Натурален 75*20 мм флуорит кристални скиптър пръчка точка исцеляющий камък

Натурален 75*20 мм флуорит кристални скиптър пръчка точка исцеляющий камък

BGN 24.18

Брой продукти


Објектот се Објасни Име Природни 75*20 мм Fluorite Кварцен Кристал Жезол Стапче Точка Исцелување Камен Материјал ПРИРОДНИ КРИСТАЛ Тежина 90-95g Должина 75мм Ширина 20mm Hight mm
Надвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(30-40 Дена) Воздух(12 -20 Days) $.00
1# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата. Можете да ги пратите на нето.
2#јас испраќаат пакетите од кина пост. Ако пакетот изгубени или оштетени во пошта , јас би го препрати пакетот или да ги плати сите пари назад.
3# Плати богатство плаќање
4# Сите слики биле направени во дневна светлина.
5# Објект цена, не вклучувајќи : Царината, царински тарифи
На сликата е точно оној што ќе ја добие.
Комбинираат Превозот Надомест : Секој објект (освен првиот) се 3 долари превозот попуст
Испорака Метод : EMS (5-14 дена), EUB(Класа : Прва Класа Пошта Меѓународниот 7-16 дена само во САД) , Воздухот(15-35 дена) или Море (60 дена).
Целиот пакет да НИ треба да бидат испратени од страна на EMS,UPS-от,DHL, или EUS.
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : На превозот надомест во крајот на листата фактура на овој објект е по Море, превозот.(Ако сакате да се избере Воздух или Емс превозот кој е поскапо, но многу побрзо, ве молиме да ни ме)
Постои проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се за вас како е можно поскоро, да се решат, ви благодариме


Подробности

Тема:
фея
Материал:
Crystal
търговска марка:
ИН ЛАЙ
Стил:
Фън Шуй
Регионална Функция:
Китай

Избор на купувачи

1бр естествен Аметист флуорит Меркаба Звезда Crystal Камък издълбани точка Свещена защита на изцеление Антирадиация
 • Новинка

1бр естествен Аметист флуорит Меркаба Звезда Crystal Камък издълбани точка Свещена защита на изцеление Антирадиация

BGN 12.78

1 PCS Природни Аметист Fluorite Merkaba Ѕвезда кристал Камен Издлабени Точка Свети Заштита Исцелување Анти Зрачење6.58 / торбаСпецификација : Фотографии покажуваат предмети реални држави, тоа е вистински и она што најмногу ќе добиете.Камен : природни аметист fluorite,тигар око,зелена aventurine ,се зголеми кварц ,црна obsidian ,opaliteГолемина : приближно 25 mm (1 инч)тежина : 1216gram / сликЗА MERKABA ЕMerkaba Ѕвезди може да се користи за енергетски работа, за медитација, за да заличи на енергија во една соба, или со енергија мрежи.Merkabas се tetrahedrons, направени од страна на пресекот на две, тридвострано пирамиди...

20pcs търговия на Едро с естествен плаж смесени миди Аквариум Навальные миди декоративни плажни мивки маса декор САМ занаят
 • Новинка

20pcs търговия на Едро с естествен плаж смесени миди Аквариум Навальные миди декоративни плажни мивки маса декор САМ занаят

1.50 BGN 1.00

Опис : Природни Плажа Мешани Морски Школкиоколу 20pcs Микс ШколкиГолемина : 12cmМатеријал : ШколкиПакет содржи : 1 Торба ШколкиAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи големината на Пакувањето микс(12cm)2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.Добредојдовте на нашата продавница!Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас...

24-каратово злато фолио обхваща банкноти от 200 евро цветове, златни банкноти хартиени пари сватбен подарък за връщане
 • Новинка

24-каратово злато фолио обхваща банкноти от 200 евро цветове, златни банкноти хартиени пари сватбен подарък за връщане

3.42 BGN 3.00

Име : 24k Златна Фолија Позлатен 200 Евра Банка Белешки во Бои, Злато Банкноти Хартија Пари Свадба Врати ПодарокМатеријал : ПЕТ обложено со златоТехника : Позлатен, ВрежанГолемина : оригинална големинаТежина : околу 7g / еез1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса, ако не информира нас пред превозот.1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.2...

