Модерен класически луд Сватбен декор Light up Eyewear ново осветление искрящи цветни led слънчеви очила за парти Cainival

Модерен класически луд Сватбен декор Light up Eyewear ново осветление искрящи цветни led слънчеви очила за парти Cainival

BGN 17.00
-16 %
BGN 20.32

Брой продукти


Модерен Класик Луди Свадба оркестарот светне Eyewear Новина Осветлување Пенливи Шарени LED Сонце Очила за Cainival Партија
Спецификација :
Ова е ЕЛ очила со функција на Стабилен и трепка.
Боја : Десет Боја (Сина,Транспарентен Сина,Црвена,Розева,Виолетова,Жолта,Портокалова,Бела, Зелена,Зелен Лимон)
Поддржано Од : 2 X AA Батерии (Не се Вклучени)
Функција : Стабилен На, Трепка Брзо,Бавно Да Трепка, Исклучете Ја(Со Botton Switch)
Тип на производ : Костими Додатоци
Тело Материјал : Пластика
Празник : Божиќ/Ноќта На Вештерките/Велигден Ден/Фестивалот/Карневал
Напон : 3 V (2 AA Батерии)
Објектот Тежина : 85g
Работна Температура : - 30~ 80 Степен
Пакет Вклучувајќи :
1pcs x EL Очила
1pcs x 3 V Стабилен на Контролер
Примена :


Подробности

Мощност:
Steady On
Стил:
Иновация
Източник На Захранване:
DC
Номер На Модела:
Очила DC-3V EL
документ:
CE, RoHS
Независимо Дали Са Необходими Батерии:
ДА
Използването на:
Празник
търговска марка:
ДА ХУЙИ ЕЛ
Гаранция:
6 месеца
Има Ли В Комплект Батерии:
No
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Тип На Батерията:
AA
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Напрежение:
3V
Източник На Светлина:
El wire
Се захранва от:
2-АА батерии (не са включени)
Цвят:
10 Избор На Цвят
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Функция:
Устойчиво включване/бързо мигане/бавно мигане/изключване

Избор на купувачи

LEDGLE Chic светещи ремък светещи led връзки за обувки мода светещи връзки за обувки за бягане 5 цвята 3 режима на светещи мотиви 1 чифт
  • Новинка

LEDGLE Chic светещи ремък светещи led връзки за обувки мода светещи връзки за обувки за бягане 5 цвята 3 режима на светещи мотиви 1 чифт

5.38 BGN 4.00

Информации : LEDGLE® Еден Свет, Еден Светлина.Изберете блескав shoelace и да стане единствена центарот на вниманието во толпата.Спецификација : Бренд : LEDGLEМатеријал : ПП плетенка & ABSМоќ ресурси(секоја shoelace) : 2x CR2032 батерии(вклучени)Блескав режим : стабилен на / fast / slowМаксимална работно време : 80 часаГолемина на(приближно) : (батеријата случај) L*W 1.2"*0.9" / 3*2.4 cm; вкупна должина на shoelace 43.3" / 110cmБоја : белаПакет листа : 1 пар на shoelacesТопло ИнформацииНашите LDEGLE Светлина Доаѓа со 1 Година Гаранција Загарантирана.Пакување листа1 пар на shoelaces

Стъклена бутилка вино, тапи светлини 1 м 10 LED Сребърен проводник на светлината ред на звездното led светлини бутилка САМ на сватба, Коледа, свети Валентин
  • Новинка

Стъклена бутилка вино, тапи светлини 1 м 10 LED Сребърен проводник на светлината ред на звездното led светлини бутилка САМ на сватба, Коледа, свети Валентин

27.22 BGN 26.00

Вовед : На Плута Подводни LED Бакарна Жица String светлина создава топла, мека амбиент светлина која е идеална за дома andbusiness декорација...

