Нов Череша Тракане на камък а пробовземното Отстраняване на машина 6 череши семена инструменти творчески плодове зеленчуци инструменти

Нов Череша Тракане на камък а пробовземното Отстраняване на машина 6 череши семена инструменти творчески плодове зеленчуци инструменти

BGN 18.00
-42 %
BGN 30.82

Брой продукти


НОВИ Цреша Pitter Камен Corer Смена Машина 6 Цреши Семе Алатки Креативни Овошје Зеленчук Алатки
Опис Направени од храна одделение материјал, безбеден и здрав, не-токсични, внимателно направен да трае долго. Пристоен изглед, убава додека практични, голем помошник во вашата кујна, уживајте во лесен живот со вашите семејства Лесно јама 6 цреши во исто време со овој уникатен дизајн,брзо и удобен,заштеди време и напор.Многу лесно да се работи,само место на цреши во фиоката и притиснете го капакот надолу во една брза движење во боксот цреши,лесно да уживаат проследен цреши во секунди јами и сок се собрани од страна на монтажни база за да се избегне неред, да ги задржи вашите раце, облека, маса и земјата чиста, се заштеди време за чистење. Со не се лизга гумени прстен на долниот дел на база, да ги задржи на цреша pitter стабилен кога работење, да се избегне случајно повреда на себе или да го уништи цреши во текот на оперативниот Заклучување дизајн, заклучување на цреша pitter цврсто за складирање, чувајте го на чиста. Лесно да се размонтираат за чистење, машина за миење садови безбедно Компактни димензии, лесно да се носат со, совршен за употреба дома, во канцеларија, или извади за кампување, пикник, итн


Подробности

Тип:
Плодови И Зеленчукови Инструменти
Пластмасов Вид:
PP
Тип На Плодови И Зеленчукови Инструменти:
Череша Питтеры
търговска марка:
LUOSB
документ:
CE / EU
Характеристика:
Еко-Содружественный
Материал:
Пластмаса
Номер На Модела:
Череша Питтеры

Избор на купувачи

Гореща продажбите на стомана лесно обрат ядрото на семената Отстраняване на плодовете ябълка, а пробовземното Тракане сеялка с кухненски инструмент
 • Новинка

Гореща продажбите на стомана лесно обрат ядрото на семената Отстраняване на плодовете ябълка, а пробовземното Тракане сеялка с кухненски инструмент

2.27 BGN 2.00

Лесно да се отстрани јадра од овошјеЕдноставно им помогнам на стеблото во јадрото на apple и пресврт да се отстраниУлтра остри нерѓосувачки челик coring сечилотоПресврт и слајд тело за лесно core отстранувањеМатеријал : нерѓосувачки челикВкупна должина : 18cm (7 инчи)Сечилото дијаметар : 2cmПакет се вклучени : 1 компјутер јадрото на смена

4 Бр Зеленчукова Спираловидният Нож Спирализатор Копательное А Пробовземното Устройство, А Пробовземното Устройство За Пълнени Зеленчуци Веге Бормашина Зеленчук
 • Новинка

4 Бр Зеленчукова Спираловидният Нож Спирализатор Копательное А Пробовземното Устройство, А Пробовземното Устройство За Пълнени Зеленчуци Веге Бормашина Зеленчук

5.23 BGN 4.00

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби, Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа.(^o^) / ~ Ние Обезбеди Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас...

Мода гореща ягоди нарязани плодове нож просто нарязани на нож от неръждаема стомана ягоди SLICER десерти
 • Новинка

Мода гореща ягоди нарязани плодове нож просто нарязани на нож от неръждаема стомана ягоди SLICER десерти

476.80 BGN 381.00

Јагоди исечете овошје нож ЕДНОСТАВНО ПАРЧЕ од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СЕЧИЛОТО ЈАГОДА SLICER ДЕСЕРТИОпис : Парче Strawberrys едноставно за прекрасен десерт!!Со нерѓосувачки челични ножеви...

Cocina Диня Многофункционален Нож 304 Неръждаема Стомана Кухня Хеликоптер Измельчительное Устройство Картофи На Ренде Краставица Slicer
 • Новинка

Cocina Диня Многофункционален Нож 304 Неръждаема Стомана Кухня Хеликоптер Измельчительное Устройство Картофи На Ренде Краставица Slicer

84.00 BGN 69.00

1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ...

