baolishi нова червило хидратиращ крем гладко червило дълга очарователен устна матово червило в козметичен марка грим за красота

baolishi нова червило хидратиращ крем гладко червило дълга очарователен устна матово червило в козметичен марка грим за красота

BGN 4.00
-22 %
BGN 5.12

Брой продукти


1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Таму може да биде мала разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на фотографии, ви благодариме!
1.Прифаќаме само AE е дозволено плаќање, најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе. 2. Вкупно плаќање, мора да биде направено во рок од 7 дена по поставување на својата цел,Ако производот учествува во платформа активност, плаќањето мора да се заврши во рамките на периодот на валидност на дејност или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.Продавачот не е право да ја откаже нарачката. 3. Ве молиме да го пополните купувачот деталите за адреса и лични информации како што се адреса, поштенски код и телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации. 1. Ние бесплатен превозот од Ali Express стандард на превозот, да стигнете до повеќето земји во рок од 35-40 дена. 2. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. 3. Ние ќе брод на стоките во рок од 5 работни дена по уплатата е потврдено. 1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела . 2. Превозот и ракувањето на товар е неповратен и клиентот мора да бидат одговорни за сите врати и retransfer такси. 3. Сите се врати ставки мора да бидат во нивната оригинална состојба, вклучувајќи кутијата и acessórios.homens направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
1. Ние ќе бидеме благодарни за купувачот да му даде 5 ѕвезди фалат по приемот на производот.
2. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред спорови или да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации.Ние ќе работиме со вас за да ги реши сите проблеми. Ви благодариме за вашето разбирање


Подробности

Тип:
Червило
Размер:
Full Size
Държава / регион на производство:
Китай
Полза:
Дълготрайни
НЕТНО ТЕГЛО:
3,5 грама
Съставка:
Червило
Брой:
1
Номер На Модела:
Червило

Избор на купувачи

2 in1 спирала за мигли дълги влакна Къдрене на мигли спирала за Мигли Maquiagens грим
 • Новинка

2 in1 спирала за мигли дълги влакна Къдрене на мигли спирала за Мигли Maquiagens грим

BGN 2.85

Опис100% Сосема Нов.Школка во боја : ЦрнаДимензии : Должина 12cmЧетка Должина : 2.8 cmОблик : Цилиндричен обликТип : МаскараПодТип : ИздолжувањеЗголемување остро и долго, направи што повеќе шармантен.Било какви прашања , ве молиме да ми кажете

IMAGIC Eyebrow 6 цвята палитра крем гел за вежди водоустойчив цвят на веждите и четка за вежди
 • Новинка

IMAGIC Eyebrow 6 цвята палитра крем гел за вежди водоустойчив цвят на веждите и четка за вежди

7.86 BGN 5.00

Опис : 100% сосема нов & висок квалитет 6 бои да се избере Трајна боја во еден удар Мека, крем формула е лесен за употреба, суши надолу брзо и ви дава контрола, прецизна примена во секое време...

Секси Жени Устните Грим Мат Водоустойчив Дръжка Молив С Дълготраен Ефект Пудровая Мека Червило
 • Новинка

Секси Жени Устните Грим Мат Водоустойчив Дръжка Молив С Дълготраен Ефект Пудровая Мека Червило

2.48 BGN 2.00

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!Секси Жените Усни Шминка Мат Водоотпорен Пенкало, Молив Со Долготраен Ефект Powdery Мека Кармин 100% Сосема Нов и висок квалитет се Даде преуредување со овој Кармин...

Нов HUAMIANLI металик перлен блестящ цвят молив за очи мека корона четина 3g 7 цветове, можете да изберете
 • Новинка

Нов HUAMIANLI металик перлен блестящ цвят молив за очи мека корона четина 3g 7 цветове, можете да изберете

5.44 BGN 4.00

Боја : Како се појави во слика на Нашите производи се направени во кина фабриката, но квалитетот е многу добар !! 100% висок квалитет! Најниска Цена! Не пропуштајте! ние се поголеми фабрика за Шминка!Најниска Цена!Врвот ! Добредојдовте на Мало и големо! СИТЕ НОВИ! Јас, исто така се продаваат овие предмети : Руменило, Веѓата Моливи, Сенката за Очи,Eyeliner,Кармин,Шминка Четки,Маскара,Добредојдовте на Мало и Големо! Можете да се Меша било предмети заедно од мојата продавница...

