1 бр водоустойчива, течна очна линия Молив Супер Black Eye liner четки Pen дълготраен грим професионална очна линия козметика Foonbe

1 бр водоустойчива, течна очна линия Молив Супер Black Eye liner четки Pen дълготраен грим професионална очна линия козметика Foonbe

BGN 1.00
-55 %
BGN 2.22

Брой продукти


САД $ 1.88 /парче
САД $ 1.99 - 2.32 /парче
САД $ 1.81 /парче
САД $ 1.62 /set
САД $ 2.86 /парче
САД $ 1.98 /парче
1pcs Водоотпорен Течни Eyeliner Молив Супер Црно Око Лагер Пенкало долготрајна шминка професионални eyeliner козметика Foonbe
Спецификација :
Капацитет : 2.5 g/еез
Количина : 1pcs
Concealer Боја : Црна
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Пакет Содржина :
1 buc Foonbe eyeliner
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само бродот за да се потврди цел адреси.Цел адресата МОРА да MACTH вашиот превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е да ги разреши евентуалните проблеми што е можно побрзо и поевтино е можно да се вашето задоволство.
Враќање & Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена да retunrn тоа од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Нема ИСКЛУЧОЦИ! Превозот cose се носат од страна на двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, specifi причина за враќање и вашата цел ID.
3. Ние ќе РЕФУНДИРАЊЕ на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНАТА ПОНУДА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. ПО ДВЕТЕ продавачот и купувачот се откаже од трансакцијата од Ali Express ИЛИ можете да одберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е(се) не како рекламира.
Гаранција
1. 12 месеци Manufactorers' Ограничена Гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети demaged и/или злоупотребени од денот на приемот. Додатоци доаѓаат со 3-молец гаранција.
2. Detactive објект МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период(и во оригиналното пакување ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ПОПРАВКА ИЛИ ЗАМЕНА НА ПРЕДМЕТИ ВО РАМКИТЕ ИСТЕЧЕН ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Ali Express!
Повратни информации
1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашето мислење е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш ПРЕД нас даваат неутрален или negtive повратните информации, така што можеме да perfom до вашето задоволство.


Подробности

Тип:
Молив за очи
Полза:
Бързо / бърза суха, дълготраен, естествен, лесен за носене
Текстът на:
Молив
Съставка:
Молив за очи
Номер На Модела:
45901
търговска марка:
foonbe
документ:
GZBJZ
Водоустойчив / Водоустойчив:
ДА
Номер На Сертификат:
///
Размер:
Full Size
НЕТНО ТЕГЛО:
2,5 г / бр
Брой:
1 бр.
Държава / регион на производство:
Китай
Цвят:
Черен
Размер:
about 11*1.7*1.7cm
Пакета Е Включен:
1 бр. дръжка за очна линия на очите

Избор на купувачи

Нов HUAMIANLI металик перлен блестящ цвят молив за очи мека корона четина 3g 7 цветове, можете да изберете
 • Новинка

Нов HUAMIANLI металик перлен блестящ цвят молив за очи мека корона четина 3g 7 цветове, можете да изберете

5.44 BGN 4.00

Боја : Како се појави во слика на Нашите производи се направени во кина фабриката, но квалитетот е многу добар !! 100% висок квалитет! Најниска Цена! Не пропуштајте! ние се поголеми фабрика за Шминка!Најниска Цена!Врвот ! Добредојдовте на Мало и големо! СИТЕ НОВИ! Јас, исто така се продаваат овие предмети : Руменило, Веѓата Моливи, Сенката за Очи,Eyeliner,Кармин,Шминка Четки,Маскара,Добредојдовте на Мало и Големо! Можете да се Меша било предмети заедно од мојата продавница...

Гореща Красота Грим Гъба Миксер На Гладка Кръгла Форма Прах Слоеная Четка Инструмент
 • Новинка

Гореща Красота Грим Гъба Миксер На Гладка Кръгла Форма Прах Слоеная Четка Инструмент

1.81 BGN 1.00

Убавина Шминка Сунѓерот Blender Мазна Круг Во Облик На Прав ИздувамСосема нов и висок квалитетБои : Роуз / Розова / СиноМатеријал : Мека SpangeПакет : 1 PC Прав ИздувамФункција : Ви даде основа апликација секој пат.Тоа е направен од многу мек сунѓер, сосема удобно и пријатно за вашата секојдневна употребаМал, лесен, удобен да се носат за користење во секое време и насекаде кадеНе ленти и без области со премногу шминка или премалку.Одговара за сите кожа, ви помогне да се создаде совршен шминкаТешко да се постигне места како и околу носот и устата, и под очите, користете своите посочи страна.Фондацијата и руменило на поголеми области на вашето лице, како што се вашиот челото, образите и брадата ,го користите круг база.ние ви препорачуваме да се мијат нив секоја недела со цел да се намали прашливи или себумЗа Испорака1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ...

