Eye Brow Tattoo Tint водоустойчив дълготраен гел за вежди крем четка за грим дръжка козметика с грим на очите

Eye Brow Tattoo Tint водоустойчив дълготраен гел за вежди крем четка за грим дръжка козметика с грим на очите

BGN 5.00
-32 %
BGN 7.31

Брой продукти

Карактеристики : Brand New & Висок квалитет. Преносни големина, лесно да се носат. Погоден за професионална употреба или домашна употреба. Производ Вовед : Производот е Тип : Веѓа крем Боја : Како точка покаже Ефект : долготрајни, водоотпорен


Подробности

Тип:
Усилвател На Веждите
Брой:
1
НЕТНО ТЕГЛО:
4g
Текстът на:
Крем
Полза:
Трайни, естествени, друга,лесен в чорап
Номер На Модела:
грима на очите
Размер:
Full Size
търговска марка:
FOCALLURE
Водоустойчив / Водоустойчив:
ДА
GZZZ:
YGZWBZ
документ:
GZZZ
Държава / регион на производство:
Китай

Избор на купувачи

1 / 3шт быстросохнущий блясък Fix Gel 5 г прозрачно лепило Stargazer Glitter Fix Gel быстросохнущий блясък Fix Gel Shimmer
 • Новинка

1 / 3шт быстросохнущий блясък Fix Gel 5 г прозрачно лепило Stargazer Glitter Fix Gel быстросохнущий блясък Fix Gel Shimmer

2.03 BGN 2.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа"...

Силиконова гъба за грим Water Drop Shaped Jelly Puff Liquid Foundation BB Cream Beauty Essentials грим козметични бутер инструменти
 • Новинка

Силиконова гъба за грим Water Drop Shaped Jelly Puff Liquid Foundation BB Cream Beauty Essentials грим козметични бутер инструменти

2.42 BGN 2.00

dianxiaobao_1Совети : Тоа е поевтино да плаќаат преку мобилен телефон(Попуст над 2%)dianxiaobao_2Функција : Силиконски материјал, лесно да се чисти, Мие : Можете да перење, кога по употребата.Тоа ќе биде како нов производ...

baolishi нова червило хидратиращ крем гладко червило дълга очарователен устна матово червило в козметичен марка грим за красота
 • Новинка

baolishi нова червило хидратиращ крем гладко червило дълга очарователен устна матово червило в козметичен марка грим за красота

5.12 BGN 4.00

1 Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Таму може да биде мала разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на фотографии, ви благодариме!1.Прифаќаме само AE е дозволено плаќање, најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе...

Водоустойчив молив за вежди Двуглавият Автоматично завъртане на очите Грим дръжка с четка, 6 цвята естествен дълготраен молив за вежди
 • Новинка

Водоустойчив молив за вежди Двуглавият Автоматично завъртане на очите Грим дръжка с четка, 6 цвята естествен дълготраен молив за вежди

BGN 3.55

dianxiaobao_1Совети : Тоа е поевтино да плаќаат преку мобилен телефон(Попуст над 2%)dianxiaobao_2Ве молиме Имајте на ум : Тоа се должи на осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата.dianxiaobao_3dianxiaobao_4

Top Selling 1pc Сладко Water Drop Shape Great Beauty Makeup Cosmetic Puff Foundation Smooth Sponge Make Up Tool
 • Новинка

Top Selling 1pc Сладко Water Drop Shape Great Beauty Makeup Cosmetic Puff Foundation Smooth Sponge Make Up Tool

2.46 BGN 2.00

Најпродаван 1pc Симпатична Вода Капка Форма Голема Убавина Шминка Козметички Издувам Фондацијата Мазна Сунѓерот Сочинуваат Алатка Бесплатен ПревозотСпецификација : Материјал : СунѓеротТежина : 15gФункција : 1.Нов & Висок квалитет!!2.Ви даде беспрекорна фондацијата апликација секој пат.3.Не ленти и без области со премногу шминка или премалку.4.Make up Blender Сунѓерот , ќе се применуваат за тоа како Про5.Ако се користи на дневна основа, ние го препорачуваме миење на сунѓерот еднаш неделно со блага чистење.6.Бебе шампон или било ниско sudsing сапун ќе работат...