1Pcs Pro Air Cushion BB Cream Puff Makeup Foundation гъба за лице гладка Козметична пудра на прах Puff Beauty Tool продажбите на едро D
 • Новинка

1Pcs Pro Air Cushion BB Cream Puff Makeup Foundation гъба за лице гладка Козметична пудра на прах Puff Beauty Tool продажбите на едро D

1.62 BGN 1.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ГОЛЕМИНА : 6.6*6.4*2cmЗабелешки : 1...

Нов козметичен инструмент Silisponge силиконова гъба грим бутер за течност база BB крем, лосион мек пасатор грим за красота
 • Новинка

Нов козметичен инструмент Silisponge силиконова гъба грим бутер за течност база BB крем, лосион мек пасатор грим за красота

1.55 BGN 1.00

Нови Меки Sili Sponge Blender Силиконски Гел Шминка Сунѓерот Лице Фондацијата ББ Крем Лосион Шминка Плескавици, Козметички АлаткаФункција : 1...

12 Цвята Устните Красота Грим Пигмент ВОДОУСТОЙЧИВ БЛЯСЪК ЗА УСТНИ Дълготраен Черно Кадифе Матово Червило Nude Червен Гланц За Устни Лот
 • Новинка

12 Цвята Устните Красота Грим Пигмент ВОДОУСТОЙЧИВ БЛЯСЪК ЗА УСТНИ Дълготраен Черно Кадифе Матово Червило Nude Червен Гланц За Устни Лот

1.31 BGN 1.00

Функција : долготрајни / Лесно да се носат / Водоотпорен / НеСтап / Мека текстура Сомот Мат, Високо заситени, Високо пигментирани...

Гореща Красота Грим Гъба Миксер На Гладка Кръгла Форма Прах Слоеная Четка Инструмент
 • Новинка

Гореща Красота Грим Гъба Миксер На Гладка Кръгла Форма Прах Слоеная Четка Инструмент

1.81 BGN 1.00

Убавина Шминка Сунѓерот Blender Мазна Круг Во Облик На Прав ИздувамСосема нов и висок квалитетБои : Роуз / Розова / СиноМатеријал : Мека SpangeПакет : 1 PC Прав ИздувамФункција : Ви даде основа апликација секој пат.Тоа е направен од многу мек сунѓер, сосема удобно и пријатно за вашата секојдневна употребаМал, лесен, удобен да се носат за користење во секое време и насекаде кадеНе ленти и без области со премногу шминка или премалку.Одговара за сите кожа, ви помогне да се создаде совршен шминкаТешко да се постигне места како и околу носот и устата, и под очите, користете своите посочи страна.Фондацијата и руменило на поголеми области на вашето лице, како што се вашиот челото, образите и брадата ,го користите круг база.ние ви препорачуваме да се мијат нив секоја недела со цел да се намали прашливи или себумЗа Испорака1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ...

Lollipop Shape Cosmetic Waterproof Liquid Eyeliner Pencil Pen Eye liner четки Makeup Hot WY5 V2
 • Новинка

Lollipop Shape Cosmetic Waterproof Liquid Eyeliner Pencil Pen Eye liner четки Makeup Hot WY5 V2

1.65 BGN 1.00

100% Сосема Нов и висок квалитет*Течни Eyeliner е еден брз, лесен и креативен начин да се земе вашето око шминка за да на следното ниво.*Добар сјај, природни парична казна четка, направи око контура повеќе шарм, заработите двоен око повеќе светла сонце*Чистење нежен пилинг, не за перење, сите лагер може да биде солза*Лесно да се во боја, водоотпорен, дупка содоказ и долготрајни, вашите очи ќе изгледаат поголеми и поубави*Издржлив перформанси парична казна Око Лагер Eyeliner течниТип : Eyeliner ТечниОблик : Симпатична Lollipop ФормаВкупната Тежина : 12g(приближно)Висина : 10см / 3.93"(приближно)Бои : Црна, Сина, Зелена, Виолетова, КафеПакетот Вклучува : 1* Eyeliner течни'