Мода 33 Цвята Палитра Сенки За Очи Козметични Грим Палитра Сенки За Очи Maquillage Симфония Shimmer Box Lip Glos Set Best Selling
 • Новинка

Мода 33 Цвята Палитра Сенки За Очи Козметични Грим Палитра Сенки За Очи Maquillage Симфония Shimmer Box Lip Glos Set Best Selling

9.31 BGN 8.00

Фа shion 33 Боја Сенки Палета Козметички Шминка на Очите Сенка Палета Maquillage Симфонија Трепет Кутија Усна Glos Сочинуваат Сет Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

Ucanbe Brand 10 Color Shimmer Matte Eyeshadow Makeup Palette Long Lasting Waterproof Гол Eye Shadow Make Up With Brush Cosmetic
 • Новинка

Ucanbe Brand 10 Color Shimmer Matte Eyeshadow Makeup Palette Long Lasting Waterproof Гол Eye Shadow Make Up With Brush Cosmetic

4.24 BGN 3.00

UCANBE Бренд 10 Боја Трепет Мат Сенки Шминка Палета Долготрајни Водоотпорен Голи Сенката за Очи Бидете во тек Со Четка КозметичкиФункција : голема практична голи очи сенка палета : Макс функција : Презентирање на избор на 10 видови навистина божествена нијанси, 10 Душата На Лето Палетави овозможува да се создаде мноштво на различни стилови, без напор,Од класичен smokey eye effect, на свадба изглед, со оваа неверојатно удобен и убавапалета.2,земјани тонови на боја : 0% во ред стапка,подобро натпревар ефект.3,3 видови на текстура : Магла лице мат боја, висока осветленост боја, микро парична казна боја сјај.4,супер деликатна во прав,лесно да се носат.Ве молиме имајте во предвид : Поради причините за пукањето, слики и каква може да биде малку грешка, сите во вид преовладува.Спецификација : Нето : 10gПакет : 1x1pcs UCANBE 10 бојата на сенката за очи палетаНие ги поддржува следниве методи : Western Union,Yandex...

Горещи играта на сенки за очи течен блясък водоустойчив дълъг Кометический очна линия писалка момичета дама очите Грим инструмент H7JP
 • Новинка

Горещи играта на сенки за очи течен блясък водоустойчив дълъг Кометический очна линия писалка момичета дама очите Грим инструмент H7JP

5.09 BGN 4.00

Топла Трепет Сенката за Очи Течни Сјајот Eyeliner Водоотпорен Долготрајни Cometic Око Лагер Пенкало Девојки Дама Очи Шминка Алатка H7 JPФункција : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет !Тип : Сјајот EyelinerГолемина : само 11,6*1.2 смПогоден за публикатаGitter eyeliner,лесно да се daub очи , тоа е долготраен , daub на очите и да ги преземат 3 минути да се исуши.За надворешна употреба само.Избегнувајте контакт со очите.Ве молиме да ја сместите под сенката на животната средина и да се чува вон дофат на деца.Напомена : Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Ве молиме овозможи 0.51cm се разликува поради прирачник за мерење .1 x Сјајот Eyeline рНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

Eye Brow Tattoo Tint водоустойчив дълготраен гел за вежди крем четка за грим дръжка козметика с грим на очите
 • Новинка

Eye Brow Tattoo Tint водоустойчив дълготраен гел за вежди крем четка за грим дръжка козметика с грим на очите

7.31 BGN 5.00

Карактеристики : Brand New & Висок квалитет Преносни големина, лесно да се носат Погоден за професионална употреба или домашна употреба...

Eye Makeup спирала за мигли на марката Flamingo Magic And Stereo Comb плътна удлиняющая водоустойчив лесно носен на спирала за мигли 6306
 • Новинка

Eye Makeup спирала за мигли на марката Flamingo Magic And Stereo Comb плътна удлиняющая водоустойчив лесно носен на спирала за мигли 6306

9.58 BGN 9.00

ФЛАМИНГО Магија Дебели маскара Нето : 11ml Функција : Екстраволумен,колаген хранливи состојки, кои брзо се исуши, дупка со штит, Топла вода отстрани Состојки : Бразил восок, восок,саѓи ИТН

Водоустойчив молив за вежди Двуглавият Автоматично завъртане на очите Грим дръжка с четка, 6 цвята естествен дълготраен молив за вежди
 • Новинка

Водоустойчив молив за вежди Двуглавият Автоматично завъртане на очите Грим дръжка с четка, 6 цвята естествен дълготраен молив за вежди