Морска серия печатни сухо изтриване на гъвкави магнитни дъски / Табла/Notepad / Магнит диалоговия прозорец
 • Новинка

Морска серия печатни сухо изтриване на гъвкави магнитни дъски / Табла/Notepad / Магнит диалоговия прозорец

7.98 BGN 7.00

Стр roduct опис : име на Производ : фрижидер магнет порака одбор C olor : референтен слики Материјал : хартија џем,магнет,отстранлив црно пенкало S ize : 20*14cm W осум : 50g±S 2g tyle : клиент снабдување никакви слики,magenet може да се прилагоди Т ips : 1.Ве молиме не користете масло трудот да се напише на табла,тоа не се напишани или се отстранува ако можете да напишете го...

Ниска цена и бърза доставка на единични обичай монети фабрика контакти античен американска монета евтини обичай монети хартата на САЩ боя монета
 • Новинка

Ниска цена и бърза доставка на единични обичай монети фабрика контакти античен американска монета евтини обичай монети хартата на САЩ боя монета

800.00 BGN 672.00

Ние нудиме на персонализирана услуга, можеме да за вас Сопствени монети,медали (Треба само да се обезбеди производот слики или примероци) 1) Големина : различна големина како по клиенти барање 2) Дизајн : ОЕМ дизајни се добредојдовте 3) Процес : Печат бакар / месинг / со тешко глеѓ боја исполнет ( имитација тешко глеѓ боја), со или без епоксидна domed,Гравирани месинг / нерѓосувачки stel / Алуминиум, Печатени месинг / нерѓосувачки челик / алуминиум 4) Позлата : Може да биде злато , никел , бакар , црн никел и антички завршувањето 5) Боја : Сите бои се avaielable 6) Прилог : Разни видови на монтирање на задната страна 7) Минимална Количина : Без минимален лимит за било која нарачка 8) Пакување : Индивидуални polybag или може да се прилагоди 9) Примерок време : 35 дена 10) најголемиот Дел на оловоtime : 10days 11) начин на Плаќање : Paypal може да биде прифатливо 12)Контактирајте со нас за да добиете повеќе информации пред ставање на ред...

1910 Едуард VII суверенная златна монета лондон мента блясък превъзходна копие монети
 • Новинка

1910 Едуард VII суверенная златна монета лондон мента блясък превъзходна копие монети

5.23 BGN 4.00

Земја КанадаГодини 1908ВредностМетал позлатени бакарТежина 7.98 gДијаметар 22mmПочитувани купувачи : Ние сите МОНЕТИ се копирање монета, не копирај.Ние сме производител, може да се прилагоди за да испробате.Кога ќе се плати, ние ќе ги пренесе на нив што е можно поскоро.Ве молиме почекајте нивното пристигнување, со нетрпение очекуваме да долгорочна соработка.Кога ќе примите парцела, ве молиме проверете дали штетата.Кога не сте задоволни со нив, ве молиме да бидат слободни да контакт...

Търговия на едро масонские отличителни игли икона масон масон MLP36 компас и Квадрат выдалбливают размер на 1,8 см
 • Новинка

Търговия на едро масонские отличителни игли икона масон масон MLP36 компас и Квадрат выдалбливают размер на 1,8 см

BGN 25.44

Материјал : Цинк Легура Големина : 1.8 cm Позлата : Злато позлата Процес : Умре погоди Грб : Sandblasted Прилог : Пеперутка спојкиПревозот : DHL,UPSот,ТНТ,Fedex,EMS,EЕМС Изразат за превозот опции.Ако ви треба Изразат испорака начин,ве Молиме контактирајте ме за детали пред да се направи нарачката.Царинската : Јас ќе се прогласи вредност на стоката како вашето барање или пониска вредност да ги споделите со стоката помине вашиот царински повеќе лесно.Тоа е вашата должност да го исчистите на царината во вашата земја.Ако тарифниот се случува,Тоа е вашата должност е да се плати за нив.Ви благодариме за вашето разбирање.Се враќа : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина...