LED Grow Light USB 5V захранване LED Plant Growth Light за стайни или десктоп растения лампа 2.8 W с референтната маркуч метална тръба
  • Новинка

LED Grow Light USB 5V захранване LED Plant Growth Light за стайни или десктоп растения лампа 2.8 W с референтната маркуч метална тръба

BGN 5.92

Моќ:2.8 W + поддршка црево(USB метал цевка )Параметар објаснување:Големина: 2.8 W, должина 12.4(вклучувајќи USB приклучок)*1.5*0.8 CM / 4.8 W , должина 21 (вклучувајќи USB приклучок) *1.5*0.8 cmТежина : 2.8 W ,16 G / 4.8 W , 30 GНапон:5 V / USB портМоќност : 2.8 W / 4.8 W (високониски флуктуација на 5 V напон ќе влијае малку на практични моќ)Светилка мушка:2.8 W ,14particles / 4.8 W ,27pieces на светилка монистра,црвена : 18 сина : 9 2 : 1Сооднос на боја црвена и сина боја:светилка мушка распределба : 10 : 4 тековната светлост доделување : 3 : 1Само 2,8 W кликнете на ова : : 2.8 W + поддршка црево( метал цевка ) кликнете на ова : : ​Само 4.8 W кликнете на ова : : 4.8 W + поддршка црево( метал цевка ) кликнете на ова : : ​ДЕМО

Стилни популярни неон led светлини лилаво лък ново осветление блестящ EL кабел въжето конец вратовръзка работи от 2 батерии тип АА
  • Новинка

Стилни популярни неон led светлини лилаво лък ново осветление блестящ EL кабел въжето конец вратовръзка работи от 2 батерии тип АА

11.97 BGN 10.00

Стилски Популарни Неонски Led Светлата Виолетова Bowknot Новина Осветлување Glittery ЕЛ Кабел Јаже Врзете Вратоврска Напојува од страна на 2АА БатерииСпецификација : Ова е ЕЛ лак вратоврска со функција на Стабилен и Трепка.Поддржано Од : 2 X AA Батерии (Не се Вклучени)Боја : 10 Бои Избор(Транспарентна Сина, Зелена, Розова, Црвена, Портокалова, Жолта, Сина, Зелена, Бела, Виолетова)Мулти Функција : Стабилен на / Трепка Брзо / Бавно да Трепка / ИСКЛУЧУВАЊЕОбјектот Тежина : 55gРаботна Температура : 30~ 80 СтепенПакет Вклучувајќи : 1 X ЕЛ Лак Вратоврска1 X DC3 V Стабилен На Возачот

High Power Plant lamp USB 5v Red and blue LED парникови растения Хидропонно Цвете панел 4,8 W с референтната маркуч usb метална тръба
  • Новинка

High Power Plant lamp USB 5v Red and blue LED парникови растения Хидропонно Цвете панел 4,8 W с референтната маркуч usb метална тръба

BGN 6.24

Моќ:4.8 W + поддршка црево(USB метал цевка )Параметар објаснување:Големина: 2.8 W, должина 12.4(вклучувајќи USB приклучок)*1.5*0.8 CM / 4.8 W , должина 21 (вклучувајќи USB приклучок) *1.5*0.8 cmТежина : 2.8 W ,16 G / 4.8 W , 30 GНапон:5 V / USB портМоќност : 2.8 W / 4.8 W (високониски флуктуација на 5 V напон ќе влијае малку на практични моќ)Светилка мушка:2.8 W ,14particles / 4.8 W ,27pieces на светилка монистра,црвена : 18 сина : 9 2 : 1Сооднос на боја црвена и сина боја:светилка мушка распределба : 10 : 4 тековната светлост доделување : 3 : 1Само 2,8 W кликнете на ова : : 2.8 W + поддршка црево( метал цевка ) кликнете на ова : : ​Само 4.8 W кликнете на ова : : 4.8 W + поддршка црево( метал цевка ) кликнете на ова : : ​ДЕМО

Безплатна доставка SLONG Light нов дизайн на LED light Nunchakus луминесцентни и флуоресцентни Bruce Lee Kongfu Нунчаку Sticks Light Up Toys
  • Новинка

Безплатна доставка SLONG Light нов дизайн на LED light Nunchakus луминесцентни и флуоресцентни Bruce Lee Kongfu Нунчаку Sticks Light Up Toys

20.78 BGN 20.00

Нова Новина Дизајн LED светло NunchakБлескав Флуоресцентни Брус Ли Kongfu Nunchaku Змеј Кунг Фу Стапови светне Играчки Бесплатен Превозот SLONG Светлина Објект Спецификации : Материјал : пластични + LED Должина : 28cm стап, Железен Синџир помеѓу стапови е 16 cm...