BGN 3.55

dianxiaobao_1Совети : Тоа е поевтино да плаќаат преку мобилен телефон(Попуст над 2%)dianxiaobao_2Ве молиме Имајте на ум : Тоа се должи на осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата.dianxiaobao_3dianxiaobao_4

Мъжете BB крем на пшеница естествен цвят избелващ течен коректор основа хидратиращ крем изсветлява грим Крем за лице
 • Новинка

Мъжете BB крем на пшеница естествен цвят избелващ течен коректор основа хидратиращ крем изсветлява грим Крем за лице

6.96 BGN 6.00

H4s IAAAAAAAAAK2 TXWv CMBRA / 4r0a Xt Jb O2k Dv Vhj Dn YR4 UUDb6lsd Z2usysgvpxr8piyugvvtkh9uxqc3k5gyrxsnjmhbzri49lu1kt91yhpfnkn5yzvze3xudl8pg3vkrcy5x3q8qq2xr8+Yl4tc Uf K / yc PPg UTZJ3 Qesn LVj93v UP9 Kn+5jg IBq Hf C / 3+d Q6 VIvf+Hd Nrj Dl EJT9 JGPn9+1mys GJArl1 M0 Bhzl Mf VSUIf Tcm LFQNy Lietva4iluf09iervgzitytp3pk3quz6 / IG5 C1 Mr Bu Rc Ti Zmqd KSj Bq Syoo BOZcx Krqltuqyau8g5nrf+I0x1 Xre1btwc WUTKwbk XE5m Ee+Iln Dzx NSKATm XV3sm J+f F / DZPb Me An I7 BYvw DGTw Hfok FAAA=

Brainbow 1 бр. / кор. грим гъба, бамбук въглен перална гъба, натурален лице бутер лицето Порите чисти грижи за кожата на лицето инструменти
 • Новинка

Brainbow 1 бр. / кор. грим гъба, бамбук въглен перална гъба, натурален лице бутер лицето Порите чисти грижи за кожата на лицето инструменти

8.80 BGN 5.00

Brainbow 1 парче / кутија Шминка Сунѓерот Бамбус Јаглен за Перење Сунѓерот Природни Лицето Издувам Лицето Порите Чисти Лицето за Нега на Кожата АлаткиПредмет Тип : Козметички ИздувамТочка Име : Шминка Сунѓер,Перење СунѓеротФункција На 1 : 100% ПриродниКарактеристика 2 : Здравје и УбавинаСунѓерот Големина : 11.5 cm*8.5 cm*1.5 cmМатеријали : Бамбус ЈагленСе Користи За 1 : Миење На ЛицетоСе Користи За 2 : Лицето Пора ПочистаПакување, Вклучувајќи : 1 парче / Кутија Перење СунѓеротТрговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 514 дена да пристигнат...

1бр молив за вежди водоустойчив молив Sourcil вежди молив дълготраен грим красотата lapiz de ojos crema kosmetyki do brwi
 • Новинка

1бр молив за вежди водоустойчив молив Sourcil вежди молив дълготраен грим красотата lapiz de ojos crema kosmetyki do brwi

1.36 BGN 1.00

НОВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ 16 Бои Помине Уметност ПенСАД $ 0.99 / парче5ml мини патување парфемСАД $ 1.25 / парчеводоотпорен веѓа моливСАД $ 0.46 / парче 10pcs Шминка Четки поставите Водоотпорен Лепак LashСАД $ 0.65 / парче Водоотпорен око веѓата pencileСАД $ 0.43 / парчеБелење на заби во правСАД $ 1.64 / парче3 Set / 3 Големина Убавина Носот ДоСАД $ 1.10 / set1pcs Прилично Жени Дами Девојки Водоотпорен Longlasting Веѓа Молив Веѓата Око Лагер Пенкало Шминка Естетската Убавина АлаткиSpecifiaction : 1.Стил : молив2.Боја : 5 Боја може да се избира3.Пакување содржи : 1 x веѓа моливПлаќање & Превозот1...

Нов козметичен инструмент Silisponge силиконова гъба грим бутер за течност база BB крем, лосион мек пасатор грим за красота
 • Новинка

Нов козметичен инструмент Silisponge силиконова гъба грим бутер за течност база BB крем, лосион мек пасатор грим за красота

1.55 BGN 1.00

Нови Меки Sili Sponge Blender Силиконски Гел Шминка Сунѓерот Лице Фондацијата ББ Крем Лосион Шминка Плескавици, Козметички АлаткаФункција : 1...