Эмалевая Оловен Короната Форма Украшения Ковчег В Ковчег За Бижута
 • Новинка

Эмалевая Оловен Короната Форма Украшения Ковчег В Ковчег За Бижута

BGN 28.78

Емајлот Pewter Круна Форма Trinket Кутија Кутија За НакитСпецификации : Димензии : 5.8x5.8x7cm Тежина : 223.6 g материјал : pewter легури ,rhinestones ,емајл масло ,магнети во боја : златна плоча со multicoloured глеѓ различни дизајни се достапни ОЕМ добредојде клиенти дизајни добредојдовте злато кромид во прав опфатениКарактеристики : Оваа ставка е прецизно направена од казна pewter, е страна емајлирани и потоа lavishly инкрустирани со кристали од страна на квалификувани занаетчии.Нови Гроздобер Стил Љубов Птица доаѓа со Rhinestones и магнетни затворање...

Китайската бяло-синя порцеланова ваза ръчно рисувани
 • Новинка

Китайската бяло-синя порцеланова ваза ръчно рисувани

47.98 BGN 43.00

добредојдовте во мојата продавница големина : Висина 7.00" / 178mm Ширина 1.22" / 31mm Длабочина 1.22" / 31mm Тежина 142g Драг пријател Добредојдовте во мојата продавница! Ние сме подготвени да соработуваме со вас ,во моето срце,нашето пријателство е првиот ,бизнис е вториот засекогаш...

[Fly Eagle ] 7 бр. /компл. масаж топли камъни масаж на Лава от естествен камък набор от горещ спа рок базальтовый камък Безплатна доставка
 • Новинка

[Fly Eagle ] 7 бр. /компл. масаж топли камъни масаж на Лава от естествен камък набор от горещ спа рок базальтовый камък Безплатна доставка

BGN 7.63

ние сме фабрика!!!! Ние го правиме и на мало и на големо, добредојдовте на истрага!!! Чешла превозот е понудена ! Толку повеќе ќе ви ги купите, поевтина цена ќе биде !!! ~~~ Ставка Опис ~~~ Овие се природно берат, неполиран Базалт камења се користат за топли камен масажа на терапија...

7 античен SongDynasty порцеланова ваза, Ruyao небето е синя глазура бутилка, ръчно рисувани занаяти, събиране и бижута, Безплатна доставка
 • Новинка

7 античен SongDynasty порцеланова ваза, Ruyao небето е синя глазура бутилка, ръчно рисувани занаяти, събиране и бижута, Безплатна доставка

268.80 BGN 220.00

Драг пријател, Што се гледа стара C hinese Убава порцелан Тоа е многу ретка, и порцелан е уникатен Тоа го покажува древните Кинески приказна на брилијантен култура на занает и развој...

10 бр 3D сладък Супер Марио смола магнити за хладилник за деца декорация на дома фигурки за декорация на стените пощенска кутия за играчки за деца
 • Новинка

10 бр 3D сладък Супер Марио смола магнити за хладилник за деца декорация на дома фигурки за декорация на стените пощенска кутия за играчки за деца

12.53 BGN 12.00

10 Компјутери Симпатична 3 D Супер Марио Смола Фрижидер Магнети за Деца Дома Декорација Украси Фигурини Ѕид Postbox Играчки за ДецаПердув : Овој модел може да се користи за да се фрижидер магнети , фигурини, телефон налепница ; тоа е добар играчки за деца ...

Нормандия война на 70-годишния юбилей на 24-КАРАТОВО позлатена монета военен медал 40 * 3 предизвикателство монета за подарък на американската монети
 • Новинка

Нормандия война на 70-годишния юбилей на 24-КАРАТОВО позлатена монета военен медал 40 * 3 предизвикателство монета за подарък на американската монети

13.76 BGN 10.00

добредојдовте на нашата продавницаИме : Normandie Војна 70Годишнината 24 K Злато Позлатен Монета Воен Медал 40*3 Предизвик Монета За Сувенири Американски МонетаМатеријал : цинк легураТехника : Позлатен, ВрежанДимензии : 4cm кол, Дебелина : 3ммТежина : околу 40g / pcзапочнете1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса, ако не информира нас пред превозот.1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.2...