Eye Makeup спирала за мигли на марката Flamingo Magic And Stereo Comb плътна удлиняющая водоустойчив лесно носен на спирала за мигли 6306
 • Новинка

Eye Makeup спирала за мигли на марката Flamingo Magic And Stereo Comb плътна удлиняющая водоустойчив лесно носен на спирала за мигли 6306

9.58 BGN 9.00

ФЛАМИНГО Магија Дебели маскара Нето : 11ml Функција : Екстраволумен,колаген хранливи состојки, кои брзо се исуши, дупка со штит, Топла вода отстрани Состојки : Бразил восок, восок,саѓи ИТН

HANDAIYAN Matte Glitter to Liquid Lipstick Long lasting Magical Color Shiny Lip Shimmer gloss Lip Tint Hot in Instagram
 • Новинка

HANDAIYAN Matte Glitter to Liquid Lipstick Long lasting Magical Color Shiny Lip Shimmer gloss Lip Tint Hot in Instagram

2.80 BGN 2.00

HANDAIYAN Matte да Сјајот на Течен Кармин долготрајни Магичен Боја Сјајна Усна сјај Трепет Усна Багра Топло во Instagram HANDAIYAN Matte да Сјајот на Течен Кармин долготрајни Магичен Боја Сјајна Усна сјај Трепет Усна Багра Топло во InstagramHANDAIYAN Matte да Сјајот на Течен Кармин долготрајни Магичен Боја Сјајна Усна сјај Трепет Усна Багра Топло во Instagram

Директни продажби Sobrancelha Eyeliner шаблон 1 чифт (2 елемента) цвят за вежди / фалшиви, С лек покрив на веждите / възрастен човек
 • Новинка

Директни продажби Sobrancelha Eyeliner шаблон 1 чифт (2 елемента) цвят за вежди / фалшиви, С лек покрив на веждите / възрастен човек

BGN 78.40

матрицата за веѓивеѓите човечка косавеѓа матрицата модели stencilsвеѓа веѓа stencils слободнибесплатни веѓа stencils веѓа видовигубење на веѓавеѓа моделчовечка коса на веѓаматрицата веѓабесплатни веѓите светлина веѓалажни веѓи со веѓа врвот / човечки веѓи веѓа браун веѓа боја на веѓи лажни бренд веѓа боја веѓа веѓавеѓа сосема лажни веѓи човековите веѓа за веѓи maquiagem шминка поставите шминка четки веѓа беверли хилсСовршено обликувани веѓи ви даде добро негувани изглед.Тие играат важна улога во accentuating карактеристиките на вашето лице, особено на очите.дали сте биле над незнабожечки отстранување на веѓа косата со tweezing или шанса и вашиот веѓите стануваат тенки и или резервни?дали имате лузна каде коса connot расте?тироидната жлезда прашања и стареењето и хормони, исто така, ќе ни остави со помалку од неверојатни веѓатаако би сакале да бидат во можност да се постигне веѓа екстензии!тие се на располагање во 4 бои и трае до 14 дена.Веѓа Екстензии се професионално да се применува и да понудат на полутрајно решение да се "исчезнатите" веѓитеИндивидуалните веѓата коса екстензии се во прилог на природни веѓата косата и кожата или од страна на обучени веѓата специјалист за користење на Ангела Веѓите специјално формулиран,ниска мирис,кожата безбедно лепило да ги пополнат празнините,тепам,или продолжување на веѓа."таму е таква побарувачката во индустријата за овој вид на решение за жените кои имаат "едвајтаму" веѓите и сакаат да ја дефинираат нивната веѓите соповеќе физички изглед лек, вели Ангела сопственик&создателот, Shao Кинг."убавината на веѓа екстензии услуга е дека тие можат да се применат на секој, дури и жените кои ја имаат изгубено сите нивни веѓатаАнгела Веѓите 100% Човечка коса лажни веѓи се од највисок квалитет и повеќето природни веѓа перики на пазарот.Нашите Лажни Веѓите се дизајнирани да ви помогне да даде доверба назад кон жените и мажите кои ги изгубиле своите веѓипоради болест,медицински третман,алопеција,стрес,и хормонални промени.Ангела веѓите лажни веѓи се почитуваат кожата со нашето специјално формулиран,кожата безбедно лепило.Откако ја следеше состојбата на кожата, лажни веѓите трае до 7 дена, време во кое тие се отстранети.Тие потоа може да се reapplied и,со соодветна заштита, може да трае до 12 месеци.Достапни во пет различни бои : природно Црна, темно кафена, Светло кафена.Ве молиме Имајте во предвид лажни веѓите се наменети за оние кои го изгубиле повеќето, ако не и сите, нивните природни веѓата коса...

