Подмяна на самобръсначката бръснене на главата нож Norelco RQ11 1190 1150 1160 HTY07

Подмяна на самобръсначката бръснене на главата нож Norelco RQ11 1190 1150 1160 HTY07

BGN 6.00
-18 %
BGN 7.36

Брой продукти


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Како на сликата покаже Тројно Песна Хлапак Жилет Глави Замена Ножот за Philips Norelco RQ11 Arcitec Жилет Компатибилен Со : RQ1150 RQ1151 RQ1155 RQ1160 RQ1180 RQ1190 RQ1160 CC RQ1180 CC RQ1131 RQ1141 RQ1145 RQ1175 RQ1195 Функција :
Чистење на жилет пред да инсталирате
Удобно блиску
Совршено блиску бричат, дури и на вратот. Брзо и затворете ги избричат.
Супер Lift & Cut бричење технологија со двојна сечилото систем
Flex & Стожерот Акција следи секој крива
Едноставна замена. Лесно кликнете исклучување, кликнете на
Тројна Патека глави за бричење со 50% повеќе бричење површината Големина : Како на сликата покаже Кол : 1 Pc Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 Pc X Замена Хлапак Глави Сечилото


Подробности

Номер На Модела:
50PDTD0406
Материал:
Друго
Размер:
OTHER
Брой:
1бр
Тип Елемент:
Острието На Бръснач
търговска марка:
МИС РОЗА
Цвят:
Изпратено на случаен принцип

Избор на купувачи

Изкуствена Смола Ivry Дръжка Черни Синтетични Косми Е Изкуствена Тончайшая Пискюл За Бръснене
 • Новинка

Изкуствена Смола Ivry Дръжка Черни Синтетични Косми Е Изкуствена Тончайшая Пискюл За Бръснене

22.38 BGN 19.00

Faux Ivry Смола Се Справи Со Црна Синтетички Влакна Четка За БричењеОдделение : blacksynthetic косаЦелокупната четка висина : 110mmЈазол дијаметар : 24mmЧетка Лофт : 55ммРачка : црна Смола боја1...

Гореща FLYCO моющаяся акумулаторна на Ротари мъжка самобръсначка бръснач с 3D плаващи глави 1 час бързо зареждане на епилация FS336
 • Новинка

Гореща FLYCO моющаяся акумулаторна на Ротари мъжка самобръсначка бръснач с 3D плаващи глави 1 час бързо зареждане на епилация FS336

89.52 BGN 76.00

СпецификацијаБренд : FLYCOБрој на модел : FS336Боја : СребренаВлез : 100 220 V, 50 / 60 HzИзлез : 2.4 VВреме на полнење : 1 часаКористење Време : 90mins (кога целосно наполнета)Големина на : 158*58.2*58.2 ммНето Тежина : 198.6Функција Независни лебди тројна главата LED полнење на екранот Мека на допир префрлете се Користат мокри или суви Popup тример 1 час брзо полнење се справи со Ергономски дизајнПакет содржина1 x чисти мала четка за коса1 x по продажба на услуги картичка1 x упатство за употреба1 x наполнет линијаПретпазливост Тоа е високо сугерираше дека во првата употреба на производот потрошувачот се користи надвор од моќта на најдобрите, а потоа полнење на батеријата преку 12 часа без прекин...

1 компл. нова професионална водоустойчив електрическа машина за рязане на коса, за възрастни, деца акумулаторни ножици за коса машина за подстригване на коса plug EU
 • Новинка

1 компл. нова професионална водоустойчив електрическа машина за рязане на коса, за възрастни, деца акумулаторни ножици за коса машина за подстригване на коса plug EU