Многофункционален сирене от неръждаема стомана настърган ръчен слайсер въртящи джинджифил на режещия инструмент нож масло торта ralador de queijo
 • Новинка

Многофункционален сирене от неръждаема стомана настърган ръчен слайсер въртящи джинджифил на режещия инструмент нож масло торта ralador de queijo

14.51 BGN 10.00

Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Сирење Grater Дома Кујната Готвење ДодатоциПреносни Рака Ротирачки Нерѓосувачки Челик Сирење Ѓумбир Машина Grater Кујната Готвење МатеријалиКарактеристики : Се користи за сирење ѓумбир graterОстри serrated, лесно да се ископа надвор на убаво сирење свила.Ролери може да се отстрани и лесно да се чисти.Лесен, брз и безбеден.Спецификации : Име : Рака ротирачки сирење graterМатеријал : Нерѓосувачки челикГолемина : 200 X 105 X 90 mm / 7.87 Х 4.13 X 3.54 воКоличина : 1Тежина : Околу...

Творчески Slicer Овощерезка с острие от неръждаема стомана ръчен картофелечистка моркови на ренде лук кубче кухненски принадлежности
 • Новинка

Творчески Slicer Овощерезка с острие от неръждаема стомана ръчен картофелечистка моркови на ренде лук кубче кухненски принадлежности

BGN 28.61

Креативни Slicer Зеленчук Машина со Нерѓосувачки Челик Сечилото Прирачник нож за лупење Компир Морков Grater Кромид Dicer Кујна Додатоци AU780 Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет! Еколошки Направени од не ' рѓосувачки челик и пластични Дизајниран за секојдневна употреба, силни и издржливи се Лизгаотпорни гумени нозе за да се задржи многу стабилна, додека во употреба, Лесно за чистење на под светлината исплакнете со вода Карактеристики 5 различни видови на нерѓосувачки челик ножеви за избор на режење & сечење...

Нови творчески предмети от бита петолъчна звезда миене на съдове, плодове силиконовата четка за миене на съдове кухненски принадлежности за миене на съдове
 • Новинка

Нови творчески предмети от бита петолъчна звезда миене на съдове, плодове силиконовата четка за миене на съдове кухненски принадлежности за миене на съдове

5.31 BGN 5.00

Нови Креативни предмети за домаќинството петокрака ѕвезда Јадење, Миење на Овошје Силикон Чистење на пример, перење на садови Четка Кујна Миење ДодатоциГолемина : Како на сликата покажуваБоја : Како на сликата покажуваСлучајно ИспоракаМатеријал : СиликонНето тежина : Околу 40gПакетот Вклучува : 1 Pcs Зеленчук ЧеткиAnswer : ___________________________ Note : Тоа е рачни мерења на локации, може да биде од 23мм грешка...

Скампер портокалов сок от нар ръчна сокоизстисквачка от неръждаема стомана портокалов сок различни налягане сок машина плодов сок машина
 • Новинка

Скампер портокалов сок от нар ръчна сокоизстисквачка от неръждаема стомана портокалов сок различни налягане сок машина плодов сок машина

317.52 BGN 302.00

детали за производот1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ...

Многофункционален картофелечистки Slicer инструменти за готвене приспособления помощник зеленчуци белачка за плодове/кора / нож
 • Новинка

Многофункционален картофелечистки Slicer инструменти за готвене приспособления помощник зеленчуци белачка за плодове/кора / нож

1.04 BGN 1.00

Карактеристики : · Сосема нов и висок квалитет .· Shredders & Slicers· Погоден за сите видови на дињи, овошје, зеленчук, компир и др· Тип : Овошје & Растителни Алатки· Материјал : ABS Пластика Рачка + Нерѓосувачки Челик Сечилото· Боја : Како на сликата show (случаен испорака )· Количина : 1 BUC· Големина : 18.5*8.5 cm· Тежина : Околу 50g Пакет се Вклучени : 1 x Овошје & Растителни grater'

Иновативен Многофункционален Прокатный Нож Кръгъл Кухненски Нож Форма На Джантата На Колелото На Сладкарски Изделия Овощерезка Мелачка Домашни Комплекти
 • Новинка

Иновативен Многофункционален Прокатный Нож Кръгъл Кухненски Нож Форма На Джантата На Колелото На Сладкарски Изделия Овощерезка Мелачка Домашни Комплекти

