10 бр. / лот PG7 никел, месинг, метал водоустойчив cable вводы връзка IP68 кабел конектор за кабел, 3-6, 5 мм

10 бр. / лот PG7 никел, месинг, метал водоустойчив cable вводы връзка IP68 кабел конектор за кабел, 3-6, 5 мм

BGN 4.00
-18 %
BGN 4.88

Брой продукти


Спецификација тип /СТР Применливи кабел (mm) Навој дијаметар (mm) Тема должина (mm) Производ линк PG7 3-6.5 12.6 8
PG9 4-8 15.1 8 PG11 5-10 18.6 9 PG13.5 6-12 20.3 9 PG16 10-14 22.5 10 PG19 12-15 23.7 10 PG21 13-18 28 12 PG25 16-21 29.6 12 PG29 18-25 36.8 12 PG36 22-32 46.5 16 PG42 32-38 54 18 PG48 37-44 59 20 PG63 42-50 70 28
Спецификација тип /СТР Применливи кабел (mm) Навој дијаметар (mm) Тема должина (mm) Производ линк PG7 3-6.5 11.8 6
PG9 4-8 15.8 7 PG11 5-10 17.8 7 PG13.5 6-12 19.8 8 PG16 10-14 21.8 8 PG19 12-15 24.8 9 PG21 13-18 27.8 9 PG25 16-21 31.8 9 PG29 18-25 35.8 10
PG36 22-32 47.8 11 PG42 32-38 53.8 12 PG48 37-44 59.8 12 PG63 42-50 71.8 15
Услови за користење на услугите Испорака
Плаќање Ние прифаќаме Alipay, T/T, Western Union и Visa платежни. Освен Alipay, истакнати задолжен е да се клиентот страна. Ве молиме да обрнете нарачката во рок од 3 дена, и ние ќе го организира испорака 1-2 дена. Откако Услугата Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Подробности

търговска марка:
makerele
Номер На Модела:
PG7
Ниво На Защита:
IP68
Размер:
pg7
Материал:
Месинг
is_customized:
Yes
Настройка на обработка на данни:
ДА
Номинален диаметър на:
12.5 (мм)
Тип На Свързване:
Директен монтаж
Сфера на приложение:
Обхват на блокиране на 3-6, 5 мм

Избор на купувачи

Коефициент на свиване 2: 1: 0,5 мм черен полиолефин нагревательная свиване тръба 125С 10m
 • Новинка

Коефициент на свиване 2: 1: 0,5 мм черен полиолефин нагревательная свиване тръба 125С 10m

BGN 7.49

Име на производ Топлина Shrinkable Цевка Температура Ниво 125°C Запаливост "ФОЛКСВАГЕН" 1 Дијаметар1mm / 0.04" (Пред Намалување)0.5 mm / 0.02" (По Стеснувањето) се Намали Сооднос 2 : 1(Ø1 / 0.5) Должина (Прибл.) 10 M / 32.8 Ft Боја Црна Материјал Полиолефин Пакет Содржина 1 x Топлина Shrinkable ЦевкаОпис : Многу тенок ѕид цевки добра заштита за температура чувствителни компоненти...

1000 x самостоятелно блокиране на кабел найлонови връзки, с цип бял 3 мм x 150 мм
 • Новинка

1000 x самостоятелно блокиране на кабел найлонови връзки, с цип бял 3 мм x 150 мм

11.84 BGN 11.00

Име На Производ : Кабел Вратоврска;Дизајн : Само ЗаклучувањеМатеријали : Најлон;Големина : 3 x 150mm / 0.12"x 5.9"(W*L )Боја : Бела OffТежина : 204gСоставена од заби најлон лента со еден начин ratcheting дупка на едниот крај.Вас излизгајте го посочи крајот во дупка и се повлече на неа тесна, но тоа нема да се олабават.Користи широко се занимаваат внатрешни работи поврзување на жица на ТЕЛЕВИЗОР, компјутер, апарати за дома, светилка оркестарот, електрични играчка,итн.Исто така се користи за одредување на цевки на механички машина или други работи.Пакет Содржина : 1000(+ / 5%) x Кабел ВрскиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

500Pcs / bag 4X (150,200,250,300)mm Self-Locking White Nylon66 Wire Кабел Zip Ties. кабелни връзки, сертифицирани от SGS
 • Новинка

500Pcs / bag 4X (150,200,250,300)mm Self-Locking White Nylon66 Wire Кабел Zip Ties. кабелни връзки, сертифицирани от SGS

BGN 8.96

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Опис На Производот1 .Име на производ : 4 серии кабел вратоврска2 Димензии : (ширина) 2.8 mm X (должина) 150mm 200mm 250mm 300мм3.Материјали : Најлон 66 94 V2 од УЛ4.Температура : 35o C да 150o C5.Функција : Греењеотпор ,Киселина, Ерозија Отпорни, Добра Изолација и не се склони да возраста6.Боја : Црна7.Сертификат : УЛ, CE, EN50146, Ro HS, SGS, ISO9001 : 2000, ISO14001dianxiaobao_3dianxiaobao_4

Водоустойчив Найлонов Пластмасов Кабелен Вход Конектор M25
 • Новинка

Водоустойчив Найлонов Пластмасов Кабелен Вход Конектор M25

BGN 288.00

Најлон кабел жлезди M25 Материјал : направен од УЛ Најлон 66, 94 V2 и тесни прстен од гума.· Функција : 1.Посебна ознака, добра strengthsile и никој штета на електрична машина.2.не треба да се dismetgrate на фикс терминал, кабел може да биде вметната throug директно потоа се стегне лесно и заштеда на време.· Примена : се користи за машини контрола кутија, дистрибуција плоча, машински и електро,итн...

85 мм широчина 2 метра и дължина 55 мм кръгъл диаметър на PVC свиване тръба тръба амбалажна хартия на черно за 18650 батерия пакет
 • Новинка

85 мм широчина 2 метра и дължина 55 мм кръгъл диаметър на PVC свиване тръба тръба амбалажна хартия на черно за 18650 батерия пакет

BGN 2.96

Опис : Номинална напон : 300 V Намалената стапка : 48% (пресек)и 8%(лонгитудинални) Греење алатка : топол воздух пиштол Feasture : Пламен retardant, заштита на животната средина, изолација, мека, стабилни перформанси, ниска температура намалување, намалување на брзо, итн...

Безплатна доставка PG7-PG36 304 неръждаема стомана водоустойчив кабел поставянето на връзки IP68 кабел конектор за кабел 3-55 mm
 • Новинка

Безплатна доставка PG7-PG36 304 неръждаема стомана водоустойчив кабел поставянето на връзки IP68 кабел конектор за кабел 3-55 mm

30.99 BGN 16.00

Спецификација тип / СТР Применливи кабел (mm) Навој дијаметар (mm) Тема должина (mm) PG7 36.5 11.8 6 PG9 48 15.8 7 PG11 510 17.8 7 PG13.5 612 19.8 8 PG16 1014 21.8 8 PG19 1215 24.8 9 PG21 1318 27.8 9 PG25 1621 31.8 9 PG29 1825 35.8 10Ние имаме ОПрстени и Рамни заптивкаВе молиме имајте во предвид која големина ти треба , ИЛИ ние ќе ги испрати Рамен заптивка за вас .Превозот : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 3 дневна По добивме Вашата Исплата...

30шт 18 см свиване тръба 3/1 3:1 с лепило автомобилен кабел 6 размер на самозалепваща филм Sleeving Green Dual Wall Tube
 • Новинка

30шт 18 см свиване тръба 3/1 3:1 с лепило автомобилен кабел 6 размер на самозалепваща филм Sleeving Green Dual Wall Tube

20.56 BGN 15.00

30 Pcs 18cm Топлина Shrinkable Цевки 3 / 1 3 : 1 Со Лепак Автомобил Кабел 6 Големина Изолација Заврши Sleeving Зелена Двоен Ѕид ЦевкаКоличина : секоја големина 5pcs, целосно 30pcsДолжина : 18cm / еезНамалување На Односот На : 3 / 1Боја : Сина

10м ролка 10мм спирала амбалажна Лентата за управление на кабела е произведен от полиетилен
 • Новинка

10м ролка 10мм спирала амбалажна Лентата за управление на кабела е произведен от полиетилен

BGN 4.35

Материјал : Направен од ЈПУпотреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот ,тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.Примена : заштита носат за електрични жици,и да ги направи изолација и да изгледа убаво.ТОЧКА БР...

10м ролка 6мм спирала амбалажна Лентата за управление на кабела е произведен от полиетилен
 • Новинка

10м ролка 6мм спирала амбалажна Лентата за управление на кабела е произведен от полиетилен

BGN 3.92

Материјал : Направен од ЈПУпотреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот ,тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.Примена : заштита носат за електрични жици,и да ги направи изолација и да изгледа убаво.ТОЧКА БР...

1000Pcs/pack 3*150mm Highquality width 1.9 mm Black Color Factory Standard Self-locking Plastic Nylon Cable Ties,Тел Zip Равенство
 • Новинка

1000Pcs/pack 3*150mm Highquality width 1.9 mm Black Color Factory Standard Self-locking Plastic Nylon Cable Ties,Тел Zip Равенство

BGN 12.00

Опис на производотn 1000 Pcs трговија на големо 3*150mm ширина 1.9 mm Црна Боја на Автозаклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски,Фабрика стандард Жица Zip ВратоврскаАко било какви прашања или ви се потребни повеќе спецификации, ве молиме Email или Trade Manager за мене или Порака...

10 мм Диаметър на Бял полиолефин свиване тръба 8 м 26,2 фута
 • Новинка

10 мм Диаметър на Бял полиолефин свиване тръба 8 м 26,2 фута

BGN 11.39

Име на производ Топлина Shrinkable Цевка Материјал Полиолефин Оценет Напон 600 V Температура Ниво 125°C Запаливост "ФОЛКСВАГЕН" 1 Дијаметар10мм / 0.394" (Пред Намалување)5mm / 0.197" (По Стеснувањето) се Намали Сооднос 2 : 1 Должина (Прибл.) 8 M / 26.2 Ft Боја Бела Пакет Содржина 1 x Топлина Shrinkable ЦевкаОпис : Погоден за разни електрична изолација и поврзувачи на кабли и конектори и широко се применува за поврзување или на крајотракување, електрична жица, изолација и искористување на електрична жица, корозијадоказ за метални прачки или цевки, и антена заштита...

1 м синьо черен 228 мм ширина 145 мм Диаметър на отделението блок изолацията на предпазител за DIY PVC свиване тръба свиване тръба
 • Новинка

1 м синьо черен 228 мм ширина 145 мм Диаметър на отделението блок изолацията на предпазител за DIY PVC свиване тръба свиване тръба

BGN 11.04

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари1 M Сина, Црна 228mm Ширина 145mm Кол Батеријата Пакет Изолација Заштитна Обвивка DIY ПВЦ Топлина се Намали Цевки Shrinkable ЦевкаОдговара заБатеријата Вкупна Должина 1m Земјата на Производство КИНА Рамен Ширина 228mm Дијаметар 145mm Материјал ПВЦ Дебелина 0.1 2mm Намалената Стапка на 48+ / 5% Нето Тежина 150g Пакет Содржина 1 M ПВЦ Топлина се Намали Цевки Батеријата Вклучени Не се Намали Температурата 80 C Температура Спектар 40 C на + 105 C

(50 бр./лот) PG9 IP68 Водоустойчив найлон пластмасов кабелен вход конектор за 4-8 мм кабелен разпределителен комутатор жичен кутия
 • Новинка

(50 бр./лот) PG9 IP68 Водоустойчив найлон пластмасов кабелен вход конектор за 4-8 мм кабелен разпределителен комутатор жичен кутия

23.47 BGN 20.00

50 PCS Топла Продажба IP68 Водоотпорен Најлон Пластични Кабел Жлезда Конектор Кабел Количина : 50pcs PG9 За 4mm ~ 8мм кабел Снабдување боја : Црна или Бела Материјал : IP68 УЛ најлон 6 / 6, оган оценка 94 v2, стегање прстен е отпор од страна на гумени материјал...

8 * 400mm 8х400мм (ширина 6.5 mm) Черен Бял Мрежова Тел Ред самостоятелно блокиране на Найлон Пластмасов Каишка Приключи Затегнете Zip Вратовръзки Кабелна Замазка
 • Новинка

8 * 400mm 8х400мм (ширина 6.5 mm) Черен Бял Мрежова Тел Ред самостоятелно блокиране на Найлон Пластмасов Каишка Приключи Затегнете Zip Вратовръзки Кабелна Замазка

19.10 BGN 19.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари8*400mm 8x400mm (6.5 mm Ширина) Црна, Бела Мрежа Жица String АвтоЗаклучување Најлон Пластични Рака Заврши Зацврсти Поштенски Врски Кабел Вратоврска1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Црна или Бела3 : Спецификација : 8x400mm4 : Ширина : 6.5 mm5 : Должина : 400mm4 : Количина : 50 Компјутери или 100 компјутери5 : Материјал : Nylon666 : Температурата на работа : 55 степен на + 85degree

1000 бр. / опаковане. 3 * 100 мм, ширина 2 мм, с цип линия за кабели чист и сортировъчни цвят цветни фабрика стандартни самоблокирующиеся пластмаса найлон
 • Новинка

1000 бр. / опаковане. 3 * 100 мм, ширина 2 мм, с цип линия за кабели чист и сортировъчни цвят цветни фабрика стандартни самоблокирующиеся пластмаса найлон

BGN 15.04

Материјали : Најлон 6 / 6 Сертифицирани од Страна на УЛМодел : 3 X100Ширината(W) : 2.0 mmДолжина(L) : 100mmMax Пакет Дијаметар : 22mmЗатегнувачка Цврстина : 18 КГ , 8 KGSФункција : Полесно : Аглеста Опашка Обезбедува Побрзо Усогласување ВметнувањеПобезбедно : Заоблени Рабови Обезбедува Додаде Безбедност и Елиминира Оштетување на ИзолацијаПосилни : Висока Затегнувачка Цврстина да се Постигне Со Едно Парче,Напредни Pawl, и Заби ДизајнПримена : Совршен Трајно да се Обезбеди Предмети Во Место

YL695b Бял PE 14 16 18 20 25 мм фута навити жично органайзер амбалажна тръба гъвкаво управление на кабел скриване на кабелни ръкави Естония
 • Новинка

YL695b Бял PE 14 16 18 20 25 мм фута навити жично органайзер амбалажна тръба гъвкаво управление на кабел скриване на кабелни ръкави Естония

BGN 7.98

Опис : Таа организира и ги штити жициЛесно може да се отсечени од должината што требаИдеална за дома,кино, користењеСтави сите неуредна жици на ТВ, Театар, Компјутери, и др...