31.98 BGN 23.00

Професионални Возрасни Деца Коса Clipper Тример Електрични Рачни Коса За Сечење За Отстранување На Влакна Хлапак Тример СетКарактеристики : Рационализација на телото, ергономски дизајн, удобно се чувствуваат.Титаниум алуминиумски нож глава, без перм, многу издржливи.Лимит чешел прилагодување, во зависност од вашите потреби, факултативна промени.Природен нетоксични материјал, издржлив.Професионални бакар core кликнете, со голема брзина, ниско ниво на бучава.Описи : Одлично за бради на било која должина.Тоа може да се користи за салон или лична нега употреба или домашна употреба.Тоа може да се користи за дете или бебе или маж или жена или стари луѓе или домашни миленичиња.Спецификации : Модел : HC001Напон : 220 VФреквенција : 50 HZМоќност : 3 WВреме на полнење : 8hoursКористење време : 40 минГолемина : 190x50x40mmБоја : сребро & сива, црвенаПриклучок тип : plug ЕУПакет Се Вклучени : 1 x Коса clipper1 x Моќ кабел1 x Чешел1 x Четка1 x Масло1 x User ' s Guide1 x Граница чешлиЗабелешки : Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

2 елемента замени стария hq9 бритвенное острието корона за philips Norelco самобръсначка HQ8445 HQ8825 HQ8830 HQ8845 HQ8850 HQ8865 HQ8870 HQ8
 • Новинка

2 елемента замени стария hq9 бритвенное острието корона за philips Norelco самобръсначка HQ8445 HQ8825 HQ8830 HQ8845 HQ8850 HQ8865 HQ8870 HQ8

BGN 17.36

Се користи за следните тип : HQ8100 HQ8120 HQ8140 HQ8141 HQ8142 HQ8150 HQ8155 HQ8160 HQ8170 HQ8174 HQ8141 HQ8155 HQ8172 HQ8173 HQ8200 HQ8240 HQ8241 HQ8250 HQ8253 HQ8260 HQ8261 HQ8270 HQ8290 HQ9100 HQ9140 HQ9160 HQ9170 HQ9020 HQ9070 HQ9080 HQ9090 HQ9161 HQ9190 HQ9199 PT920 PT927 CC PT927 PT720 PT725 PT730 PT735 AT750 AT810 AT830 AT860 AT890 PT877 PT866 PT860 PT870 HQ8445 HQ8825 HQ8830 HQ8845 HQ8850 HQ8865 HQ8870 HQ8875 HQ8880 HQ8885 HQ8890 HQ8894 HQ6090 HQ6075 HQ7290 HQ7240 HQ7120 HQ7140 HQ7160 HQ711 X HQ7260 XL HQ7250 XL ИТНПакет се вклучени : 2 ПАРЧИЊА(Машина +Чешел)

Мъжка самобръсначка подмяна на главата на RSCX5181 бритвенная корона 5D бръснене коса тример за мъже, грижа за лице, машинка за подстригване, мъжки самобръсначки
 • Новинка

Мъжка самобръсначка подмяна на главата на RSCX5181 бритвенная корона 5D бръснене коса тример за мъже, грижа за лице, машинка за подстригване, мъжки самобръсначки

27.01 BGN 24.00

Човекот е Електрични Хлапак Замена Главата RSCX5181 Жилет Главата 5 D Бричење Коса Тример за Човекот Лицето за Нега на Тример Жилети За МажиКарактеристики : Нови, Без Пакет . Име на производ : Хлапак главата замена на Резервни Сечилото Без пакет Лесен за инсталирање Чистење на жилет пред да инсталирате Ве молиме бидете сигурни дека и вашите жилет модел Компатибилен со GONCON 5181 5182 5018 5018t 5521 5021 5571 6218 N510Пакетот вклучува : 1x Резервни Сечилото

3шт замени стария hq9 бритвенное острието корона за philips Norelco самобръсначка HQ8825 HQ8830 HQ8845 HQ8850 HQ8865 HQ8870 HQ8875 HQ8
 • Новинка

3шт замени стария hq9 бритвенное острието корона за philips Norelco самобръсначка HQ8825 HQ8830 HQ8845 HQ8850 HQ8865 HQ8870 HQ8875 HQ8

BGN 22.32

Се користи за следните тип : HQ8100 HQ8120 HQ8140 HQ8141 HQ8142 HQ8150 HQ8155 HQ8160 HQ8170 HQ8174 HQ8141 HQ8155 HQ8172 HQ8173 HQ8200 HQ8240 HQ8241 HQ8250 HQ8253 HQ8260 HQ8261 HQ8270 HQ8290 HQ9100 HQ9140 HQ9160 HQ9170 HQ9020 HQ9070 HQ9080 HQ9090 HQ9161 HQ9190 HQ9199 PT920 PT927 CC PT927 PT720 PT725 PT730 PT735 AT750 AT810 AT830 AT860 AT890 PT877 PT866 PT860 PT870 HQ8445 HQ8825 HQ8830 HQ8845 HQ8850 HQ8865 HQ8870 HQ8875 HQ8880 HQ8885 HQ8890 HQ8894 HQ6090 HQ6075 HQ7290 HQ7240 HQ7120 HQ7140 HQ7160 HQ711 X HQ7260 XL HQ7250 XL ИТНПакет се вклучени : 3 PCS(Машина +Чешел)

3x10b 20S бръснач фолио за екран за BRAUN Z4 Z5 170S 180 190S 1735 1775 Z40 1000 2675 2775 бритвенная корона бръснач подмяна на окото на мрежата
 • Новинка

3x10b 20S бръснач фолио за екран за BRAUN Z4 Z5 170S 180 190S 1735 1775 Z40 1000 2675 2775 бритвенная корона бръснач подмяна на окото на мрежата

26.98 BGN 24.00

3x10 B 20 Хлапак Фолија за Екран За БРАУН Z4 Z5 170 S 180 190 S 1735 1775 Z40 1000 2675 2775 Хлапак Главата Жилет Замена Mesh МрежаКомпатибилен со : z20 z30 z40 z50 z60 z70 2615 2675 2765 2775 2776 2778 2864 2865 2866 2874 2876 2878 2975 5728 5729 5732 5733 5734 10 B 180 190 190 S1 1735 1775 10 B 1000Состојба : новаПакетот вклучува : 3 фолија екранотНие подвиг за да се обезбеди вкупно задоволство што значи, ако не сте целосно задоволни со производот ве молиме контактирајте со нас ,ние со задоволство ќе ви помогне во секој случај.Ви благодариме за потрага и среќен купување

3шт подмяна на бритвенной главата нож SH30 за S510 S511 S512 S520 S530 S531 S538 S550 S551 S560 S561 S570 S571 S575 S300
 • Новинка

3шт подмяна на бритвенной главата нож SH30 за S510 S511 S512 S520 S530 S531 S538 S550 S551 S560 S561 S570 S571 S575 S300

24.00 BGN 12.00

Опис : • Сосема нов• Состојба : нови 100% • Име на производ : Хлапак главата замена (Машина + Чешел)• Лесно да го инсталирате• чистење на жилет пред да инсталирате• Ве молиме бидете сигурни дека и вашите жилет моделКомпатибилен : S510 S511 S512 S520 S530 S531 S538 S550 S551 S560 S561 S570 S571 S575 S300 S301 S311 S321 S331 S330 S360 итн.S5000 Серија : S5079, S5080, S5081, S5095 итнПакет се вклучени : 3 x Хлапак главата (Чешел + Машина)Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ако не сте сигурни дали вашиот компјутер може да се користи, ве молиме контактирајте со нас.

две ленти икона на косата помазок възел четки глава на четка за бръснене size20 / 64mm
 • Новинка

две ленти икона на косата помазок възел четки глава на четка за бръснене size20 / 64mm

BGN 26.40

две бенд значка коса четка за бричење јазол четка главата за бричење size20 / 64mm Опис : 1.вкупната висина на јазол е 64mm 2.јазол дијаметар е 20mm 3.Природата две бенд четка за бричење јазол ...

Бръснач подмяна на бритвенная корона + Blate + рамка за POVOS PW831 PW830 PQ8300 мъжка самобръсначка резервна острието епилация
 • Новинка

Бръснач подмяна на бритвенная корона + Blate + рамка за POVOS PW831 PW830 PQ8300 мъжка самобръсначка резервна острието епилация

25.06 BGN 22.00

Жилет Замена Хлапак Главата + Blate+Рамка за POVOS PW831 PW830 PQ8300 Мажите Електрични Хлапак Резервни Сечилото Отстранување на ВлакнаОпис : 100% Нов, Без Пакет...

Професионални мъжете плаващ моющаяся самобръсначка USB акумулаторна моющаяся влажна / суха бръснач грижа за лице тример за оформяне на брада, нож за пътуване
 • Новинка

Професионални мъжете плаващ моющаяся самобръсначка USB акумулаторна моющаяся влажна / суха бръснач грижа за лице тример за оформяне на брада, нож за пътуване

22.86 BGN 14.00

Професионални Мажи Лебди Перат Електрични Хлапак USB Полнење Перат Влажни / Сува Жилет Лицето за нега на Брада Тример Сечилото ПатувањеФункција : Стилски изглед и тенок дизајн, убава, погоден за носење во џебот...

CkeyiN Електрическа Акумулаторна Мъжки Razor Самобръсначка Грижа За Лицето Възвратно Поступательная Бръснач Преносим Мини Самобръсначка Фризьорски Салон Прическа Во?
 • Новинка

CkeyiN Електрическа Акумулаторна Мъжки Razor Самобръсначка Грижа За Лицето Възвратно Поступательная Бръснач Преносим Мини Самобръсначка Фризьорски Салон Прическа Во?

20.58 BGN 13.00

Ckeyi N Електрична Батерија Мажите Хлапак Жилет Лицето За Нега На Reciprocating Хлапак Преносни Електрични Хлапак Берберот Коса Clipper ТримерSKU : RCS82 SQAnswer : ___________________________ Note : Се однесува само на земјите кои напонот е 220240 V, а не за оние напон 110120 V.Функција : Брзо мотор на високата ротациона брзина.12 часа полнење едно време може да биде континуирано избричи за 30 минути.На висока јачина и висок квалитет ултратенок метал нето парче е издржлив и удобно, која може да се избричат долги и дебели бради.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки челик+ ПластикаНапон : 220240 VМоќност : 3 WФрекфенција : 50 / 60 HzВреме на полнење : 1012hoursРаботата време : 30minБоја : СребренаТежина : 100gГолемина : 9x4.5x1.5cm(Должина*Ширина*Висина)Пакет Содржина : (пак во safe меур торба)1 x Електрични Хлапак1 x четка за Чистење1 x Заменливи фолија1 x Заменливи глава1 x упатство(англиски / Кинески)Производот се покаже :

VIGSHAVING ново записване е 28 мм възел цветна смола дръжката на синтетични косми е пискюл за бръснене
 • Новинка

VIGSHAVING ново записване е 28 мм възел цветна смола дръжката на синтетични косми е пискюл за бръснене

30.38 BGN 26.00

VIGSHAVING Нови Пристигнување 28mm Куп Шарени Смола се Справи со Синтетички Влакна Четка за Бричење Одделение : црна синтетички влакна Целокупната четка висина : 105mm Јазол дијаметар : 28mm Четка Лофт : 58mm Рачка : шарени1...

Нов 1 X Серия 5 комбинирана самобръсначка фолио 51S за BRAUN Replacement Pack 8000 360 530 570 560 590 8985 безплатна доставка
 • Новинка

Нов 1 X Серия 5 комбинирана самобръсначка фолио 51S за BRAUN Replacement Pack 8000 360 530 570 560 590 8985 безплатна доставка

BGN 51.20

Опис : Карактеристики : 1 100% сосема нов и добар квалитет.2 Совршена замена за вашиот оштетен хлапак главата.3 Дизајниран со 1 фолија4...

FS871 New Deluxe Rotary 2D Rechargeable Men мъжки безжична електрическа самобръсначка бръснач 100-240 високо качество На електрически самобръсначки
 • Новинка

FS871 New Deluxe Rotary 2D Rechargeable Men мъжки безжична електрическа самобръсначка бръснач 100-240 високо качество На електрически самобръсначки

473.60 BGN 450.00

20 PCS FS871 Нови Делукс Ротари 2 D Батерија Мажите Човек Cordless Електрични ХлапакЖилет 100240 V висок квалитет на Електрична хлапакЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Електрични хлапакМодел : FS871Напон : 100240 VФрекфенција : 50 / 60 Hzмоќност : 2 Wбоја : Чоколадо бојаВреме на полнење : 8 часаКористење време : околу 60 минутиПрекинувач : копчето за вклучувањеИндикаторот за полнење : даСовет тип : лебди двојна главаПакување големина : 13.5*19.5*4.5 cmТежина : 0.25 кгЗабелешка : Овој производ има вградена батеријаКарактеристики : Компактен и пренослив.Независна постоечкиот двоен нож, секој сечилото е затворена за кожа, подобро да одговара на лицето контура.Со копчето за ослободување и за бричење на главата, само треба притиснете ја нежно, можете да ги отстраните главата и исчисти ја.Вграденво притисни на полнење тип приклучокот, откако се целосно наполнета, повлечете го приклучокот надвор и да се поттикнат назад, лесен за чување.Двоен прстен дрво машина нето дизајн, посоодветен и удобно.Тоа може автоматски да го прилагоди на бричење агол според вашето лице и врат крива, ова може да ви донесе удобно бричење искуство.По 8 часа за целосно полнење, може да се користи континуирано за 60 минути.Употреба : 1...

супер Язовец помазок високо качество, ръчно изработени с дръжка смола метална рамка мъжки комплект за грижа за себе си
 • Новинка

супер Язовец помазок високо качество, ръчно изработени с дръжка смола метална рамка мъжки комплект за грижа за себе си

BGN 65.60

DSCOSMETICОбјектот спецификитебренд име : dscosmeticПредмет Тип : Четка За БричењеМатеријал : Супер Јазовец Коса +смола рачка +метална базабојата : белата боја на слонова коскаОпис На ПроизводотНа headbrush дијаметар : 60mmТелото висина : 100mmСлонова коска бела, благородна темперамент100% чиста јазовец косата, косата мека и моќничетка јазолот е направен од врвот qulity slivertip јазовец косата;рачно изработени четка имаш мала грешкаКако Да Се Грижи За Вашата Четка 1...

Titan 5 blade бритвенная самобръсначка за мъже бритвенная продукти безплатна доставка
 • Новинка

Titan 5 blade бритвенная самобръсначка за мъже бритвенная продукти безплатна доставка

41.28 BGN 33.00

5 сечилото жилет за бричење ,жилет за мажи, мажи бричење производи, Титан жилет бесплатен превозотБренд : TITANМодел : TNA9005Се Справи Со : АлуминиумСечилото : Натпревар со 5 други сечилотоПред превозот ,ние се провери квалитетот на производите ,ќе ви даде најдобар производ и најдобра услуга .(среќни секој ден )Слободен испратена на патент случај.

Двоен край пеперуда безопасен бръснач метални бръснач със синя пластмасова кутия Yingjili 8206-M добро качество 100 бр. / лот нова
 • Новинка

Двоен край пеперуда безопасен бръснач метални бръснач със синя пластмасова кутия Yingjili 8206-M добро качество 100 бр. / лот нова

504.00 BGN 378.00

Двојно Работ Пеперутка Безбедност Жилет Метал жилет со сини пластична кутија Yingjili 8206M добар квалитет 100 PCS / МНОГУ НОВИ1...

4 В 1 Електрическа Машинка За Подстригване За Коса Машина За Подстригване Самобръсначка Акумулаторни Комплекти Жени Эпилятор А Depilator Мини Дама Бръснач Вежди Бикини
 • Новинка

4 В 1 Електрическа Машинка За Подстригване За Коса Машина За Подстригване Самобръсначка Акумулаторни Комплекти Жени Эпилятор А Depilator Мини Дама Бръснач Вежди Бикини

24.58 BGN 18.00

4 Во 1 Електрични Коса Тример Clipper Хлапак Поставува Батерија Жените Епилатор Depilatory Мини Дама Хлапак Веѓа Бикини Тример 2728Забелешка : се однесува Само на земјите кои напонот е 220240 V, а не за оние напон 110120 V...