Водоустойчив Течен Гел За Вежди Грим 6 Цвята, Дълготраен Естествен Усилвател На Веждите Веждите Нюанс На Грим За Красота Козметичен Крем
 • Новинка

Водоустойчив Течен Гел За Вежди Грим 6 Цвята, Дълготраен Естествен Усилвател На Веждите Веждите Нюанс На Грим За Красота Козметичен Крем

3.02 BGN 2.00

Водоотпорен Течни Веѓа Гел Шминка 6 Бои Долготрајни Физички Око Веѓата Подобрувач Веѓа Багра Убавина Шминка Козметички КремКарактеристики На Производот : 1...

Мода гол 25 цветна палитра сенки за очи от естествен матиран блясък сенки за очи опушен грим паллетный набор от грим и копринена пудра на прах EP25
 • Новинка

Мода гол 25 цветна палитра сенки за очи от естествен матиран блясък сенки за очи опушен грим паллетный набор от грим и копринена пудра на прах EP25

6.08 BGN 5.00

100% Висок Квалитет Карактеристики : 100% Сосема Нов Тежина : 200g ( вкупно околу ) Случај Големина : 15.5 cm x 15.5 cm x 2cm Преносни и лесен за употреба...

10x EGF Bfgf капсули Magic Skin стягащ лифтинг на Тонер хидратиращ крем антивозрастные нестареющие средства за грижа за кожата
 • Новинка

10x EGF Bfgf капсули Magic Skin стягащ лифтинг на Тонер хидратиращ крем антивозрастные нестареющие средства за грижа за кожата

BGN 12.80

10x EGF b FGF Капсули Магија Зацврстување на Кожата Кревање Тонер Крем Против Стареење Столетните за Нега на Кожата Производи*Овој серум продира во подлабоките слоеви на кожата и дела од внатре да го одложи знаците на стареење...

Секси Жени Устните Грим Мат Водоустойчив Дръжка Молив С Дълготраен Ефект Пудровая Мека Червило
 • Новинка

Секси Жени Устните Грим Мат Водоустойчив Дръжка Молив С Дълготраен Ефект Пудровая Мека Червило

2.48 BGN 2.00

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!Секси Жените Усни Шминка Мат Водоотпорен Пенкало, Молив Со Долготраен Ефект Powdery Мека Кармин 100% Сосема Нов и висок квалитет се Даде преуредување со овој Кармин...

5Pcs Makeup Foundation Sponge Cosmetic Puff Esponja Maquiagem Makeup Powder Puff Sponge Waterdrop Make Up Sponges
 • Новинка

5Pcs Makeup Foundation Sponge Cosmetic Puff Esponja Maquiagem Makeup Powder Puff Sponge Waterdrop Make Up Sponges

3.18 BGN 3.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетЛесен, лесен за носењеБеспрекорна здрава латекс сунѓеротИдеален за во прав, ББ, крем, руменило, сонцето блокирање и сл.Погоден за сите типови на кожаСпецификации : Облик : WaterdropМатеријал : латексГолемина : 30x47mm / 11.81x18.5"Боја : испрати случаен изборПакетот вклучува : 1x 5 Pcs Сунѓерот Издувам5 Pcs Шминка Фондацијата Сунѓерот Blender Издувам Беспрекорна во Прав 1...

Top Selling 1pc Сладко Water Drop Shape Great Beauty Makeup Cosmetic Puff Foundation Smooth Sponge Make Up Tool
 • Новинка

Top Selling 1pc Сладко Water Drop Shape Great Beauty Makeup Cosmetic Puff Foundation Smooth Sponge Make Up Tool

2.46 BGN 2.00

Најпродаван 1pc Симпатична Вода Капка Форма Голема Убавина Шминка Козметички Издувам Фондацијата Мазна Сунѓерот Сочинуваат Алатка Бесплатен ПревозотСпецификација : Материјал : СунѓеротТежина : 15gФункција : 1.Нов & Висок квалитет!!2.Ви даде беспрекорна фондацијата апликација секој пат.3.Не ленти и без области со премногу шминка или премалку.4.Make up Blender Сунѓерот , ќе се применуваат за тоа како Про5.Ако се користи на дневна основа, ние го препорачуваме миење на сунѓерот еднаш неделно со блага чистење.6.Бебе шампон или било ниско sudsing сапун ќе работат...

Microblading Перманентен Грим На Веждите Татуировки Линия Дизайн Водоустойчив Молив За Позициониране Дръжка В Черен Цвят
 • Новинка

Microblading Перманентен Грим На Веждите Татуировки Линия Дизайн Водоустойчив Молив За Позициониране Дръжка В Черен Цвят

BGN 7.98

Microblading Постојан Веѓа Линија Дизајн Молив Водоотпорен Позиционирање Пенкало во Боја : Црна Пакет : 1 парче Ова пенкало користи за дизајнирање веѓа тетоважа линија...