10 цветове на разположение 20pieces EL Тел Светещи очила с устойчиво на драйвера за карнавального украса новост осветление
  • Новинка

10 цветове на разположение 20pieces EL Тел Светещи очила с устойчиво на драйвера за карнавального украса новост осветление

131.18 BGN 118.00

10 Colors Достапни 20pieces ЕЛ Жица Блескав Очила со Стабилна на Возачот За Карневалот Декорација Новина ОсветлувањеСпецификација : Ова е ЕЛ очила со функција на Стабилен и трепка.Боја : Транспарентна син,зелен Лимон,Зелена,Розова,Црвена,Портокалова,Жолта,Сина,Бела,Виолетова.Поддржано Од : 2 X AA Батерии (Не се Вклучени)Мулти Функција : Стабилен На, Трепка Брзо, Бавно Да Трепка, ИсклучувањеОбјектот Тежина : 71g / pcРаботна Температура : 30~ 80 СтепенПакет Вклучувајќи : 20 PC X EL Очила20 PC X 3 V Батеријата Случај & КонтролерБоја Се Прикаже : Детали : Примена :

10/20/30/40/50/80 LED виси снимка на колче клип ред светлина верига Коледна гирлянда светлина начало парти сватба на Деня на Свети Валентин декор
  • Новинка

10/20/30/40/50/80 LED виси снимка на колче клип ред светлина верига Коледна гирлянда светлина начало парти сватба на Деня на Свети Валентин декор

14.37 BGN 9.00

10 / 20 / 30 / 40 / 50 LED Виси Фото Колче Клип Жица String Светлина Синџир Божиќ Гарланд Светлината Нова Година Дома Партија Свадба ДекорацијаВовед : Романтични украс за домот, кафе, продавница, трговски центар, итн...

YIYANG 10M Solar Holiday Novelty флорални цветя окачване led струнни тела Сватба парти украса на градината лампи Luce Solare 60L
  • Новинка

YIYANG 10M Solar Holiday Novelty флорални цветя окачване led струнни тела Сватба парти украса на градината лампи Luce Solare 60L

30.40 BGN 20.00

10 M 60 L Новина Флорални Цвеќиња Цреша Приврзоци Соларна LED String Светла Свадба Настани Партија Градина Декорација Светилки Luce SolareПостојат 7 приврзоци видови за вашите опции : Цреша, Роза, снежни топки, Batterfly, Dragonfly, Дијамант, Lot

Новост LED сензорен екран огледало за грим 16/22led 360 градуса въртящ се настолен съхранение на козметични LED суета огледало светлина+AA батерия
  • Новинка

Новост LED сензорен екран огледало за грим 16/22led 360 градуса въртящ се настолен съхранение на козметични LED суета огледало светлина+AA батерия

60.03 BGN 37.00

Новина LED Екран на Допир за Шминка Огледало 16 / 22 LED 360 Степени Ротирачки Десктоп Складирање Козметички LED Суета Огледало Светлина+АА Батерија.Спецификација : Пакет тежина : 0.771 кг Производ големина : Како слика покажуваат Карактеристики : Може да стојат во рамна положба ја Користите батеријата : користете Само АА батерии материјал кој се користи е не е лесно да се оштети Неограничен опрема екран на допир за интелигентно префрлете се Отвори може да се спречи на разни агли да го користат целиот спектар на осветлување без мртов агол 16 LED светла, може да ја прилагодите светлината...