника
 • Новинка

Промишлен дигитален ултразвуков пречистване 30л вана печатна платка нагревател обезмасляващ измиване на двигател на мотор част на ултра озвучителна техника

BGN 610.24

Најдобар Продавачот На ПроизводотОбјектот спецификитеСовети за Одржување1 Ве молиме имајте на машина за чистење...

(безплатно всички)LIECTROUX робот прахосмукачка B6009, 2D карта и жироскоп навигация, ниски повторение, виртуален блокиращите, UV, резервоар за вода, интелигентна памет
 • Новинка

(безплатно всички)LIECTROUX робот прахосмукачка B6009, 2D карта и жироскоп навигация, ниски повторение, виртуален блокиращите, UV, резервоар за вода, интелигентна памет

673.58 BGN 397.00

Бродови од FBA МагацинПочитувани купувачи, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате и со нашите руски и англиски јазик менаџер : alionaЗа B6009, имаме складишта се наоѓа во Русија, Германија, Шпанија,Франција, Италија, Велика Британија, сад, Канада.Ако сте купувачот од ЕУ 27 земји (на пр...

1PC 110V / 220V PS-10AD 80W 2Л ултразвукови машини за почистване на печатни платки лабораторни почистващи / електронни продукти и т.н
 • Новинка

1PC 110V / 220V PS-10AD 80W 2Л ултразвукови машини за почистване на печатни платки лабораторни почистващи / електронни продукти и т.н

151.86 BGN 144.00

1 PC 110 V / 220 V PS10 AD 80 W 2 L Ултразвукови чистење на машиниколо делови лабораторија cleaner / електронски производи итн Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Слика покаже : Детали за производот : Опис : Модел : PS10 ADУлтразвучно фреквенција : 28 / 40 KHZРезервоарот материјал : Нерѓосувачки челик SШколка материјал : SКапацитет на резервоар : 2 LТајмер : Дигитален тајмер поставите 099 минутиНапојување : AC100~120 V 50 / 60 HZAC220~240 V 50 / 60 HZУлтразвучно моќност : 80 W,1 парчиња на тресат главатаГреење моќност : 100 WДимензија : 190*170*220 MM(L*W*H)Резервоарот големина : 150*140*100 MM(L*W*H)Нето тежина : 1.6 KGБруто тежина : 2.2 KGДобро чистење ефикасност за индустриски професионални апликација : Накит ултразвукови почиста, стоматолошки ултразвукови чистење, Skymen ултразвукови почиста , LPs рекорд ултразвукови почиста ,оптичка леќа ултразвукови почиста ,овошје ултразвукови почиста ,зеленчук ултразвукови почиста ,голф ултразвукови почиста, PCB индустриски ултразвукови почиста, тетоважа ултразвукови чистење, дигитални ултразвукови почиста, голем резервоар ултразвукови почиста машина, ултразвукови чистење машина, пиштол ултразвукови почиста, дигитални ултразвукови чистење опрема, immesible ултразвучно transducers, branson ултразвукови чистење, ултразвук систем, ултразвучно бањи, ултразвукови почистаСјајна слика за домаќинството и за лична употреба откако се чисти : 1.Инкџет печатачглави, фоки, антички монети, значки, вентили, машина млазници,2.Есцајг...

Промишлени щори за прозорци ултразвуково оборудване за почистване двойна боклук PVC бамбук плат сянка нагреваемая Ултразвукова вана, перална машина
 • Новинка

Промишлени щори за прозорци ултразвуково оборудване за почистване двойна боклук PVC бамбук плат сянка нагреваемая Ултразвукова вана, перална машина

BGN 8064.00

Најдобар Продавање На ПроизводПрозорецот Ролетни Ултразвукови Чистење Процес : 1 Стави вода и детергент во чистење на резервоарот, и додадете вода во други резервоарот да се измијат.2...