Масонски ключодържател черната икона Past Master Sun масон масон MK02
 • Новинка

Масонски ключодържател черната икона Past Master Sun масон масон MK02

BGN 4.48

Материјал : Цинк ЛегураТехника : Злато позлатаПревозот : DHL,UPSот,ТНТ,Fedex,EMS,EЕМС Изразат за превозот опции.Ако ви треба Изразат испорака начин,ве Молиме контактирајте ме за детали пред да се направи нарачката.Царинската : Јас ќе се прогласи вредност на стоката како вашето барање или пониска вредност да ги споделите со стоката помине вашиот царински повеќе лесно.Тоа е вашата должност да го исчистите на царината во вашата земја.Ако тарифниот се случува,Тоа е вашата должност е да се плати за нив.Ви благодариме за вашето разбирање.Се враќа : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина...

Цзиндэчжэнь порцеланова ваза рисувани произведения на известни творби Ceng Zhigen висок клас подарък колекция
 • Новинка

Цзиндэчжэнь порцеланова ваза рисувани произведения на известни творби Ceng Zhigen висок клас подарък колекция

BGN 1100.80

Име на активност : промоција на продажба Настан датум : 9 јуни, 2015 година 2015 16ти октомври Единствена цел целосна Три сто и деведесет и осум елемент , бесплатен превозот , (пакет област : Shanxi, Liaoning, Jilin, Guangxi, Hainan, Чонгкинг, Sichuan, Guizhou, Јунан,, Shaanxi, Кина) име на Активност : промоција на продажба Настан датум : 9 јуни, 2015 година 2016 16 февруари Единствена цел целосна сто и деведесет и осум елемент , бесплатен превозот , (пакет област : Пекинг, Тијанџин, Hebei, Fujian, Shandong, Henan, Hubei,, Хунан) име на Активност : промоција на продажба Настан датум : 9 јуни, 2015 година 2016 јули 16 Единствена цел целосна сто и осумнаесет елемент , бесплатен превозот , (пакет област : Шангај, Jiangsu, Жеџијанг, Anhui, Jiangxi, Guangdong,)[име] : Ceng Zhigen насликани вазна[потекло] : Jingdezhen[ниво] : вистински[процес] : рачно изработени[size] : Рачно Насликани шише висока 48cm 22cm 6.3 cm(може да биде мала грешка во спецификацијата, ве молиме да преовладуваат во вид[list] : 1 вазни, 1 копии од сертификатот[материјал] : Kaolin / висока температура порцелански[пакување] : шок доказ пена пакување

Национален Флаг Метален Ревера На Жени Флаг На Жени Израел
 • Новинка

Национален Флаг Метален Ревера На Жени Флаг На Жени Израел

BGN 3.18

Lapel иглички материјал : Метал Lapel иглички големина : 1.9*1.6 см Lapel иглички Грб : Sandblasted Lapel иглички Прилог : Пеперутка затворач На lapel игли може да се изменуваат,но им е потребна дополнителна такса.Ве молиме да се чувствуваат се да ме контактирате за повеќе детали.Производи Фотографии : Повеќе од 200 земјата националното знаме lapel иглички се достапни.Ако сакате повеќе,ве Молиме кликнете на следната слика за да добиете повеќе.Ви благодариме.Превозот : DHL,UPSот,ТНТ,Fedex,EMS,EЕМС Изразат за превозот опции.Ако ви треба Изразат испорака начин,ве Молиме контактирајте ме за детали пред да се направи нарачката.Царинската : Јас ќе се прогласи вредност на стоката како вашето барање или пониска вредност да ги споделите со стоката помине вашиот царински повеќе лесно.Тоа е вашата должност да го исчистите на царината во вашата земја.Ако тарифниот се случува,Тоа е вашата должност е да се плати за нив.Ви благодариме за вашето разбирање.Се враќа : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина...