15.50 BGN 15.00

Мултифункционален Иновација Наназад Нож Кружна Кујна, Машина Rim Форма Тркала Тесто Зеленчук Хеликоптер Месо Slicer Дома КолекцииКарактеристики : Тоа е најдобар избор за двете семејство и ресторан.Трајни и висококвалитетни, лесно да се задржи чиста и употреба.Добра сигурност и доживотно траен време, е корисно и издржливи.Изработени од нерѓосувачки челик за сила и издржливост.Nonpoisonoи безопасно, нема чуден мирис, е безбедно да се купуваат и користат.Спецификација : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 16*16*3cmБоја : ЗеленаПакетот Вклучува : 1 x Нерѓосувачки Челик Возен Кружни МашинаЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Диня Slicer Нож От Неръждаема Стомана Отварачка А Пробовземното Плодове Зеленчуци Инструменти Кухненски Приспособления
 • Новинка

Диня Slicer Нож От Неръждаема Стомана Отварачка А Пробовземното Плодове Зеленчуци Инструменти Кухненски Приспособления

3.41 BGN 3.00

Карактеристики : Лесно парчиња во вашиот Лубеницата што ќе ви овозможи да лажичка и отсечени парчињаДобиете најмногу од вашиот лубеница со оваа корисна малку utensilКорисна за страните во Лето!Нерѓосувачки Челик машина за миење Садови безбедноАлатка за да се намали и да им служи на лубеница во брз и чисти патот.Спецификации : Име : Лубеница машина, овошје машинаМатеријал : 430 нерѓосувачки железоБоја : СребренаS Големина : Околу 14 X 8 X 3 cm / 5.51" x 3.15" х 1.18"М Големина : За 21.5 x 2.5 х 3 cmL Големина : 25 x 5.5 x 2,5 mm1...

2017 Кухня, Кухненски Инструменти, Cozinha Fasola Мултифункционален Шредер Белачка За Сглобяване Строгальная Мелница Нож Набор От Сладък Кухненски Притурка
 • Новинка

2017 Кухня, Кухненски Инструменти, Cozinha Fasola Мултифункционален Шредер Белачка За Сглобяване Строгальная Мелница Нож Набор От Сладък Кухненски Притурка

105.92 BGN 55.00

започнете Тип : месо / зеленчук1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ...

1бр кухненски принадлежности приспособления от неръждаема стомана лук хеликоптер Slicer чесън, кориандър режещи инструменти инструменти за готвене зеленчуци рязане
 • Новинка

1бр кухненски принадлежности приспособления от неръждаема стомана лук хеликоптер Slicer чесън, кориандър режещи инструменти инструменти за готвене зеленчуци рязане

15.31 BGN 11.00

Функција : Пакување : 1 PCSСпецификации : Должина : 16.5 СМ Ширина : 7 CM Тркала интервал : 5 MMПроизвод Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПроизвод во Боја : како на сликата прикажаниСпецификации : Може да се намали зелен кромид, лук и coriander побрзо.Мултифункционални и монтажни дизајн, лесен за употреба и чиста.Висок квалитет, нетоксични, се безбедни за употреба.Нерѓосувачки челик сечилото, остар и трајни производи за долго време се користи.

1 брой неръждаема стомана Apple Кътър Slicer зеленчуци, плодове инструменти кухненски приспособления Безплатна доставка
 • Новинка

1 брой неръждаема стомана Apple Кътър Slicer зеленчуци, плодове инструменти кухненски приспособления Безплатна доставка

BGN 3.97

[xlmodel][производи][43023][xlmodel][производи][43023][xlmodel][производи][43023][xlmodel][производи][8888] Погоди ви се допаѓа[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа опис на ПроизводотНерѓосувачки челик Apple Машина Slicer Зеленчук Овошје Алатки Кујна gadgetsФункција : Направени од високо должност нерѓосувачки челик материјал, издржлив и rustproofЛесно да основни и намалување на јаболка / круши / etc во просек 8 парчиња.совршен за правење овошни салати или за создавање залак големина парчиња за деца.Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : нерѓосувачки челикБоја : сребренаДимензии : 15 х 11 смПакетот вклучува : 1 x apple машина[xlmodel][производи][31400] Погоди ви се допаѓа Купувачот СоветиДраг Пријател, ако сте руската клиент, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме откако ќе го поставите цел, ќе добиете парцела побрзо, ви благодариме однапред !Плаќање1...