Красотата на глазирани монолитен борда компактна пудра палитра сенки за очи 9 цвята водоустойчив грим палитра сенки за очи мат лъчисти козметика нов
 • Новинка

Красотата на глазирани монолитен борда компактна пудра палитра сенки за очи 9 цвята водоустойчив грим палитра сенки за очи мат лъчисти козметика нов

7.73 BGN 6.00

6689УБАВИНАТА СТАКЛЕН Преносни Притисне Прав Палета Сенки 9 Бои Направите Водоотпорен Сенката за Очи Палета Мат Сјајна КозметикаКарактеристики : Овие сенки се исклучително мека и пигментирани.9 убава сјајот бои, кои ќе одат со било тонот на кожата и заличи било изглед.Вие сте сигурни да се донесе на светлина во секоја соба со оваа одлична палета.Тонски и инспирација од писта, згодна високо заситени боја око шминка ја менуваат бојата.Исклучителна нетранспарентно, паста, мазна лесно далеку, со исклучителна бисер честички, лесно се потенцира стерео око ниво, на почетокот на траен сјај како шминка.Описи : Долготраен, да заличи, лесно да се носат, водоотпорен...

Водоустойчив молив за вежди Двуглавият Автоматично завъртане на очите Грим дръжка с четка, 6 цвята естествен дълготраен молив за вежди
 • Новинка

Водоустойчив молив за вежди Двуглавият Автоматично завъртане на очите Грим дръжка с четка, 6 цвята естествен дълготраен молив за вежди

BGN 3.55

dianxiaobao_1Совети : Тоа е поевтино да плаќаат преку мобилен телефон(Попуст над 2%)dianxiaobao_2Ве молиме Имајте на ум : Тоа се должи на осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата.dianxiaobao_3dianxiaobao_4

Brainbow 1 бр. / кор. грим гъба, бамбук въглен перална гъба, натурален лице бутер лицето Порите чисти грижи за кожата на лицето инструменти
 • Новинка

Brainbow 1 бр. / кор. грим гъба, бамбук въглен перална гъба, натурален лице бутер лицето Порите чисти грижи за кожата на лицето инструменти

8.80 BGN 5.00

Brainbow 1 парче / кутија Шминка Сунѓерот Бамбус Јаглен за Перење Сунѓерот Природни Лицето Издувам Лицето Порите Чисти Лицето за Нега на Кожата АлаткиПредмет Тип : Козметички ИздувамТочка Име : Шминка Сунѓер,Перење СунѓеротФункција На 1 : 100% ПриродниКарактеристика 2 : Здравје и УбавинаСунѓерот Големина : 11.5 cm*8.5 cm*1.5 cmМатеријали : Бамбус ЈагленСе Користи За 1 : Миење На ЛицетоСе Користи За 2 : Лицето Пора ПочистаПакување, Вклучувајќи : 1 парче / Кутија Перење СунѓеротТрговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 514 дена да пристигнат...

Ucanbe Brand 10 Color Shimmer Matte Eyeshadow Makeup Palette Long Lasting Waterproof Гол Eye Shadow Make Up With Brush Cosmetic
 • Новинка

Ucanbe Brand 10 Color Shimmer Matte Eyeshadow Makeup Palette Long Lasting Waterproof Гол Eye Shadow Make Up With Brush Cosmetic