Безплатна доставка на 10 бр./лот) 30 мм кръгъл Кристал магнит за хладилник дъска съобщение етикети сватбен подарък/декорация на дома
 • Новинка

Безплатна доставка на 10 бр./лот) 30 мм кръгъл Кристал магнит за хладилник дъска съобщение етикети сватбен подарък/декорация на дома

29.76 BGN 22.00

ДобредојдеВашето задоволство е најдобар ги охрабри за нас!Конкурентна цена;Неверојатен квалитет;Одлична услуга!Приказ на повеќе фенси предметиВе молиме оставете порака ако ви треба прилагодено слика детали за ПроизводотГолемина : кол...

7 НАТУРАЛЕН ПОЛИРАН ОБСИДИАН КРИСТАЛЕН ПИРАМИДА ИЗЦЕЛЕНИЕ + ПОСТАВКА
 • Новинка

7 НАТУРАЛЕН ПОЛИРАН ОБСИДИАН КРИСТАЛЕН ПИРАМИДА ИЗЦЕЛЕНИЕ + ПОСТАВКА

BGN 62.03

КРИСТАЛ ОБЈЕКТИмето 7 ПРИРОДНИ OBSIDIAN ПОЛИРАН КРИСТАЛНА ПИРАМИДА ИСЦЕЛУВАЊЕ + СТОЈАТМатеријалNatura кристалноТежина445gДолжина2327mmШирина2326mmHighth1720mmПревозот чини : Во САД Epacket испорака (за 715 дена)Да неСАД countrie : Кина Пост ШАЛ mail(околу 30 работни денаАко вкупната тежина на објекти купување надмине 2kg, тоа не може да се комбинираат превозот од Epacket испорака,тоа ќе биде предаден, одделно или промени, да се испратени од страна на ЕМС пошта.Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 1220 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 710 дена) и др.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветноМоре(60days)0.00ШАЛ(30days.)0.00ВОЗДУХ(15days)0.00Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

коледни подаръци от пехотата на армията на Великобритания Div. Монета 24-каратово златна монета, Сувенирни монети 40*3 мм, търговия на Едро военна антични монети
 • Новинка

коледни подаръци от пехотата на армията на Великобритания Div. Монета 24-каратово златна монета, Сувенирни монети 40*3 мм, търговия на Едро военна антични монети

13.76 BGN 10.00

добредојдовте на нашата продавницаИме : 2016 година Нова Година Подароци велика БРИТАНИЈА ВОЈСКА Пешадија Div...

28-35 мм натурален кафяв ахат топката d.g. блок на радиация безплатна доставка на Едро на късмет
 • Новинка

28-35 мм натурален кафяв ахат топката d.g. блок на радиация безплатна доставка на Едро на късмет

17.41 BGN 12.00

Топло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПлаќање· Ние го прифаќаме alipay тука.· Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.· Ние исто така, прифати Web Money плаќање.ТранспортПревозот Ние Брод на Светот, освен APO / FPO...

Масонская емблемата на колата PAST MASTER икона масон масон MCE 5 размер 3
 • Новинка

Масонская емблемата на колата PAST MASTER икона масон масон MCE 5 размер 3

BGN 6.24

Masonic Автомобил Амблем пакување : 1pcs / opp вреќаГолемина : 7,6 cm или 3"Превозот : DHL,UPSот,ТНТ,Fedex,EMS,EЕМС Изразат за превозот опции.Ако ви треба Изразат испорака начин,ве Молиме контактирајте ме за детали пред да се направи нарачката.Царинската : Јас ќе се прогласи вредност на стоката како вашето барање или пониска вредност да ги споделите со стоката помине вашиот царински повеќе лесно.Тоа е вашата должност да го исчистите на царината во вашата земја.Ако тарифниот се случува,Тоа е вашата должност е да се плати за нив.Ви благодариме за вашето разбирање.Се враќа : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина...