Нов 2017 едно парче бански бански костюми за жени с Ретро бански костюм бикини Реколта едно парче бански на сърф размер XXL

Нов 2017 едно парче бански бански костюми за жени с Ретро бански костюм бикини Реколта едно парче бански на сърф размер XXL

BGN 20.00
-17 %
BGN 23.98

Брой продукти


ПРИЈАТЕЛСКИ ПОТСЕТНИК
Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см,1cm = 0.39 инч,1 чи = 33.33 cm
Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings
Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување
вистински фотографии
Плаќање
1)да ја прифатиме Alipay.
2)ние ќе брод да ја стандардната адреса во Alipay,ако не информира нас.
Превозот
Во систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји,ако сакате да го користите бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail,но вашата земја не припаѓаат на 26 земји,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате,ви благодариме за вашиот разбере.
1)објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена, Освен празници по уплатата примена
2)За голема количина нарачате ве молиме контактирајте со нас за време на испорака,тоа ќе брод 3~7working дена
3) ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5~9business дена за да стигне до вас ). ние ќе го избере најдобар начин за вас.
4)За Бесплатен превозот : испорака обично се користат Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-30 дена да пристигнат.
5)ве Молам, разберете дека ние не може да се контролира транзит време, особено за време на празник, с светло за задоцнување или временските услови.
Забелешка
Ние се обидуваме се потрудиме да ги задоволиме нашите клиенти. Се надеваме дека ќе соработуваме со вас и во иднина. Ако имате било какви прашања во врска со мојата предмети, ве молиме E-mail на нас, Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Политика за наплата
100% Пари Гаранција за враќање на секој објект(или 2 недели размена).Ве молиме контактирајте со нас со 24hours по вашиот прием на објектот, ако се бара враќање на парите или замена. По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на превозот на трошоците ).
Увозни давачки
1)даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. ние ќе го пријават како "ПОДАРОК", со ниска цена.Овие трошоци се на купувачот одговорност
2)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас.
pls контакт со мене прво, пред да ја напушти Неутрален или Негативен фидбек. јас ќе дадам се од себе да го реши проблемот, ви благодариме!


Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Тип Елемент:
Едно Нещо
Спортен Тип:
ПЛУВАНЕ
Пол:
Жени
Форма:
Подходящ е по-малко, отколкото обикновено. Моля, проверете информацията за размера на този магазин
Номер На Модела:
1916
Материал:
Ликра, Модал,Полиестер
Вид На Модела:
Цвете

Избор на купувачи

Hirigin 2018 New Sexy Women Suimsuit Разчорлям Цветни Бански Костюми За Жени С Рамо Едно Парче Бански Push Up Paded Бански Бикини
 • Новинка

Hirigin 2018 New Sexy Women Suimsuit Разчорлям Цветни Бански Костюми За Жени С Рамо Едно Парче Бански Push Up Paded Бански Бикини

BGN 11.82

Hirigin 2018 Нова Секси Жени Suimsuit Кавга Флорални Бански Жени Надвор Рамо Едно Парче Костим За Капење, Притисни До Paded Капење БикиниЗдраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга...

BANDEA 2017 нов секси бански дълбоко v образно деколте и бански костюми за жени кокосово дърво, печат на едно парче бански висок силует боди монокини KM558
 • Новинка

BANDEA 2017 нов секси бански дълбоко v образно деколте и бански костюми за жени кокосово дърво, печат на едно парче бански висок силует боди монокини KM558

40.69 BGN 22.00

Карактеристики : 2017 100% нов производБренд : BANDEAПредмет Тип : Едно ПарчеМатеријал : 82% НАЈЛОН, 18% [email protected]Место на Потекло : Guangdong,Кина(Копно)Боја : Како на сликата покажуваГолемина : S M L XLAnswer : ___________________________ Note : 1...

Жените Повдигащ Мек Сутиен Еластична Превръзка Бикини Набор От Плътен Бански Триъгълник Бански Костюми За Къпане Плажни Дрехи Големи Продажби, Съществува Реална ?
 • Новинка

Жените Повдигащ Мек Сутиен Еластична Превръзка Бикини Набор От Плътен Бански Триъгълник Бански Костюми За Къпане Плажни Дрехи Големи Продажби, Съществува Реална ?

BGN 8.78

На Жените Им Помогнам На Поместена Градник Завој Бикини Поставите Костим За Капење Триаголник Бански Капење !! Бренд НОВИ со Висок квалитетНова МодаГлавната Боја : Црна / Бела / Виолетово / Сино / РозоваМатеријал : ПолиестерSzie Детали : S M LПакет се вклучени : 1*Бикини Постави Таму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот...

Кожен Комплект Бикини 2018 Нови Печатни Бански Костюми За Жени В Бански Костюм Секси Biquini Бикини Maillot De Bain Femme Maio
 • Новинка

Кожен Комплект Бикини 2018 Нови Печатни Бански Костюми За Жени В Бански Костюм Секси Biquini Бикини Maillot De Bain Femme Maio

15.79 BGN 13.00

2018 Секси Едно Парче Костим за капење, Бански Жените им Помогнам на Женски Солидна Bodysui Пливање Костим за Капење Monokini Beachwear двострано1,Може да не падне на превозот? ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас...

Секси Леопард Halter Swimwear Women Gold Metal Chain Bandage Solid Swimsuit Равенство На Бикини Set Върховете Бански Плажно Облекло
 • Новинка

Секси Леопард Halter Swimwear Women Gold Metal Chain Bandage Solid Swimsuit Равенство На Бикини Set Върховете Бански Плажно Облекло

29.70 BGN 25.00

Напомена : руската Федерација Клиентите се Обрне Внимание ве Молам : ве Молиме да го пополните вашето име и презиме во превозот адреса...

Твърди бански костюми, мрежест комплект бикини, секси бански, треугольное бикини, бикини, бели бикини, бански бандажный
 • Новинка

Твърди бански костюми, мрежест комплект бикини, секси бански, треугольное бикини, бикини, бели бикини, бански бандажный

25.58 BGN 24.00

7314638542746396 Жешка бикини и бански парче парче парче парче парче парче парче парче парче Материјал : 80% полиестер, 20% spandexСостојба : Сосема Нов во originaВнимание на костими за капење заштита : Се мијат пред носење...

2017 Жени бразилски принт бикини Бикини Set Push Up Paded Swimwear Bottom Прашки Bathing Beach плажни дрехи, Дамски бански костюми
 • Новинка

2017 Жени бразилски принт бикини Бикини Set Push Up Paded Swimwear Bottom Прашки Bathing Beach плажни дрехи, Дамски бански костюми

BGN 8.94

2017 Жените Бразилецот Печати Бикини Бикини Поставите Им Помогнам На Paded Бански ДнотоКамшик Капење на Плажа Beachwear женските костими за капење100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Памук мешавинаБоја : како што е прикажано на сл Карактеристики : костими за капење Тип : Бикини Поставено Шаблон Тип : ФлоралниПол : За жените Половината : Природни Сезона : Пролет,Лето Количина : 1 КомпјутерПоради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Дизайнер за Secret Diamond Women Swimwear Tube Top бикини върховете черни бански костюми са Секси swimming biquini UP
 • Новинка

Дизайнер за Secret Diamond Women Swimwear Tube Top бикини върховете черни бански костюми са Секси swimming biquini UP

20.78 BGN 15.00

Дизајнер За Тајна Дијамант Жените Бански Цевка на Врвот Бикини БЛУЗИ Црни костими за Капење Секси пливање biquini ДО Ние сме производство на костими за капење производители, производите на компанијата трговија на големо, сопствено производство, ОЕМ и друга деловна соработка...

Нов Високо Качество На Горещото Лято Плюс Размер Секси Бански Дамски Бикини Повдигащ Дама Плаж, Бански Костюм, Басейн Парти Лют Червен Бански
 • Новинка

Нов Високо Качество На Горещото Лято Плюс Размер Секси Бански Дамски Бикини Повдигащ Дама Плаж, Бански Костюм, Басейн Парти Лют Червен Бански

36.48 BGN 32.00

*Чистење : Рака мие со ладна вода, висат да се исуши, без белење, без пеглање.ГолеминаВашиот Биста ПоловинатаВашата Тежина448085 cm6474 cm 5560 kg46 8590 cm 6878 cm6070 kg489095 cm7282 cm7075 kg5095100 cm7686 cm7580 kg52100105 cm8090 cm8085 kgНапомена : 1 cm = 0.393 инчен , 1kg=2.2 lb

Дамски бански печат цели бански костюми монокини рокля мек бански M до 4XL
 • Новинка

Дамски бански печат цели бански костюми монокини рокля мек бански M до 4XL

33.57 BGN 28.00

Состојба : НоваСтил : Случајни, МодаГолемина : M за Да 4 XLЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, на pictuay не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Годишният бански за мъже бански костюми sunga Мъжки къси панталони секси удобни гей мъжки бански на плажа плуване плувни гащи, трико de bain
 • Новинка

Годишният бански за мъже бански костюми sunga Мъжки къси панталони секси удобни гей мъжки бански на плажа плуване плувни гащи, трико de bain

17.58 BGN 14.00

Должина(cm) Колковите (cm) Половината Големина(cm) (cm) S М 6778 L 7585 XL 8594 2 XL 9299 3 XL 4 XL Совети! Купувачите треба да ги знаете...

Cooclo Newest Euro Popular Style Women ' s Two Pieces Swimwear Костюми Flower Large Print Cup Plus 5XL Size плажно облекло Безплатна доставка
 • Новинка

Cooclo Newest Euro Popular Style Women ' s Two Pieces Swimwear Костюми Flower Large Print Cup Plus 5XL Size плажно облекло Безплатна доставка

41.41 BGN 27.00

Најновите Евра Популарен Стил на Жените Две Парчиња Бански Костуми Цветни Печатење на Големи Првенство Плус 5 XL Големина Beachwear Бесплатен ПревозотМатеријал : 82% Најлон 18% SpandexЛагер : 100% Polyster