12 Цвята Устните Красота Грим Пигмент ВОДОУСТОЙЧИВ БЛЯСЪК ЗА УСТНИ Дълготраен Черно Кадифе Матово Червило Nude Червен Гланц За Устни Лот
 • Новинка

12 Цвята Устните Красота Грим Пигмент ВОДОУСТОЙЧИВ БЛЯСЪК ЗА УСТНИ Дълготраен Черно Кадифе Матово Червило Nude Червен Гланц За Устни Лот

1.31 BGN 1.00

Функција : долготрајни / Лесно да се носат / Водоотпорен / НеСтап / Мека текстура Сомот Мат, Високо заситени, Високо пигментирани...

IMAGIC Eyebrow 6 цвята палитра крем гел за вежди водоустойчив цвят на веждите и четка за вежди
 • Новинка

IMAGIC Eyebrow 6 цвята палитра крем гел за вежди водоустойчив цвят на веждите и четка за вежди

7.86 BGN 5.00

Опис : 100% сосема нов & висок квалитет 6 бои да се избере Трајна боја во еден удар Мека, крем формула е лесен за употреба, суши надолу брзо и ви дава контрола, прецизна примена во секое време...

Мода 1бр 5 очарователните цветове на разположение водоустойчив дълъг матово червило козметични устните на мат нова секси Грим червило
 • Новинка

Мода 1бр 5 очарователните цветове на разположение водоустойчив дълъг матово червило козметични устните на мат нова секси Грим червило

3.18 BGN 2.00

Моден 1pcs 5 Поставен Бои на Располагање Водоотпорен долготрајните Мат Кармин Козметички Усни Мат Нова Секси Кармин Шминка

Нов козметичен инструмент Silisponge силиконова гъба грим бутер за течност база BB крем, лосион мек пасатор грим за красота
 • Новинка

Нов козметичен инструмент Silisponge силиконова гъба грим бутер за течност база BB крем, лосион мек пасатор грим за красота

1.55 BGN 1.00

Нови Меки Sili Sponge Blender Силиконски Гел Шминка Сунѓерот Лице Фондацијата ББ Крем Лосион Шминка Плескавици, Козметички АлаткаФункција : 1...

6 бр./компл. марка водоустойчив грим batom цвят гланц за устни Червено кадифе истински кафяв гол Матиран грим червило татуировки Tipstick
 • Новинка

6 бр./компл. марка водоустойчив грим batom цвят гланц за устни Червено кадифе истински кафяв гол Матиран грим червило татуировки Tipstick

27.70 BGN 24.00

6pcs / set Бренд Шминка Водоотпорен batom Багра Усна Сјај Црвено Кадифе Вистински Браун Голи Мат Шминка Кармин Усна Тетоважа Tipstick

Microblading Перманентен Грим На Веждите Татуировки Линия Дизайн Водоустойчив Молив За Позициониране Дръжка В Черен Цвят
 • Новинка

Microblading Перманентен Грим На Веждите Татуировки Линия Дизайн Водоустойчив Молив За Позициониране Дръжка В Черен Цвят

BGN 7.98

Microblading Постојан Веѓа Линија Дизајн Молив Водоотпорен Позиционирање Пенкало во Боја : Црна Пакет : 1 парче Ова пенкало користи за дизајнирање веѓа тетоважа линија...