4.24 BGN 3.00

UCANBE Бренд 10 Боја Трепет Мат Сенки Шминка Палета Долготрајни Водоотпорен Голи Сенката за Очи Бидете во тек Со Четка КозметичкиФункција : голема практична голи очи сенка палета : Макс функција : Презентирање на избор на 10 видови навистина божествена нијанси, 10 Душата На Лето Палетави овозможува да се создаде мноштво на различни стилови, без напор,Од класичен smokey eye effect, на свадба изглед, со оваа неверојатно удобен и убавапалета.2,земјани тонови на боја : 0% во ред стапка,подобро натпревар ефект.3,3 видови на текстура : Магла лице мат боја, висока осветленост боја, микро парична казна боја сјај.4,супер деликатна во прав,лесно да се носат.Ве молиме имајте во предвид : Поради причините за пукањето, слики и каква може да биде малку грешка, сите во вид преовладува.Спецификација : Нето : 10gПакет : 1x1pcs UCANBE 10 бојата на сенката за очи палетаНие ги поддржува следниве методи : Western Union,Yandex...

IMAGIC грим сенки за очи губим пигментираните сенки за очи минерален прах метална промяна в цвета на насипен блясък сенки за очи цветен грим
 • Новинка

IMAGIC грим сенки за очи губим пигментираните сенки за очи минерален прах метална промяна в цвета на насипен блясък сенки за очи цветен грим

7.65 BGN 5.00

Опис : високо концентрирана изгубат боја во прав што содржи состојки за да им помогне тоа да се придржуваат на кожата...

Горещи играта на сенки за очи течен блясък водоустойчив дълъг Кометический очна линия писалка момичета дама очите Грим инструмент H7JP
 • Новинка

Горещи играта на сенки за очи течен блясък водоустойчив дълъг Кометический очна линия писалка момичета дама очите Грим инструмент H7JP

5.09 BGN 4.00

Топла Трепет Сенката за Очи Течни Сјајот Eyeliner Водоотпорен Долготрајни Cometic Око Лагер Пенкало Девојки Дама Очи Шминка Алатка H7 JPФункција : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет !Тип : Сјајот EyelinerГолемина : само 11,6*1.2 смПогоден за публикатаGitter eyeliner,лесно да се daub очи , тоа е долготраен , daub на очите и да ги преземат 3 минути да се исуши.За надворешна употреба само.Избегнувајте контакт со очите.Ве молиме да ја сместите под сенката на животната средина и да се чува вон дофат на деца.Напомена : Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Ве молиме овозможи 0.51cm се разликува поради прирачник за мерење .1 x Сјајот Eyeline рНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

Мини Сладък Капки Вода Форма За Красота Козметична Гъба За Грим На Смесване Основа Подвер Гладка Гъба За Грим На Лицето Гъба С Дръжка
 • Новинка

Мини Сладък Капки Вода Форма За Красота Козметична Гъба За Грим На Смесване Основа Подвер Гладка Гъба За Грим На Лицето Гъба С Дръжка

2.90 BGN 2.00

Мини Симпатична Вода Капка Форма Убавина Козметички Издувам Направи Се Меша Фондацијата Podwer Мазна Сунѓерот Шминка На Лицето Плескавици Со РачкаСпецификација : Материјал : СунѓеротТежина : 15gФункција : 1.Нов & Висок квалитет!!2.Ви даде беспрекорна фондацијата апликација секој пат.3.Не ленти и без области со премногу шминка или премалку.4.Make up Blender Сунѓерот , ќе се применуваат за тоа како Про5.Ако се користи на дневна основа, ние го препорачуваме миење на сунѓерот еднаш неделно со блага чистење.6.Бебе шампон или било ниско sudsing сапун ќе работат...

Сенки За Очи Блясък На Инжектиране Пресовани Сенки За Очи Диамант Дъга Грим Козметични Сенки За Очи Магнит Палитра 15 Цвята За Красота
 • Новинка

Сенки За Очи Блясък На Инжектиране Пресовани Сенки За Очи Диамант Дъга Грим Козметични Сенки За Очи Магнит Палитра 15 Цвята За Красота

12.88 BGN 11.00

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Понекогаш имаме изненадување за вас ^^Убавината 15 Боја, Сјај Инјекции Притисне Блеска Сенки Дијамант Виножито Сочинуваат Козметички сенката за Очи Магнет Palett e'