1бр овлажняващ блясък за устни, червило прозрачен кръгъл Batom водоустойчив грим червило цвят за красота Plumer Lip Комплекти
 • Новинка

1бр овлажняващ блясък за устни, червило прозрачен кръгъл Batom водоустойчив грим червило цвят за красота Plumer Lip Комплекти

7.82 BGN 5.00

[xlmodel][производи][43615] релациони предмети1pcs Крем Усна Сјај Кармин Транспарентен Plumper Batom Шминка Водоотпорен Кармин Усна Боја За Убавина Plumer Усна КолекцииОпис : 100% Сосема Нов и висок квалитет!Како мед цврсто обвиткани усна, влажна не мрсна уште се пополни на водаСрцето е ладно и усна е летањеУсните ќе стане целосни, повеќе сјајна ПБомби јо ~Оваа одлична усна ефект, toot усна навистина не е сонТридимензионални усните до светлината смисла upup~Совети : Вашиот може да го користите овој производ пред да користите усна сјај!Тоа ќе ги направи вашите усни повеќе plumper и повеќе секси!боја : како се покаже во сликаНето содржина : 6mlпакување вклучуваат : 1pcssku : MKH4680[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии прочитај ме

10x EGF Bfgf капсули Magic Skin стягащ лифтинг на Тонер хидратиращ крем антивозрастные нестареющие средства за грижа за кожата
 • Новинка

10x EGF Bfgf капсули Magic Skin стягащ лифтинг на Тонер хидратиращ крем антивозрастные нестареющие средства за грижа за кожата

BGN 12.80

10x EGF b FGF Капсули Магија Зацврстување на Кожата Кревање Тонер Крем Против Стареење Столетните за Нега на Кожата Производи*Овој серум продира во подлабоките слоеви на кожата и дела од внатре да го одложи знаците на стареење...

Секси Жени Устните Грим Мат Водоустойчив Дръжка Молив С Дълготраен Ефект Пудровая Мека Червило
 • Новинка

Секси Жени Устните Грим Мат Водоустойчив Дръжка Молив С Дълготраен Ефект Пудровая Мека Червило

2.48 BGN 2.00

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!Секси Жените Усни Шминка Мат Водоотпорен Пенкало, Молив Со Долготраен Ефект Powdery Мека Кармин 100% Сосема Нов и висок квалитет се Даде преуредување со овој Кармин...

Hengfang Liquid Metal Eyeshadow Glitter Eye Shadow Liquid Shimmer Stick Beauty Tool Корея Козметичен Подарък За Момичета
 • Новинка

Hengfang Liquid Metal Eyeshadow Glitter Eye Shadow Liquid Shimmer Stick Beauty Tool Корея Козметичен Подарък За Момичета

4.61 BGN 4.00

Hengfang Метал Течни Сенки Сјајот Сенката За Очи Течни Трепет Се Држиме За Убавина Алатка Кореја Козметички Подарок За ДевојкаКарактеристики : Brand New & Висок квалитет...

Brainbow 1 бр. / кор. грим гъба, бамбук въглен перална гъба, натурален лице бутер лицето Порите чисти грижи за кожата на лицето инструменти
 • Новинка

Brainbow 1 бр. / кор. грим гъба, бамбук въглен перална гъба, натурален лице бутер лицето Порите чисти грижи за кожата на лицето инструменти

8.80 BGN 5.00

Brainbow 1 парче / кутија Шминка Сунѓерот Бамбус Јаглен за Перење Сунѓерот Природни Лицето Издувам Лицето Порите Чисти Лицето за Нега на Кожата АлаткиПредмет Тип : Козметички ИздувамТочка Име : Шминка Сунѓер,Перење СунѓеротФункција На 1 : 100% ПриродниКарактеристика 2 : Здравје и УбавинаСунѓерот Големина : 11.5 cm*8.5 cm*1.5 cmМатеријали : Бамбус ЈагленСе Користи За 1 : Миење На ЛицетоСе Користи За 2 : Лицето Пора ПочистаПакување, Вклучувајќи : 1 парче / Кутија Перење СунѓеротТрговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 514 дена да пристигнат...

1Pcs Pro Air Cushion BB Cream Puff Makeup Foundation гъба за лице гладка Козметична пудра на прах Puff Beauty Tool продажбите на едро D
 • Новинка

1Pcs Pro Air Cushion BB Cream Puff Makeup Foundation гъба за лице гладка Козметична пудра на прах Puff Beauty Tool продажбите на едро D

1.62 BGN 1.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ГОЛЕМИНА : 6.6*6.4*2cmЗабелешки : 1...

Нов HUAMIANLI металик перлен блестящ цвят молив за очи мека корона четина 3g 7 цветове, можете да изберете
 • Новинка

Нов HUAMIANLI металик перлен блестящ цвят молив за очи мека корона четина 3g 7 цветове, можете да изберете

5.44 BGN 4.00

Боја : Како се појави во слика на Нашите производи се направени во кина фабриката, но квалитетот е многу добар !! 100% висок квалитет! Најниска Цена! Не пропуштајте! ние се поголеми фабрика за Шминка!Најниска Цена!Врвот ! Добредојдовте на Мало и големо! СИТЕ НОВИ! Јас, исто така се продаваат овие предмети : Руменило, Веѓата Моливи, Сенката за Очи,Eyeliner,Кармин,Шминка Четки,Маскара,Добредојдовте на Мало и Големо! Можете да се Меша било предмети заедно од мојата продавница...

Lollipop Shape Cosmetic Waterproof Liquid Eyeliner Pencil Pen Eye liner четки Makeup Hot WY5 V2
 • Новинка

Lollipop Shape Cosmetic Waterproof Liquid Eyeliner Pencil Pen Eye liner четки Makeup Hot WY5 V2

1.65 BGN 1.00

100% Сосема Нов и висок квалитет*Течни Eyeliner е еден брз, лесен и креативен начин да се земе вашето око шминка за да на следното ниво.*Добар сјај, природни парична казна четка, направи око контура повеќе шарм, заработите двоен око повеќе светла сонце*Чистење нежен пилинг, не за перење, сите лагер може да биде солза*Лесно да се во боја, водоотпорен, дупка содоказ и долготрајни, вашите очи ќе изгледаат поголеми и поубави*Издржлив перформанси парична казна Око Лагер Eyeliner течниТип : Eyeliner ТечниОблик : Симпатична Lollipop ФормаВкупната Тежина : 12g(приближно)Висина : 10см / 3.93"(приближно)Бои : Црна, Сина, Зелена, Виолетова, КафеПакетот Вклучува : 1* Eyeliner течни'

Мода гол 25 цветна палитра сенки за очи от естествен матиран блясък сенки за очи опушен грим паллетный набор от грим и копринена пудра на прах EP25
 • Новинка

Мода гол 25 цветна палитра сенки за очи от естествен матиран блясък сенки за очи опушен грим паллетный набор от грим и копринена пудра на прах EP25

6.08 BGN 5.00

100% Висок Квалитет Карактеристики : 100% Сосема Нов Тежина : 200g ( вкупно околу ) Случај Големина : 15.5 cm x 15.5 cm x 2cm Преносни и лесен за употреба...

Горещи играта на сенки за очи течен блясък водоустойчив дълъг Кометический очна линия писалка момичета дама очите Грим инструмент H7JP
 • Новинка

Горещи играта на сенки за очи течен блясък водоустойчив дълъг Кометический очна линия писалка момичета дама очите Грим инструмент H7JP

5.09 BGN 4.00

Топла Трепет Сенката за Очи Течни Сјајот Eyeliner Водоотпорен Долготрајни Cometic Око Лагер Пенкало Девојки Дама Очи Шминка Алатка H7 JPФункција : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет !Тип : Сјајот EyelinerГолемина : само 11,6*1.2 смПогоден за публикатаGitter eyeliner,лесно да се daub очи , тоа е долготраен , daub на очите и да ги преземат 3 минути да се исуши.За надворешна употреба само.Избегнувајте контакт со очите.Ве молиме да ја сместите под сенката на животната средина и да се чува вон дофат на деца.Напомена : Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Ве молиме овозможи 0.51cm се разликува поради прирачник за мерење .1 x Сјајот Eyeline рНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...